Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

önce bir kocaman yüreklice AMİNNNNN!!!!!:KK9:canım spoşlar çok kaliteliyse hergünde olur ama ne kadar kalite olsada hergüne can dayanmaz işin içinde bide silkelenme var hani :KK52::KK52::KK52:2 günde bir bence yapılabilecek sıklık 2 gün yaşıolar spoşlar illaki denk gelirler yum yumlarla :KK1::KK1::KK1:senin adet düzenliyse 3 yumurtlama günün bellidir sen o günden 3 gün istersen 5 gün önce ve 5 gün sonrasına kadar 2 günde bir dilersen hergün maça çık canımm hiç şansa bırakma sıvıyı bekleme bile :)))

iste kalitelimi bilemiyorumki, hic duzenli degil adetlerm dusuklerden once hep 14. gun yumurtlama olurdu ama dusukten snra 21., 11., 18. hep degisiyo, bgnde iki kez yumurtlama akntisi yakaladm :KK1: iki gunde birmi denesem bikac gun pes pesemi bilemedim

Son düzenleme:
evett ben de :):) benimki hayal elvanım ben bebek yapana kadar sizlerin bebişleri konuşuyo olur :)

berns şimdi maçtan sonra eşin senin ayak bileklerinden yukarı kaldırıp sağa sola öne arkaya sallıyo silkeliyo yani:) aman başınızı filan sarkıtmaya kalkmayın başın omzun yatakta olacak belin ve bacakların yukarda olacak... bu kadar.. topikte bu yöntemle hamile kalan 3 kişi var ... denemekte fayda var anlayacağın :)

canim orasi hic belli olmaz, belki sen daha once hamile kalacaksin kucaklicaksin, yeterki hayiri saglikli olsn bebislerimiz.. bize sabirla beklemek duser ins Rabbim en kisa zamanda isteyen herkese hayirlisiyla nasp eder

Son düzenleme:
iste kalitelimi bilemiyorumki, hic duzenli degil adetlerm dusuklerden once hep 14. gun yumurtlama olurdu ama dusukten snra 21., 11., 18. hep degisiyo, bgnde iki kez yumurtlama akntisi yakaladm :KK1: iki gunde birmi denesem bikac gun pes pesemi bilemedim

canım netten alıntıyla yazıyorum kopyalanmıyor..aynen aktarıyorum
vajinada artan ıslaklık hissedilince cinsel ilişkiye başlanır.ince kıvamlı,uzayan,berrak görüntülü akıntıdan sonraki 4 gün gebe kalma için en önemli günlerdir ve bu günler hamile kalma günleri veya yumurtlama günleri olarak adlandırılır..

umarım yakalarız :))

canım netten alıntıyla yazıyorum kopyalanmıyor..aynen aktarıyorum
vajinada artan ıslaklık hissedilince cinsel ilişkiye başlanır.ince kıvamlı,uzayan,berrak görüntülü akıntıdan sonraki 4 gün gebe kalma için en önemli günlerdir ve bu günler hamile kalma günleri veya yumurtlama günleri olarak adlandırılır..

umarım yakalarız :))

iste bu akintiya guvenemiyorm ben cnku gecenlerde cok alakasiz bi zamanda oldu test yaptm ve yumurtlama yoktu. bu ayda soz verdm kendime akisina birakicam test kullanmicam diye bNce en ideali 2 gunde bir doktorlarda oyle tavsiye ediyormus. ins tutunur bebislerimiz yumoslara skica, busefer birakmazlar bizi ins Allahin izniyle

önceliklee hepinize selamlarrr bacılarım... mayıs ayında doğumu olucaklara ve uzun süredir görüşemediğimden dolayı doğum eden bacılarıma kocaman sevgiler ,allahım hayırlı doğumlar ve hayırlı evlatlar ede....
hamile olan bacılarımadaaa :nazar: rabbim hayırlısı ile bebişlerini kucaklarına almayı nasip eyleye...

selam bacım nasılsın yaaahu nasıl geçiyor hamilelik benimde 1 gün gecikti gibi gibi bakak ne olucak yarın test alsammı yoksa 3 gün dahamı beklesemmi bilemedim nasıl olsa kısır çıktım kaç seefrdir artık hiç bişey alasım yapasımda gelmiyorrrr:) olursa süprizolaaa diyom ama folic kullanmıyom:) ondan vebal almak kötü olur.... ne zormuş bu işler yahuuu
allahım affede de bazen diyorum hey gidi rabbim neden benimde herkes gibi sağlıklı güzel bir cinsel hayatım olmadı diyeeeee sonraaaa aman gökçe tövbe de şükür yendin o vaji illetini allahım o derttte olanalrı kurtarsın diye dua et diyorum kendimeeee..... neyse bunada şükür.....
hadiii bakalım gelin mi geliyorr yoksaa bana..test yap bakalım hemen haber ver sonraa.gerçi gitttiğim doktor çokk rahattı folik asit konusunda falan eskiden bunlar mı vardı sanki falan dedi. bi de genç 30 unda falan ama çokk rahat yani.eşim araba yolculuğunu falan sordu sağlıklı bebek o şekilde düşmez rahat olun normal hayatınıza devam edinn falan dedi..neyse ya inşallah bi daha ki haftaya gidince görürümm inşallahh

