Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

merhaba kızlar nasılsınız?
Ben 7 ekimde spinal sezeryanla kızımı aldım kucagıma.bugun 15 gun oldu dogum yapalı kendımızı anca toparlayabıldık. sımdı ıkımızde cok ıyıyız Allaha sukur.
Allahım hamile arkadasları bı avazda kurtarsın ıns.
İsteyen herkesede evlat sevgisini tattırsın gercekten cpokm guzel bır duygu...
tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün amin inş ... sen de az biraz bahset doğumundan :KK66:

arkadaşlar hepinizin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun nasılsınız :KK16::KK16::KK16::KK16:

okudum geçmişi ayberk ece cok sevındım üstelik çoooook mutlu ettin ya son günlerde normal doğum yapan çok kişi oldu etrafımda ve hepsinin hikayesi çok güzel çok kolay geçmiş doğumları tabi vaji geçmişi olan birinden duymak süper...

gökçecim iyisin herlde okuduğum kadarıyla inş sağ slaim tamamına erer

elvan kendini çok dinleme kuzum hastamıyım ben delırdım mı su bu dıye sen sadece tıtızsın ve hamileliğin verdiği hassasiyetle bu dahada arttı fare ve sinekler bunu tetiklemiş sadece emin ol ...Bebiş doğsun sen onu kucagına al yorsun seni bunları cok düşünemessin benim evde ucmus yağmur yagmıs bız yokken camlar falan öğrenci evi camına dönmüş uff çok işim var :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:hiç yapasım yok

topik kaynamış hosuma gitti bende memlekettydim eşimin ve benim yeni döndük giremedim o yüzden bir haftadır

özlemişim sizi :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
hoşgeldin canım senin de bayramın mübarek olsun :KK66:
arkadaşlarım nasılsınız. ben çok iyiyim hamdolsun. bugün gittik dr a çok şükür iyi dedi kalp atışı sağlığı yerinde dedi çok şükür. progestana tekrar başladım. bu gidişle hep içicem galiba. cumaya tekrar gidicez Allah ın izniyle bizim dr sır gibi saklıyor cinsiyetini cuma günü söylerim dedi :)) en sıkıntılı günlerimde cevaplarınızla yüreğinizle yanımda olduğunuz için çoooook teşekkür ediyorum :KK16: :KK16: :KK16:
sevindim canım bebişinn sağlıklı oluşuna inş hep böyle devam etsin sağlıkla kucağına al bakalım kutundan ne çıkıcak hopeforum cuma günü yaz mutlaka :)

Ben 7 ekimde spinal sezeryanla kızımı aldım kucagıma.bugun 15 gun oldu dogum yapalı kendımızı anca toparlayabıldık. sımdı ıkımızde cok ıyıyız Allaha sukur.

tebrikler, allah anali babali büyütsün. güzel bir ömrü olsun minigin :nazar::nazar:

elvan hafifi azi yok bu isin...hepimiz bir cinsiz iste =(( bebek gelince bir de onun icin huylanirim diye endiseleniyorsan ve davranislarindan da rahatsizsan bence bir doktorla ön görüsme yap.

ben de cok garip huyluyum. he asiri titiz degilim, hatta cok daginigim ama bazi seylerden cok tiksiniyorum. ve benim tiksindigim seyler baskalarina göre daha temiz. mesela ben terlik giymem, misafirlige gidince falan dayarlar terligi, iyyy öykkkk. evimde de barindirmam. iyyy yazarken bile icim hos oldu. eve gelenin terli ayaklariyla evimde gezmesi fikrinden tiksindigim icin hali kullanmam. haliyi dezenfekte edemem cünkü. halidan da ayri tiksinirim, ya biri ciplak ayak dolasmissa? hiii. camiye galosla girdim.

ayakkabi cikarttirmam misafire, cok igrenirim terli ayak fikrinden. esimin ailesi falan ögrendi, kendi terliklerini getiriyorlar, ama bu sefer terlige dokunup ellerini yikamayip saga sola dokunuyorlar diye tiksiniyorum =(((. bu terlik yüzünden esimle cok tepistik, o da alismis. simdi crocslara gectik, oh sabahlari sirkeli suda bekletip duruluyorum. adi üstünde terlik, terin biriktigi sey öykkkkk. hem de ayak teri :18::18: ama gel gelelim evde kedi besliyorum. yani bu ne perhiz bu ne lahana tursusu. herkes diyor ayakkabiyla eve girmek daha pis. bana göre daha temiz.

