Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

mrb neden bebek düşünüyorsun bilmiyorum ama önce vajiyi yenmek için egzersiz yapsan ... durumunu bilmediğim için çok yorum yapamıyorum sadece bi öneri.. hormon testi derken neyi kastediyosun acaba gebelik öncesi tahliller var bebek düşünmeden önce genel bir muayene ve gebelik öncesi tahlilleri yaptırmalısın...

artık sorulan sorulardan o kadar bıktm kı 1,5 yıllık evliyiz.folic asit te kullanıyorum egzersiz de yapıyodum ayrıca doktor geziyorum uyguna bulamadım var mı bildiğin.hormon testini niçin sordum söyliim vajili bir arkadaşım var doktor istemiş ondan adet gününde hormonlara bakmak için bazen isteksizlik olduğunu düşünüyorum.cevap vermene sevindim bildiklerini paylaşırsan çok teşk ederim hayırlı kandiller sana da

slm kızlar belki hatırlarsınız geçenlerde eşimle ilişkiye giremediğimi söylemiştim
dr a gittim mantar varmış ilaç verdi
ya birde vajiyi yendikten sonra hamile kaldım ama doğumdan çok korkuyorum
nasıl oluyo nasıl doğacak bilmiyo
rum

a.slm hayırlı olsun bebeğin sen nasıl yendin canım buranın egzersizleriyle mi doktorla mı??

slm kızlar belki hatırlarsınız geçenlerde eşimle ilişkiye giremediğimi söylemiştim
rum

bende vajiyim parmak egzersizlerinde korkak ve başarısızım o yüzden sordum

bende vajiyim parmak egzersizlerinde korkak ve başarısızım o yüzden sordum

canım bende ağlaya ağlaya yapıyodum parmak egzersizini ama inan şu an o hallerime gülüyorum öncelikle vajinin üstüne git onu yenmeye bak hormon testi falan hepsi arkadan gelir onların sırası değil daha. senin önceliğin vajiyi yenmek olmalı.vajiliyken isteksizlik olur tabii hormonlarla alakalı değil psikolojinle alakalı. hemen bi doktor bul ve vaji için adımı at hiç bekleme... benimde yenmem 2 yılı buldu çok pişmanım daha erken neden gitmemişim dr a diye geç kaldım diyee. kendiliğinden geçen bişey değil bekleme sakın burdaki topici takip et dr a git herşey hallolur....

Minik kuşlarım nasılsınız :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bugun cok gıcık ve streslı basladı gunum o yüzden deliye vurcam kendimi :KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: kızlar ev arıyorum bılıyorsunuz bı tane bulduk gıbı dua edın olsun bugun yarın cevap gelıcek ıcıme sındı oraSI...bebıs calısmaları nasıl gıdıyor sessızcekımsesızcem elvan tasındın mı nasıl gıdıyor ev ıslerı bebek calısmaları var mı? Selatyı bende mertake dıyorum en son gorusmustuk bı dogmadı beklıyorum demstı sımdı vbelkı dogmustur hadı hayırlısı kızlar ozellıkle ozel gunlerde kandıllerde herkes vajınusmus olanlara bebek isteyen,bekleyenlere hamıle olanlara koaly dogum yapmaları ıcın dua edin emınım edıyorsunuzdr ama dılınızden dusurmeyın vajınusmuslulara ozellkle ılk adım o cunku bazen abkıyorum o sayfaya uzuluyorum yazılanlara bızde oyleydık sureklı aglıyorduk yardım ıstyırdum esımızle tartısıyorduk yedıgımz ıctıgımızn tadı yoktu :KK43::KK43::KK43::KK43: Allahım onalra yenmeyı nasıp etsın guzel bı yuva nasıp etsın cok zor...Kızlar ıcımden bı ses bırılerı hamıle ama saklıyor dıyo kım o :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: cok sakın kaldı burası bana mı oyle geldı acaba bu yuzden :KK1::KK1:

