Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

iyiyim kaçak gelin. hala doğurmadım, bekliyorum normal doğumu beklediğim için günü belli değil. ne zaman isterse o zaman gelecek bebiş. bu hafta hafiften sancılar başlar gibi oldu. bu hafta içinde doğacakmış gibime geliyor bana. yeri çok daraldı, ittirdikçe benim de canımı yakıyor bazen. dualarınızı eksik etmeyin, epiduralsiz, suni sancısız çatır çatır doğurayım. sonna da sizlere gaz vereyim buralarda inşallah.

dediğin gibi bir şekilde çıkacak onu koklamanın mutluluğu o acıları hissettirmez diye tahmin ediyorum.öte yandan vajinismus gibi bir illetle uğraştıktan sonra doğumla ilgili başka bir trajedi de yaşamak istemem çünkü annem bana hamileyken çok zor günler geçirmiş ölecek sanıyorlarmış o derece.ben de annem gibi olmam inşallah.epüdüral güzel ama ben hastaneye sağlam girdiğimde fenalaşan bir insanım o ortamı görünce kendiliğimden bayılırım herhalde en güzeli senin de dediğin gibi sezeryan sanki.hamileliğin tadını çıkar inşallah kolay ve güzel bir doğumun olur yavrunu sapasağlam alırsın kucagına

ayın 15ine doğru doğum yapacakmışsın gibi hissettim bir an:26:valla ne diyeyim helal olsun sana günümüzde normal doğum herkesin harcı değil hele ki vajinismus geçmişi olan biri için...inşallah istediğin gibi kolay bir doğum olur.sizleri düşündükçe ben heyecanlanıyorum :18:.bu sene bereketli bir sürü yeğenim olacak sayenizde Alkışlar doğumu yaklaşan tüm anne adayları için

Arkadaslar Tam 3 yildir vajinismusum ve yenemiyorum intihar Bile geciyo aklimdan ne olur yardimmmmmmmmmmmm

Arkadaslar Tam 3 yildir vajinismusum ve yenemiyorum intihar Bile geciyo aklimdan ne olur yardimmmmmmmmmmmm
http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...ube-deneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim.html

Bu linkteki arkadaslar yardimci olacaktir.
Yanlis dusunuyosun sakin intihar gibi seyleri gecirme aklindan. Bak buraya hepimiz yendik geldik simdi cogu arkadasimiz hamile ve cogu dogurdu. Hepimiz cok zor zamanlardan gectik, yenmek bize cok uzak gibi gelirdi, simdi cogumuz o gunleri unuttu bile.. sadece kararli ol, yendikten snra kizacaksin kendine byle dusundgn icin bukadar basit bsy icn kendini yiprattgn icin.. Allah yardmcn olsn en kisa zamanda yenersn ins

kızlar öncelikle iyi geceler..
ben çogu biliyo kasım ayında vajinismusu yenenlerdenim...yener yenmez hastanede muane oldum ve sadece adet düzensizlilgi vardı bende, doktorda düzenleyici ilaç verdi ve daha yeni yendigimiz için beklememiz gerek dedi. en az 6 ay normade 1 sene bekklicez ondan sonra olmazsa tedaviye geçicez dedi bende çocuk istiyorumm..evleneli 4 sene oldu...
daha sonra tabi doktorun dediklerini yaptım bende kist ler oluştu önemli degil dedi doktor ama eriyenlerden ..1 kaç kez çıktı daha sonra geçen ay da yara var dediler ilaç üstüne ilaç sıkıdım artıkk yarayıda dogum yapmadıgım iiçin yakmayı önermedier o duruyo hala yara için de cnm sıkıldı akıntılarım var sürekli doktor ilaaç verdi kullandımm en son aaadetimin 3. günü gel dedi yumurtlama takibi nede bşlaadık aama doktor biraz agırdan alıyo vajinusmusu yeneli 1 sene olmadı die bulundugum şehirdeki en iyi doktor ama bende bi an önce tedaviye bşlamak istiyorum kafam karıştı bu ayda adetim gecikti ama hiç umudum yokk allah isteyen herkese versin inşşş artık çok istiyoruzz

ama ben sezeryandanda çoooooookkk korkuorumm.amin saol canım cümlemizde kurtuluruz inşallah sağlıkla sıhatle