yani bu isin tedavisi yüzlesmeyse ve bana deseler misafirlige gidip benden önce 100 kisinin terini akittigi misafir terligi giyeceksin:KK14::KK14:, atlarim camdan simdi. ama benden önce 1 milyon kisinin oturdugu ucak koltuguna hic düsünmeden totomu koyarim. mantik yok yani takintida.

ay kesin kabus görücem, terlik falan giyicem rüyamda.:KK53:

elvan hafifi azi yok bu isin...hepimiz bir cinsiz iste =(( bebek gelince bir de onun icin huylanirim diye endiseleniyorsan ve davranislarindan da rahatsizsan bence bir doktorla ön görüsme yap.

ben de cok garip huyluyum. he asiri titiz degilim, hatta cok daginigim ama bazi seylerden cok tiksiniyorum. ve benim tiksindigim seyler baskalarina göre daha temiz. mesela ben terlik giymem, misafirlige gidince falan dayarlar terligi, iyyy öykkkk. evimde de barindirmam. iyyy yazarken bile icim hos oldu. eve gelenin terli ayaklariyla evimde gezmesi fikrinden tiksindigim icin hali kullanmam. haliyi dezenfekte edemem cünkü. halidan da ayri tiksinirim, ya biri ciplak ayak dolasmissa? hiii. camiye galosla girdim.

ayakkabi cikarttirmam misafire, cok igrenirim terli ayak fikrinden. esimin ailesi falan ögrendi, kendi terliklerini getiriyorlar, ama bu sefer terlige dokunup ellerini yikamayip saga sola dokunuyorlar diye tiksiniyorum =(((. bu terlik yüzünden esimle cok tepistik, o da alismis. simdi crocslara gectik, oh sabahlari sirkeli suda bekletip duruluyorum. adi üstünde terlik, terin biriktigi sey öykkkkk. hem de ayak teri :18::18: ama gel gelelim evde kedi besliyorum. yani bu ne perhiz bu ne lahana tursusu. herkes diyor ayakkabiyla eve girmek daha pis. bana göre daha temiz.

yani bu isin tedavisi yüzlesmeyse ve bana deseler misafirlige gidip benden önce 100 kisinin terini akittigi misafir terligi giyeceksin:KK14::KK14:, atlarim camdan simdi. ama benden önce 1 milyon kisinin oturdugu ucak koltuguna hic düsünmeden totomu koyarim. mantik yok yani takintida.

ay kesin kabus görücem, terlik falan giyicem rüyamda.:KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53: evde kedi besleyen birinden boyle bir takinti :KK1: kiz Allah seni napmasin ev halisiz olurmu. Eve ayakkabiyla girmekte neyin nesii huu madem tiksiniyon misafire ozel terlik al gittiklerinde eldiven tak at makinaya. Kendine ait terlik al deri olsun bende o kumaslilardan giymem terletiyo deride asla terlemez ayagim 2-3 gunde birde yikarim ama sirkeli suyla degil:KK52: al giy her aksam yika ya kocanada al bitane o neymis oyle ayakkabiyla :KK1: dettt :KK1:
herkesin garip garip takintilari var hee sen kedi besle neyden tiksin tamam giyme baskasinin terligini bende asla giyemem mikrobu biyana kimisinin ayaginda mantar oluyo iyyy neyse.
Bende yalin ayak basmam halilarima yerlere hep ayagimda terlik misafir gelincede misafire ait terlikleri veririm onlara halilari surekli yikatmaya yolluyorum zaten bde paspas ettimmiydi tamam iste daha ne. Ne mikrobu kiz ona bakarsan o oturdugun ucak koltuklari mikrop kayniyoo :KK1: ama iste herkesin huyu suyu farkli kizma ha bana boyle konustgm icin :KK1:

doktora gitsem ilac verecek yada yuzlestirecek :KK1: ama yuzlesecek konu yokki sorun belli su eve bi el atsam kose bucak kendi gozlerimle gorsem temizledigimi azalacak el yikama huylarim biliyorum bide koltuklari degisecem deri koltuk alcam ins misafir gidince bi sildimmiydi oh tm carsaf iside kalkar bu bezli koltuklar zirt diye silinmiyo canim cikiyo. Ama bu bocek fare kedilere care yok evide degistirelim dicem ama :KK1: busefer sopa gelck herhalde daha tasinali ne olduki hepte ailem ugrasti idare edicez artik ins beni fazla ugrastirmaz bu bocek fareler, delirmek uzereyim cunku :KK1::KK1: yaramazpisinin dedigi gibi Allah nasip ederde bebek dunyaya gelirse bu takintilarima firsat bile kalmaz bence gunluk tempomdayken bile firsatim olmuyodu smdi bosumya hep gozume gozume batiyo.

