Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

umarım hamilesindir canım. bende dün öğrendim hamile olduğumu. bende de aynısı var. ağrıdan daha çok dürtme veya batma gibi bir his

ben hala emin değilim bi kaç gün dAA beklicem bugün test yapcaktım ama çıkamıcam dısarı kaldı:KK1: bulantı var uyuyamıyorum cok erken degıl mı kı

gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin kucagınıza alın sağ salim inş

saol canım benım hayırlısı ınsallah :KK1: rabbim herkese nasip etsin

Merhaba kızlar ben geçen ay 13 nisanda adet oldum bu gün 13 mayıs ve hala olmadım normalde 3 gün falan öne gelirdi kaç gündür kasıklarımda ve gögüslerimde ağrı var acaba hamile olabilirmiyim nezaman idrarda belli olur

Merhaba kızlar ben geçen ay 13 nisanda adet oldum bu gün 13 mayıs ve hala olmadım normalde 3 gün falan öne gelirdi kaç gündür kasıklarımda ve gögüslerimde ağrı var acaba hamile olabilirmiyim nezaman idrarda belli olur

canım 1 hafta bekle hayal kırıklıgına ugramaman için diyorum

kızlar bu yumurtalamamı hesabını tutturamıyorum yardım edın bana yaaa luftennn .. niisan 24 de oldummm

Kızlar selamlar aylardan sonra ilk defa adetim 1 gün önceden oldu inşallah kist eriyip hayırlı bi şekilde hamiş kalırız bi tanıdıgım vardı kadın 15 seneden sonra hamile kalmıs ilki erkek bu kızmıs dün akşam bebeği karnında ölmüş 6 aylıkmıs allahım herkese hayırlı hamilelikler naip etsin inşaalah

kızlar bu yumurtalamamı hesabını tutturamıyorum yardım edın bana yaaa luftennn .. niisan 24 de oldummm

canım sana kesinlikle ovulasyon testini öneriyorum.biz 5 ay denedik olmadı hatta bi sorun mu var diye düşünmeye bile beşlamıştım.o ay ovulasyon testi kullandım ve hemen o ay hamile kaldım.ve hamileliğimi bi arkadaşıma söylerken o testi kullandığımı söyledim.onun bir çocuğu vardı.2.düşünüyordu.o da ben testi söyleyince kullandı ve hemen o ay hamile kaldı canımm.,
inşallah seninde hayırlı haberlerini alırıızz.

canım sana kesinlikle ovulasyon testini öneriyorum.biz 5 ay denedik olmadı hatta bi sorun mu var diye düşünmeye bile beşlamıştım.o ay ovulasyon testi kullandım ve hemen o ay hamile kaldım.ve hamileliğimi bi arkadaşıma söylerken o testi kullandığımı söyledim.onun bir çocuğu vardı.2.düşünüyordu.o da ben testi söyleyince kullandı ve hemen o ay hamile kaldı canımm.,
inşallah seninde hayırlı haberlerini alırıızz.

ay hayatım allah razı olsun çok sagol peki sana bişey daha sorsam ... bu test ne kdr ve nasıl kullncm ben bunu bıdakı aya alıcam çunku ..

ay hayatım allah razı olsun çok sagol peki sana bişey daha sorsam ... bu test ne kdr ve nasıl kullncm ben bunu bıdakı aya alıcam çunku ..

canım ben kutusunu 7.5 tl ye almıştımm.kutuda 2 test var aynı gebelik testi gibi idrarda yapıyorsunn.ama ben 2 kutu kullanmıştımm.çünkü adetim 26 günde bir olmasına rağmen 16 .günde yumurtlama olmuştu..aynı gebelik testi gibi eğer yumurtlma oluşmuşsa koyu renk çizgi beliriyor.o gen ve ertesi gün birlikte olmuştuk.şükür o ay hamile kaldım canım..inşallah darısı başına.

canım ben kutusunu 7.5 tl ye almıştımm.kutuda 2 test var aynı gebelik testi gibi idrarda yapıyorsunn.ama ben 2 kutu kullanmıştımm.çünkü adetim 26 günde bir olmasına rağmen 16 .günde yumurtlama olmuştu..aynı gebelik testi gibi eğer yumurtlma oluşmuşsa koyu renk çizgi beliriyor.o gen ve ertesi gün birlikte olmuştuk.şükür o ay hamile kaldım canım..inşallah darısı başına.

amin canım inşallh normal gebelık testı gıbı adetın bitimndenn 14 gun sonra yapıcam dımı canım bnm çoksagol hyrlısyla kucagna almayı nasıp etsın rabbimm..

amin canım inşallh normal gebelık testı gıbı adetın bitimndenn 14 gun sonra yapıcam dımı canım bnm çoksagol hyrlısyla kucagna almayı nasıp etsın rabbimm..

