Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar hepinize selamlar uzun zamandır gıremedım unutulmus olabılırım belki burayı cok ozledım yorumları yardımları paylastıklarımızı şimdi kısmet oldu ole bi girdim umarım hepiniz iyisinizdir

merhabalar... bende vaji. olup cok sükür hamile kalanlardanım. 1 yıllık evliyim 7 ay cektim bu hastalıgı yendim 1 ay sonra hamile kaldım. su an 4 aylıgım. Rabbim yenemeyen herkesin yardımcısı olsun yenenlerede hayırlı evlaatlar nasip etsin insallah. merak ediorum vaji. yenip normal doğum yapan var mı?

Kızlar ümidinizi kaybetmeyin inşallah bebekleriniz en doğru zamanı bekliyor biliyorum zor bi süreç ama kafanızı başka şeylerle meşgul edin mesela snowflaken ın 10. Ay da olmuştu buna benzer bir sürü örnek var tabi sebebini araştırmanız çok mantıklı ama kendinizi yıpratmayın dualar edin dualarım sizinle

Allah tamamına erdirsin tebrikler ayrıca yendiğin için de ... Benim bildiğim 3 kişi var normal doğum yapan. Sen de normal düşünüyosun galiba hayırlısı olsun hakkında...

Kızlar bu arada çok erken biliyorum da annemle konuşurken dedim ben normal doğum istiyorum ama epidural benim gittiğim hastanede var mı bilmiyorum dedim annem sen yapamazsın dedi alaycı alaycı bir de üstüne güldü sinir etti ha bir de bütün normal doğum isteğimi de yok etti çok sinirliyim insanın kendi annesi alay eder mi ya kızıyla kaynana yapsa kaynana deriz valla çok kırıldım

Elvan ben fareyi çok severim ya çok sevimli gelir bana :) tabi evimde olanı değil :) hele ki yakalanmışınız kurtulmuşun geçmiş olsun inş bir daha girmez evinize zealea sen resmen vahşi doğanın ortasında yaşıyomuşun ya bir an önce terket orayı :) seni de Allah kurtarsın :))

iyiyim cnm bendetesk ederim. bu arada sen hamılemisin Allah saglıkla kıcagına almayı nasıp etsın normal dogum yaparsın neden yapamıycakmıssınkı oo nelerı atlattık zor olan vajıyı yenmektı bence normalde yaparsın ben hamıle deılım ama sezeryandansa normal doum daha cazıp ve acısız gelıo ınsana yani ben ole dusunuorum

kızlar hepinize selamlar uzun zamandır gıremedım unutulmus olabılırım belki burayı cok ozledım yorumları yardımları paylastıklarımızı şimdi kısmet oldu ole bi girdim umarım hepiniz iyisinizdir

Selam canim iyiyiz cok sukur ben unutmamisim seni hehe :)
nerelerdesin neden bukadar uzak kaldin hersey yolunda umarim iyi bak kendine

Canim belki sakalasmistir seninle. Bosver bende normal dusunuyorum Allah izin verirse epidrl vardir bence neden olmasn hastane degilmi sen kendine olan guvenini sarsamalarina izin verme. Guven kendine herseyin dogali daha guzel unutma hem daha cok var simdi dusunmeyelim bunlari.
Bu arada kizlar brda yaz indirimi var bitmek uzere bi yatak odasi begendim bebege 5. Ayima girdim erken henuz biliyorum ama indirimler bitmek izere 1200 eurodan 500€ e dusmuss kacmaz diye yarin gidip alcaz beyaz yani bebis erkek dedi doktor ama olurda snra kiz fln derse yine beyaz alcmcaktm. Ins bebege bsy olmazda kullanmak nasip olur. Sizce yanlismi yapiyorum yaa

Son düzenleme:

Allah kucaklamayi nasip etsin Ins. Vajinusmusu atlatip normal dogum yapan cok kisi var. Mecbur kalmazsan sezeryana normal tercih etmelisin bence :)

saka yapiyosun herhalde ne sevimlisi
cok seviyosan yollayabilirim sana hihi
Allah korusun zaten bikere girdiya eve artik sanki her an varmis gibi koseleri kontrol ediyorum her an kacacak gibi yuruyorum psikolojimi nasil etkilemis baksana zirdeliye dondum

