Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Biz iyiyiz kızlar selan ın dogumu yaklastı evet bu ay sonunda ıns tam bır anne oluyor :) Elvan ve ben ev tasıcaz telastayız sessızcekımsesızcem bebıs calısmalarında ama esı askere gıdecek son bir ya da ıkı ayı kalmıs sanırm yumurtayı yakalamam gerek dıyordu dua edın hamıleler :) baskaa baskaa zealea devam sılkelenmeye onu bızde zıoledık nerde bılmıyoruzzz gulsevdam dogum yaptı ıyı snowflaken dogum yaptı oda ıyı cok sukur haberer bu sekılde kızlar dua edın elvanda sesszcekımsesıcemde bende sıradakı herkeste hayırlı zamanda dokulsun ama once elvanla bana koalylk dıleyın su evlerı bı tasıyalımm ıncıcık anne oluyorsun hakkten saka maka hadı bakalım gecen oyle vajınusmusu yenleım topıgıne baktım da bı garıp oldum oradakı yazılanları dertlerı gozyaslarını okuyunca bızde oyleydık sımdı hıc yasanmamıs gıbı cok sukur ıns onalrda kısa zamanda yenerde anne olur :KK43:

Ya sen gene zorlaniyormussun ben hiç yapamıyorum gene kavga etmeye başlayacağız diye korkuyorum :KK43: galiba alışmadan hamile kaldığım için oldu düzelir diye umut ediyorum

canım sen ne kadarlık hamilesin
ya haftada bir zorla yapıyorum zaten yapamam deyince eşim bi bozuluyo falan...
offf çok zor bi durum

ii çok şükür işte sadece o sıkıntı var.bu akşamda yapcaz söz verdim:18::18:
senin nasıl gidiyo cinsiyeti belli oldumu
Hamilelik yetmiyormuş gibi birde onun gerginligini yaşıyoruz:KK43:
Dr kız dedi ama çok erken belli oldu gibi geldi bana inanamıyorum henüz :)
Bugün ikili tarama testi sonucunu aldım o da gayet iyi geldi çok şükür :KK66:
Idrar yolları enfeksiyonu var demişti dr pazartesi ilaç kullanmak zorunda kalmıştım bugün tahlil de o da temizlenmiş çıktı. ..anlayacağın şu anda çok rahatım tek problem eşimle ayrı şehirlerde yaşamak o da temmuzda bitecek.....

Hamilelik yetmiyormuş gibi birde onun gerginligini yaşıyoruz:KK43:
Dr kız dedi ama çok erken belli oldu gibi geldi bana inanamıyorum henüz :)
Bugün ikili tarama testi sonucunu aldım o da gayet iyi geldi çok şükür :KK66:
Idrar yolları enfeksiyonu var demişti dr pazartesi ilaç kullanmak zorunda kalmıştım bugün tahlil de o da temizlenmiş çıktı. ..anlayacağın şu anda çok rahatım tek problem eşimle ayrı şehirlerde yaşamak o da temmuzda bitecek.....

hayırlı olsun ama dediğin gibi çok erken olduğu için değişebilir bencede.herşeyin ii olmasına sevindim.
ya ne güzel ayrı şehirdesiniz ilişkiye girmeye gerk kalmıyodur:))bendede idrar yolları enfeksiyonu başlangıcı vardı bol su iç dedi dr öle geçti çok şükür

hayırlı olsun ama dediğin gibi çok erken olduğu için değişebilir bencede.herşeyin ii olmasına sevindim.
ya ne güzel ayrı şehirdesiniz ilişkiye girmeye gerk kalmıyodur:))bendede idrar yolları enfeksiyonu başlangıcı vardı bol su iç dedi dr öle geçti çok şükür

Evet ayrı yaşamanın benim için tek avantajı; ) su cidden çok önemli ben çok dikkat etmiyordum ama şimdi en az iki litre tuketiyorum sende çok dikkat et kendine. ...

