Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

hopeforcum benimde misafirim hiç bitmedi 3 gün kimseler yoktuuu sözde ama hasta ziyaretleri kışlık hazırlıkları ve eşimde izinde evde olunca bunaldım iyiceeee ... yarında misafirim var (gerçi kardeşim ama olsun erkek olunca yemek memek birsürü bişey hazırlayacam amacamda gelecek hem)
amcamın baldızı kanser ve ölümcül yenge orada kalyor amcamı yemeğe alyoz bizde evde yalnız ve bize yakın diye... uff ne bilemmm şimdi öle yazınca sende sevindim tedirgin oldum bol bol dua et bacım... çokda nette durma uazann uyu

öyle gökçe ya biz de sevinemedik bile şimdide mutlu mu olayım üzüleyimmi ben de bilemiyorum yine aynı kaygılar yine kürtaj olur muyum korkusu yine bebeğimi kaybetme korkusu. amin amin bacım
inşallah öyle olumsuzlukalr yaşamayacaksındır allahın izni ile... aynı doktora gidiyon dimi..zatenn teste yollamıştı eğer pıhtı sıkıntı ise iğneyle gebeliği devam ettirmek denen çözüm var yahuu... allahım sağlıcakla versin yavrunuzu inşlh.... hadi çık internettenn uzannn çok durmaaaa çık ki bende çıkammm güzel düşün bol dua okuuuuuuuuuuu uzan yatıver

giremedim yaramazpisicim kaç gündür yatıyorum. sizlere güzel haberler verecektim aşağı yukarı bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim ama vermeye fırsat bulamadan sonu benzemesin geçenki gibi pıhtı geldi benden. dr gittik apar topar önce ultrasonda baktı üstten kese görünüyor dedi 4.5 haftalık dedi ama küçük olduğu için sana canlı olup olmadığı hakkında bir şey diyemem çünkü kese küçük dedi. ama düşk tehliken vvar diye de ekledi. yatıp dinleneceksin dedi progesteron verdi fakat eve geldikten osnra kahverengi lekeler geldi aradık bir iğne ismi verdi kanaman olrsa da gel dedi. çok şükür kanaamam yok lekelerin rengi de açıldı giib ama ben emin olamıyorum . korkuyorum bir yandan da kendimi olumlu düşünmeye iterken olumsuza da kendimi hazırlıyorum Allah korusun.. şimdi yatıyorum dr kalkmıcaksın dedi, şu an yatıyorum nolur dualarınızda unutmayın bizi dualarınıza ihtiyacım var. Allah isteyen herkese versin ama sorunsuz nasip etsin inşaallah....

sezsizce sen geldin aklıma kahverengi leke geldi demiştin nasıldı o zamanlar dr ne dedi şimdinasılsın. bebişin nasıl Allah sağlıktan ayırmasın inşaallah.
elvanım sen nasılsın inşaallah herşey yolundadır ve bebişin de iyidir. gökçem sınava çalışıyordum ama bu aralar yattığım yerden kafam takılı kalmasın diye okuyorum sadece onun akibeti de dr a gidice belli olacak. şimdi canlı mı değil mi onu bile bilmiyoruz,
Allah ım bu kez sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı sıhhattli bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin hepimiz için

Canım 2 gündür geliyo yine ama benimki çok koyu kahve değil Dr a anlattım geçenki gidişimde Dr kırmızıya benzemediği müddetçe korkma dedi yarın da randevum var yarın belli olcak iyi mi kötü mü inş iyidir ..ayy sevindim hamiş olmana ama böyle olunca üzüldüm inş iyi olur sağlıkla kucağına alırsın canım bir de ilk 4 ay 70000 subhanallahi vebihamdihi Çek düşük olmaması için sayıyı tamamlayamasanda sürekli çekmeye çalış canım inş sağlıkla doğar :KK66:

inşallah öyle olumsuzlukalr yaşamayacaksındır allahın izni ile... aynı doktora gidiyon dimi..zatenn teste yollamıştı eğer pıhtı sıkıntı ise iğneyle gebeliği devam ettirmek denen çözüm var yahuu... allahım sağlıcakla versin yavrunuzu inşlh.... hadi çık internettenn uzannn çok durmaaaa çık ki bende çıkammm güzel düşün bol dua okuuuuuuuuuuu uzan yatıver

yatıyorum gökçe şu anda zaten kendim olsam bu kadar dayanamam ama söz konusu bebeğim olunca hiç kalkmıorm nerdeyse...

