Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

evet yaaa onu sorcaktım ne ettin bana dediğin o sınav mevzzuuunu arayamadım soramadımda hiç ne zamana gidecen bacım... benimde eşim izin aldııı evdeyiz 2 haftaaa belki erkek kardeşme gidersek o kadar bu yıl para yok tatilde yok yurtdışına giderek tatil hakkımızı ben tüketmişimde :/( neyseeee aman görüşürükkk

İnşallah canım annem böyle bazen ters tepkiler verir ama alışamadım hala zoruma gider dedikleri belki de eşimden ayrı oluşum gebelik duygusallığı artırıyor ya ona bağlıyorum ..
olur olur böyle duygusallıklar ben bazennn komik ama reglime yakın süredee hani canın tatlı çikolata çeker ya o sezon tam, türk sinemalarna bile ağlayabilirimmm öyle bir ruha bürünyorumm duygusallıkdaa acaba hamile olsam nasıl olurum düşünemiyorum kendimi

allahım eşini sana-senide ona kavuştursun bacımm...

oh oh maşaallah hamarat hamarat başlamışsın erkenden. ne ara çıktı turşuluklar da kurdun minoşum :) ben de sıkıntısı başladı alınacak kurulacak diye :) ellerine sağlık

ablacım teşekkür ederim ama ufak bi yanlış anlama olmuş.turşuları daha kurmadım.diğerleri tamam.

2 3 gun gckrdi 9 gun oldu hala yok kanda 1.20 çıktı ilkki 1.00 çıktı

ama gebelik olsa değer iki günde bir ciddi bir artış göstermez miydi?Doktora gittin mi en iyisi ultrasonla bir muayene doktora gıtmelısın bence ?Tabı sımdı durumlar ne bılmıyorum olabıldın mı regl?

evet elvan zealea kgokce hopefor sessızcekımsesızce hazal korkak22 napıorsunuz nerdesınız uzaklasmayınnn

selacık beebısle ıglılenıyor zaten snowflaken gulsevdam cıcekrose hanzadem ıncıozmen kemre bunlar bebislere kapılıp gitti zaten de

kızlar nerelerdesiniz yahuuu....kimse bişeyler yazmıyo...

Giriyorum sürekli kimse yazmayınca yazacak bişey bulamıyorum :) yarın randevum var yine bir korku aldı bişey oldu sanki kalbi atmıyo diyecekler diye ödüm patlıyo sizler napıyosunuz valla ben okulu özledim artık açılsın evde iyice uyuşuklaştım

Hehe sessizce aynen bende giriyorum kimse bsy yazmamis benimde simdilik yazacak oldgm bsy yok :) hersey ayni cikiyorum busefer

canım kalp atışlarını dinlemeye mi gidicektin sen yarın :26::26::26::26::26:?

İnşallah bir sorun olmaz kalbini ferah tut bende bugün şunu düşündüm kadın doğuma yine uzak kaldığımı bir hamilelik durumunda yine o stresli günler mi başlıcak dedim kendi kendime gerçi ilk hamileliğimde vajiyi yeni yenmiş muayenden korkuyordum bide aclık sekerı falan yuksek cıktı benı surundrduler bı dahılıye bı kadın dogum mekık dokudum ıkı ayda 2.000 e yakın para gitti

Bir de kadın doğum ile ilgili hep olumsuz seyler yasadıgım ıcın vajınusmus kotu muayene ve bebegımı kaybetmek -kürtaj gibi şu an beni korkutuyor kadın doguma gitmek ...Bende endişelenirim herlde :26::26::26:

Ayrıca bende işten bunaldım evde oturasım var boyle oglene kadar uyumak,kalkıp kahvaltıya gitmek ya da balkonumda kahvaltı etmek

sonra kadın programı izdivaç izlemek beynimi yormayan boşşş boş seyler yapmak istiyorum anlıyacağınız çok sıkıldım

Son düzenleme:

aynen benimde anllatıgın seyleri cok yapasım var hamile kalmayı bekliyorum inşallah rabbim tez zamanda hamile yapar hayırlısıyla inşallah yoksa şimdi çıksam işten daha cok sıkılcam biliyorum o zaman bebişimle ilgilenrim bu arada adetim bitti 41 Meryem suresini oky-umaya baslıcam inşallah

Kalp atışını duydum da bi korku var sonradan da duruyormuş filan diye okudum pinpirik yapıyorum işte şeker ölçümünü erken yapmışlar demekki sana bana daha yapılmadı şeker yüklemesi ..