Evet ayrı yaşamanın benim için tek avantajı; ) su cidden çok önemli ben çok dikkat etmiyordum ama şimdi en az iki litre tuketiyorum sende çok dikkat et kendine. ...

ya ben çok dikkatsizim bazen ilaç içmeyi bile unutuyorum.
hayırlısıyla bi doğuralım inş:)))

arkadaşlar merhaba nasılsınız? inşaallah hepinizin keyfi yerindedir. ecrin, gökçe,elvan,mina,yeter, sela, zealea, yaramaz, sessiz, mina, karamsar sen nasılsın canım inşaallah herşey yolunda gidiyordur, bi acemi sufi vardı hamileydi o ne yaptı, huma inşaallah adını unuttugum olmamıştır, inşaallah hepiniz iyisinizdir...
iyiyiz çok şükür canım alıntı yaptım yaramazpisi anlatmış detayları :):) sen de iyisindir umarım :KK66:

Senin bilecegin iş ama kendimden biliyorum eşin yanında yokken hamilelik çok zor :KK43: ki ben istediğim zaman telefon açıp dert yanabiliyorum yada çok zor durumda kalırsam yanıma gelebiliyor....
Bazı insanlar cidden çok şanslı oluyor güllük gülistanlık hamilelik gecirebiliyor ama bazıları da sürekli sıkıntı ile karşılaşıyor. ..ben şimdiye kadar hep sıkıntı ile karşılaştım ama Allah beterinden saklasın.umarım herşey gönlünce olur
canım dua ediyorum bu süreçte de kaldırmayacağım yük verme diyorum hayırlısı bakalım...
merhaba kızlar...bugun forumu ihmal ettiğim için bir vicdan azabıyla okuyorum yazdıklarınızı üzerimde çok emeğiniz var unutmadım:KK17:.bugün sela aklıma geldi acaba doğum yaptı mı diye bir bakayım dedim.selaaaa canım kolay bir doğum geçirmeni diliyorum:nazar:.zealea bacım güldürürken öğreten yorumlarını çok özledim inşallah artık senin de güzel haberlerini alırız.yaramazpisi canım gözün aydın askerin dönmüşEn Büyük TÜRKİYEElvancım sen neler yapıyorsun?isim isim sayarken birinizi unuturum diye korkuyorum ama aklıma gelenler ocean beray umut elab sesis sessizce kimsesizce snowflaken hopefor....hepiniz iyisinizdir umarım
çok şükür kcanım iyiyz sen de iyisindir umarım...
Merhaba kızlar tropik bayan sessizlesmis hayırdır herkes is başında mi yoksa :))
Suan hastanedeyiz bebeğim gayet iyi şükürler olsun
25 hafta 5günlük olduk...şeker yüklemesi icin kan aldırmayı bekliyoruz
Sela doğumunu heyecanla bekliyorum .....
mşallah incim büyümüşünüz Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşşşş...

Biz iyiyiz kızlar selan ın dogumu yaklastı evet bu ay sonunda ıns tam bır anne oluyor :) Elvan ve ben ev tasıcaz telastayız sessızcekımsesızcem bebıs calısmalarında ama esı askere gıdecek son bir ya da ıkı ayı kalmıs sanırm yumurtayı yakalamam gerek dıyordu dua edın hamıleler :) baskaa baskaa zealea devam sılkelenmeye onu bızde zıoledık nerde bılmıyoruzzz gulsevdam dogum yaptı ıyı snowflaken dogum yaptı oda ıyı cok sukur haberer bu sekılde kızlar dua edın elvanda sesszcekımsesıcemde bende sıradakı herkeste hayırlı zamanda dokulsun ama once elvanla bana koalylk dıleyın su evlerı bı tasıyalımm ıncıcık anne oluyorsun hakkten saka maka hadı bakalım gecen oyle vajınusmusu yenleım topıgıne baktım da bı garıp oldum oradakı yazılanları dertlerı gozyaslarını okuyunca bızde oyleydık sımdı hıc yasanmamıs gıbı cok sukur ıns onalrda kısa zamanda yenerde anne olur :KK43:

yaramazpisim ağzına sağlık çok iyi bir özet geçmişinn :)