hey maşallah pakizecim baya günleri doldurmuşun şaka maka neredeyse 3 aylık olucaksınız hey yarabbim....
yazmışın ya ona binaen yeni girince yazam dedim yok beeee bacımmm
yine yok birde gecikmesi çıktı bu reglin yalandan ümit ediyom her ay amannn... 23 nisandan sonraaaki hafta oldum zaten....
ne bilemmm belki bu çarşamba doktora giderim artıkımmmm ... bakak ne diyecek

evet canım kist vardı hap verdi kullanıyorum bakalım inşallah 3 aya kadar tamamen kaybolacak
hadi bakalım hazalcım ne tür ilaçlar verdi doktorun bilemem ama dikkatli düzenli kullan inşlh seninde güzel haberlerini alırız bacım....

sela bacım heyyy kocaman olmuştur senin cadı ,az kalyorr haaa:KK66: hey maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: güzel haberlerni alıcaz inşallah :KK66:
elvan bacımm sendede güzel haberler var hadi bakalım süper.. allhım isteyen herkese bebiş versin bu yaz emi:)
zeale sen ne yapyon bacım?
ecrin bacım sende nasıl çalışmalar bak geldi mayıs ayı...
hopeforcum sen daha iyi ol :KK66: sonradaa bize yetiş destek ver ruhuma:):):):KK16::KK16::KK16:

gunaydınn kızlarrr bn bu sabah bogaz agrıssı burun tıkaıklııyla kakltım grıp oluyorum gıbı bıseyyy ılacta alamıyorumm ne ypabılırım yardım edınnn ballı lımonlu ılık su ıcıyorum amaaa bı zararı yoktur ınsallhhhh

geçmiş olsun. ben de ballı limonlu ıhlamur içtim bol bol. ilaç kullanmadan atlattım. senin içtiğin de iyi gelir, boğazın çok yanıyorsa karabiber de atabilirsin o içtiğin suya. boğaz yangısını alıyor. ıhlamurun zararı yok, boğazını yumuşatmak için içebilirsin.

Kızlar bildiğiniz gibi doktor bana doğum kontrol hapı yazdı hem bebek isteyip hem hapı kullanmak oldukca zor bi duygu ama rabbim dert verip dertman aratmasın inşallah biz yine içe boş... Yapıyoruz azda silkeliyorum kendi kendimi :KK1::KK1::KK1::KK1: Bide eşime silkeletcem :KK1::KK1: Yinede bebek olma sansı olurmu aceba :26::26::26:

hap kullanırken hamile kalmaya çalışma bence. azcık sabretsen daha iyi :) zaten hamile kalman uzak bir ihtimal hap kullanırken ama yine de hormon içerken hamile kalmasan iyi olur.

önceliklee hepinize selamlarrr bacılarım... mayıs ayında doğumu olucaklara ve uzun süredir görüşemediğimden dolayı doğum eden bacılarıma kocaman sevgiler ,allahım hayırlı doğumlar ve hayırlı evlatlar ede....
hamile olan bacılarımadaaa :nazar: rabbim hayırlısı ile bebişlerini kucaklarına almayı nasip eyleye...

hey maşallah pakizecim baya günleri doldurmuşun şaka maka neredeyse 3 aylık olucaksınız hey yarabbim....
yine yok birde gecikmesi çıktı bu reglin yalandan ümit ediyom her ay amannn... 23 nisandan sonraaaki hafta oldum zaten....

hadi bakalım hazalcım ne tür ilaçlar verdi doktorun bilemem ama dikkatli düzenli kullan inşlh seninde güzel haberlerini alırız bacım....