bayadır giremiyorum foruma umarım herkesin keyfi yerindedir ve yeni hamişler vardır inş aramızda, ben de bebeğimin cinsiyetini öğrendim bu süre zarfında kızım olcak inş,maşallah çok hareketli başta göstermedi 2.de öğrenebildik çok şükür sağlığı da yerinde rabbim isteyen herkese nasip etsin tez zamanda inş hep dua ediyorum isteyenler için

hayırlı olsun canım kız çoçuğu anneye dahaa yakın olur:)) sağlıkla kucağına al inşallah. bende 3 aydır falan denemelerdeyim ama olmuyo nedense dr a gitmeyede korkuyorum acaba tüplerim mi tıkalı yumurtamı çatlamıyo diye de içim içimi yiyo gün aşırı ilşkide bulunuyoruz ama olmadı nedense. dualarından unutma Allah herkese yaşatsın bu duyguyu

sağolasın canım amin inş hayırlı bir evlat olur, merak etme canım hayırlısıyla sizin de olur inş deneme yaparken kafanızı rahat tutun psikolojik olarak hazır olmak da çok önemli bizimde üçüncü denememizde oldu 2 güne bir yapmak daha mantıklı daha erken bence telaş yapman için,bir de adet bittikten kaç gün sonra başlıyorsunuz belki tarihlerde sıkıntınız vardır çünkü biz uygulama günlerini değiştirince kısmet oldu, denemeye devam edin ama çok kafana takıyorsan doktora da gidebilrsin kafan rahat olursa işlerin de kolaylaşıyor,dualarım seninle

ben de 13üne yani yarına bekliyorum ama bakalım, tutacak mı. o olmazsa da 15i olsun, o gün kontrolüm var zaten. gitmişken bi koşu doğurup gelirim belki hihihiih

ben de 13üne yani yarına bekliyorum ama bakalım, tutacak mı. o olmazsa da 15i olsun, o gün kontrolüm var zaten. gitmişken bi koşu doğurup gelirim belki hihihiih

selacım hamiş mi oldun kız, yeni görüyorum. hayırlı uğurlu olsun. allah sağ selamet doğmayı nasip etsin. kolay doğum versin allah. hatırlaın mı beni. bend hala tık yok yaa

selacım hamiş mi oldun kız, yeni görüyorum. hayırlı uğurlu olsun. allah sağ selamet doğmayı nasip etsin. kolay doğum versin allah. hatırlaın mı beni. bend hala tık yok yaa

hatırladım tabiki, gelmiyorsun ki buralara, nerden bilecen kaçak gelin. bebek istiyorsan takıl burada, herkes bilgisini paylaşıyor. hepimiz aynı derdi yenip bebeğe niyet ettik çünkü. görüşmek üzere.

selacımm günler geldi çattıkavuşman artık an meselesi demekkiRabbim sağlıklı sorunsuz doğumlar nasip etsin sana inşaallahh....Allah kuvvet versin bi avazda kucakla inşaallahgüzel haberlerini bekleyeceğiz

selacımm günler geldi çattıkavuşman artık an meselesi demekkiRabbim sağlıklı sorunsuz doğumlar nasip etsin sana inşaallahh....Allah kuvvet versin bi avazda kucakla inşaallahgüzel haberlerini bekleyeceğiz

sağol kuzum. evet o gün geldi çattı, bekliyoz bakalım. henüz hareket yok. 13ünü geçirdik. hayırlısı ne zamansa o zaman olsun. çok teşekkürler dualar, güzel dilekler için. böyle şeyler okuyunca pek duygulanıyorum sağolun, iyi ki bu topik var ve sizleri tanıyorum. allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Kırmızı kart yedim kızlarrrrr çok üzülmedim ama.. bu ay bekliyordum çünkü hamişliğee dair hiç bir belirti olmadı hayırlısı :) önümüzdeki ay inş tutar hayırlısıyla :) bu arada eşim 1 yıllığına gidecekti askere ama öğrendik ki 6 aylığına gitme olasılığı da yüksekmiş bakarsınız 6 aylığına gider de biz de artık Şubat'ta daha düzgün bi hayat yaşamaya başlarız şimdiye kadar doğru düzgün kalamadık birlikte :)

Bizim çilek Nazlı çıktı :)

dilediğin zaman hayırlısıyla birlikte nasip etsin Allah sessizcecim, bu arada gözünüz inşaallah dediğiniz gibi kısa dönem olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…