Canım 2 gündür geliyo yine ama benimki çok koyu kahve değil Dr a anlattım geçenki gidişimde Dr kırmızıya benzemediği müddetçe korkma dedi yarın da randevum var yarın belli olcak iyi mi kötü mü inş iyidir ..ayy sevindim hamiş olmana ama böyle olunca üzüldüm inş iyi olur sağlıkla kucağına alırsın canım bir de ilk 4 ay 70000 subhanallahi vebihamdihi Çek düşük olmaması için sayıyı tamamlayamasanda sürekli çekmeye çalış canım inş sağlıkla doğar :KK66:

benim de çokk koyu değil canım çok şükür hatta ilkine göre bayağı açıldı da rengi ama yine de korkuyorm. hadi inşaallah her şey yolundadır canım inşaallah sağlıklıdır bebişin inşaallah seninle kalır yoldasın olur. yattığım yerden çekmeye çalışırım Allah ın izniyle bir kere de yamak zorunda değiliz dimi sayı itibariyle de biraz zor olur gibi amin canım Allah razı olsun inşaallah hepimiz kaygılarımızdan sıyrılırız

giremedim yaramazpisicim kaç gündür yatıyorum. sizlere güzel haberler verecektim aşağı yukarı bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim ama vermeye fırsat bulamadan sonu benzemesin geçenki gibi pıhtı geldi benden. dr gittik apar topar önce ultrasonda baktı üstten kese görünüyor dedi 4.5 haftalık dedi ama küçük olduğu için sana canlı olup olmadığı hakkında bir şey diyemem çünkü kese küçük dedi. ama düşk tehliken vvar diye de ekledi. yatıp dinleneceksin dedi progesteron verdi fakat eve geldikten osnra kahverengi lekeler geldi aradık bir iğne ismi verdi kanaman olrsa da gel dedi. çok şükür kanaamam yok lekelerin rengi de açıldı giib ama ben emin olamıyorum . korkuyorum bir yandan da kendimi olumlu düşünmeye iterken olumsuza da kendimi hazırlıyorum Allah korusun.. şimdi yatıyorum dr kalkmıcaksın dedi, şu an yatıyorum nolur dualarınızda unutmayın bizi dualarınıza ihtiyacım var. Allah isteyen herkese versin ama sorunsuz nasip etsin inşaallah....

sezsizce sen geldin aklıma kahverengi leke geldi demiştin nasıldı o zamanlar dr ne dedi şimdinasılsın. bebişin nasıl Allah sağlıktan ayırmasın inşaallah.
elvanım sen nasılsın inşaallah herşey yolundadır ve bebişin de iyidir. gökçem sınava çalışıyordum ama bu aralar yattığım yerden kafam takılı kalmasın diye okuyorum sadece onun akibeti de dr a gidice belli olacak. şimdi canlı mı değil mi onu bile bilmiyoruz,
Allah ım bu kez sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı sıhhattli bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin hepimiz için

canım çok geçmiş olsun, lütfen kendim ve bebeğim için hayırlısı neyse o olsun diye dua et, bende bebeğimi kaybettim çok ağladım ama kendimi şöyle teselli ediyorum Allah korusun ya engelli olsaydı o zaman o da bir can taşıyor diye kıyamazdım ve nasıl bir durum ortaya çıkardı düşünsene Allah hepimize isteyen herkese sağlıklı ve çok hayırlı evlatlar versin inşallah, lütfen kendini Allahın takdirine teslim et inşallah herşey olumlu olur hayırlısıyla ama kendini üzme olur mu? üzmemeye çalış en azından ben ya engelli olsaydı diye düşünmesem şuan hala hıçkıra hıçkıra ağlıyor olurdum, haa üzülmüyor muyum tabiki üzülüyorum kolay değil, bazen karnımda minik bir acı hissetsem aklıma geliyor gözlerim doluyor, hamile bayanları görünce başımı çeviriyorum nazarım değmesin diye korkuyorum, ama senin ve eşinin canı sağolsunda inşallah herşeyin çaresi bulunur arkadaşım. Allahım yüzünü soldurmasın inşallah.

Son düzenleme:
yatıyorum gökçe şu anda zaten kendim olsam bu kadar dayanamam ama söz konusu bebeğim olunca hiç kalkmıorm nerdeyse...

benim de çokk koyu değil canım çok şükür hatta ilkine göre bayağı açıldı da rengi ama yine de korkuyorm. hadi inşaallah her şey yolundadır canım inşaallah sağlıklıdır bebişin inşaallah seninle kalır yoldasın olur. yattığım yerden çekmeye çalışırım Allah ın izniyle bir kere de yamak zorunda değiliz dimi sayı itibariyle de biraz zor olur gibi amin canım Allah razı olsun inşaallah hepimiz kaygılarımızdan sıyrılırız

Bir kerede değil canım ilk 4 ay içinde aralıklı çekebilirsin âmin inşallah hayırlısı olsun hakkımızda

