Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

eger bugunde olmazsan yarin erkenden ilk idrarla test yap canim ama sonuc negatif cikarsa uzulmek yok dilerim pozitiftir allah gonlune gore versn ins cnm

evet alacagım aksam giderken ama adet olucam galiba belirtiler olmaya basladı hayırlısı üzülmüycem ama insan ister isteme ümitlemiyo

arakdşlr ıyı günler sıze bışey danışcam ben adetımnden sonra bıraz rahtszlndm yanı adet bıtımımın 13.gunu falndı rahtszlndm hastneye gttm dr gebellık şüpn vrmı dedı evet dedm önce kan testı yaptı bana 0.8 çıktı sonra ben adeteme 2 gun kala yanı bayramın 1. gunu tekrar test yaptrdm sonuç 1.00 çıktı ve adetm gun geçti hala olmadm sızce tekrarlaymmı testi ne dysnz kızlar...

kızlar nasılsınız? bayram molasındaydım. ilk yaptığım şeylerden biri size bakmaktı, maşaallah dilinizin bağı çözülmüş döktürmüşsünüz :))

diğer kızlar eminim anlayacaktır en çok seni merak ettim elvan gelir gelmez durum ne acaba diye girdim.. çok şükür iyiyiymişsiniz de cinsiyetiniz bile belli olmuş :) Allah sağlığıyla sıhhatiyle kucağına aldığın günleri de yaşatsın canımm...

selacım çok güzelmiş kızımızın adı. Allah şansını bahtını açık etsin inşaallah...

sezsizceeeeeeee çok sevindiiim hayırlı uğurlu olsun inşaallah biliyorum senin de benim gibi daha önce bir kaybın oldu Allah ım bu kez tamamına erdirip kucağına almayı nasip etsin inşaallah bütün kalbimle diliyorum. canını sıkmazsam gelen leke konusunu göz ardı etme derim. benim de kahverengi leke gelmişti hiç bir rahatsızlığım yoktu gitmeyecektim yine de dr u aradım gel dedi kalbinin durduğunu öğrendim. inşaallah böyle bir şey olmaz kızların dediği gibi bu gibi şeyleri yaşayıp sağ salim doğuranlar da var inşaallah öyle olur ama bi baktır istersen en azından yapılması gereken bir şeyler varsa yapılır. inşaallah üzmemişimdir kalbine gam sokmamışımdır...

gökçeeem bacım nasılsın. döndün mü ki memleketten. biliyorum senin dr fobini ama bu kez ihmal etmezsin inşaallah

hazal hadi bakalım hayırlısı :))

oksamen üzme kendini belki de hayırlı zaman değildir. Allah hepimize bekletmeden hayırlısıyla birlikte güzel bir şekilde nasip etsin inşaallah...

zealea, dediğin videoyu izlicem :) docanın silkelenmesi gerektiğini yeni duydum valla bi diyim bakalım yapcak mı ben beni silkele dediğimde bile olur mu canım öyle şey demişti :) ben de ya tutarsa demiştim

yaramazpisi ben kendime derdim anlarım diye :) sen beni solladın valla :)

kızlar arada unuttuğum arkadaşlarım varsa lütfen kusuruma bakmasınlar yol yorgunuyum :)

Cnm adet bitiminden 13 gun sonra gebelik suphesi olamazki daha buyuk ihtimal yumurtlama bile gerceklesmemistir. Benim bildigim hcg <5 negatif. Biraz daha bekle bence hcg adeti gecince artmaya baslar ama adete yakinda bukadar dusuk cikmamasi lazim eger hamileysen. Bana sorarsan bekle bikac gun daha sonra test alip yaparsin eger olmazsan. Ins olmazsin :)

canım adetin dün mi bitti tam anlamadım ama kan testi pek yanılmaz. geçen ay ben de adetime bir gün kala test yaptırdım 1.00 çıkmıştı yoktu ama sen gönlün rahat olsun istiyorsan yaptır Allah tan ümit kesilmez

Ooooo canimmmm ozledim kiz senii hosgeldin tatlm nasl gecti bayram nerelere gittin. Sagol canim benim amin ins :) 16. haftanin icindeyiz cok sukur ins boyle devam eder.

Ooooo canimmmm ozledim kiz senii hosgeldin tatlm nasl gecti bayram nerelere gittin. Sagol canim benim amin ins :) 16. haftanin icindeyiz cok sukur ins boyle devam eder.

ben de ösledim bıstığım seni hoşbuldum hoşbuldum pek hoşbuldum maşaallah :))) aile ziyaretleri malum esas memleketlere koşturmaca bir iki bir iki :)) haşatımız çıktı ama en azından analarımızın babalarımızın gönlünü edebildik diye içimiz rahat :) edicek edicek Allah ımın izniyle bu kez seni bizi sevindircek inşaallah öpüyorum canım dikkat et ikinize de :))

Bu insanlar hep böyle canım ya zaten sen de cevabını vermişin iyi de yapmışın :)
Elvanım pozitif düşünelim pıhtı azalıyodur kanama olmasa nasıl akacak ki kötü şeyler getirme aklına

Bu insanlar hep böyle canım ya zaten sen de cevabını vermişin iyi de yapmışın :)

Elvanım pozitif düşünelim pıhtı azalıyodur kanama olmasa nasıl akacak ki kötü şeyler getirme aklına

Artik ne dusunecegimide sasirdim valla. Normalde kanamalar agrisiz oluyodu canim ama disaridayken sancilandim nefes kesiciydi hemen eve geldik hic aklimdanda gecmedi kanama olacagi az bsydi ama dedgn gibi ins pihtinin yok olmasindandir

senin nasil gidiyo bakimm

kızlar ağlamak istiyorummm....((
Noldu canım ?
Canım zaten adetin 13. Günü belli olmaz biraz daha bekle idrar testi yap

Canım çok çok sağol darısı hayırlısıyla sana amin duaların için .,. Dr a anlattım durumu korkma dedi rengin koyu olması gerekiyormuş bakalım daha randevuya da var bi 10 gün kadar beklemem lazım bir de kalp atışını duymadan önce de aynı sorun vardı çok şükür duyduk atışı ., şimdi de ağrım sancım yok renk de sarıya döndü hayırlısı bakalım iyi niyetini anlıyorum canım kesinlikle yanlış anlamam iyiliğimi istiyosun çok sağol

benim de bulantılar arttı artık gece yatmadan bi posta lavaboyla görüşüyoruz eşim askere gidecek çarşambaya bu ara onun için geliyorlar yoğunuz bulantıyla bişeyler hazırlamaya çalışıyorum filan zor oluyo .. Bir de bugün dank etti eşimin gideceği hüzünlüyüm anlayacağın hayırlısı bakalım sağ salim gelir inş

Allah yardimcin olsun canim ins cabucak atlatirsin. Esinin askerligi Allahtan kisa donem canim bak sukur Rabbim dualarini kabul etti esinin yoklugunda bebisinle ilgilenirsin bol bol annenlerde kalmayi dusunuyomusun cnm tek basina zor olur fenalasirsan. Allah kavustursun ins hem bak bizde variz burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…