Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

git bence bir görün. bak bebek de düşünüyorsun belki engelleyen küçük bi şey vardır. zaman kaybetme. folik asit kullanmaya başladın mı

hıc bı ilac kulanmıyorum daha dorusu adını ilk defa senden duydumm:)

ben ilk test için doktora gittiğimde( o zaman negatifti) bebek görünmüyor ama madem bebek düşünüyorsun folik asite başla dedi. hamile kalmadan 3 ay önce kullanmaya başlamak lazımmış esasen ama bende başlayalı 15 gün kadar oldu. hamilelikte kullanılan folik asit bebekte olabilecek olan gelişim bozukluklarını engellermiş

hımm zaten ıcıme bı korku sardıı yarın degılde p.tesı gıderımmm o dedıgınıde solerım doktoraa ınsalahh bıse cıkmazz

hımm zaten ıcıme bı korku sardıı yarın degılde p.tesı gıderımmm o dedıgınıde solerım doktoraa ınsalahh bıse cıkmazz

çıkmaz Allahın izniyle. büyük bişey olsaydı geçen ayda görünürdü zaten . sadece kontrole gitmek iyidir. faydası olur zararı olmaz. öyle kötü düşünme hemen

çıkmaz Allahın izniyle. büyük bişey olsaydı geçen ayda görünürdü zaten . sadece kontrole gitmek iyidir. faydası olur zararı olmaz. öyle kötü düşünme hemen

doru soluyosun canım yınede gıtmekte fayda var :) ben kactım tatlım opuyorum bu arda tekrar bebis hayırlı olsunn :) iyi geclerrrr :)

slm kıslar
yumurtalıklarımın olduğu yer ağrıyo ve gece sankı karnım geriliyo gibi oluyo gebelik varsa bunlar normal mi??

slm kıslar
yumurtalıklarımın olduğu yer ağrıyo ve gece sankı karnım geriliyo gibi oluyo gebelik varsa bunlar normal mi??

evet normal, ben de ayaklarımı tam uzatamıyordum ilk öğrendiğim zamanlar. tebrik ediyorum hamileliğini

benıde eklermısınız bende bu ay denemelere basladım ıns ay sonunda mutlu haberler alırım:)))

aynen canımm hamilelikte olan şeyler ...dikkat et kendine
saol canım biz hala emin değiliz ama nasıl güzel biduyguymuş RABBİM isteyen herkese nasip etsin inşallah..

evet normal, ben de ayaklarımı tam uzatamıyordum ilk öğrendiğim zamanlar. tebrik ediyorum hamileliğini

teşekkür ederim canım bir kaç gündür ağrıdan duramıyorm normal midir değilmidir bilemedim çok saolun yardımlar için

slm kıslar

umarım hamilesindir canım. bende dün öğrendim hamile olduğumu. bende de aynısı var. ağrıdan daha çok dürtme veya batma gibi bir his

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…