Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

inci =)) tebrikler heheh teyze olduk biz yani =)). güle güle büyüt minigini, güzel günleriniz olsun beraber. :nazar::nazar:

elvan, afiyet olsun hehe. yeminle markete gittigimde hep ayva bakiniyorum senin yüzünden... neyse artik bakinmam bulmussun hihi.

hazal leylekler gelmemis neyse yeni ay yeni umutlar... insallah gelirler bu ay.

masumsu, rezervlerin düsükse toplat yimirtaciklari. tüp bebek de zor ve yorucu bir sürec. ama gec olmadan basla. benim reglim 2 gün sürer ve cok az gelir, doktorum normal oldugunu söylemisti. reglinden önce gögüslerinde hassasiyet var miydi? (progesteron gögüslerin yanlarinda dokunca hafif aciyan hassasiyet yapar). hafif bir aci varsa ve simdi gectiyse regli oldun kabul edebilirsin. velhasil en güzeli test yaptirmak. kolay gelsin.

oksamen, alla alla niye öyle oldu ki? hersey de normal demisken doktor... moralini bozma bir süre daha gözlemle ama devam ederse 2. bir doktora danis, en azindan icin rahat eder.

dogumlar yaklasiyor =), :nazar::nazar: hepiniz saglikla kavusun miniklerinize...

Masumsu anliyorum seni canim ama en dogrusu test yapmak. En azindan ne oldugunu bilirsin ve yoluna devam edersn Allah buyuk ins hayirlisini nasp eder hakkinda.

Oksamen cnm bence baska bi doktora gorun

zealea nasil etkilemissem sizi gecende bi arkadas birinin bahcesinde gormus izin isteyip getirecekti bana, buldugumu soyledim :KK1: Allah sizin gibileri eksik etmesin :KK16:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende dogum yaptım 17 eylülde kızım sonunda kardeşine kavuştu.Herkese selamlar.:KK54::KK54:

kızlar bişi sorrmak istiyorum ben yeni bi doktora başladımm ankarada anatolia tüp bebek merkezinde tahlillerim yapıldım rezevlerim düşük çıktı tüp bebek yapalım dedi önce karşı çıktım ama sonra araştırdım rezevler gittikçe düşüyouş elimizi çabuk tutmamız gerekiyomuş aartık ne gerekirse yapıcm ama bide şey sormak istiyorum aet bittikten sonra ilk hafta doktor histeroskobi çekicez dedi(kamerayla rahim içine bakılcakmış) ona gitmem gerekiyodu bu a yın 1 de adt olmam gerekyyodu dedim 12 de gideriz ama adet olmöadım gecikti zaten adet düzensizligim vardı ama şöle bişi moldu adetim ayın 12 gibi tahminim 1 gün çay tabagı büyüklügünde geldi bi daha yok kesildi herkes üstüne görmüşündür dio ama test yapmak istemiyorummm hemde hiç yokmuş gibi geliyoo herkes yp die benim gibi olan varmı aranızda rezevleri düşük olan yada böle adeti bi gün gelip kesilen varmı ?
bacımm test yap inşallah çıkarda bebişşş tüp bebeğe kameralı çekimlere gerek kalmaz inşallah...

Bende 3 yilin sonunda vaji belasinsan kurtuldum anne olmak istiyorum sogan syu icip anne olan varmi
geçmiş olsun bacım çok tebriklerrr vajiyi yenmişin .... soğan kürü yapan ve yapıpda hamile olanları duydummm zaten eski kadınlarda çok öneriir zaten öncesinde deneee belkii ilk seferde olur.. sonraa soğan kürüne geçersin bacım... hayırlısı olsun
Arkadaşlar bende dogum yaptım 17 eylülde kızım sonunda kardeşine kavuştu.Herkese selamlar.:KK54::KK54:
amaninnnnnnnnnn BACIMMM GÖZÜNÜZ AYDINNN...ALLAHIM ANALI BABALI ABLALI bebişi... hayırlı evlatlar olsunnnn... inşallah iyisinizdir:):KK16:

Ah ah gunler cabucak gectide su son gunler gecmiyo korku heyecan hepsi bi arada bekliyoruz bakalim insallah dogurabilirim hala zayifim sadece 7kilo aldim herkesin dilinde simdi ne kadar zayifsin nasil dogum yapican biraz da bu soylemler yuzunden korkuyorum hayrlisi artik .. Bu arada insallah bebis vardir test yapinca mutlaka yaz sonucu :)

