Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

yumurtlama akıntısı,, şeffaf yani renk yok...yumurta akı varya pişmemiş hali ((ıyyyy biliyorum iğrenç oldu ama tarifi bu napim:))şeffaf ve iki parmak arasında uzayan bi akıntı..umarım yardımcı olabilmişimdir bu iğrenç açıklamayla :))))

yardımcı oldun canım cok saol :) benım kızken ole gelırıdı evlendıkten sonra beyaz gbı bıse oldu umarım bı sorunum yokturr

kizlar iste geldim en sonunda... 2hafta kadar once ugradim ama netim gitti birde cok yogundum bu aralar... sabahtan beri bu sayfalari okuyorum... benim devreler dogurmus bile maasallah... gecen sene temmuzda yenmistim ben ramazandan bir gun once. ramazana yenmis olarak girmistim sukur. bu ramazan a da hamis gireriz hepimizde insaallah... cok ozledim sizlerle dertlesmeyi konusmayi gulmeyi... benide ekleyin listeye... elvancim suan bakamiyorum ama hamis olmak istiyorum ve calismalara birkac haftador ypgunluk verdim. uc ay climen kullandim polikistik over icin. gecen ay hapim bitti ve 20dinde adet olmustum. nu ay hap kullanmadim ve 19unda yani dun adet oldum.
gecenlerde hamilemiyim diye cok heveslenmistim. ama test yaptim negatif ;((...

ben size bisi sorcam kizlar. afet olmadan once deneyelim dedik ve spermler akmasin diye bi bes dk icimde bekliyo esim... kalcami da hafif havada tutuyom... burdan okuyup esime anlatmistim silkelemeyi. aklimiza geldi ama icindeyken silkeleyemeyiz diye calkaladik bizde hahahaha ))))))))

sunu sormak istiyorum Rabbim bilir de. gece iliskiye girip ogleden sonraya hasta oldum ... dollenme olabilirmi ki cok meraktayim )

kızlar moralim çok bozuk....
4 aylık hamileyim vajinismusu 5.5 ay önce falan yendim
bu zamana kadar eşimle birlikte olurken çok fazla bi sıkıntım yoktu
geçen akşam birlikte olamadık...
yani vajiliyken olduğumdan daha farklıydı
çok baskı oldu anlamadım nedenini
zaten öksürürken falan vaji biraz acıyo yani tam acı değilde anlatamıyorum
dr a gitmeyi düşünyorum hamileliğimlemi ilgili oluyo die
ya işte moralim ogünden beri bozuk....ne yapıcam ben
biliyorum acımıyo sonuçta yapıyodum ama o akşam neden öle oldu anlamadımmm

arkadasim hamile degilim ama bende vajiyi yeneli 10 ay oldu bazen cok rahat oluyo bazen cok kasiyo... gecenlerde son iki seferindede iskence cekiyo gibi hissettim nasil kasildim. cok da rahattim istekliydim ama anlamadim. kafaya taktiysamda aldirmadim mutlaka stres falan yapmisimdir dedim. bi kac gun once denedigimizde ise ne kasilma ne aci okadar rahattiki anlatamam.
yani demem o ki birak vajili yi normal kadinlar dahi bi gunu bi gununu tutmuyo. mutlaka icinde bi stre yada bebisle alakali bi tedirginlik vardir diye dusunuyorum. ama bence bir iki kere daha deneyin yine ayni oluyorsa bi doktora gorun icin rahat etsin

bende de oldu dediğin gibi ama geçen akşam çok farklıydı...pnsi yerleştiriyorum gerisi yok yok yani ilerletmeyi geç baskı bile yapamıyodum...
bu akşamda denicem olmazsa dra gitmeyi düşünüyorum...

bende de oldu dediğin gibi ama geçen akşam çok farklıydı...pnsi yerleştiriyorum gerisi yok yok yani ilerletmeyi geç baskı bile yapamıyodum...
bu akşamda denicem olmazsa dra gitmeyi düşünüyorum...

bi dene bakalim ama kendini sartlama akisina birak bence ama aklinda soru isareti kalacaksa gidersin doktora

arkadaşlar bende vajinismusu kasımda yenmiştim ve martta hamile kaldımm.biz hamile kaldığımdan beri hiçç birlikte olmadıkk.çünkü eşim bebeğe bişey olcak diye çokk korkuyor..çünkü bi kere kahverengi bi akıntı geldi ve bu yüzden progestan kullanıyorum.gerçi doktorum ilişki düşüğe sebep olmaz dedi ama ne bileyim ben de ya bişey olursa diye ısrarcı olmuyorumm.sizce bu normal mi.ve ben doğumdan sonra normale dönermiyim sizcee.

canım ya inşallah geçici bi durumdur.üzülme lütfen doktoruna danış en doğrusu:44:

canım ya inşallah geçici bi durumdur.üzülme lütfen doktoruna danış en doğrusu:44:

inş canım ya işte bu akşam tekrar denemeyi düşünüyorum ama hiç cesaretim yok neden böle oldu anlamadım...
dediğin gibi inş geçici bi durumdur...