evet canım ben 12.günde başladım16.günde tutturdum koyu çizgiyi..idrarınla ayne gebelik testi gibi yapıcaksınn

evet canım ben 12.günde başladım16.günde tutturdum koyu çizgiyi..idrarınla ayne gebelik testi gibi yapıcaksınn

tm canm ozaman ben bu ay adetım bıttıkden sonra adetımn ilk gunuyle sayıcam 14.gunu yapcm koyu çizgi çıkrsa ilşkye grcem çıkmazsa ertesi gun tekrar yapcm dımı sıkmadım umarım senı ya :/

tm canm ozaman ben bu ay adetım bıttıkden sonra adetımn ilk gunuyle sayıcam 14.gunu yapcm koyu çizgi çıkrsa ilşkye grcem çıkmazsa ertesi gun tekrar yapcm dımı sıkmadım umarım senı ya :/

yok canım ne sıkılması ben o dönemler çokk bunalmıştımm.çok iyi anlıyorum o yüzden senii.canım içinde nasıl kullanıldığı yazıyoo benim için 9.gün başlayın diyordu ama ben aksiliklerden dolayı yapamadım. 13.14 ve 15.yaptım.tek çizgi çıktıı.16 gün yaptığımda çizt çizgi koyu çıtı o gün ve ertesi gün birlikte olduk ve hamile kaldım canımm.inşallah bi aksilik olmaz ve senin de hamilelik haberini alırız canımm

yok canım ne sıkılması ben o dönemler çokk bunalmıştımm.çok iyi anlıyorum o yüzden senii.canım içinde nasıl kullanıldığı yazıyoo benim için 9.gün başlayın diyordu ama ben aksiliklerden dolayı yapamadım. 13.14 ve 15.yaptım.tek çizgi çıktıı.16 gün yaptığımda çizt çizgi koyu çıtı o gün ve ertesi gün birlikte olduk ve hamile kaldım canımm.inşallah bi aksilik olmaz ve senin de hamilelik haberini alırız canımm

çok istyrum rabbım nasip etsınnn ınsşllllllll canım sende çok sagol canım benımm. teestler bır kulanımlık dımı .

ben vajıyı yeneli 3 ay oldu ama adet duzenım bozldu 4 kez adet oldum ya gecen ay 20 sınde olmustum bugun sabah karnım agrıdı olen adet olmusum hıc bıse anlamadım kı ben 15 gun bıle olmadan tekrar oldum benım gbı vajı yenıpte bole olan var mı isin garip tarfı gecen ay bebis istedim icin test yapmıstım bı kactane 2 testımde silik cizgi vardi bı silik bi yok bende onemsemedim dun bı test almıstım yaptım 5 gecmeden bakıp atım bı koseye bıse yoktu sabah bı baktım penbe silik cizgi:KK43: noluyo dedim testmi bozuk dedim gittim eczaneye bı test aldım ev geldım kı adet olmusum tekrar yaptım bıse yokk :KK43: hıc bıse anlamdım bu bozuk testler benımı buluyo ya onu gectık bu adet duzenıme noluyo yaa:KK43: benım gbı olan varmı acaba :KK43:

Canim bi doktora gitmende fayda var. Bende yasadim benzer durumu, ama düsükte olmustu, buda gayet normalmis bi ayda iki kez vs vs..
Hakkinda hayirlisi olsun ins :)

ağzım kulaklarımda. bugün idrarda çıktı. inanamadım başka bir test alıp ikinci kez yaptım. yine çift çizgi. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu.

Tebrik ederim canm :) Listede artik hamisler arasindasin.. Ins tamamina erdrsin Rabbim. ee darisi olmayanlara InsAllah :)

benıde eklermısınız bende bu ay denemelere basladım ıns ay sonunda mutlu haberler alırım:)))
Hosgeldin :) Beklenen adet tarihinide belirtirsen onuda ekleirm :) Allah en hayirli zamanda nasip eder ins bebisini

Bence biraz daha bekle, benimde geçen ay gecikti ama sonunda regl oldum cnm :) Ins kirmizilarin 9 ayligina izine ayrilmistir :)

Son düzenleme:

Canim ya bunu kendin tespit edemezsin, adeti düzenli olanlarin bile sasabiliyor ovulasyonu.. Ovulasyon testleriyle emin olabilrsin ancak.. Eczalarda varmis istersen bi al dene :)

Kızlar selamlar aylardan sonra ilk defa adetim 1 gün önceden oldu inşallah kist eriyip hayırlı bi şekilde hamiş kalırız bi tanıdıgım vardı kadın 15 seneden sonra hamile kalmıs ilki erkek bu kızmıs dün akşam bebeği karnında ölmüş 6 aylıkmıs allahım herkese hayırlı hamilelikler naip etsin inşaalah

=( Allah sabir versin InsAllah, Rabbim herkese hayirli gebelikler nasip eder InsAllah

X