Sagol canim insallah saglikla sihhatle kavusuruz evlatlarimiza :)
amaninnn 7kilocukkk ama bir arkdşmda okadar almıştı gayet güzelll 3kg300grmlık bir bebiş doğurmuştu sen hiç korkmaa kafanı gönlünü ferah tutu ver bacım....:KK66:
korkma evel allah allahım yardım edecektir bacım...inşallah sağlıkcakla kucağna alıcaksındır 3 hafta sonraa güzel haberlerni duyacağızdır inşallahhh bacımmm

kızlar bişi sorrmak istiyorum ben yeni bi doktora başladımm ankarada anatolia tüp bebek merkezinde tahlillerim yapıldım rezevlerim düşük çıktı tüp bebek yapalım dedi önce karşı çıktım ama sonra araştırdım rezevler gittikçe düşüyouş elimizi çabuk tutmamız gerekiyomuş aartık ne gerekirse yapıcm ama bide şey sormak istiyorum aet bittikten sonra ilk hafta doktor histeroskobi çekicez dedi(kamerayla rahim içine bakılcakmış) ona gitmem gerekiyodu bu a yın 1 de adt olmam gerekyyodu dedim 12 de gideriz ama adet olmöadım gecikti zaten adet düzensizligim vardı ama şöle bişi moldu adetim ayın 12 gibi tahminim 1 gün çay tabagı büyüklügünde geldi bi daha yok kesildi herkes üstüne görmüşündür dio ama test yapmak istemiyorummm hemde hiç yokmuş gibi geliyoo herkes yp die benim gibi olan varmı aranızda rezevleri düşük olan yada böle adeti bi gün gelip kesilen varmı ?

merhaba canım çok uzun zamandır girmiyordum forma biz seninle aynı zamanda yenmiştik vajiyi ben de henüz hamile kalamadım sen tüp bebek mi düşünüyorsun ben çok kararsızım geçen ay bütün testleri yaptırdım herşey normal çıktı doktor bekle diyo ama nerdeyse bir yıl oldu ne yapıcağam bilmiyorum arkadaşım tüp bebek yaptırmıştı tutmadı daha sonra hiç beklemediği bir zamanda hamile kaldı ufffff çok kararsızım ne yapıcağam herkes farklı birşey söylüyo en kötüsü ben ne yapacağmı bilmiyorum kafam çok karışık

Topik iyice tenhalasti :KK53:
Nekadar cenesi dusuk uyeleriz yahuuuu:KK1: baksaniza oku oku bitiremedim sayfalari :KK19:

elvancığım merhaba çok uzun zamandır girmiyordum foruma tebrik ederim hamileymişsin çok sevindim darısı inşallah bize allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah özlemişim sizi

merhaba canım çok uzun zamandır girmiyordum forma biz seninle aynı zamanda yenmiştik vajiyi ben de henüz hamile kalamadım sen tüp bebek mi düşünüyorsun ben çok kararsızım geçen ay bütün testleri yaptırdım herşey normal çıktı doktor bekle diyo ama nerdeyse bir yıl oldu ne yapıcağam bilmiyorum arkadaşım tüp bebek yaptırmıştı tutmadı daha sonra hiç beklemediği bir zamanda hamile kaldı ufffff çok kararsızım ne yapıcağam herkes farklı birşey söylüyo en kötüsü ben ne yapacağmı bilmiyorum kafam çok karışık

cnm bi sıkıntı yoksa bekle tabi zor sonuşöçta tüp bebek kolay bişi degil hem maddi hem manevi amabenimki farklı rezevlerim düşük çıktı daha da düşerse tüp bebek şansımdak klmıyo o yüzden bi an önce bişiler yapmam lazım anlladıgın bu arada test yptım bişi çıkmadı kızlar rabbim bize sabır versinn:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

kızlar napıyorsunuz ben tatildeydim konular ilerlemiştir bakıyım dedim baktım ki hiç ilerleme yok :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:çok sey kaçırmamısım inciii canım gözünaydın demek sende anne oldun masallh

elvancım sende ıyısın anladgım akdarıyla Allah miniğine kavustrsun bu kez ayvayıda bulmussun :KK1::KK1::KK1::KK1:

sessızcekımsesızce kac haftalık oldun ? cınsıeyt bellı degıl dı mı henuz ? buyumustur mınık

kızlar napıyorsunuz ben tatildeydim konular ilerlemiştir bakıyım dedim baktım ki hiç ilerleme yok :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:çok sey kaçırmamısım inciii canım gözünaydın demek sende anne oldun masallh

elvancım sende ıyısın anladgım akdarıyla Allah miniğine kavustrsun bu kez ayvayıda bulmussun :KK1::KK1::KK1::KK1:

sessızcekımsesızce kac haftalık oldun ? cınsıeyt bellı degıl dı mı henuz ? buyumustur mınık

