Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar mrhba ben sanırım gene adet olucam Meryem suresi okuyorum adet olduğum günlerde bu duayı okuyarak bana yardımcı olurmusunuz
hazal bacım ben okurummmm benimde reglime 6 gün var....

ama meryem suresini anne adayının ihlasla gönülden isteyerek okuması gerektiğini biliyorummmm.... sen yinede mealinden türkçesini oku... o zaman bizlere tekrarr dersin arapçasını okuyan çıkar başta ben varımmm okurumm inşallahhh.. aklında bulunsun bacım

elvan bacım gözün aydın hadiii ayvana kavuşmuşunnn afiyet ola arkadaşım.....

hobby bacımmm bu aya hazırla kendini ne güzel vajiyi yendin vede sağlıklısınki regl oluyonn güzel düşün bacımmm :)
sessizce bacımmm hayırlı uğurlu olsun yeni eğitim öğretim yılımızda bacımmm :) y.lisansıda aman boşver gitsinn zaten alan saymıyorsa bir anlamıda yoktu diyorummmm.....bu aradaaa ben hamile değilim henüz bekliyom regl olucammmı olmayacammı diye ama bende acaip biebr turşu yemekteyimmmmm.. hattaaa midem sonrasında yansadaaa bir zevkle yiyorumki sorma gitsin:)

Âmin canım inş bu sene daha yüksek güzel başarılar elde ederiz :)) bakarsın senin de bebişin vardır bizimkiler gibi seviyodur acıyı :)) gökçem yine de çok ümitli bekleme bebiş gelmezse hayal kırıklığı yaşamanı istemem hakkında hayırlısı olsun inşallah ) benim de midemi ağrıttı dün ya bi daha yemicem ya da az yicem

çok sağol bacım regl oldum zaten dün başladım Türkçesini okumaya allah razı olsun inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre veriri buayda olmadı önümüzdeki aylara bakıcaz inşallah

çok sağol bacım regl oldum zaten dün başladım Türkçesini okumaya allah razı olsun inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre veriri buayda olmadı önümüzdeki aylara bakıcaz inşallah

hayırlısı olsun hazalcımm, çok uğraşmadan tez zamanda olur inş..

aminnn bacım hayırlısı hakkımızda....
okumamı istersen arapçadan senin için okurum
pek sanmammmm hamile olduğmu hiç bişey hisssedemiyorum.... ama itiraf etmeliyimki geçen inci yazmıştı ya gece kalkıyom sabaha ulaşınca bekliyorum vs.. ve sonrada bebişim yanımda dün doğum yaptım demişti yaaa o cümlesini ben gece 1 de okumuştummm ve sabaha dekk doğum acısı çektim adetaaaa... incininnn yazılarındann dehşet etkilendim

bu aradaa evet çok güzel acı yahuu hele bu yıl acı turşular kurdum hemdee ne kadar çokkkk:) şimdii turşuya çok yüklenyorummm midem acıyor sonraa dr bu şekilde anlarım için mide koruyucu hap vermiştiii :) millet haplar midesini bozmasın diye alır bende acı yemek için veya sarımsak soğan acıtmasın diye alırım o hapı...ama olurda bu ay bebiş olmuş olursa diyeee inannn hap map yutmadımmm vayyy be nasıl bir ruh vermekte allahım bizlereee,daha olmadann bebiş feragatler başlıyormuş meğer.... bakalımmm reglime son 4 gün :) olmasssa hayırlısııı diyorummm

kizlar vajinusmus gecmisim nedeniyle dr a normal dogum yapip yapamayacagimi sordum yapabilirsin dedi ama cok korkuyorum yaa :18:

gokcemm bnde hamileligimin ilk zamanlarinda aci biberiye tursusu asermistim oyle bi yemistim ki esim sok olmustu :)) guzel haberler ver bize insallah :)

gokcemm bnde hamileligimin ilk zamanlarinda aci biberiye tursusu asermistim oyle bi yemistim ki esim sok olmustu :)) guzel haberler ver bize insallah :)

kizlar vajinusmus gecmisim nedeniyle dr a normal dogum yapip yapamayacagimi sordum yapabilirsin dedi ama cok korkuyorum yaa :18:
27güne indirmişinn be bacımm heyyyy maaşallahhh ne çabuk geçtiii bu günler baya az kalmış bebişe.... karnınn büyüdümü baya,zayıftınnn bayaa.... heyyy ALLAHIM NELERE KADİRSİNNN... 1 ay sonraa oğluşunlaaa yazarsın artık ALLAH bir çırpıda kurtarsın....elbette yaparsın normal doğumu :) dua ederiz son haftaaanaaa..sende bol bol ayetel kürsü oku bacımmm allah kolaylık verecektir inşallah

