Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım hayırlısı olsun... bunu diyorum ama bu ay bende çok üzgünüm çok ümitliydim:KK43:(( nasip olmayınca olmuyo ne yapsan boş. her ay ümidim kırılıyo şevkim azalıyo benim:KK43:(

benim zaten ümidim yoktu test de yapmayacaktım ama çevremdekiler ısrar edince yaptım biliyodum çünkü olmadığını ama ümitlenmiştim az da olsa çünkü uykum felan geliyodu baya

benim zaten ümidim yoktu test de yapmayacaktım ama çevremdekiler ısrar edince yaptım biliyodum çünkü olmadığını ama ümitlenmiştim az da olsa çünkü uykum felan geliyodu baya

sen bi kaç gün sonra gene yap, belli olmaz neden bukadar geçiksin demi..

Kizlar uzulmeyin :KK43:( baska seylere odaklanmayi deneyin cok ustune dusmeyin bukadar. Mevlam neylerse guzel eyler bi vakti var sabredin lutfen. Benden bi tavsiye Meryem suresini okuyun ben cok faydasini gordum ilk iki hamileligimde okudugum ay olmustu bde bir cuma gunu 1000 Ya Evvel , 707 Ya Varis okudum. Ins en kisa zamanda bebeginz gelir Allahin izniyle

Allah yardimcin olsun canim ins cabucak atlatirsin. Esinin askerligi Allahtan kisa donem canim bak sukur Rabbim dualarini kabul etti esinin yoklugunda bebisinle ilgilenirsin bol bol:KK16: annenlerde kalmayi dusunuyomusun cnm tek basina zor olur fenalasirsan. Allah kavustursun ins :KK16: hem bak bizde variz burda :KK70:
evet canım annemlerde kalıcam ben tek başıma hem sıkılıyorum hem de gece korkuyorum çok sağol iyiki varsınız :)

test yaptım kızlar negatiff

canım hayırlısı olsun... bunu diyorum ama bu ay bende çok üzgünüm çok ümitliydim:KK43:(( nasip olmayınca olmuyo ne yapsan boş. her ay ümidim kırılıyo şevkim azalıyo benim:KK43:(

Üzülmeyin hayırlısı böyleymiş Elvan'ın dediklerini ben de yaptım bu hamilelikte 41 gün Meryem süresini okudum bitti 4-5 gün sonra öğrendim bir de elimden geldiğince günlük 707 ya varis çektim , lem yelid çektim sayısı galiba 7000 di ... Hayırlısını isteyin her zaman inş gelir yakında bebeğiniz

evet canım annemlerde kalıcam ben tek başıma hem sıkılıyorum hem de gece korkuyorum çok sağol iyiki varsınız :)

Üzülmeyin hayırlısı böyleymiş Elvan'ın dediklerini ben de yaptım bu hamilelikte 41 gün Meryem süresini okudum bitti 4-5 gün sonra öğrendim bir de elimden geldiğince günlük 707 ya varis çektim , lem yelid çektim sayısı galiba 7000 di ... Hayırlısını isteyin her zaman inş gelir yakında bebeğiniz

bu geceleri korkma bi bende var saniyodumm ,esim gececi oldugu zamanlrda kardeslermden biri gelip kalir hep. Iyi olur senin icinde annisin bakar sana :KK16:

Kizlar uzulmeyin :KK43:( baska seylere odaklanmayi deneyin cok ustune dusmeyin bukadar. Mevlam neylerse guzel eyler bi vakti var sabredin lutfen. Benden bi tavsiye Meryem suresini okuyun ben cok faydasini gordum ilk iki hamileligimde okudugum ay olmustu bde bir cuma gunu 1000 Ya Evvel , 707 Ya Varis okudum. Ins en kisa zamanda bebeginz gelir Allahin izniyle

inşallah elvancım okuyalım, çok üstüne düşüp stres oluyoruz belkide bu etkiliyo hakkımızda hayırlısı olsun. sende dikkat et yorulma fazla...

Eneeee brandaşımı buldum beni en iyi sen anlarsın :) zaten okulun en şamaroğlanı matematikçiler ama en çok öğrenci düşüneni de matematikçiler :) ben de bu sınıfı 6 dan almıştım ya :KK43: hayırlısı... bizim sadece bu ayrılık değildi ki evlendiğimizden beri bi ayrı bi birlikte geçti 2 yıl inş askerlik de biterse bundan sonra daha rahatız inş :) darısı başınıza :KK66:
heyyyyyy selammmmlar bacımmmm :) okul için dediklerine aynennn katılıyorumm :) bizim adamda askerliğini daha yapmadı :KK43: bazen kavgalıyken askere gitsede en az 5-6 ay kafamı dinlesem derdim ama şimdilerde pek o hislerde değilim:) bakalım ne olucak... askerliğide biter inşallahhhh ALLAHIM MUTLULUĞNUZU EVLADINIZLA YUVANIZLA DAİM EYLESİN:)