bebek icin huylanirim diyosan dedinde anlamadim ondanmi tiksinirim anlaminda kiz :KK1: tiksinirmiyim kizz hic ha bezini degisince elimi yikarim bide bu gelen giden tukuruklu operde kokarya bebis onu hayatta sevmem silerim yanaklarini islak mendille bunuda herkes yapiyodur yanii

Neyse sen bana geldiginde ben deri terlik aliyim kimseyede giydirmim sirkeli suda bekletim simdi deneyip giyenlerde olmustur magazada :KK1: :KK1: sonra torba icinde bekletim tozlanmasin bak ozamanda giyme bozusuruz :KK53::KK52:

Son düzenleme:
arkadaşlar hepinizin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun nasılsınız :KK16::KK16::KK16::KK16:

okudum geçmişi ayberk ece cok sevındım üstelik çoooook mutlu ettin ya son günlerde normal doğum yapan çok kişi oldu etrafımda ve hepsinin hikayesi çok güzel çok kolay geçmiş doğumları tabi vaji geçmişi olan birinden duymak süper...

gökçecim iyisin herlde okuduğum kadarıyla inş sağ slaim tamamına erer

elvan kendini çok dinleme kuzum hastamıyım ben delırdım mı su bu dıye sen sadece tıtızsın ve hamileliğin verdiği hassasiyetle bu dahada arttı fare ve sinekler bunu tetiklemiş sadece emin ol ...Bebiş doğsun sen onu kucagına al yorsun seni bunları cok düşünemessin benim evde ucmus yağmur yagmıs bız yokken camlar falan öğrenci evi camına dönmüş uff çok işim var :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:hiç yapasım yok

topik kaynamış hosuma gitti bende memlekettydim eşimin ve benim yeni döndük giremedim o yüzden bir haftadır

özlemişim sizi :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
hosgeldin canimm Allah yardimcin olsunnnn :KK16: evet haklisin ama simdilik kendimi dinlemeden edemiyorum kendimi ama ins dedigin gibi yakinda buna firsatim bile kalmaz :)

Bende vajınusmusu yenip anne olmak istiyorum:) boşu boşuna dogum kontrol hapı kullanmaktan cok sıkıldım.. Reglim gectiğînde aceba hamilemiyim telaşına kapılıp o duyguyu yaşamak istiyorum artık:KK43:

en yakin zamanda yenip bebegine kavusursun ins Allahin izniyle :)

Gozunuz aydin canim rabbim hayirli uzun omurler nasip etsin prensesine :KK16:

evet ilaç olayı zor ama bu dertte zor allah kimselere vermesinnnn....

sadece beynini sen telkin et iyileştir kendini:=)
bu arada daha dün uyandım vs...adam uyuyorrr odadayım bir baktım eşim tümyatak örtüsünü çarşafını yastık kılıflarını sen sök makineye at yıkamaya başlatttt yatağı bile ters düz et neymiş efendimmmm sanki pismişşşş :)
daha bayram öncesindeki pazar pazartesi yıkanmıştı düşünnn neyseee sonra kendini attı bir balkonaaaaaaa abovvvvvvv adam bir balkon temizlediiiii şaşarsınızzzz ...... hamilellik iyi oldu en azından kendi yapıp kendi yorulyorrrr....
evi süpürmen gerek dedimmm yaaa halim kalmadı onudaaa salı süpürem dedi toplantıya çalışcam dediiii vay beee dedimmm anasını ağlatacammmm o bana 4 yıl azmı etti :)

minaa bacımmmmm nasılsınnn kısss işler nasılll

ayberk ece kısssss sende ne güzel doğumu yazmışınn be bacımmm bıdıkcık nasıl adını ne koydunuzzz kesinkez

