Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ne biliyim ya vajiyi benden sonra bile yenen ler hamile kaldı tabi herseyde hayır var ama ister istemez üzülüyorum

Hele ben nasıl pimpirikliyim.Allahım sen beni yola getir:) araştırmaktan doktor oldum neredeyse :)Bu zamana kadar ilaç kullanmadım,folik asite başladım.O da küçük, rahat içebiliyorum.Tüm hamile arkadaşları tebrik ediyorum.Herşey yolunda olsun ,yüzler hep gülsün :) Rabit,başın sağolsun.Sözün bittiği yer,Allah rahmet eylesin.

ne biliyim ya vajiyi benden sonra bile yenen ler hamile kaldı tabi herseyde hayır var ama ister istemez üzülüyorum

Merhaba.Bir yıl süresini ben de duymuştum.herşey stres,lütfen stres yapma.Stres çok etken oluyor.Bir arkadaşım 2 ay hamile kalamadı.Sonraki ay kaldı.2 ay stres yaptığını ve sonra herşeyi akışına bırakıp,rahat olduğunu söyledi.İnşallah olacak,hepimizin yüzü gülsün.

mrh bende vajınısmusu yenen bırıyım ve hamıle kalmak ıstıyorum ama denememıze regmen olmuyo horman testı ve ıltıhap var mı dıe ogrenmek ıstıyorum hormon testı ve ıltıhap var mı dıe tst nasıl yapılıyo ben dr gıtmeye korkuyorum daa

stres yapmamaya çalışıyorum ama olmuyo aslında pek stresim yok ama demekki insan ister istemez bişeler altında kalıyo hayırlısı artık

güzel dilekleriniz için hepinize tesekkur edrım kızlar.darısı tüm isteyenlerin başına insallah..gelelım doğuma,spinal yanı belden uyusturmalı oldu sezeryan,hiç acı falan hıssetmıyosunuz bseyde görulmuyo zaten önünuze perde gbı bsey cekıyolar,bebegı alırken falan içiniz sallanıyo,sonra muhtesem bebek aglaması cook guzel bı andı,rabbım hepinize yasatsın ınsallah,amelıyat sonrası kesı yerınız acıyo ama iğnelerle onuda halledıyosunuz,herkese kolay doğumlar dılıyorum,ara ara gırıcem yıne,sımdı bebıse bakayım hepinizi öptum...

normal neden olmadı canım senin tercihin miydi? Catı muayenesei falan oldu mu?

heyyyyyyyyyy nerelerdesiniz nasıl gidiyor hamileliklerniz bacılar:)
herkese kocaman selamlar öpüyorum bizede dua edinde hamile olallım arkadaş ne zormuş hamilelik kısırmıyım neyim :):):)

durduk yere stres edecem stresssiz 6 ay geçti tık yok:):):) şimdi stresleeee bakalım olcakmı

aman unutmayın beni ha doğru adla dua edin :) yanlış gitmesin duanız malum ayarlarım değişti ya anladınız vede tanıdınız sizler beni .... çok öpüyommmmmmmmm kocaman

bacımm hep dua ediyorumm çünkü senin kız bana çokk lazım:)asıl sen nerelerdesin yahuu özletiyorsun kendini bacımm..bende bu ay cidden kısır olduğumu düşünmüştüm:)beklemek çokk zor ama şimdi de zaman geçmek bilmiyooo

bak yaaa hamilelik takviminide yaaprmış enfes duruyor sanada bir başka yakışmış bu takvim be bacım

benim kızla senin oğlanın arasında baya yaş farkı olucak ben diyim....

:)
bakalım ne olacak bekliyom bende bu ay süpriz olucak gibi gibi gelyor

canım Allah analı babalı büyütsün gerçekten de daha dün gibi ya hamileyim dediğini ben de hatırlıyorum zaman çok çabuk geçiyo.. geçmiş olsun..

hormon testi için 2 tüp kan alıyolar bir de idrar tahlili gebelik öncesi bütün testler yapılıyo bunlarla.. iltihap için de smear testi yapılıyo o da alttan bi alet takıp bi örnek alıyolar o şekilde de iltihap anlaşılıyo.. korkma canım mutlaka git dr a..

hadii bakalımm inşallah hayırlı haberlerini alırız da beraber büyütürüz bebeişlerimizi.gerçi seninkinini biraz küçük olmasında fayda varr yoksa ezer benim oğluşumuuu.:)ayy çokk özeniyordumm o takvime gerçi benimki daha çokk yenii ama yaptım bile netten baktımm susam tanesi kadar bişeymiş hahahaaa..
canımm sana acilen hamileliği tavsiye ediyorumm eşim bi değişti bi değişti görmen lazımm biilgi bi ilgi bana bakışı bile değişti yahuuu:)

ama ben alttan muayene olamam ki korkarım iğneden de korkuyorum ama ona artık sıkcam dişimi de de alttam muayene olamammm
bu arada çok tşk ederim canımm

ama ben alttan muayene olamam ki korkarım iğneden de korkuyorum ama ona artık sıkcam dişimi de de alttam muayene olamammm
bu arada çok tşk ederim canımm

Hakkinizda hayirlisi olur ins. Alttan muayaneden korkma bence, benim bi arkadasim var olmadi hamilelik öncesinde, simdi hamileyken mecbur baktirdi ve kasti kendini korktugu için, simdiden git ki korkulacak bisey olmadigini gör. hem için rahat eder bu yükten kurtulmus olursun. çogumuz gittik ve korkularimizin bosa oldugunu anladik. Rabbim Ins hayirli zamanda bebegini nasip eder sana.

Canim sezeryani senmi tercih ettin? Niye normal olmadi? Ins Rabbim hepimize yasatir bu duyguyu

Kizlar bugün baktim postada bi cd hastaneden gelmis, açtim baktim rahim filmlerinin sonuçlari.. Tabi baktim ama bisey anlamadimki Sira randevu almakta tabi doktor hala izinli, haftaya pazartesi aricam. Bugünden beri dislerimin agrsindan öldüm dayanilcak gibi degil. Disçiyi arayip daha erkene alamazmiyiz diye sordum olmuyomus Ayrica hamilelik ihtimali varsa röntgen çekilmesi mümkünmü diye sordum, hayir dedi doktorla görüsürsünüz bu konuyu, ama hamilelik varsa çektirmiyoruz genelde dedi. Bakalim ne olacak bu ay regl olmayi ilk defa "istedim", tabiki gönül ister hamile olmayi ama bu agriyi 9 ay nasil çekerim Aradan çiksaydi iyi olurdu, gittikçe artiyor sancisi

bugün öğrendiem bebeğimin kalbi durmuş dr yarın alalım dedi

Ne diyosun sen Hopefor çok kötü oldum Canim kesin teshis kondumu Rabbimin takdiri bitanem gerçekten çok üzüldüm. Sen nasilsin iyimisin? ltfn yorma kendini, üzme desem bos biliyorum ama biliyosunki her serde bi hayir vardir eger konusmak istersen özelden adresimi yollayayim konusalim

elvanım bişey diyemiyorum bile üzgünüm bile demeye dilim varmıyor... kendi dr um tereddüütsüz alalım yarın dedi... ama ayın 3 ünde gittim 6+3 tü buğün de 6+3 gözüküyor bu da durumun kesin olduğunu gösteriyor gibi... sevinirim canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…