merhaba kaderdaşlarım
13 mayısda normal doğum ıle yavrumu kucağıma aldım ..
Allahım tez vakıt sızlerede bu duyguyu tattırsın hamılelık hıc bısey asıl anne olunca başlıyor hersey
tam 1 haftadır toplamda 14 saat uyumuşumdur ee zahmetsız rahmet olmaz analarımızın degerını sımdı daha ıyı anlıyoruz ..

doğum hıkayemı merak edenlere
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis-anneleri/599088-2013-mayis-annelerinin-dogum-hikayeleri-13.html
oğlumla sızlerı cook opuyoruzzz teyzelerı

içim bi tuhaf oldu okurken (ama güzel manada) oyy oyy canım Allah sizi hep birlikte kılsın inşaallah. oğluşunun şansı bahtı açık kaderi güzel olsun, hayırlı yazılar yazsın Mevlam... öyle mi ya... bana hamilelik anlarım bile çok güzel gelmişti... Allah ım bizlere de tattırsın sizlere tattırdığı bu mutluluğu hayırlısıyla inşaallah...biz de sizi çok seviyoruz... mis nanaklarından bizim için de öp yiğenimizin

canım oğluşun olacakmış Allah hayırlısıyla birlikte kucağına almayı gülsevdamın yaşadığı mutluluğu sana da (bize de) yaşamayı nasip etsin inşaallah.

Rabbim sağlıklı mutlu başarılı uzunnn uzun ömürler versin hepinize oğlunla birlikle....hoş geldi oğlun sefalar getirdi aramıza:)))bizde onu öpüyoruz....mis kokuludur şimdi....dikkat et kendine

canım hadi gözün aydın oğlusun vatana millete annesine babasına hayıorlı evlat olur inşallah bizlerede dua at canım inş bizde hamiş kalırız hayırlısıyla

kızlar bildiğiniz üere kistten dolayı kontrol hapı kullanıyorum normalde 6 gün olmam gerekn adet bu ay 4 gün oldu bu 2.kutu hapım bide bazen sağ kasıgımda bazende sol kasıgımda ara ara ağrılar giriyor yemek yediğim hallde bazen midem bulanıyo aceba hamile kalma sansım varmıdırı hap kullanırken yada üstüne görme yazdım gecen ama sanırım basına gelen olmadı kimse yazmadı

gulsevdam canim okurken kendimi zor tuttum... Maasallah ALLAH im evladinizla bir omur saglikli mutlu huzurlu kilsin sizi... bu kadar derdin ustune eminim bebisin herseye degmistir... ALLAH im nazarlardan esirgesin canimmmm gozun aydin bahtiniz acik olsun...

regliden hemen önce leylekler gelmiyor. leyleklerin bibek getirmesi icin yumurta lazim. o da genelde regliden 12 ile 17 gün önce geliyor.
pko oldugu icin ovulasyon testi kullanmani öneriyorum, yok ugrasamam dersen, ovulasyonun yaklastigi ya da gerceklestigi belirtiler sunlar:

1- yumurta aki kivaminda akinti. genellikle seffaf bazen beyaz (bazen ikisinin karisimi) sünen iykk sümük gibi bir akinti. bu östrojenin tavan yaptigi sperm kardeslerin mutlu mesut yüzdügü ve yasadigi gebelige elverisli bir akinti. bunu gördün mü, calismalari hizlandirmak lazim.

2- gögüsler daha yuvarlak, göbek icerde ve kalcalar daha bir dolgun gözüküyor - kocalara pek güzel görünüyoruz. doga ürememizi istiyor.
ben artik ovulasyonu sacimi taramadan, pijamali halimdeyken bile aynaya baktigimda he bugün güzel gözüküyorum diye düsündügüm günden tanir oldum. ayda 2 gün böyle hissediyorum. gözde capak mi var, kasim mi düsmüs hiiic farketmiyor heheh.

3- ovulasyon öncesi vucut atesi düsük oluyor, ovulasyon sonrasi en az 0-3 derece bir artis ve regli yaklasana kadar yüksek bir seyir:
kendimden örnek vereyim. yumurtlama önce atesim 36.0 veya 36.1 oluyor, yumurtlama sonrasi 36.4 e cikiyor ve regliden 2 gün öncesine kadar 36.5 veya 36.7 de seyrediyor, bir gün önce 36.3 e düsüyor ve 36.2 ile kirmizi karti görüyorum. gebelik testi ziyan etmiyorum efem.

4- yumurtlama günlerimizde degisik bir koku saliyoruz, kocalar bu kokuyu alabiliyor.

5- östrojenin etkisiyle mac yapamasimiz geliyor.

6- yumurtlama sonrasi akinti krem rengi ya da yapiskan ama cekince uzamayan bir sekle bürünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…