HOPEFORR canim Rabbim ins hayirlisini nasip eder. Nekadar zor oldugunu biliyorum ama faydali oldugunada cok inaniyorum; Kalbini ferah tut!!
Bak benimde basindan beri kanamalarim var hem kirmizi hem kahverengi bende progestan kullanarak surekli yattim hala yatiyorum patlasakta catlasakta yaticaz baska caremiz yok kitap oku tv izle biseylerle oyalan aklin surekli bebiste olmasin. Bak komsumdan Allah razi olsun oda cok teselli etti beni onunda 2 dusugu oldu 5 sene snra tup bebek yaptrdi ve 9 ay boyunca kanamali gecti. Nasibi varsa gelir dunyaya bacim. Hayirlisini istemekten baska caremiz yok. ALLAH ins gonlumuzce nasip eder. Kucagina almak nasip eder ins mis kokulunu

SESSIZCEKIMSESIZCE canim bu endiselerimiz onlari kucaklayana kadar bitmez emin ol. Kalbini duyarsn sonra bidahaki randevuna kadar bi lekelenme olur acaba yasiyomu yada ters bi hareketin acaba bebegi etkiledimi. Bu endiselerin sonu yok keske rahat olabilsek. Ins guzel haberlerle gelceksin o pitpitlari duyduktan sonra bak nasil rahatliyosun :)

Allah hepimizin gonlune gore versin ins

hopeforum öncelikle hayırlı olsun canım benim inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebişini bol bol dua et Allahin izniyle birşey olmaz eşin elini karnına koyup 99kez ya mubdi ceksın bde

Çalışınca tatili tatilde de ( tabi tatil iyi geçmezse ) işi özlüyorum ben tatile de gidemedik bu sene sıkıldım iyice inş seneye bebişimle tatile gidebilirim :))

Allah kabul etsin canım ben hiç ara vermemek için Türkçe mealini okumuştum reglken de okuman gerekiyor ya da Kur'an dan okuyorsan reglken başka birinin senin yerine okuması gerekiyor 41 gün üst üste olmalı çünkü :KK66: inş sen de bu esnada hamile kalırsın :) ben okumayı bitirdikten 4-5 gün sonra öğrenmiştim :))

bende arapca okunuşu okuycam kurani kerim okuyorum ama yanlışlarım var o zaman regl iken okuyabilirim bununynaı sıra başka bişey okumusmuydun dünden den itibaren calsımalara başladık ilişkiden sonra yarım saat yattım inşallah bu aya rabbim gönderri yavrularımızı

canım gözün aydın üzülsemmi sevinsemmi bilemedim inşallah allahım bu sefer yavrunu bağışlar sana kötü düşünmemeye calıs olmumlu düşün inşllah yavrun sana tutunur bu sefer

hopeforcum gozunuzayıdn Allah sag salım kucaklamak nasıp etsın dıkkat et pımpırıklenme ve doktorunund edıklerıne guven...

lıstemız kabarıyor masallh:KK16::KK16::KK16::KK16:

kgökçe işle ilgilide bilmiyorum motıvasyonum cok dustu belkı sorumlulugum cok arttıgı ıcındır ne bılıım ya gcıcıdır belkı tatıle cıkamadıgım ıcındr cıkıcaz ıns eylul de

:KK31::KK31::KK31::KK31:

hopefor
bebek için tebrikler. endişelenme, allah tamamına erdşrsn bu sefer inşallah. dualarımız seninle.

elvan
bebeğin hala seninle, çok sevindim. umarım pıhtı meselesi de çözülür. sana bakıp gittim arada bir. yazamadım. yakında yazlıpa gidicem annemin yanına. uzunca süre gelemeyebilirim. kendinize iyi bakın hepiniz.

hopefor
bebek için tebrikler. endişelenme, allah tamamına erdşrsn bu sefer inşallah. dualarımız seninle.

elvan
bebeğin hala seninle, çok sevindim. umarım pıhtı meselesi de çözülür. sana bakıp gittim arada bir. yazamadım. yakında yazlıpa gidicem annemin yanına. uzunca süre gelemeyebilirim. kendinize iyi bakın hepiniz.

İyi tatillleeerrrr çilekimize iyi bak

dinleninnn huzurla gelin

hopeforum canım benim bende bu kız nerelerde diyorum geçen yazmıştın sonradan gördüm ama sen çıkmıştın canım hem gözün aydın hem geçmiş olsun ne diyeceğimi bilemedim ama sen inancını kaybetme inş yavrun sana tutunur dualarım seninle inşallah sağlıcakla alırsın bebişini kucağına :nazar::nazar::nazar: kendine çok çok dikkat et canım Allaha emanet olun:KK19::KK19:

canım çok tebrik ederim hiççç canını sıkma endişelenme iyi düşün iyi olsun gözün aydın....

X