Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kizlar ilk topigi açtigimda hatirliyorumda, listede bikaç kisi vardi.. Sonra sonra çogaldi isimler ama hamisler 1-2 taneydi.. Simdi bakiyorumda :97: Listenin yarisindan fazlasi hamile, az sayidada bekleyenler var.. Dilerim Rabbimden o listede bekleyen kimse kalmaz.. Listede olmayanlarada nasip etsin tabiki InsAllah..

Beni sorarsanizzzzzz belkide sormazsiniz :KK53: dermisim, ama sorarsiniz niye sormicaksiniz ayol ben sizin göz bebeginizim öyle ya :KK53::KK9::KK9: ayy sadede geleyim, kizlar biliyosunuz 5. ayin sonunda bu evden çikmis olcam yavas yavas kutulamaya basladim. Onun stresi sardi beni iyice. Gelen giden yogun bu aralar. Bu ay bebek için beklicektik göyaaa ama nerde sahaya çiktik bile hayirlisi Rabbimden. Sonuçlardan haber yok :KK50: InsAllah temiz çikar. Dualarda bulusalim InsAllah hepinizi mucukluyorum.
Ha bide kizlar topigin basindaki listeye bi bakinda, sirayla herkesi yazdim, tabi kim kimden öncedir bilemiyorum, yanlislik varsa düzeltebilirim.. görüsürüzzzzz :KK54:

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:Cinsiyet:13:Bebek ismi:emir_bebek:Dogum tarihi:KK9::KK9:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekMehmet Akif11 Subat 2013:nazar::nazar:
Cicekrose:KK49::KK9::nazar::nazar:KizYagmur Melisa19 Subat 2013:nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekGöktürk
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekYigit
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekBerkay
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekMehmet Yigit/
Furkan
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:
Rabit:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ayberk_ece:KK49::KK9::nazar::nazar:
Nacisss:KK49::KK9::nazar::nazar:
Yoruldum123????:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hopefor:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sekerpare_:KK49::KK9::nazar::nazar:
Pakizeg:KK49::KK9::nazar::nazar:
Huma2013:KK49::KK9::nazar::nazar:
Berna162720 Mart??Bekliyor
Oksamen6 Nisan??Bekliyor
Canikom127 Nisan??Bekliyor
Hazal347 Nisan??Bekliyor
Aybice????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Mina13????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Ocean????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Pissa????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

işte hayalimdeki liste darısı isteyen herkese tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin,aminnn :KK16:

Kizlar ilk topigi açtigimda hatirliyorumda, listede bikaç kisi vardi.. Sonra sonra çogaldi isimler ama hamisler 1-2 taneydi.. Simdi bakiyorumda :97: Listenin yarisindan fazlasi hamile, az sayidada bekleyenler var.. Dilerim Rabbimden o listede bekleyen kimse kalmaz.. Listede olmayanlarada nasip etsin tabiki InsAllah..

Beni sorarsanizzzzzz belkide sormazsiniz :KK53: dermisim, ama sorarsiniz niye sormicaksiniz ayol ben sizin göz bebeginizim öyle ya :KK53::KK9::KK9: ayy sadede geleyim, kizlar biliyosunuz 5. ayin sonunda bu evden çikmis olcam yavas yavas kutulamaya basladim. Onun stresi sardi beni iyice. Gelen giden yogun bu aralar. Bu ay bebek için beklicektik göyaaa ama nerde sahaya çiktik bile hayirlisi Rabbimden. Sonuçlardan haber yok :KK50: InsAllah temiz çikar. Dualarda bulusalim InsAllah hepinizi mucukluyorum.
Ha bide kizlar topigin basindaki listeye bi bakinda, sirayla herkesi yazdim, tabi kim kimden öncedir bilemiyorum, yanlislik varsa düzeltebilirim.. görüsürüzzzzz :KK54:

Rabbim herşeyde olduğu gibi bebiş içinde hayırlısını versin hepimimize canımm...