Hahaha firsat iste dinlen bol bol. Matras koruyucu kullan cnm guzel koruyo yatagi. Tersini cevirmek zorundada kalmazsiniz :KK1:

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar nasılsınız?hamıle olan arkadaslarıma kolay bı hamılelık ve kolay dogumlar dılıorum. hamıle olmayan arkadaslarıma ve banad Rabbım hayırlı ve saglıklı bebısler nasip etsin inş.bugun reglı olmam gerekıodu henuz olmadım ama henuz gun bıtmedı ve bugunun yarını obur gunu var henuz bı gecıkme soz konusu deıl fakat bebek ıstegınden her reglı donemınde ümitlenıorum kırmızı gelene kadar ıstemeden ümitlenıorum işte.6 ay oldu dusuk yapalı korunmadım da ama henuz yok bişi.sormak ıstedıgım bı konu var bıraz sacma ama sımdı ben bugun reglı olmayı beklıorum ya ama belırtı yok bısı yok bugun esımle ılıskıye gırsem sorun olurmu yada ılsıkı anında reglı olurmuyum acaba esımede bugun tırsıorum ben dıemedım bu konuyla ılgılı bısıler bılen varsa yazarsa sevınrm die bı konuysa benım hala ılıskıde tedırgın olmam aslında hıc bı acı yada yanma yada baska bısı duymuorum ama tedırgınım esıme durmadan dur şu taraf yok boyle bı dkk fılan gıbı kelımelerı kullanıorum ve o da rahatsız oluo bunlardan bişi demıo ama yuzu fılan deısıo bellı sınırlenıo herhalde.sonrada gırıs olduktan sonra erken bosalma oluo bu seferde dıokı sen rahat olamadıgın ıcın bende rahat olamıorum o yuzden erken oluo fılan dıo ne zaman adam gıbı rahat bı sekılde alısırım bılmıorum bnm gıbı uzun sure alısamıyan varmıdır acaba bazende cok rahat oluo deısıo anlamıorum kendımı hele bı ara tamm artık demstım cok ıyıydı c.iliski sonradan gerıledım

merhaba arkadaslar nasılsınız?hamıle olan arkadaslarıma kolay bı hamılelık ve kolay dogumlar dılıorum. hamıle olmayan arkadaslarıma ve banad Rabbım hayırlı ve saglıklı bebısler nasip etsin inş.bugun reglı olmam gerekıodu henuz olmadım ama henuz gun bıtmedı ve bugunun yarını obur gunu var henuz bı gecıkme soz konusu deıl fakat bebek ıstegınden her reglı donemınde ümitlenıorum kırmızı gelene kadar ıstemeden ümitlenıorum işte.6 ay oldu dusuk yapalı korunmadım da ama henuz yok bişi.sormak ıstedıgım bı konu var bıraz sacma ama sımdı ben bugun reglı olmayı beklıorum ya ama belırtı yok bısı yok bugun esımle ılıskıye gırsem sorun olurmu yada ılsıkı anında reglı olurmuyum acaba esımede bugun tırsıorum ben dıemedım bu konuyla ılgılı bısıler bılen varsa yazarsa sevınrm die bı konuysa benım hala ılıskıde tedırgın olmam aslında hıc bı acı yada yanma yada baska bısı duymuorum ama tedırgınım esıme durmadan dur şu taraf yok boyle bı dkk fılan gıbı kelımelerı kullanıorum ve o da rahatsız oluo bunlardan bişi demıo ama yuzu fılan deısıo bellı sınırlenıo herhalde.sonrada gırıs olduktan sonra erken bosalma oluo bu seferde dıokı sen rahat olamadıgın ıcın bende rahat olamıorum o yuzden erken oluo fılan dıo ne zaman adam gıbı rahat bı sekılde alısırım bılmıorum bnm gıbı uzun sure alısamıyan varmıdır acaba bazende cok rahat oluo deısıo anlamıorum kendımı hele bı ara tamm artık demstım cok ıyıydı c.iliski sonradan gerıledım

