Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar bu hafta doktora gidecektim bi işten güçten fırsat bulup gidememiştim...
veee maalesef regl oldum :KK14::KK14: çok üzgünüm.. üzüntümden olacak ki yediğim her şeyi çıkardım :KK14::KK14: çok kötüyüm.. hayırlısı..
vajiyi yendiğimizi buradan nasıl haykırdıysak Rabbim bebek haberini de buradan duyurmamızı nasip etsin inşallah.. :KK14:

kızlar mrhba ben sanırım gene adet olucam Meryem suresi okuyorum adet olduğum günlerde bu duayı okuyarak bana yardımcı olurmusunuz

kızlar bu hafta doktora gidecektim bi işten güçten fırsat bulup gidememiştim...
veee maalesef regl oldum :KK14::KK14: çok üzgünüm.. üzüntümden olacak ki yediğim her şeyi çıkardım :KK14::KK14: çok kötüyüm.. hayırlısı..
vajiyi yendiğimizi buradan nasıl haykırdıysak Rabbim bebek haberini de buradan duyurmamızı nasip etsin inşallah.. :KK14:

Canım üzme kendini böylesi daha hayırlıymış Dr a gidersin adet sonrasında tahlillerini yaptırmadıysan yaptırırsın muayene olursun :KK66:

kadınlar kulübünün güzel insanlarıııı huuhuuuu:KK24:nasılsınız görüşmeyeli?Selaaaa hala doğum öykünü yazmamışsın merakla bekliyorum:)Ocean canım sana özelden yazdım:KK66: İsim isim saymayım birinizi unutsam üzülürüm.umarım herkes iyidir.Doğumu yaklaşanlar var sanırım,hepinize kolay doğumlar diliyorum dualarım sizinle...hepinizi çok özledim kendinize çoookk iyi bakın.Zealea yakın zamanda sanki hamiş haberini alacakmışız gibi bir his var içimde,allah gönlüne göre verir inşallah.haydi hoşçakalın:KK16:

İyiyiz canım sen napıyosun nerelerdesin âmin dualarına :KK66: sende kendine iyi bak :KK66:

Kizlaaaarrrrrrr bilin bakalim ne bulduuuuuuuummmmmmmmmmm ayva buldummmmmm cok mutlu oldumm :KK1::KK1:

Elvannnn dün yazacaktım ayva buldun mu yedin mi diye sonra bulamadıysa canını istetirim kızın dedim yazmadım :)) çok sevindimm :)) afiyet olsun bebişinnnnn güzelleştirsin inşş :KK66:

Hic cikmadiki aklimdan nasil bi ayva sevdasina dustuysem :KK52: dun misafirim vardi baktim esim kapidan iceri gelmiss ellerinde torbalar icinde ne goreyim gozler :KK53: ahanda boyle acildi Ayvaaaa diye bi bagirdm :KK52: kostm ayvalara sarilacaktim az kalsinn :KK1:
nasil gidiyo nekadarlk oldn

Kızlar dün sabah doğum yaptım ...:KK49:

:KK9::KK9::KK9::KK9: ayyyy gozun aydinnnnn ne cabuk toparlandin haber verdin msllhhhhh :nazar: tam olarak nekadarlikken dogum yaptin nasil olduuu nasil gecti epidural aldinmi normalmi oldu hepsini anlat :)
Allahim mutlulugunuzu daim etsin hayirli saglikli omur versin evladina
darisi hepimize ins cok duygulandim bennnn :KK5:

Hic cikmadiki aklimdan nasil bi ayva sevdasina dustuysem :KK52: dun misafirim vardi baktim esim kapidan iceri gelmiss ellerinde torbalar icinde ne goreyim gozler :KK53: ahanda boyle acildi Ayvaaaa diye bi bagirdm :KK52: kostm ayvalara sarilacaktim az kalsinn :KK1:
nasil gidiyo nekadarlk oldn

Çok sevindim ya gerçekten ben de bu ara acı biber turşusuna taktım inş zararlı değildir dolapta görünce dayanamıyorum :) iyi gidiyo canım 3 ay bitiyo yarın 4. Aya adım atıcaz inş:KK66: sen napıyosun nasıl gidiyo

Çok sevindim ya gerçekten ben de bu ara acı biber turşusuna taktım inş zararlı değildir dolapta görünce dayanamıyorum :) iyi gidiyo canım 3 ay bitiyo yarın 4. Aya adım atıcaz inş:KK66: sen napıyosun nasıl gidiyo

Bende aciya sarmistm ama fazla yememeye calistm doktoruna sor istersen yada internetten bak pek tavsiye edilmiyo okudugm kadariyla. Msllh Allah tamamina erdirsn ins hepimizi :)
benim simdiden bel agrilari basladi 1 saat otursam koltukta karnimin ust tarafi ve sirtim oyle agriyoki hc bsy fayda etmiyo ama cok sukur iyiyim kontrole az kaldi detayli var ins pihtininda yok oldugunu goruruz

mrhb kızlarrr dun doktor knt vardııı bız 35 haftalık olduk 2300 gr olmus oglumm gayet saglıklı suannn:nazar::nazar: ve bırazda dogum hakkında konustuk buyuk bı ıhtımalle normal yapıcammm cunku adam normal dogumdan yana benıde bıraz rahatlattı konusmalarıyla az bucuk korkum gıttı

Bende aciya sarmistm ama fazla yememeye calistm doktoruna sor istersen yada internetten bak pek tavsiye edilmiyo okudugm kadariyla. Msllh Allah tamamina erdirsn ins hepimizi :)
benim simdiden bel agrilari basladi 1 saat otursam koltukta karnimin ust tarafi ve sirtim oyle agriyoki hc bsy fayda etmiyo ama cok sukur iyiyim kontrole az kaldi detayli var ins pihtininda yok oldugunu goruruz

Sana yazdıktan sonra araştırdım biri şöyle yazmış 'gebelik kitabımda yazıyordu ilerleyen haftalarda acı yediğinde bebeğin yüzü buruşurmuş :KK66: ' bundan sonra yemicem dayanabilirsen tabi canım çekerse de 1-2 taneyle idare edecem :) otururken yatarken şimdiden daralıyorum kasıklarım ağrıyo ilerleyen zamanları düşünemiyorum :KK66: amin:KK66: inş pıhtı yok olur canım yazarsın buraya:KK66:

mrhb kızlarrr dun doktor knt vardııı bız 35 haftalık olduk 2300 gr olmus oglumm gayet saglıklı suannn:nazar::nazar: ve bırazda dogum hakkında konustuk buyuk bı ıhtımalle normal yapıcammm cunku adam normal dogumdan yana benıde bıraz rahatlattı konusmalarıyla az bucuk korkum gıttı

Oy maşallah az kalmış inş sorunsuzca kucağına alırsın bebişini :KK66: çatı muayenesi yaptı mı ? Aslında güzel bir şey normalden yana olması inş kolay olur bir avazda doğurursun :KK66:

Oy maşallah az kalmış inş sorunsuzca kucağına alırsın bebişini :KK66: çatı muayenesi yaptı mı ? Aslında güzel bir şey normalden yana olması inş kolay olur bir avazda doğurursun :KK66:

ınsallah canım.catı muayenesını 38de yapıcakk ben durumumu anlatamadım bılee neden korktugumu suan bı aksılık cıkmadıgı surece normal gozujuyo

X