Evet pisim sayfamız olduğu yerde sayıyor bi atraksiyon lazım birinizin günü geçsin şöyle bekleyelim sonra hamiş kaldığını öğrenelim filan güzel olur :) 14. Haftadayım canım bebişin cinsiyeti 6 Ekim'den sonra belli olacak Bayram sürprizi :KK66: senin tatil nasıldı ? İyi geçmiştir umarım :KK66:

cnm bi sıkıntı yoksa bekle tabi zor sonuşöçta tüp bebek kolay bişi degil hem maddi hem manevi amabenimki farklı rezevlerim düşük çıktı daha da düşerse tüp bebek şansımdak klmıyo o yüzden bi an önce bişiler yapmam lazım anlladıgın bu arada test yptım bişi çıkmadı kızlar rabbim bize sabır versinn:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Canım üzülme inş doğal yollardan olur olmazsa da tıp ilerledi biliyorsun rezerv varsa değerlendiriliyor hayırlısı olsun inş tüpe gerek kalmadan gelir bebeğin :KK66:

Canimmmm gozun aydin tebrik ediyorumm minnosunla huzurlu mutlu hayirli uzuuunnn yillar diliyorum ablasinada selam soyle :KK16:
adet oldum yeni bat 14 ekim :KK43:( yaz bitti.. hala bat yazıyoruz ...

Canim hayirlisi olsun uzulme ltfn vaktini bekliyo bebis :) ins cok bekletmeden gelir Allahin izniyle

elvancığım merhaba çok uzun zamandır girmiyordum foruma tebrik ederim hamileymişsin çok sevindim darısı inşallah bize allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah özlemişim sizi

Hosgeldinn tekrar aramiza :) amin canim cok sagol ins :) darisi isteyen herkese ins
sen neler yapiyosun, yine ugra renk kat topige guzel haberler ver bize en kisa zamanda ins :KK16:

Oooo tatil filan iyisin ha :) nasil gecti neler yaptn
cok sukur canim iyiyim yatiyorum genelde :) ayvaya kavustum sorma gitsin bugun manava gittim esimle, esim kadina ayva sora sora kadin ezberlemis bugn beni gordu kadin yanimda esim tanidi :KK1: ayva yedinmi ayva ne ayva sevdasiymis dedi :KK1: utandim haha

Evet pisim sayfamız olduğu yerde sayıyor bi atraksiyon lazım birinizin günü geçsin şöyle bekleyelim sonra hamiş kaldığını öğrenelim filan güzel olur :) 14. Haftadayım canım bebişin cinsiyeti 6 Ekim'den sonra belli olacak Bayram sürprizi :KK66: senin tatil nasıldı ? İyi geçmiştir umarım :KK66:

Oooo tatil filan iyisin ha :) nasil gecti neler yaptn
cok sukur canim iyiyim yatiyorum genelde :) ayvaya kavustum sorma gitsin bugun manava gittim esimle, esim kadina ayva sora sora kadin ezberlemis bugn beni gordu kadin yanimda esim tanidi :KK1: ayva yedinmi ayva ne ayva sevdasiymis dedi :KK1: utandim haha

bende et tavuğu gibi yedim içtim yattım tatilde hava soğuktu biraz :KK25::KK25:

ama dinlendim iyice şimdi yine tempo işe karlı hala aynıyım soğukluğum geçmedi bigün işten çıkarsam özliyip pişman olurmuuym bilmiyorum ama şu an ayaklarım geri gidiyor ne bu kadar motivasyonumu kaybettiren anlamadım...

onun dışında şimdilik yolunda hersey bakalım geldim heyecanla baktım ne haberler göreceğim diye ama sayfalar klmış yernde elvancık ne kadar kaldı şimdi doğuma?

İnciyi merak ediuyorum normal olucak demişti noldu acaba bahsetmemiş inş bebişten fırsat bulup yazar şöyle güzel bir doğum hikayesi yazsa biri çıkıp :KK31::KK31::KK31:

Son düzenleme:
X