Allah razı olsun canım amin.
soruna gelince eğer bebek için çalıştıysanız bugünlerde en azından bebek olup olmadığı belli olana kadar yapmayın derim ben. biliyorsun kimi zaman cinsel ilişki özellikl söylüyorum bazı durumlarda zararlı olabiliyor. şüpheleniyorsan bir kan testi yaptır. yok eğer bebek açısından değilse kaygın regl olana kadar ilişkiye girebilirsin hiç bir sakınca yok. bilemezsin ki ne zaman geleceğini belki bugün gelmicek yarın gelecek. o anda gelirse de bırakırsınız sonuç itibarıyle siz başladığınızda sen regli olmamış olacaksın.islami açıdan regl iken ilişkiye girmemek gerekiyor. ben böyle düşünüyorum.

canım gözün aydın hayırlı uğurlu olsun güle güle büyüsün, hayırlı salih bir evlat olsun inşaallah

tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün amin inş ... sen de az biraz bahset doğumundan :KK66:

hoşgeldin canım senin de bayramın mübarek olsun :KK66:
sevindim canım bebişinn sağlıklı oluşuna inş hep böyle devam etsin sağlıkla kucağına al bakalım kutundan ne çıkıcak hopeforum cuma günü yaz mutlaka :)

baya güldüm sessizcem kutudan ne çıkacak esprine :9) bakalım ne çıkacak. Allah razı olsun canım inşaallah inşaallah

Allah razı olsun canım amin.
soruna gelince eğer bebek için çalıştıysanız bugünlerde en azından bebek olup olmadığı belli olana kadar yapmayın derim ben. biliyorsun kimi zaman cinsel ilişki özellikl söylüyorum bazı durumlarda zararlı olabiliyor. şüpheleniyorsan bir kan testi yaptır. yok eğer bebek açısından değilse kaygın regl olana kadar ilişkiye girebilirsin hiç bir sakınca yok. bilemezsin ki ne zaman geleceğini belki bugün gelmicek yarın gelecek. o anda gelirse de bırakırsınız sonuç itibarıyle siz başladığınızda sen regli olmamış olacaksın.islami açıdan regl iken ilişkiye girmemek gerekiyor. ben böyle düşünüyorum.

cnm cevabın ıcın tesekkur ederım gayet aydınlatıcı oldu bnm için.bebek için ole dusunmemıstım cunku bılmıodum.bebek varkende oluo dıe bılıodum ben.islami acıdan dogru olmadıgını bılıorum soyledıgın gıbı reglıyken ılıskının bende bunu merak etmıstım yanı reglı deılım ama gunum bugun ve bıde kan fobısı hala var.tekrar tesk ettım

:KK1: yok elvan, insan bebeginden tiksinir mi? bebegi oraya yatirmayim buraya yatirmayim, elimi 3 kere yikamadan tutmayim, babasi pijamasini giymeden, hamamda terlemeden kucagina vermeyim vb gibi yeni takintilar cikaracagindan korkuyorsan manasinda... hani kendine böyle huylusun, minnacik bebek icin daha pimpirikleneceksin diye mi korkuyorsun manasinda sordum :KK9:

hehe ayrica kedili evde hali pislik yuvasi bence. böle eski kadinlar gibi haliyi serip cirpacak güc kuvvet yok bende. tasiyana kadar canim cikar haha hic ugrasamam.:KK53:

naciss hayırlı olsun inş darısı başımıza...

dün dr a gittim bende aşağıdan muayene olamadım ya çok kasılıyorum dr böyle olursa sezeryan olur dedi.çünkü açılmayı göremiyomuş:KK50::KK50:
haftaya tekrar randevu verdi ozamanda deneyecek olmazsa sezeryan olur sanırım...

hoşbulduk şeker. bebiş iyi. bugün sahile götürdük gezdirdik biraz. hava güzeldi. bayram gezmesini yapmış oldu. sen nasılsın, ne var ne yok?

canım mrb cok uzun zaman oldu. tebrık etmıstım ama gordun mu bılmem. tekrar tebrık ederım canım. ALLAH analı babalı buyutmeyı saglıcakla huzurla mutlu bır ortamda buyumesını nasıp etsın ınsaallah sızlere. cok merak edıyorum bıdıgı, msn de denk gelırsek resmını gorurum ınsaallah, hosgelmıssın yazlıktan yenı dondun galıba.

bayramını da kutlarım canımmmm opuyorum senı ve bıdık kızını.

