Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

evet bende cok uzuldum once bi sevındım sonra uzuldum ama hayırlısı boyleymıs.elvancım bnm merak ettıgım bısı var dusukten sonrakı adetımde sıkıntı olmadı her zamankı gıbı 28. gunde oldum ıkıncı adet 31. gun ucuncu adet yıne 31. gun fakat her adet baslangıcında kahve rengı leke oldu ıkı uc gun leke oldu sonra reglı oldum bu ayda 25 ınde reglı olmam gerek ama daha on gun var nerdeyse uc gundur kahve rengı akıntım oluo hareket ettıkce daha fazka hem akıntı gıbı hem leke gıbı acaba bir sorunum mu var dıe korkuorum dusuklerden sonra sende de boyle seyler oldumu normal mi

Rabbim bu bebegini sana bagıslasın yuvanı mutlu huzurlu bereketli kılsın cocugunla beraber saglıklı hayırlı ömürler nasip esin cnm inşallah bebein sana sıkı sıkı tutunsun.

Turkuaz mrb cnm hos geldin seninle msndede konusmustuk hatirliyorsan insallah tez zamanda isreyen herkes bebisine kavusur ins

Zealea cnm ates derken anlamadim ama ne zamanlar olcucez
hatırlamazmıyım cnm tabikide hatırlıorum hosbuldum cnm saol sen nasılsın iyimisin neler yapıorsun

Olmazmii duzenim bozulmustu benim hatta eski sayfalarda yazmisimdir mutlaka. Benim dusukten sonraki ilk adetm 56 gun sonra olmustu yanlis hatirlamiyorsam cok gecikmisti ama olana kadar hep kahverengi kanamalarim olmustu. Sonraki regllerimin duzeni hep bozuldu ve her olmadan once sende oldgu gibi 4 gun hatta bazen 1 hafta kahve rengi akinti ardindan 8 gun daha regli oluyodum. Giderek duzeliyo gibi olmustuki ikinci dusuk oldu yine ayni seyleri yasadim normalde hamileliklerimden once regl olcak oldgm zaman kahveyle basliyodu ama bikac saat suruyodu snra regle donuyordu ama dusuklerden sonra 1 hafta reglden once lekelenmelerim oluyodu kahverengi azda degil yani resmen regl gibi nerdeyse 2 hafta regli gibi geciyodu. Cok can skci bi durum ama doktora sordugumda vucudun toparlaniyo diyordu sen yinede ihmal etme bi kontrole git istersen bnce normal yani bi sknti yoktur tahminimce

Son düzenleme:
hatırlamazmıyım cnm tabikide hatırlıorum hosbuldum cnm saol sen nasılsın iyimisin neler yapıorsun

iyi cnm ne olsun atlattık vajiyi cok şükür suan bebek calısmalrındayız rabbim bebişlerimizide tez zamanda hayırlııyla gönderir sana tekrar dan annelik duygusu banada ilk annelik duygusunu yasatır inşallah

çok zor günler gecirmişsin neyseki şimdi iyisin biraz içimi rahatlattın ne yaan soylıyım kendı kendıme felaket tellalı gıbı acaba o mu var bu mu var taktım durdum kafama ama dedıgın gıbı ıhmal etmek ıstemıorum ıkı gun sonra yola cıkcaz esımn aılesının yanına. o yuzden bugun gıdıyım bı muayne olıyım bılmedıgım bı yerde daha cok korkarım doktordan en iisi bıldıgım yere gıdıp rahatlamak.

iyi cnm ne olsun atlattık vajiyi cok şükür suan bebek calısmalrındayız rabbim bebişlerimizide tez zamanda hayırlııyla gönderir sana tekrar dan annelik duygusu banada ilk annelik duygusunu yasatır inşallah
evet evet atlattın bılıorum konusmustuk sen yendıkten sonrada dedıgın gıbı sukurler olsun kurtulduk neydi o gunler kabus gıbı egzersızler kabus gıbıydı hıc gecmıycek sanıo ınsan ama gecıo.Allah ım bir n önce güzel ve saglıklı bir bebek nasip etsin sanada banada dılıyen herkeze

inşallah cnm bide bişlerimiz geldin hersey daha güzel olacak inşallah

İnşallah canım annem böyle bazen ters tepkiler verir ama alışamadım hala zoruma gider dedikleri belki de eşimden ayrı oluşum gebelik duygusallığı artırıyor ya ona bağlıyorum ..

Ayy neguzel kurdunmu bende cok istedim bu sene kurmayi kis girmeden ama iste durumum belli ins seneye artik cok guzel yeniyo hele o menemen imm aci aci ellerine saglik valla kokusu burnuma geldii bi an

Elvan benim de kızlar anlatınca turşu kurasım geldi ama ben zaten turşu kurmayı pek bilmem hayatımda kendi başıma sadece 1 kez kurdum o da 1 kavanoz dal turşusu çok severim sevdiğimden kurdum olunca Eşimle 2 günde bitirdik :) şimdi zaten bulantı pek bişeye müsaade etmiyo seneye artık nasip olursa :)

nerelerdesin bacımmm tatilleremi çıktınnnnnnnn... rahatsız edermiiyim acaba ufak bir sms ile çınlatsam seni:)
neyse inşallah iyisindir

tatildeydim bacım geldim. bir de sınav çalışıyorum o yüzden pek giremiyorum. ah ah bir biteydi şu sınav çalışmalarım bir bulaydım yerimi gökçe ne rahatsızlığı Allah aşkına ne demek bacım dur ben arayım seni rahatsız etmeyi göze alarak :)

oh oh maşaallah hamarat hamarat başlamışsın erkenden. ne ara çıktı turşuluklar da kurdun minoşum :) ben de sıkıntısı başladı alınacak kurulacak diye :) ellerine sağlık

elvanım maşaallah 5 ay olmuş Allah ım 9. ayı görmeyi sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşaallah hayırlısıyla birlikte sen ediyorsundur ama :) adet olmuş dikkat et kendine :)

Allah tamamına erdirsin tebrikler ayrıca yendiğin için de ... Benim bildiğim 3 kişi var normal doğum yapan. Sen de normal düşünüyosun galiba hayırlısı olsun hakkında...

benim kızlık zarım tamamen kapalıymıs doktorlar adet gördüğüme bile inanmamişlardı görene kadar ameliyat oldum sonrada vaji oldum. normal cok istiorum ama bu sebepden olmaz belki die. bide doktorum bebeğin kordonu rahmini tamamen kapatıo dogumun büyük ihtimalle normal olmz dedi hayırlısı artık

arkdşlr lütfen yardım edın bana fikir verın çalşyrm bugun izinlym geçenlerde kan testi, yaptrdm 1.00 çıktı bir kç gun sonra 1.20 çıktı ve hala adet olmadım 3-4 gundur adet olckmşm gıbıyım ama hala adet olmadım. ya

Canım Dr un ne diyosa o şekilde doğum yap yani normal diye ısrar etme hayırlısı olsun inşallah sen de bebeğin de sağlıklı olursunuz doğum sonrasında ...

Canım biraz daha sabret kaç gün geçti ki 10 gün geçince test öneriyorlar genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…