Minik kuşlarım nasılsınız :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bugun cok gıcık ve streslı basladı gunum o yüzden deliye vurcam kendimi :KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: kızlar ev arıyorum bılıyorsunuz bı tane bulduk gıbı dua edın olsun bugun yarın cevap gelıcek ıcıme sındı oraSI...bebıs calısmaları nasıl gıdıyor sessızcekımsesızcem elvan tasındın mı nasıl gıdıyor ev ıslerı bebek calısmaları var mı? Selatyı bende mertake dıyorum en son gorusmustuk bı dogmadı beklıyorum demstı sımdı vbelkı dogmustur hadı hayırlısı kızlar ozellıkle ozel gunlerde kandıllerde herkes vajınusmus olanlara bebek isteyen,bekleyenlere hamıle olanlara koaly dogum yapmaları ıcın dua edin emınım edıyorsunuzdr ama dılınızden dusurmeyın vajınusmuslulara ozellkle ılk adım o cunku bazen abkıyorum o sayfaya uzuluyorum yazılanlara bızde oyleydık sureklı aglıyorduk yardım ıstyırdum esımızle tartısıyorduk yedıgımz ıctıgımızn tadı yoktu :KK43::KK43::KK43::KK43: Allahım onalra yenmeyı nasıp etsın guzel bı yuva nasıp etsın cok zor...Kızlar ıcımden bı ses bırılerı hamıle ama saklıyor dıyo kım o :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: cok sakın kaldı burası bana mı oyle geldı acaba bu yuzden :KK1::KK1:

yaramaz pisi topicte tatile girdi anlaşılan birde taşınacak çok kişi vardı herkeste bi telaş gidiyo demekki:)) çok şükür vajiyi yendik bu bebek beklemelerimizde inşallah son bulacak tez zamanda isteyen herkes hamile kalsın inşş. sanada hayırlı sıcacık bi yuva inş bulursunuz evinizi kısa zamanda:))

:KK5: Zor yaa. Bikac mobilya sokulmus ama daha sokulecek cok var. Iclerini kutuladim torbaladik sukur. Tasinacagimiz evde tamirlik is var onlari halledip temizlik yapilacak oyle tasimak istiyorum esyalari. Bde ben acicik psikopat oldgm icin:KK53: heryeri dip bucak kapi kollarina kadar mikroplari defedene kadar ugrasirim smdi. Acaip bunaldm kizzzzz ne gicik bsymis bu tasnmak ev resmen copluk gibi oldu kutular yigilmis cop torbalari peff yaaa:KK19:

icine sindiyse ev ins olur hayirlisiyla. Evt bnde farkettm topik baya sessizlesti nerdesiniz kizlarr bde tatil zamanlariya smdi belkide kocislerle geziyorlardir :)

selanın doğum sancıları başladı azar azar canım dua edin kolay ve sağlıklı olsun doğumu :KK34:

AYYY hadi hayirlisiiiii. Neguzel kavusuyo yavrusuna. RABBIM hepimize nasip etsin bu duyguyu ins.
Ben selanin guzel haberlerle donecegine inaniyorm. Icimden bi ses kolay gececegini soyluyo ins yanilmam. Rabbim yardmcisi olsnnnn:KK16:

rum

Korkma yaa :KK50: daha var dogumuna sonra dusunursun sonrada dusunmede o an geldiginde dusunursun :KK1:
bi can getireceksin ins dunyaya elbette kolay olmicak ama kimler dogurmdu kimler anne olmus bosversene.
hem dogumu kolay gecen onca kisi varki gidip ballandira ballandira anlatilmis hikayelerle kendini strese sokma sakin.
Herseyin bitip bebegini kucagina alacagin o ani dusun o minik yavruyu canindan bi can o yaa :) bunlari bi dusun ve cesur ol :)
Allah bi kolayligini verir ins :)

mrb kızlar hem vajiyim hem bebk düşünüyoruz bu hormon testi muakkak yapılamı mı hç yaptırmadım ben