Beni en iyi sen anlarsın derken öğrenciler konusunda diğer kızlar yanlış anlamayın bu cümlemi :))
EVET EVETT EVET :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kizlar doktordan geldim simdi pihti kuculmus gibi dedi ama hala var cokta olumsuz konusmadi ben umutluyum Allahin izniyle. Cinsiyet icinde %95 erkek dedi:KK17:
ÇOK ÇOK ŞÜKÜR ELVANNN BACIM.... zealeninnn dediği gibi desene bir mikilimizz oluyorr:):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar nasılsınız? bayram molasındaydım. ilk yaptığım şeylerden biri size bakmaktı, maşaallah dilinizin bağı çözülmüş :KK1: döktürmüşsünüz :))

diğer kızlar eminim anlayacaktır en çok seni merak ettim elvan gelir gelmez durum ne acaba diye girdim.. çok şükür iyiyiymişsiniz de cinsiyetiniz bile belli olmuş :) Allah sağlığıyla sıhhatiyle kucağına aldığın günleri de yaşatsın canımm...

selacım çok güzelmiş kızımızın adı. Allah şansını bahtını açık etsin inşaallah...

sezsizceeeeeeee :KK52: çok sevindiiim :KK76: hayırlı uğurlu olsun inşaallah biliyorum senin de benim gibi daha önce bir kaybın oldu :KK43: Allah ım bu kez tamamına erdirip kucağına almayı nasip etsin inşaallah bütün kalbimle diliyorum. canını sıkmazsam gelen leke konusunu göz ardı etme derim. benim de kahverengi leke gelmişti hiç bir rahatsızlığım yoktu gitmeyecektim yine de dr u aradım gel dedi kalbinin durduğunu öğrendim. inşaallah böyle bir şey olmaz kızların dediği gibi bu gibi şeyleri yaşayıp sağ salim doğuranlar da var inşaallah öyle olur ama bi baktır istersen en azından yapılması gereken bir şeyler varsa yapılır. inşaallah üzmemişimdir kalbine gam sokmamışımdır...

gökçeeem bacım nasılsın. döndün mü ki memleketten. biliyorum senin dr fobini :KK9: ama bu kez ihmal etmezsin inşaallah

:)
selamlar bacımmmm geçmiş bayramını kutlar ellerinden öperimmm internet ortamında da :)
eeee geldi hasat mevsimii ne var ne yok pek bir sesssizsinnnn :)
bende yeni geldim memlekettennn kışlık hazırlıkları içerisindeyimmm ev temizlenecekkk yatak yorgan battaniye yıkanacakkk birde çocuğum olsa bunları nasıl yapacammm hey yarabbimmmm ben mi beceriksizimmmm ne:KK43: haydi en yakın zamanda güzel haberlerle görüşmek ümidiyle

hazalll bacımmmm allahım en hayırlı zamanda verecektirrr inşalllahhh

heyyyyyy selammmmlar bacımmmm :) okul için dediklerine aynennn katılıyorumm :) bizim adamda askerliğini daha yapmadı :KK43: bazen kavgalıyken askere gitsede en az 5-6 ay kafamı dinlesem derdim ama şimdilerde pek o hislerde değilim:) bakalım ne olucak... askerliğide biter inşallahhhh ALLAHIM MUTLULUĞNUZU EVLADINIZLA YUVANIZLA DAİM EYLESİN:)

ÇOK ÇOK ŞÜKÜR ELVANNN BACIM.... zealeninnn dediği gibi desene bir mikilimizz oluyorr:):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

selamlar bacımmmm geçmiş bayramını kutlar ellerinden öperimmm internet ortamında da :)
bende yeni geldim memlekettennn kışlık hazırlıkları içerisindeyimmm ev temizlenecekkk yatak yorgan battaniye yıkanacakkk birde çocuğum olsa bunları nasıl yapacammm hey yarabbimmmm ben mi beceriksizimmmm ne:KK43: haydi en yakın zamanda güzel haberlerle görüşmek ümidiyle

hazalll bacımmmm allahım en hayırlı zamanda verecektirrr inşalllahhh

Hehehe evt bacim cok sukur. Allah yardimcn olsn seninde temizlik kelimesine giderek yabancilasiyorum ben :KK1: ne rahatmis boyle smdilik keyfini cikariyorum olan annemle kardesime oluyo cok yoruluyolar Allah razi olsn onlardan hem kendilerine hem bana kosturuyolar Trden misafirleri var smdi bide. Sende fazla yuklenme yavas yavas yap deli gibi sabahtan aksama kadar hirpalardim kendimi temizlik dye yap yap yine ayni :KK53:

