Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

tebrikler :119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:Allah sağ salim kucagına aldırsın

kızlar slm..
bugün doktora gittim günüm geçiyodu gebelik yokmuş malesef hala adet olmadım baya da gecikti düzensizlik zaten var doktor kan tahlili yaptı yumurtlama takibine başladık ama dha bi kere bakabildik daha adet olmadım ilaç verdi adet oluyum die tarsulal dı galiba adet olunca 3. günü gel dedi hormon tahlili ve muane edicem dedi guatr tahlillim temiz çıktı kansızlıgımda bitti bitek eşimde tathlil verdi bugün devlet hastanesinde yaptırdık benim doktorum özelde dedidki devlette yapılan sonuçlar yeterli bilgiyi vermiyo güvenilir degil dedi burda bida yaptırın dedi ama biraz düşük galiba aranızda eşinizin tahlil yaptıgı varsa cvplasın normalmi bu degerler
sayı 80 milyon dio
hızlı:yüzde 10
yavaş :yüzde 40
yerinde:yüzde 10
hareketsiz :yüzde 40
sizce degerler nasıl bilgisi olan varmı

Merhaba kızlar vajinismusdan sonra birde bebekle sınanıcam galiba:26: Çok kötü halbuki ilk denememizde hamile kalıcam gibi bir hisse kapılırdım hep Neyse ruh halimin karışıklığını bırakıyım
Canım bende düzensiz adet oluyorum çok gecikmeler oluyor. Doktor yumurtalıklarımın çalıştığını söyledi. Adetin 3. günü yapılan hormon tahlillerimi verdim bugün sonuç alıcam. Bunda sorun çıkmazsa eşimemi tahlil yaptırmamız gerekir? Birde kaç ay deneme yaptınız?

slm kızlar nasılsınız, biz de bebiş istiyoruz ama daha yk maalesef. tavsiyelerinizi bekliyorum.

canım benim eşimde yaptırmıştı onunkiyle kıyasladım şimdi seninkini normal gibi gözüküyor, eşimede normal demişti dr. hareketliliği az bizimkisine göre fındık fıstık cezerye türk kahvesi çok yedir eşine ben öle yapıyorum:)) baya etkiliyomuş. değerleriniz normal gibi ama beslenmekte fayda var. içini ferah tut herşey yoluna girer inş darısı bizlere..

canım bilmiyorum bu değerler hakkında fikrim yok ama harnup pekmezi içir eşine her gün düzenli olarak, bir de ilişki öncesi sert bir kahve spermleri olumlu etkiliyomuş...

aslında en önce eşinin tahlili yaptırması lazım en önemlisi o bence bian önce ürolojiye digip tahlil istediginizi söyleyin yaptırın ...cnm bende aynı senin gibi 3.5 yıl vajinismusla ugraştıktan sonra ilişkiye ilk girebildigim zaman hemen hamile kalıcam sandım ama 6-7 ay oldu yeneli ama hala bişi yok artık 4 sene olcak evliligimize çok istiyorum rabbim versin inş hepimize çok zor bi durum

offfff allahım çok sıkıldım önce vajinusmus sonra çocuk işi herşeyim böyle zor mu olacak benim isyan etmek istemiyorum ama bazen de dayanamıyorum kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş ne yapalım beklemekten başka çare yok allah hepimizin yardımcısı olsun tez vakitte muradımızı versin inşallah

cnm tek değilsin inan bana bende öyleyim ve eminim daha çok böle olan vardır ne yapalım kader beki bununlu sınanıyoruzdur sıkma canını herkesin bi vakti var demekkii

merhaba arkadaşlar, bişi sorcam benim 12. haftada 2li testim yapıldı normal çıktı bir de 3lü test var diye biliyorum ama doktorum onu uygulamadı bana henüz herkese yapılıyor mu bu 3lü test yoksa gerekli görülürse mi uygulanıyor ve annenin yaşıyla bir ilgisi var mı??

Sela napti acabaaaa cok merak ediyorum:44:

zealeaa kizzz sende artik su tezi bitirde gel ozledik yahuu

ne cok sessizlesmis topik

Kendinize iyi bakin, stresten uzak huzura yakin olun
simdiden kandilinizi kutlarim. Allaha emanetsiniz anneler ve adaylarr

Canım genelde 2 li test sonucu normal cıkanlara 3 lu ve 4 lu teste gerek gormuyor doktorlar. bende sadece 2 li testi yaptırdım sonucum ıyı cıktıgı ıcın doktor 3 lu ve 4 luyu ıstemedi.

mrb kızlar hem vajiyim hem bebk düşünüyoruz bu hormon testi muakkak yapılamı mı hç yaptırmadım ben

selanın doğum sancıları başladı azar azar canım dua edin kolay ve sağlıklı olsun doğumu

mrb kızlar hem vajiyim hem bebk düşünüyoruz bu hormon testi muakkak yapılamı mı hç yaptırmadım ben

mrb neden bebek düşünüyorsun bilmiyorum ama önce vajiyi yenmek için egzersiz yapsan ... durumunu bilmediğim için çok yorum yapamıyorum sadece bi öneri.. hormon testi derken neyi kastediyosun acaba gebelik öncesi tahliller var bebek düşünmeden önce genel bir muayene ve gebelik öncesi tahlilleri yaptırmalısın...

slm kızlar belki hatırlarsınız geçenlerde eşimle ilişkiye giremediğimi söylemiştim
dr a gittim mantar varmış ilaç verdi
ya birde vajiyi yendikten sonra hamile kaldım ama doğumdan çok korkuyorum
nasıl oluyo nasıl doğacak bilmiyo
rum

sanırım bırkac gun ıcınde bebıs gelır ozaman canım, bugun ayın 23 ü.

umarım hersey yolunda gıder canımmmmm, sag salım dogsun sen de hep saglıklı ol ınsaallah ay heyecanlandım valla. neler konusuyorduk bırzamanlar, sımdı neler konusuyoruzzzzzzz

ben ıyıyım canım, ıs-spor-dıyet olarak gecıyor benım hayatıma. tum hastalıklara ve olumsuzluklara ragmen az da olsa kılo verıyorum her hafta. mucadele devam yanıııııı.

temmuzda ıstanbulda gelecegım ıkı gunluk. kardesım mezun oluyor. benden haberler boyle ıste.

ALLAHA emanet ol.

selanın doğum sancıları başladı azar azar canım dua edin kolay ve sağlıklı olsun doğumu

aaaaaaaaaaaaaaaaa ne guzel haber. ınsaallah hersey yolundadır. ben de msn var telefon yok eger telefonu olan varsa haber alırsa burdan yazsın kızlar oldu mu meraktayım ben de.

ınsaallah kolay olsun dogumu.

merhaba canım benim de ikili testim düşük riskli çıkmıştı doktorum normal dedi. ama ikili test sonucunu almadan 4 lü test yapıcam demişti. bu hafta 4 lü test yaptırdım. ağustos ayı içinde ayrıntılı ultrason için gün verdiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…