:) ayyy bacımm ayyyy öyle bir durumu sordum aş ermeler vs... en erken 2 ayı görmeliymişki olsun.anlayacağın benim kendi boğazımmm gibi gelmekte neyse son 3 günnn bugun gebelik testi alıcammm ...HİÇ OLDUĞUNU SANMIYORUM her ne hikmetse hiç ihtimal veremiyorum hayırlısı inşallah

çok uzun zamandır giremiyodum doğumuna çok az kalmış ne güzel:))inş hayırlısıyla kucağınada alırsın.daha dün gibi aklımda diğer topicte egzersizlerle uğraşırken şimdi doğumdan konuşuyoruz...
bende normal doğum düşünüyorum ama korkuyorumda malum durumumuz belli...
cuma günü kontrolüm var ozaman konuşcam dr la bakalım

hadi bakalımmmm seninde sanki diğer topicde sıkıntılı b,r durummu olmuş yeni okudum aman bacımmmm allahım yardım ede....
hallolucaktırrrr inşallahhhh dr bakalım ne diyecek sanadaaa... arada uğra biz buralardayızzz

hamilemisin yoksa
yok yahuu bacım sadece eşim veled istedi ve 2 kez denedik o topu topu :)
henüz fol yok yumurta yok bakalımmm

Ah ah gunler cabucak gectide su son gunler gecmiyo korku heyecan hepsi bi arada bekliyoruz bakalim insallah dogurabilirim hala zayifim sadece 7kilo aldim herkesin dilinde simdi ne kadar zayifsin nasil dogum yapican biraz da bu soylemler yuzunden korkuyorum hayrlisi artik .. Bu arada insallah bebis vardir test yapinca mutlaka yaz sonucu :)
Sagol canim insallah saglikla sihhatle kavusuruz evlatlarimiza :)

kızlar bişi sorrmak istiyorum ben yeni bi doktora başladımm ankarada anatolia tüp bebek merkezinde tahlillerim yapıldım rezevlerim düşük çıktı tüp bebek yapalım dedi önce karşı çıktım ama sonra araştırdım rezevler gittikçe düşüyouş elimizi çabuk tutmamız gerekiyomuş aartık ne gerekirse yapıcm ama bide şey sormak istiyorum aet bittikten sonra ilk hafta doktor histeroskobi çekicez dedi(kamerayla rahim içine bakılcakmış) ona gitmem gerekiyodu bu a yın 1 de adt olmam gerekyyodu dedim 12 de gideriz ama adet olmöadım gecikti zaten adet düzensizligim vardı ama şöle bişi moldu adetim ayın 12 gibi tahminim 1 gün çay tabagı büyüklügünde geldi bi daha yok kesildi herkes üstüne görmüşündür dio ama test yapmak istemiyorummm hemde hiç yokmuş gibi geliyoo herkes yp die benim gibi olan varmı aranızda rezevleri düşük olan yada böle adeti bi gün gelip kesilen varmı ?

Kızlar perşembe günü adet olmam gerekiyordu salı gecesi ilşki oldu ve hemen sonrasında kanama geldi leke şeklinde az, adet mi başlıyor yoksa ilşkiden dolayımı olduki. Geçen ayda ilşkiden hemen sonra kanama olmuştu muayene oldum temiz dedi dr bişey yok dedi. Her ilşkide olacakmı böle ( moralim bozuldu çok ya..

bence test yap önce baktınki negatif adet söktürücü kullanırsın dr a danışıp adet gördükten sonrada filmini çektir
test yapmıcam diye ısrar etmenin anlamı yok. Mevsimler değişiyo belkide adetlerimiz ondan bozuldu benimde iice saçma sapan oldu 2 aydır ilşki sonrası kanamalarım oluyo bişey yok dedi dr başka dr a mı gitsem bu ay yine ay şey oldu işimiz çok zorrr(

valla cnm çok zor inanki çok umutsuzum artık yapmak içimden gelmiyo çok zor allah kolaylık versin bende kasımda yenenlerdenim vajiyi hala kalamadım rezevlerim düşük çık allah kolaylık versin bilmmiioym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…