sela bacım heyyy kocaman olmuştur senin cadı ,az kalyorr haaa:KK66: hey maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: güzel haberlerni alıcaz inşallah :KK66:
elvan bacımm sendede güzel haberler var hadi bakalım süper.. allhım isteyen herkese bebiş versin bu yaz emi:)
hopeforcum sen daha iyi ol :KK66: sonradaa bize yetiş destek ver ruhuma:):):):KK16::KK16::KK16:

sağol komikçi dükkanı :) az kaldı, heyecanlıyız valla. artık iyice hareketli bebiş, baya bir tepiniyor. hayırlısıyla kolay bir doğumum olur inşallah. sağol güzel dileklerin için. :KK16:

hoş geldin sefalar getirdin forumun neşe kaynağı....ben son kırmızı kartı yedim doktorun önerdiği bekleme süresini doldurdum çok şükürr:)))kırmızılar bitsin hemen maçlara başlıyoruz hedef Şampiyonluk :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

hepimiz için Rabbim hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin gökçemmm ...öpüyorum seni..

geçmiş olsun. ben de ballı limonlu ıhlamur içtim bol bol. ilaç kullanmadan atlattım. senin içtiğin de iyi gelir, boğazın çok yanıyorsa karabiber de atabilirsin o içtiğin suya. boğaz yangısını alıyor. ıhlamurun zararı yok, boğazını yumuşatmak için içebilirsin.

kızlar cok saolunn. en son care dr aradım dun mınoset verdı onu ıcıyorum bakalım bugun bıraz daha ıyıyımmmm

:KK14::KK14: yillarca hidirellezde +18 seyler cizdim :KK9::KK9:, gecen sene zafer sarhoslugundan hidirelleze cikmamistim, daha ne isterdim ki... en cok istedigim olmustu. velhasil zaman gösterdi ki istenecek daha cok sey var, ya da zealea nankör ve tatminsiz :KK52:
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:, cizimim de öyle beter ki, +18 yillarca anlasilmadi, insallah :emir_bebek:'i cizebilmisimdir. sonra yav bencil olmayim :KK53: dedim, listedeki nickleri yazip özetle kendini pozitif gebelik testi sanan bir zimbirti cizdim. dijital olanindan, cift cizgili olan ovulasyonla karisir falan :KK53: risk almamak lazim.

Son düzenleme:
:KK14::KK14: yillarca hidirellezde +18 seyler cizdim :KK9::KK9:, gecen sene zafer sarhoslugundan hidirelleze cikmamistim, daha ne isterdim ki... en cok istedigim olmustu. velhasil zaman gösterdi ki istenecek daha cok sey var, ya da zealea nankör ve tatminsiz :KK52:
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:, cizimim de öyle beter ki, +18 yillarca anlasilmadi, insallah :emir_bebek:'i cizebilmisimdir. sonra yav bencil olmayim :KK53: dedim, listedeki nickleri yazip özetle kendini pozitif gebelik testi sanan bir zimbirti cizdim. dijital olanindan, cift cizgili olan ovulasyonla karisir falan :KK53: risk almamak lazim.

beni yazdın mı zealea :KK70: :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bende kagıda cızıp yazıp gulun dıbıne soktyum gomer gıbı topraga..komsular gorduyse gece camdan falan kız kafayı yedı esı askerden doneydı ıyıydı demıslerdır :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bacımmm ben de pek sık giremiyorumm.15 gündür annem bizde dün de babam geldi..cumartesi günü doktora gitttimm en nihayetinde gördümm bizim ufaklığı..biliyorsun geçen giitiğimde görememiştimmm..bu arada cuma akşam tayinler belli olduu.bana şırnak yolu gözüktü.artık Allahımdan hayırlısını istiyorum yavaş yavaş toplanmaya başladımm.okullar kapanınca taşıncaz bakalım hayırlısıyla..

arkadaşlar bugünn öğlenn sandalyeden düştümm.:KK43:kan falan gelmedi ama hafif bi kahverengi bi akıntı geldi gerçi geçen perşembe de gelmişti ve progestan kullanıyorum dünden beri..ama çokk korkuyorum bişey olurmu diyeee..gerçi hiçbiryerim acımadı çok yavaşça düştümm hatta nasıl düştüğümü bile anlamadım

merhabalar nasılsınız?uzun zaman oldu foruma giremiyordum doğru düzgün.son 2 ay içinde hamiş olan veya doğum yapan oldu mu?umarım herkes iyidir çok özlemişim burayı:)

hehe listede yoktun ama seni ve sessizceyi yazdim :KK52:

büyüksünn canımmm :KK9: çok sevindim :KK62: çünkü o kadar sen hatırlattın ben de annemleri filan aradım akşam çizin dileklerinizi diye sonra unuttum gece :KK53: bugün çok üzülmüştüm yaa hatta demiştim ki demekki bu sene de bebek nasip değilmiş ( o kadar odaklanmışım hıdrelleze ) ama şimdi çok mutlu oldummm yaaa inşş dileklerin hayırlısıyla kabul olurrrr ve hepimizin sağlıklı hayırlı evlatları olurrrr :KK34::KK34:

beni beni yazdinmi :KK52::KK52: listede adim yok

X