Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım benim beklenen adet tarihimi sormuşsun 2 ekim inşallah olmam diyerek o listeye eklenmek istiyorum.6 ay oldu korunmuyoruz

arkadaşlar bişey sorucam yumurtlama gününden bir gün önce ilişki olsa olurmu bebiş? benim yumurtlama boş geçti heralde bir gün önce oldu ama kısmet işte. bir de hergün ilişki mi iyi günaşırı mı? düşünüyorum da bazı insanlar ne yumurtlamadan haberdar ne adetten haberdar bazıları son adet tarihinimi biliyor ya her gün yapıyorlar oluyor kısmetten öteye köy yok işte tabiri caizse

valla dediğin gibi en önemlisi kısmet. ya nasip diyip girişecen işte :KK1::KK1::KK1::KK1: doktor bana günaşırı ilişki demişti. onun mantığı da şu, spermler her gün boşalırsa hem kalitesi hem de hareketliliği azalıyor. yumurtlama öncesi olduysa şansın var, spermler içeride 5 gün yaşayabiliyormuş, bünyeye bağlı olarak. hala şansın var ama kısmet deyip, fazla odaklanma bu konuya. :KK55::KK55::KK55:

arkadaşlar bişey sorucam yumurtlama gününden bir gün önce ilişki olsa olurmu bebiş? benim yumurtlama boş geçti heralde bir gün önce oldu ama kısmet işte. bir de hergün ilişki mi iyi günaşırı mı? düşünüyorum da bazı insanlar ne yumurtlamadan haberdar ne adetten haberdar bazıları son adet tarihinimi biliyor ya her gün yapıyorlar oluyor kısmetten öteye köy yok işte tabiri caizse

en uygun gün o, cünkü ovulasyon 12 ile 36 saat sürüyor. ne kadar sürecegini bilemiyorsun. 1 gün öncesi en saglami. clearblue sayfasinda makale paylasmistim, ona göre 1 gün önce iliskiye girmek %97 oraninda sans demekmis. tabi havaya girmemek lazim, matematige bakmiyor bu isler.

linki vereyim: http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...plan-hamilelik-monitoru-488.html#post26078620

ALINTIDIR

Sperm 48 saat yaşar, 48 saati geçirdikten sonra ortada da bir yumurtlama olmuşsa yumurta da sadece 24 saat yaşar, dolayısıyla 48 ile 72 saat arası en mantıki süredir, ilişki sıklığı açısından.

canım benim beklenen adet tarihimi sormuşsun 2 ekim inşallah olmam diyerek o listeye eklenmek istiyorum.6 ay oldu korunmuyoruz

pardon 2 eylül canım

Tm canim ekliyorum ins olmazsin, melegine kavusursun:KK16:

Her ay bu ayki gibi bereketli olsun ins :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Elvan:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Owner20 Temmuz :KK53: 2 ayGecikme var, bebekmi var :KK76:
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Zerbas20 Agustos??Bekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Mihrimahh2 Eylül??Bekliyor
Zeynepne2 Eylül6 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 AyBekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

çileklim canım mesaj kutun dolu mesaj atamıyorum sana malesef :KK43:

kızlar aranızda tefrıcye topiğyl ılgılenebılcek bırı varmı topıgı acsın ?

çileklim canım mesaj kutun dolu mesaj atamıyorum sana malesef :KK43:

kızlar aranızda tefrıcye topiğyl ılgılenebılcek bırı varmı topıgı acsın ?

Tatlim ben bu siralar pek giremiyorum, buraya bile zor yaziyorum :KK43: isterdim ama firsatim olmuyo malesef.. çileklipuding'in sorunlari ins hallolur ve geçer topigin basina, çok güzel ilgileniyodu..

kizlar, ben bir süre ortalarda yokum. türkiye'ye gidiyorum :KK52::KK52: hihihi. 2. "balayi" .
insallah döndügümde yeni :KK49: haberlerinizi alirim.

nilay, elvan, hanzadem ve aleksandrata hepinizi çok tebrik ediyorum çok çok sevndm Allah sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah hiçbir skıntı yaşamazsınız hamilelik boyunca. kendinize çok dikkat edin kötü düşünmeyin, yediğinize içtiğinize dikkat edin lütfen sebze meyveleri sirkeli suda bekletmeyi unutmayın ve çiğ ete dokunmayın. salam sucuk sosis yememyin mümkünse... Allah tamamına erdirsin..

tesekur edrım canım,sırkeye bende dıkkat ederım.bu arada annmler ve k.valıde cıg et,domates,zeytın,mor erık,uzum,patlıcan,recel bunlara dokunma dokunursanda bol suyla ellerını yıka dedı.cocukta et benı olur dıyolar,dogrumu bımıyorum ama baya dıkkt edıyrum.esımde gtmış bugun eldıven almış bana ,9 ay ben mutfakta işmi yapacam dıye,bunlarla dokun dıyo :KK1::KK1::KK1:

kocakarı lafı gıbı gelıyo bunlar bana ama karsımda 11 cocuk dogurmuş ve buyutmuş k.valıde var.nedense onu dınlemek ıstıyrum.

herkese selam kızlar bayramda giremdim yeni güzel haberler var mı .hamileler bizlere dua edin inşallah biz de hamile oluruz

nilay, elvan, hanzadem ve aleksandrata hepinizi çok tebrik ediyorum çok çok sevndm Allah sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah hiçbir skıntı yaşamazsınız hamilelik boyunca. kendinize çok dikkat edin kötü düşünmeyin, yediğinize içtiğinize dikkat edin lütfen sebze meyveleri sirkeli suda bekletmeyi unutmayın ve çiğ ete dokunmayın. salam sucuk sosis yememyin mümkünse... Allah tamamına erdirsin..

Teşekkür ederim canım çok sağol :KK54: tavsiyelerini dikkate alıcam :KK49:

Her ay bu ayki gibi bereketli olsun ins :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Elvan:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Owner20 Temmuz :KK53: 2 ayGecikme var, bebekmi var :KK76:
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Zerbas20 Agustos??Bekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Mihrimahh2 Eylül??Bekliyor
Zeynepne2 Eylül6 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 AyBekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor

tam 6 tane hamilemiz var altı tane bebiş demek bu..süpet yawwww... bakalım bu ay kim hamiş kalack..inş bu listedeki herkes ne güzel olurdu mucize felan derdim...elvancım tekrar düzenle tabloyu bence eski tarihler var burada...benim daha var ama yazayım 9 eylül bat.. 2.ay deneme kontrol....:))))ama düzensiz regl oluyorm tahmini bu..halaylar çekelim inş herkes için...

tam 6 tane hamilemiz var altı tane bebiş demek bu..süpet yawwww... bakalım bu ay kim hamiş kalack..inş bu listedeki herkes ne güzel olurdu mucize felan derdim...elvancım tekrar düzenle tabloyu bence eski tarihler var burada...benim daha var ama yazayım 9 eylül bat.. 2.ay deneme kontrol....:))))ama düzensiz regl oluyorm tahmini bu..halaylar çekelim inş herkes için...

Listedekiler gelmeyince nereden bikeblrmki tarihleri bilsem degistirirm :KK34:
ins dedgn gibi listede kimse kalmaz, senin tarihide duzenlerm aksam ustu telden giriyorum suan ins sende bu ay hamile haberleri verirsn

X