Hehehe evt bacim cok sukur. Allah yardimcn olsn seninde temizlik kelimesine giderek yabancilasiyorum ben :KK1: ne rahatmis boyle smdilik keyfini cikariyorum olan annemle kardesime oluyo cok yoruluyolar Allah razi olsn onlardan hem kendilerine hem bana kosturuyolar Trden misafirleri var smdi bide. Sende fazla yuklenme yavas yavas yap deli gibi sabahtan aksama kadar hirpalardim kendimi temizlik dye yap yap yine ayni :KK53:
şu yaşıma dekkk kaç yıldır ailemden uzaktayım ve yaklaşık 8 yıldırda evim varrr bir kez bile annem bacım gelmemmiştir temizliğeee:) sanırım hamilelik gerek sen gibi :)
bennn bu temizlik konusunda acaip dertliyim hiç bitmiyorrrr hiççç

kizlar uzulmeyin :KK43:( baska seylere odaklanmayi deneyin cok ustune dusmeyin bukadar. Mevlam neylerse guzel eyler bi vakti var sabredin lutfen. Benden bi tavsiye meryem suresini okuyun ben cok faydasini gordum ilk iki hamileligimde okudugum ay olmustu bde bir cuma gunu 1000 ya evvel , 707 ya varis okudum. ıns en kisa zamanda bebeginz gelir allahin izniyle

canım sadece ya avvel vede ya baris diye okuyruz dimi basına bişey eklemiyoruz bide meryem suresini pek arapçam bilmiyorum karıstırıyorum okunusunu okusam sıkıntı olurmu aceba

şu yaşıma dekkk kaç yıldır ailemden uzaktayım ve yaklaşık 8 yıldırda evim varrr bir kez bile annem bacım gelmemmiştir temizliğeee:) sanırım hamilelik gerek sen gibi :)
bennn bu temizlik konusunda acaip dertliyim hiç bitmiyorrrr hiççç

Yani herkesin bi duzeni var herkes kendine yetebiliyo ama tabi bu tip durumlarda mecbur . benim annemde uzak olsaydi gelemeyebilirdi cnm ins kolay bi hamilelik gecirirsin gerek kalmaz baskasina :KK16:

canım sadece ya avvel vede ya baris diye okuyruz dimi basına bişey eklemiyoruz bide meryem suresini pek arapçam bilmiyorum karıstırıyorum okunusunu okusam sıkıntı olurmu aceba

Yok canim onune bisy eklemiyosun Ya Varis, Ya Evvel diyosun. Meryem suresini Kuran okuyamiyosan arapcanin turkce yazilisiyla okuyabilirsn cnm yani turkce anlamini degil, arapca ama turkce yazilisiyla anlatamadim. Allah kabul etsin ins 41 gun boyunca oku cuma gunleride tesbihleri cek ins Allah nasip eder

yok canim onune bisy eklemiyosun ya varis, ya evvel diyosun. Meryem suresini kuran okuyamiyosan arapcanin turkce yazilisiyla okuyabilirsn cnm yani turkce anlamini degil, arapca ama turkce yazilisiyla anlatamadim. Allah kabul etsin ins 41 gun boyunca oku cuma gunleride tesbihleri cek ins allah nasip eder

şimdi 41 gün bouyunca meryem suresinin arapça okunusunu okuyorum cuma günleride 1000 kere ya evvel 707 kerede ya varis diyorum

şimdi 41 gün bouyunca meryem suresinin arapça okunusunu okuyorum cuma günleride 1000 kere ya evvel 707 kerede ya varis diyorum

Evet canim ben ikinci hamileligimde hergun okuyamamistim bikac gun okumadim ama niyet onemli sen yinede hergun okumaya calis. tilavet secdesini yapmayi unutma 58. Ayetteydi yanilmiyorsam zaten kuranda yaziyor.

Her cuma cekmedim tesbihleri ama ceksen daha iyi olur :KK16:

Tilavet secdeside soyle canm internetten aldm yaziyi;
Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbıyel'A'la" denilir.Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.

Son düzenleme:
canım bende almak ıstyrm ama negtf çkr dye yapmak ıstmyrm ya . bayrmın 1.gunu test yptrdk kan 1.çıktı 3 gun geçti şimdi adetmden:KK4:

Yani bilmiyorum canim boyle umutla umutsuzluk arasinda kalmaktansa bence test yap herturlu sonuca hazirla kendini. Gecikmis olabilir adetin dedigim gbi 1 cok az bi deger reglden sonra artsada hcg bukadar az cikmamasi lazimdi. Bence test al bak bizede haber ver merak ettim

X