İnşallah canım ya işte annem şevkimi kırdı bana da öyle geliyor tabi şartlar ne gerektirirse onu yapıcaz ama bana da öyle geliyo hayırlısı bakalım evet hamileyim yeni daha 2 aylık âmin inş darısı başına

benim bi kuşum var Elvan ama ben evcil hayvan dükkanına gittiğimde hemstır ( buarada doğru mu yaZdım bilmiyorum ) gördüm o kadar tatlılardı ki elime aldım sevdim eşim o zaman nişanlıydık aldırmadı annem de getirirsen balkondan aşağı fırlatarım dedi şuanki kuşumu aldım ben de :) bana kalsa fare alacaktım :)

Selam canim iyiyiz cok sukur ben unutmamisim seni hehe :)
nerelerdesin neden bukadar uzak kaldin hersey yolunda umarim iyi bak kendine

canım benim unutmadıgına sevındım zealea ve sela da unutmamıstır benı onları baya ugrastırmıstım cunku saolsun ikiside buyuk sabır gostermıslerdı bana.ben iim cnm çok şükür sorun filan yuk net yoktu sadece ondan uzak kaldım şimdi döndüm sayılır buralarasende hamileymişssin okudugum kadarıyla anam bı de erkekmış cok sevındım cnm Allah hayırlısı ıle kucagına almayı nasip etsin saglıklı hayırlı bi evlat etsin Allah ım onu isteyen herkese de nasip etsin.kac aylık oldu elvancım gercekten cok sevındım cnm bnm küçük anne mi olcn sen yerim seni

bencede elvanın dedıgı gıbı sakalasmıstır seninle tabiki şartlar ne gerektirirse o olck ama sen hep aklından normal doumu gecırkı dua hukmune gecsın bazen dusunduklerınde dua hukmune gecebılıomus bizde duacınız inşallah.2 aylık hamılesın cok guzel allah yavrunu sana bagıslasın elı ayagı duzgun hayırlı saglıklı guzel bir cocuk olsun annesını hıc uzmesın ınsallah.bu arada bende cok ıstıorum artık bir bebiş 3 ay once bebek dusurdum hamıle oldugumu ogrendım once bı saasırdım sonra bı sevındım bes gun sonrada bebek gitti cok minikti 5 haftalık nasibi yokmus ama cok uzuldum Rabbim inşallah tekrar nasip eder ama 3 aydır olmadı henuz korunmadımda dusuk dengemı degıstırdı sanırım herşeyin hayırlısı..

ay canım inşallah olur tez zamanda, sağlıklı olalımda Allah aratmasın inş vaji zaten çok yıpratıyo. benimde iice dengem bozuldu 10 gün süren adetlerim bu ay 7 gün oldu normal kişiler gibi kanamam oldu belkide vucutlarımız hazırlanıyo bi şekilde biz acele ediyoruz diye yorumladım kendi kendime ama:)) vaktini bekliyo işte herşeyy.. dualarını eksik etme canım çok saol...

oksamen aslinda yasla ilgisi yok da bazi hormonal durumlar 30larda degisiyor kimisinde... o yüzden dogurganlik azaliyor diye bir kani var, ama hormonlar yerindeyse 50ler bile uygun =)

sessizce benim hamsterim vadi... onlar kuyruksuz. ben de lagim faresinden korkarim baska fareden korkmam ama evin icinde gezdigini bilince insan huylaniyor. ama kiyamadim ben de zehir ve kapan falan istemedim yazik, cok sevimliler.

normal dogum yapabilirsin ve bu uc bir hayal olmaz, yapanlari da biliyoruz =) iste disardan birsey girmesini zor yaptik diye icerden cikarmasini yapamayacagimizi sanabilir insanlar bence bu da normal. kizip gücenmemek lazim, yani ugrastirdik zihinleri =)

elvan benim de bebegim olsaydi beyaz alirdim heseyini - gerci benim evimde hersey beyaz. erken falan degil. indirimdeyken alin, kurmasini hemen yapmazsiniz isterseniz. aklina kötü seyler getirme. keyifle odasini hazirla hihi mikilinin =))

hazal, ates ölcmeyi arastirdin mi, regli oluyorken basla =)

turkuaz gelmis =)) hersey yolundadir umarim. neler yapiyorsun? kayiplardaydin.

Son düzenleme:

Alay etmese gücenmezdim de alay edince ağır geldi lağım faresinden ben de korkarım büyük oluyo onlar ıyyy :/ hamster içimde kalmıştı benim ama şu Toksodan sonra iyiki de almamışım diyorum fare aldın hasta oldun derlerdi kesin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…