:KK53: Kizlaaaaarrrrrrrr napaysuzzzzz :KK52:
Ben büyük bi stres'in içindeyim.. 2 hafta sonra tasiniyorum, ne büyük bi stresmissss :18:
Heryer heryerdeeee, kutular gözüme gözüme çarpiyooo :KK4:, hayirlisiyla bi tasinsak ins
Bi süre olamicam, topige sahip çikin hea :KK53:

canım ben sana kolay gelsin dediğimi hatırlamıyorum ... kolay gelsin inşşş yeni evin sana şans getirsin :)

herkese günaydın:) ya benım aklım yine çok karışık bazen bir bebeğimiz olsun istiyorum:emir_bebek: sonra doğum ve öncesi kan almalar iğneler vs...aklıma gelince dur orda diyorum.:KK52:doktora gitmek konusundaki fobimi biliyorsunuz ben ömrüm boyunca ilk defa evlenirken kan verdim ve en son 20 yıl önce iğne oldum gerisini siz düşünün.:KK52:bu konuda tecrübe deneyimlerinize ihtiyacım var.doğum yapanlar veya yapacak olanlar hangi doğumu tercih ettiniz????:26:kendimi doğum olayına hazırladıktan sonra hamile kalmak istiyorum ve hamile kalırsam da kesinlikle normal düşünmüyorum.diyeceksiniz ki doğmamış çocuğa don mu biçiyorsun :KK9:ama kendimi bu duruma şimdiden hazırlamak istiyorum.sizce sezeryan mı epidural mi spinal mi????sorular sorular aklımdaki sorular:KK53:

Cuma günü şeker yüklemesi yapılacağını söylemiştim yapıldı
Bugün telefonla öğrenmek istedin ve değeri çok yuksek çıkmış normalde
140 in altında olması gerekirken benim ki 181 mis pazartesi sabah 8 de gelin tekrar 100gr lik yükleme yapılacak dediler
Sizlerin sonucu neydi hatırlıyor musunuz bunun çocuğa zararı nedir Zealea engin bilginer ihtiyacım var

herkese günaydın:) ya benım aklım yine çok karışık bazen bir bebeğimiz olsun istiyorum:emir_bebek: sonra doğum ve öncesi kan almalar iğneler vs...aklıma gelince dur orda diyorum.:KK52:doktora gitmek konusundaki fobimi biliyorsunuz ben ömrüm boyunca ilk defa evlenirken kan verdim ve en son 20 yıl önce iğne oldum gerisini siz düşünün.:KK52:bu konuda tecrübe deneyimlerinize ihtiyacım var.doğum yapanlar veya yapacak olanlar hangi doğumu tercih ettiniz????:26:kendimi doğum olayına hazırladıktan sonra hamile kalmak istiyorum ve hamile kalırsam da kesinlikle normal düşünmüyorum.diyeceksiniz ki doğmamış çocuğa don mu biçiyorsun :KK9:ama kendimi bu duruma şimdiden hazırlamak istiyorum.sizce sezeryan mı epidural mi spinal mi????sorular sorular aklımdaki sorular:KK53:
Althea canım öncelikle erkek teyzesi olacaksın onu soleyim :))
Korkularına gelince bende senin gibi 26 yıldır ne bir iğne ne kan aldırma oldu hiç bilmem
Acayip korkarım hasta ziyaretine ggittiğimde kartıma ağrılar girerdi hastalanirdim o şekilde yani düşün :))
Şimdide korkuyorum her seferinde eşime sarılarak kan aldiriyorm ama ınan bana hep bebeğini düşünüyorsun
Onun icin yapiyorm iyi olacak diyorsun önceliğin şimdiden onun sağlığı oluyor
Rabbim ya sabrını veriyo ya da annelik duygusu şimdiden işleniyor benligimize
Doğuma gelince bende çok korkuyorum hayatta doguramam diyordum ama şimdi hiç sonunu düşünmüyorum
Rabbim bağladığı düğümü çözer önemli olan her ay gittiğinde bebeğin iyi olduğu duymak oluyor ilk
Bana da soruyorlar çevresindekiler nasıl dogurcan ne sezaryen diyorm ne normal hiç düşünmüyorum strese girmemek icin son dk ne uygun olursa o
Bunları düşünme ınan bebek olsun o cesaret geliyor...

