Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

8 saat onu bekleyemem

yanı cnm daha prtık olan bı yontemı secmek daha saglklı bence yanı nerde yasıyosun artlar ne bılmıyorumda 3-5 tl arasnda kaset test al yap,gecıkme oldu mu adetınde ? ya da suphelı bı ılskı bekledıgın bır durumsa bılımsel yontemlerle test et bence..Hayırlısı olsun hakkında ıstıyorsan ıns vardr:)

konuyla ilgili bilgim yok ama idrardaki asit karartabilir belki iğneyi..O yğzden umutlanmamak adına daha doğru sonuclar verecek yöntemleri secmelisin bence

kızlar selamlar ben normalde salı adet olmam gerekirken pazartesi oldum ve öncekiler hep 6 gün felan sürüyodu bu adetim dün bitti cok az sürdü doğru düzgün gelmedi bile acaba doğum kontrol hapından mıı böyle bide arada kasıklarıma iğne batıyo gibi sancı giriyor aceba hamile olup üstüne görme ihtimalim varmıdır ki ama hapta kullandım kisstte vardı

evleneli 7 ay oldu ama hala ilişki sırasında kendimi biraz kasıyorum.. acaba gebeliğe engel bi durummudur bu?

canım ben vajinismusu kasımda yenmiştim.ama kasılmalarım hala biraz devam ediyordu.hatta eşim sen daha yenemedin bile dedi.çünkü kendimi alıştıra alıştıra yapıyordum.ama martta hamile kaldım çokk şükür..hata eşime dedim bak yendim diye hehehee.:)
buarada bizde marttan beri tıkk yok çünkü eşim bebeğe bişey olcak diye çokk korkuyoo

çok sevindim canım Allah hayırlısıyla kucagınıza almayıda nasip eder inşallah.. darısı başıma diyelim :)) Kasılmalar buna engel değil yani.. gerçi bir damlada olsa tutacağı varsa tutuyo işte.. yeterki Rabbim istesin..

yok canım kasılmalar önemli değil.önemli olan birleşmenin gerçekleşmesi.buarada ben ovulasyon testi kullanmıştım eczanelerde satılıyo.yumurtlamanı kontrol ediyosun ben kullandığım ay hamile kalmıştımm.sana da tavsiye ederim.inşallah seninde en yakın zamanda müjdeni duyarızz.

kıslarrr benim bugün 2 de dr randevum var hangi testler yapılıyo yapılması gerek bilen yardım ederse çok sevinirimmm

aynı kaderi paylaşan birilerinin olması çok güzel bişi...
her ne kadar yensemde.....
yanlızlığım burdakileri okuyunca geçio

Son düzenleme:
kısçelerrr
dr yeni geldim kese göründü 15 gün sonra da kalp atışı için tekrar gitcem
tahlillerimi yaptı idrar da ilthap harici hiç bi sorun çıkmadı çooook şükür
dua edin benim için 15 gün sonra kalp atışını da duyabilelim.
rabbim isteyen herkese aratmadan tez zaman da nasip etsin inşallah

maşallah. bende 15 gün sonra kalp atışları için gidicem. hadi bakalım hayırlısı:) bu arada bebişe ruhu 40. gününde üflenirmiş. bilgi olsun

herkese merhabalar.uzun zamandır davamsızlık yapıyorum ama sizleri unuttum sanmayım.ara ara size yazıp cıktım ama cevap veremdım.işten ayrılacağım için cok yogun bır döneme girmiştim pc basında gecemedım pek.sonra işten ayrıldım biraz kendimi toplamaya çalıştım.yani çok iyiyim aslında.bu arada evliliğimizin 1 yılı doldu ve geriye baktığımda bu dönemde sizlerle okadar çok şey paylaşmışız ki....hepinizi çok özledim hamilelerimiz vardı doğum yapanlar olmuş sizleri çok merak ettim.bu aralar içimde çocuk isteği oluştu ama hala kendimi hazır hissetmiyorum buna ramen koltuk altımdaki bezeleri tetiklediğini düşündüğüm için doğum kontrol hapını bırakmaya karar verdim bilmiyorum ne olacak.bunun dışında aklıma gelenlerden ocean ve inciden haber alan var mı?

ya kızlar kafam çok karışık benim yumurtalama dönemim ayın 8 i di dün yumurtalama testi yaptım öylesine iki çizgi çıktı bugünde yaptım yine net iki çizgi çıktı bu ne dır ya kafam çok karıştı ya . .

sanırım hamişsin canım dr git yarın

canım yumurtladığımızda da hamile olduğumuzda da aynı hormonlar yükseliyo..iki çizgi çıkmasının sebebi de o.büyük ihtimal hamilesinn canımm.yarın bi doktora git test yaptır bakalım...

bırsey sormak ıstıyorum yumurtlama belirtilerinde biri uzayan sıvı gelmesı dıyo ya bı beyaz bı sarı bıde sefaf dıyo hangsı aklım karıstı benden sarı gbı beyaz da olabılır o renk geldıgnı gordum dogrumu tesbıt ettım acaba netten baktım cogu sefafa dıyoo ya bılenınız var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…