Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

tamam cnm bırazdan alıcm ama . Negatif yıne

Valla ben de artık yemek hazırlamak zor geliyo ondan diyorum gitsin 6 ay rahat ederim :) ama işte gün yaklaşınca üzülüyorsun ... Hayırlısı bakalım inş siz de çabucak anlatırsınız askerliği çok sağol âmin inş :)

canım şimdi sureyi okurken 58.ayette bu secdeyi yapıyorum sonra tekrar sureye devammı ediyorum ay kusura bakma ya anlamadım valla adet oluyum bu ay bittikkden sonra baslayım inşallah

canım şimdi sureyi okurken 58.ayette bu secdeyi yapıyorum sonra tekrar sureye devammı ediyorum ay kusura bakma ya anlamadım valla adet oluyum bu ay bittikkden sonra baslayım inşallah

Adetin biter bitmez basla canim. Evet tilavet secdesinden sonra sureyi devam okuyosun bitiriyosun. Ben bitirdikten snra dua ederdim hep. Est cnm sorabilirsn nolcak

adetin biter bitmez basla canim. Evet tilavet secdesinden sonra sureyi devam okuyosun bitiriyosun. Ben bitirdikten snra dua ederdim hep. Est cnm sorabilirsn nolcak

tamam canım cok sağol inşallah adet biter bitmez baslayım rabbim hayırlısıyla versin herkese çok sağoll allah razı olsun canım benim

Cnm üzülme belki hamilesin silik çıkmıstır eğer değilsede diğer aya inşallah elvanın bana yazdıklarını yaparız hep birlikte

el öpenlerin çok olsun guzuuuum :)))

bilmem bakalım hayırlısı Allah ım bekletmesin inşaallah hayırlısıyla birlikte...
erken başlamışsın hazırlıklara maşaallah pire gibisin sen halledersin :) inşaallah bacım inşaallah güzel haberlerde buluşalım öpüyorum çok tatlı nanaklarından :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…