Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kısslar profil de gebelik takvimini nasıl yapıyoruz??

tebrikler canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım sen idrar testindemi öğrendin ya benimde adet tarihlerim seninle aynı bugünde olmadım acaba hamile olabilirmiyim

i

Bence biraz daha bekle, benimde geçen ay gecikti ama sonunda regl oldum cnm :) Ins kirmizilarin 9 ayligina izine ayrilmistir :)[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

ozaman yarında olmazsam evde bir idrar testi alııp yapayım çok merak ediyorum çünkü

arakdşşlr size bişey sorcm ya bana bıraz yardımcı olabilrmsnz vaktınız varsa.. ben nisan 24 de adet ol dum ve 8 i yumurtalaama gunmde ben 7 sinde girdm 8 inde uyuya kaldım :) 9 unda girdm 11 inde grdm birde bugun girsem sizce bi ihtimalmıdr...? .

28 günde bir adet olan bir insan için sonraki adet gününden 14 gün önce yumurtlama başlıyor,spermlerin canlı kalma süresi 3 gün olduğu için yaklaşık yani 14 günden 3 gün önce başlayın spermlerin kalitesi açısından 1er gün arayla,3gün önce 5 gün sonraya kadar yani,rahat ol ve stres yapma kalırsın inşallah..

kısslar profil de gebelik takvimini nasıl yapıyoruz??

seiss canım çok tebrik ederim çok sevindim senin adına. şimdi az çok tahmin edebiliyorum neler hissettiğini :) Allah sağlıklı bir gebelik geçirmeni nasip etsin hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah canım Allah sevincini tam eylesin inşaallah öpüyorum canım

zealeacım merak ettin seni... silkeletme mevzuundan gülerek bahsetmiştin :) silkeletenler kervanına katılmıştın:) sonuç ne oldu merak ettim. inşaallah güzel haberlerle dönersin

i

Bence biraz daha bekle, benimde geçen ay gecikti ama sonunda regl oldum cnm :) Ins kirmizilarin 9 ayligina izine ayrilmistir :)[/COLOR][/FONT][/B]

ozaman yarında olmazsam evde bir idrar testi alııp yapayım çok merak ediyorum çünkü[/QUOTE]

gununu gectiysen yap cnm ins pozitifi yakalarsin

zealeacım merak ettin seni... silkeletme mevzuundan gülerek bahsetmiştin :) silkeletenler kervanına katılmıştın:) sonuç ne oldu merak ettim. inşaallah güzel haberlerle dönersin

hehe ay güldüm. benim silkelenmem ovulasyondan sonraya denk gelmisti deneme amacli, ön kesifti. su an regliyim ama cok eglenip güldügümüz icin bu ay daha hasin bir silkelenme beni bekliyor hihihi

hımm zaten ıcıme bı korku sardıı yarın degılde p.tesı gıderımmm o dedıgınıde solerım doktoraa ınsalahh bıse cıkmazz

berns, diger topikten bildigim bir arkadasim da senin gibi kisa araliklarla regli oldu. prolaktin hormonunun yüksek oldugunu ögrenmisti. seninki de hormonal birsey olabilir. cok bilgim yok ama bir kösede dursun bu bilgi de.

taze hamileleri tebrik eylerim efenim. saglikli, mutlu, huzurlu 9 aylar olsun.

eski hamile yeni anne gülsevdami da tebrik eylerim

ya kızlar çok erkenb biliyorum ama napım sorucam banane :) ben yumurtala gnmden 1 gn önce bir gn sonra ve ondan sonrakı gnler gun aşırı ilşki yaşadım yumrtlama gnmde giremedm uyuya kalmışıım :) ama ondan önce grdm ve gun aşırı girdm sonra ama bnm 2 gundur sag kasığımda batma oluyo çok hafif olmak üzere sola vuryo gögslermde acı yok amaa degişk bi karıncalanma hissi var agrı gibi bişey sizce bir ihtimllmi inşl bebeğim olur yaaaaaaaaaaa çok erken ama bır umt işde napalım

Tebrikler seiss...
Allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin...

saol canım ALLAH razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

tebrikler canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım sen idrar testindemi öğrendin ya benimde adet tarihlerim seninle aynı bugünde olmadım acaba hamile olabilirmiyim

saol canım ALLAH razı olsun ilk test yaptım çizgi silik çıktı bugün tekrar yaptımmm çizgi daha koyu çıktı cuma günü de dr gitcem inşallah sende hamişsindir

canım benim hopeforummm ALLAH razı olsun :) değişik bi duygu sevinemedim tam değişik RABBİM sana da en kısa zaman da tekrar nasip etsin inşallah sağlıcakla dualarım hep seninle.. bende öpüyorum çok çokkk

tebrikler kesinlestimi hamileligin, Allah tamamina erdirsn ins. ilk sayfadaki listeye eklenmek istersen yazarsn bana =)

ALLAH razı olsun canım.. tabiki de ekleyin beniii istemez olur muyum hiçç

canım gözünaydınn tebrikk ederimm.Allahım inşalalh sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

ALLAH razı olsun canımm amin inşallah rabbim heyırlısını versin

hayırlı olsun seisscim,tebrik ederim anlaşılan test edip onaylattın Rabbim tamamına ulaştırsın sağlıkla neşeyle....dikkat et kendine

saol ecrincimmm cuma günü dr gitcem inşallah bi sorun olmaz dua edin banaaa

geçen ay bende yumurtlama günü değil ertesi günü olmuştu canım ve sadece ertesi gün memleketteydik çünkü o zaman olmuş galiba.. bende de kasık da batma oluyo agrı falan mıdem bulandı ben adet olurum die onun belirtileri demiştim ama değilmiş internetten bakmıştım erken belirtiler die bende hepsi vardı. hayırlısı olsun inşallah rabbim gönlündekini nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…