Arkadaslar hakli once vajinusmusten kurtulmaya bak. Doktoru tercih edeceksen elini cabuk tutmalisin. Ama ben doktora gittigim halde faydasini goremedim. Burda yendim diger topikte vajinusmusu yenelim diye basligi var. Orda herkes ayni dilden konusuyo doktor yasamamis etmemis bana soyledikleri inandirici gelmiyordu. Topikteki kizlar yaptikca bende yapabilirim diye ise koyuluyosun. Yendikten snra bak gor nasl rahatlicaksin ustnden bi kamyon yuk kalkacak. Snra ins bebis dusunursn. Hem sizden millete ne daha 1bucuk yllik evlisin sanki aradan 5 sene gecmiste laf anlatmak zorunda kaliyosun. Bosver simdilik dusunmuyoruz de gec. Sizin mutluluguniz daha onemli. Ins yendigin haberiyle donersin buraya :) parmai demissinde aynen arkadasin dedgi gibi smdi o gunleri dusununce sadece guluyorum o anlarima. Allah yardmcn olsn

Son düzenleme:
Kızlar selamlar napıyorsunuz uzun azaman dır giremedim ne var ne yok ben inşallah pazartesi doktora gidiyorum dua edin inş kistim erimiş bitmiş olur

artık sorulan sorulardan o kadar bıktm kı 1,5 yıllık evliyiz.folic asit te kullanıyorum egzersiz de yapıyodum ayrıca doktor geziyorum uyguna bulamadım var mı bildiğin.hormon testini niçin sordum söyliim vajili bir arkadaşım var doktor istemiş ondan adet gününde hormonlara bakmak için bazen isteksizlik olduğunu düşünüyorum.cevap vermene sevindim bildiklerini paylaşırsan çok teşk ederim hayırlı kandiller sana da
canım insanlar sorar genel yapıları bu evlenmezsin evlen artık evlenirsin çocuk ne zaman çocuk olur 2. ne zaman... başkalarına bakma yani milletin ağzı torba değil büzemiyosun maalesef.. haa ille de istiyosan gebelik öncesi tahlillerini yaptır adetin 3. günü evet hormonlara bakılıyo gebeliğe engel bi problemin olup olmadığını anlamak için.. uygununu bilemiyorum her şehir farklıdır sonuçta ama bence önce vajinusmusu yenmeye bak... çocuk Allahın izniyle ilerde de olur ama çocuk olursa vajinusmus devam eder hem de artar...

seladan haberı olan var mı acaba kızlar ????****
canlarrr sela doğum yapmış sezeryan olmuş sela da bebiş de sağlıklıymış gerisini sela gelince anlatsın benm de bu kadar bilgim var...

inşş olur hayırlısıyla canım ya ev aramak çok zor Alllah yardımcınız olsun bebiş çalışmamıza gelince bu ay 2. aynı zamanda son hakkımızı kullanıca, eşimin yanına gidiyorum haftasonu yumurtlama tarihim bakalım hayırlısı ovu testi aldım inşş işe yarar hayırlısıyla...yaaa ben geçenlerde gebelik testi almıştım bugün de gittim ovu testi aldım eczacı kız hafif gülümsedi sanki hmmm geçen ay tutmadı der gibii utandımmm azz biraz :):) benm de içime 1 aydır öyle doğuyo ama söylemiyodum sen yazdın sen benden çok yaşıcan bence de birileri hamişşş ama vallahi ben değilim :):) hatta ismi de söyleyim elvandan şüpheleniyodum ama bugün yazmış ya dip bucak temizlik yaptığına göre o değildir dedimmm :):):):) ( elvanım kırılma burdaki samimiyetimizden ötürü rahat yazıyorum :KK66:)

Kızlar selamlar napıyorsunuz uzun azaman dır giremedim ne var ne yok ben inşallah pazartesi doktora gidiyorum dua edin inş kistim erimiş bitmiş olur
inş geçmiştir canım ya yaz buraya dr dan gelince...

