Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar hepinize merhaba, nasıl geçiçek dediğim günler geçti hamdolsun, ikinci adetimi oldum ben cok şükür, 3.günü gittim o gün yapılan testleri yaptırdım ve haftaya da dr dan randevumu aldım inşaallah herşey yolunda gider de normal akışına döner hayatımız, umutlarımız...

canım çok az kaldı geldi gelecek :) belki şimdiye gelmiştir bile kuzun, sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim.

dilediğin zaman hayırlısıyla birlikte nasip etsin Allah sessizcecim, bu arada gözünüz inşaallah dediğiniz gibi kısa dönem olur

Çok sağol canım hepimizin hakkında hayırlısını versin Allah ... İnişler yaşadık inş şimdi sıra çıkışa geldi yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda Rabbim :)

canım çok az kaldı geldi gelecek :) belki şimdiye gelmiştir bile kuzun, sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim.

bugün muayene oldum, 1 haftamız daha var, tarihine uyacak sanırım. sessizce nin dediği gibi nazlı çıktı, adını nazlıcan koyabilirim valla baştan beri nazlı bu kız

Sela canım sana bakmak için geldim gördüm ki miniğine kavuşmamışsın daha:) Bugün eşimin doğum günü ben 15i demiştim ama haftaya gelecek prenses.Görüşemezsek sana güzel ve kolay doğumlar diliyorum inşallah bebeğini sağlıcakla kucagına alırsın.bizim yerimize de bol bol kokla o meleği...

sağol kuzum, bekliyoruz daha. hayırlısıyla sağlıkla kavuşmayı diliyorum. hepinizin yerine koklayıp sizlere üfleyeceğimdir

kızlar beni tanıyan, hatırlayan war mıdır bilmiyorum... yaklaşık 1 yıl boyunca vajinismusla uğraştım.. yaklaşık 1 yıl boyunca da bebek istiyoruz...bu zamana kısmetmiş... en umutsuz olduğum ay Rabbim bebişime kavuşturdu...Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

tanımam mı seni ben de vajiliyken konuşmuştuk hey gidi günler :)) süper ya Rabbimiz her şeyin doğrusu bizden iyi bilir demek ki senin için de doğru zaman gelmiş ve böyle bir duyguyu nasip etmiş çok şükür,bebeğinin sağlıcakla büyümesini nasip etsin hayırlı bir evlat olsun inş

bugün muayene oldum, 1 haftamız daha var, tarihine uyacak sanırım. sessizce nin dediği gibi nazlı çıktı, adını nazlıcan koyabilirim valla baştan beri nazlı bu kız

Canım sağ salim kucağına alda inşallah bi hafta sonra olsun farketmez:)) hamilenin duası kabul olur son günlerinde bizide unutma

sağol canımmm , ben de hatırlıyorum o günleri:))) ... canımm sen de sağlıkla kucağına alırsın inşallah...:)))bazen hala inanamıyorum... çok şükür Rabbime ...Darısı tüm isteyenlerin başına....

canım gozun aydınnnnn

Tebrikler canım Allah tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına alırsın inş..

tebrik ederim, hatırlıyoruz tabi ki!! allah sağlıkla kucağına versin. kolay bir hamilelik diliyorum.

çok sevindim cnmmm yaa valla bu topige bayııyorum bi kişi bile hamile kaldıgınıı okudugumuz zaman tam umutsuzluga kapıldıgımız anda umut veriyoo kendim hamile kalmış gibi sevindim valla allah sag salim kucagına almayı nasip etsinn

çok çok teşekkür eederim canım...Rabbim inş en kısa zamanda sana da hayırlısıyla nasip etsin inşallah...

sela, canım nasılsın,

doguma nekadar kaldı ? hersey yolunda mı ?

selam pomo, her şey yolunda şükür. doğuma 1 haftam kaldı inşallah. normal doğum olacağı için bekliyoruz. zamanı ne zamansa o zaman gelecek inşallah. 1 aydır evde dinlenerek ve ayağımı uzatarak vakit geçiriyorum. kilom çok olmasa da ağırlaştım, zor yürüyorum.

sende ne var ne yok? iyi misin?

Canimmmm tebrikler hatirlamazmiyiz uzun zamandir yoktun ama donusun mukemmel oldu :) Rabbim kucagina almak nasip etsin Ins.Her firsatta dinlenmeye bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…