Cuma günü şeker yüklemesi yapılacağını söylemiştim yapıldı
Bugün telefonla öğrenmek istedin ve değeri çok yuksek çıkmış normalde
140 in altında olması gerekirken benim ki 181 mis pazartesi sabah 8 de gelin tekrar 100gr lik yükleme yapılacak dediler
Sizlerin sonucu neydi hatırlıyor musunuz bunun çocuğa zararı nedir Zealea engin bilginer ihtiyacım var

canım geçmiş olsun eski kk üyelerinden bi arkadaşın geçen hafta aynı sendeki gibi ilki yüksek çıktı ikincide normal çıktı genellikle de ilki yüksek çıkanların 2. si düşük çıkıyo... endişe etme...

ahhhhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh beni öyle anlattın ki..
hamileyim amaaaaaaaaaaa
aynı korkular bendede varr....
ve bu çocuk nasıl çıkcak bilmiorum.
normal hayatta yapamam sezeryandan zaten korkuorum..
çıkmazdayım
elbette zamanı gelince bi şekilde çıkcaktır
inşşş psikolojim bozulmadan olur bu işlem..
genel anestesi olcam gibi gelio
onunda sonrası çok acılı diolar

kuzular ya benm koca askere erken gidyo 25 temmuzda ve sadece 1 yumurtlama vakti var onu da değerlendirebilirsek gelemeyebilir de o hafta :KK43: sanırım bu sene de bebeksizimmmm :KK43: hayırlısıı..

canim hic skntiya sokma kendini olacagi varsada zorlastirirsn. Hersy olacagina varir ins hayirliysa olsun. Bence ovu testi kullan sansa birakma:KK16:

kızlaarr kızlaarr zombı ben geldımmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

babaya verdım oglusu gıt uyut yeter dınlenıcem dedım ama gozlerım kapanıyor:KK1::KK1::KK1:

neler yapıyorsunuz bebeıs calısmları ne alemdee takmıyorsunuz dımı kafaya ben dıyım kafaya takınca ııhhh olmuyooo bana dıyenlere ne kızardım tabı tuzları kuru dedım ama haklılarmıs:26::26::26::26:

bız olduk 55 gunluk :KK36::KK36:geceler gunduzleere gunduzler gecelere karıstıı .allahh herkeeee hayırlı evlat versındee uykusuz kalın ınsallahh emiiiiiiiiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK35::KK35::KK35::KK35:

hadi ben kaçtımmm cookk opuyorum sizii:KK3::KK3::KK3:
kizzzz yesinler zombiliginiii anne olmustaaa uykusuzluga yanarmisss:KK16:
Dikkat et cnm kendine Allah yardmcn olsn arada bi yokla buralari :)

arkadaşlar merhaba nasılsınız? inşaallah hepinizin keyfi yerindedir. ecrin, gökçe,elvan,mina,yeter, sela, zealea, yaramaz, sessiz, mina, karamsar sen nasılsın canım inşaallah herşey yolunda gidiyordur, bi acemi sufi vardı hamileydi o ne yaptı, huma inşaallah adını unuttugum olmamıştır, inşaallah hepiniz iyisinizdir...
Cnm seni brda gormek neguzel bizler iyiyiz Allaha sukur sen nasilsn neler yapiyosun sessizlere karistin ozlettin kendini :)

merhaba kızlar...bugun forumu ihmal ettiğim için bir vicdan azabıyla okuyorum yazdıklarınızı üzerimde çok emeğiniz var unutmadım:KK17:.bugün sela aklıma geldi acaba doğum yaptı mı diye bir bakayım dedim.selaaaa canım kolay bir doğum geçirmeni diliyorum:nazar:.zealea bacım güldürürken öğreten yorumlarını çok özledim inşallah artık senin de güzel haberlerini alırız.yaramazpisi canım gözün aydın askerin dönmüşEn Büyük TÜRKİYEElvancım sen neler yapıyorsun?isim isim sayarken birinizi unuturum diye korkuyorum ama aklıma gelenler ocean beray umut elab sesis sessizce kimsesizce snowflaken hopefor....hepiniz iyisinizdir umarım

Tatlim yaramazpisi guzelce ozetlemis oda bende tasinma telasindayiz. Selaninda dogum haberini aliriz bugun yarin Allahin izniyle.
sen iyimissin sevindm, bence bebis olayina bukadr takilma eger kendini bu sorumluluk icin hazir hissediyosan dogumu dusunme, eninde sonunda olmicakmi korkarak erteliyosun sadece dunyanin en guzel mucizesi en guzel varligi Rabbim kolayligini verir ins kimler kimler dogurduuuu hey gidiiiii heyy :KK4: hele bizki vajinusmusu alt ettik peh dogumdanmi korkacaz:KK53: hakkinda hayirlisi olsun ins

Son düzenleme:
X