Çalışınca tatili tatilde de ( tabi tatil iyi geçmezse ) işi özlüyorum ben tatile de gidemedik bu sene sıkıldım iyice inş seneye bebişimle tatile gidebilirim :))
Allah kabul etsin canım ben hiç ara vermemek için Türkçe mealini okumuştum reglken de okuman gerekiyor ya da Kur'an dan okuyorsan reglken başka birinin senin yerine okuması gerekiyor 41 gün üst üste olmalı çünkü inş sen de bu esnada hamile kalırsın :) ben okumayı bitirdikten 4-5 gün sonra öğrenmiştim :))

giremedim yaramazpisicim kaç gündür yatıyorum. sizlere güzel haberler verecektim aşağı yukarı bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim ama vermeye fırsat bulamadan sonu benzemesin geçenki gibi pıhtı geldi benden. dr gittik apar topar önce ultrasonda baktı üstten kese görünüyor dedi 4.5 haftalık dedi ama küçük olduğu için sana canlı olup olmadığı hakkında bir şey diyemem çünkü kese küçük dedi. ama düşk tehliken vvar diye de ekledi. yatıp dinleneceksin dedi progesteron verdi fakat eve geldikten osnra kahverengi lekeler geldi aradık bir iğne ismi verdi kanaman olrsa da gel dedi. çok şükür kanaamam yok lekelerin rengi de açıldı giib ama ben emin olamıyorum . korkuyorum bir yandan da kendimi olumlu düşünmeye iterken olumsuza da kendimi hazırlıyorum Allah korusun.. şimdi yatıyorum dr kalkmıcaksın dedi, şu an yatıyorum nolur dualarınızda unutmayın bizi dualarınıza ihtiyacım var. Allah isteyen herkese versin ama sorunsuz nasip etsin inşaallah....

sezsizce sen geldin aklıma kahverengi leke geldi demiştin nasıldı o zamanlar dr ne dedi şimdinasılsın. bebişin nasıl Allah sağlıktan ayırmasın inşaallah.
elvanım sen nasılsın inşaallah herşey yolundadır ve bebişin de iyidir. gökçem sınava çalışıyordum ama bu aralar yattığım yerden kafam takılı kalmasın diye okuyorum sadece onun akibeti de dr a gidice belli olacak. şimdi canlı mı değil mi onu bile bilmiyoruz,
Allah ım bu kez sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı sıhhattli bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin hepimiz için

Kalp atışını duydum da bi korku var sonradan da duruyormuş filan diye okudum pinpirik yapıyorum işte şeker ölçümünü erken yapmışlar demekki sana bana daha yapılmadı şeker yüklemesi ..
öle pimpiriklilik etme bacımm bol bol dua oku rabbbim sağlıcakla versin inşallah... iyi düşün herşey iyi olsun bacımm

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kaç gündür arayamadım gittttiii

uffff ya nasılsınnnn allahım hamile olamna sevinemmi buna üzülemmi yaşadığna allahım acil şifalar vereee... ayyyy yavrucuğna sağlıcakla sana ve eşine vereee rabbim bol bol el mübdi ismi celilini okuyun bacımmm

ne olsun bacımmm bendeee tam gaz kışlık hazırlıkları devam ediyorrrr... şimdi hopeforcuğma canım sıkıldıııı allahım bebişni onlara bağışlaya hayırlı bir gebelik vere...isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar vere.... dediğin gibi bebişi olanlarrr takılamıyor burayaaa.... selaaa snowfloken gülsevdamm inci çiçek kemreee ohooooooooo misskokulularıylalarrr .... allahım herkese versin...

sana ne olduda işe gitmek istemiyon bu arada? dediklerni işden sonrada yapabiirsin ama izdivaç programalrı tatilde

öyle gökçe ya biz de sevinemedik bile şimdide mutlu mu olayım üzüleyimmi ben de bilemiyorum yine aynı kaygılar yine kürtaj olur muyum korkusu yine bebeğimi kaybetme korkusu. amin amin bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…