günaydınlar herkeze.dün aksam eczane kapanmadan gıttım test aldım bı duramadım yanı halbukı gecıkme fılanda yoktu tabıkı sonuc negatif cıktı tek çizgi.dun reglı olmam gerekıodu olmadım bugunde reglı olmadım henuz evet belkı ufak bı gecıkme olmus olabılır ama bugun aklıma şöyle bişi geldi acaba regli gunumu yanlısmı hesapladım 27 agustosta reglı oldum 24 eylulde reglı oldum buna gore ekımdekı yani bu ayki reglım 22 sine gelıo dıe hesapladım dogru mu hesaplamısım

kalp atışı için gittiğimiz doktorda her iki yöndende kalp atışı duyulmadı ve bir başka ultrason makinesiyle radyoloji doktorna yönlendirdi kadın doğumcu ordada acilden bakılınca daha teferruatlı vel hasıl kalp atışı falan yok 7 ve hatta 9 olması gerekn haftamız 5+4 olarak sonlanmış bulunmaktaa....şimdi bir başka üniversite hastanesine veya doğum hastanelerine yönlendirdi bu özel doktor ölü bebek kürtajı yapamıyoz dedi riskli duruyonuz vs..dedi bugun annnemde ilk uçakla geliyor ve yarın inşlh bir başka hastane arayışı doktoru ile bu durumumu hallledecekler bana dua edin .... bebek mebek hayal oldu bunada şükürler olsun... inşallah bu operasyon işlemi hayırlı sonuçlanır.... dualarınıza ciddden ruhen ve bedenenn çok ihtiyacım var. hayırlı günler diliyorum bacılarım...

kalp atışı için gittiğimiz doktorda her iki yöndende kalp atışı duyulmadı ve bir başka ultrason makinesiyle radyoloji doktorna yönlendirdi kadın doğumcu ordada acilden bakılınca daha teferruatlı vel hasıl kalp atışı falan yok 7 ve hatta 9 olması gerekn haftamız 5+4 olarak sonlanmış bulunmaktaa....şimdi bir başka üniversite hastanesine veya doğum hastanelerine yönlendirdi bu özel doktor ölü bebek kürtajı yapamıyoz dedi riskli duruyonuz vs..dedi bugun annnemde ilk uçakla geliyor ve yarın inşlh bir başka hastane arayışı doktoru ile bu durumumu hallledecekler bana dua edin .... bebek mebek hayal oldu bunada şükürler olsun... inşallah bu operasyon işlemi hayırlı sonuçlanır.... dualarınıza ciddden ruhen ve bedenenn çok ihtiyacım var. hayırlı günler diliyorum bacılarım...

Canimmmmm çok üzüldüm ve ne diyeceğimi ınan bilemedim :KK43:(
Çok geçmiş olsun mi denir ne denir..
Hakkında hayırlısı bu imiş demekki rabbimin takdiri moralini bozma
Iyi bi dr araştırması yap dualarimiz seninle...

Canlarım nasılsınız ???
Sizleri unutmadim oglus ile ilgileniyorm gelen giden derken vakit yetmez oldu
Geceleri uyumuyoruz gaz problemi var
40imiz dün çıktı şükür sizlerde ne var ne yok
Doğum yapanlara sorum olacak ; (((utanaraktan
Yahu eşim duramıyor yerinde :))) ama benim hiç isteğim yok
Bu durum normal mi ...:KK17:

:KK1: yok elvan, insan bebeginden tiksinir mi? bebegi oraya yatirmayim buraya yatirmayim, elimi 3 kere yikamadan tutmayim, babasi pijamasini giymeden, hamamda terlemeden kucagina vermeyim vb gibi yeni takintilar cikaracagindan korkuyorsan manasinda... hani kendine böyle huylusun, minnacik bebek icin daha pimpirikleneceksin diye mi korkuyorsun manasinda sordum :KK9:

hehe ayrica kedili evde hali pislik yuvasi bence. böle eski kadinlar gibi haliyi serip cirpacak güc kuvvet yok bende. tasiyana kadar canim cikar haha hic ugrasamam.:KK53:

Sanmiyorum ya dedigim gibi suan temizlik yapamadigim icin boyle heryer pis geliyor ha baktim yine olmadi ozaman bakicaz bi caresine
dogru kedili evde en iyisi halisiz durmak onun tuyleri filan toplanir smdi halida aman bosver :KK1:

X