Son düzenleme:
canım insanlar sorar genel yapıları bu evlenmezsin evlen artık evlenirsin çocuk ne zaman çocuk olur 2. ne zaman... başkalarına bakma yani milletin ağzı torba değil büzemiyosun maalesef.. haa ille de istiyosan gebelik öncesi tahlillerini yaptır adetin 3. günü evet hormonlara bakılıyo gebeliğe engel bi problemin olup olmadığını anlamak için.. uygununu bilemiyorum her şehir farklıdır sonuçta ama bence önce vajinusmusu yenmeye bak... çocuk Allahın izniyle ilerde de olur ama çocuk olursa vajinusmus devam eder hem de artar...

canlarrr sela doğum yapmış sezeryan olmuş sela da bebiş de sağlıklıymış gerisini sela gelince anlatsın benm de bu kadar bilgim var...

inşş olur hayırlısıyla canım ya ev aramak çok zor Alllah yardımcınız olsun bebiş çalışmamıza gelince bu ay 2. aynı zamanda son hakkımızı kullanıca, eşimin yanına gidiyorum haftasonu yumurtlama tarihim bakalım hayırlısı ovu testi aldım inşş işe yarar hayırlısıyla...yaaa ben geçenlerde gebelik testi almıştım bugün de gittim ovu testi aldım eczacı kız hafif gülümsedi sanki hmmm geçen ay tutmadı der gibii utandımmm azz biraz :):) benm de içime 1 aydır öyle doğuyo ama söylemiyodum sen yazdın sen benden çok yaşıcan bence de birileri hamişşş ama vallahi ben değilim :):) hatta ismi de söyleyim elvandan şüpheleniyodum ama bugün yazmış ya dip bucak temizlik yaptığına göre o değildir dedimmm :):):):) ( elvanım kırılma burdaki samimiyetimizden ötürü rahat yazıyorum :KK66:)

inş geçmiştir canım ya yaz buraya dr dan gelince...

maasaallah sela yaaaaaaaa da guzel kızına da. ayyyyy cok sevındım sukur hersey yolunda gıtmıs demek. hepımızden cok selam soyle olur mu. bıraz toparlanınca gelır yazar ınsaallahhhhhhhhh:KK16:

selam benim, güzel annem:) hayırlısıyla bebeğini almışsın kucağına:)gözün aydın, maşallah sana ve boncuk kızına:) İnşallah kısa zamanda toparlanırsın sende..öpüyorum ikinizide

bu arada kızlar sizi takip ediyorum ara ara ama yazmıyorum.. inşallah isteyen herkes hayırlısıyla bebek sahibi olup, o mutluluğu yaşar..darısı bizlere

Canım genelde 2 li test sonucu normal cıkanlara 3 lu ve 4 lu teste gerek gormuyor doktorlar. bende sadece 2 li testi yaptırdım sonucum ıyı cıktıgı ıcın doktor 3 lu ve 4 luyu ıstemedi.
arakadşında 2li testte sonucu normal çıkmış doktor 3lü yapcaz demiş ben de merak ettim bana neden doktor yapmadı diye,teşekkürler yorum için inş sağlıcakla gelişmeye devam eder herkesin bebişi :KK16:

merhaba canım benim de ikili testim düşük riskli çıkmıştı doktorum normal dedi. ama ikili test sonucunu almadan 4 lü test yapıcam demişti. bu hafta 4 lü test yaptırdım. ağustos ayı içinde ayrıntılı ultrason için gün verdiler.
hmm ben de haftaya gidecem canım ayrıntılı ultrason için çok merak ediyorum ya hala hareketlerini hissetmiyorum halbuki çok hareketliydi görüntülerde:KK43:(

X