Listede eksik var elvanımmmm ECRİNX yazmıyoo :KK30::KK30: :KK43::KK43::KK43::KK43: :KK1::KK1::KK1::KK1:
artık beni ekleyebilirsin bende sahalardayım dr. bekle dedi ama korunmuyoruz 14 nisan bat canımm ve ondan sonraki aylar:))))heran herşey olabilir :KK9::KK9::KK9:

bu arada sana kolay gelsin yeni eve yeni bebekle girersin inşallah:)))

Rabbim herşeyde olduğu gibi bebiş içinde hayırlısını versin hepimimize canımm...

Listede eksik var elvanımmmm ECRİNX yazmıyoo :KK30::KK30: :KK43::KK43::KK43::KK43: :KK1::KK1::KK1::KK1:
artık beni ekleyebilirsin bende sahalardayım dr. bekle dedi ama korunmuyoruz 14 nisan bat canımm ve ondan sonraki aylar:))))heran herşey olabilir :KK9::KK9::KK9:

bu arada sana kolay gelsin yeni eve yeni bebekle girersin inşallah:)))

Ay eklememmiiiiii :) Allah hayirlisini nasip etsin InsAllah balim.. Sagol canim Amiiiiiiiiiiiiin InsAllah.. :KK16:
Güzel haberler vermeyi çok istiyorummmmmmmm tabiki sizlerden güzel haberler almakta çok mutlu ediyo beni canlarmm

arkadaşlar ben dün akşamüstü hastaneye gittim kan testi için ama buradaki hastanede kan testi yapmıyorlarmış.(zorunlu görevimi yapıyorum burda)idrar testi yaptılar. uzman doktor (Allah tan o var ve 1 tane uzman var sadece)kan testine gerek yok dedi siz ne diyorsunuz arkadaşlarr

napıyosun ismini görünce hemen yazıyım dedim bebek nasıl :) her sey yolunda mı ? listedekinden farklı güncel güzel bir haber yok yeni sürpriz bir hamile yok yani :) sen nasılsın?

Canım ben de iyiyim bebek de iyi...2 aylık oldu. Zaman su gibi akıp geçiyor. Sen nasılsın, neler yapıyorsun?

Kızlar az önce eşim aradı dün randevu aldıgmı söylemiştim doktora gitcem diye adamda etkisinde kalmıs galiba gece rüyasında doktora gidiyormusum hiç muayene olmadan doktordan bana arkamdan bakıp hamilesin diyormus inşallah rüyası gercek cıkaer

Kızlar az önce eşim aradı dün randevu aldıgmı söylemiştim doktora gitcem diye adamda etkisinde kalmıs galiba gece rüyasında doktora gidiyormusum hiç muayene olmadan doktordan bana arkamdan bakıp hamilesin diyormus inşallah rüyası gercek cıkaer

7 nisandi demi reglin gecmissin gununu ay hadi ins hamissindir :KK76: test yapsana hemen

Son düzenleme:
7 nisandi demi reglin gecmissin gununu ay hadi ins hamissindir :KK76: Test yapsana hemen

adetlerim hep gecikiyoya o yüzden içimden hiç test yapmak gelmiyo gene negatif diye hemde karnım felan agrıyo yarın sabah yapcam test giderken alıyımda

amin diyelim.rabbim hepimize gönlümüzdekini hayırlı kılıp versin inşallah.
sana da kolay gelsin.taşınmak büyük stres gerçekten.
liste muhteşem gittikçe güzelleşiyor hamişlerle.darısı bize inşallah...
:KK16:

kızlar ben geldiim,hemde oğlumla geldim,yarın 1 haftalık olcak kuzum,herkese kolay dogumlar dılıyorum,annelık gercekten bambaska:nazar::nazar:

Çok ilginç 1 hafta sonra yine idrar tahlili ve kültür yaptırdım.İdrar tahlili temiz çıktı,kültür daha açıklanmadı.Farklı bir doktora gittim.Doktor 1-2 lökosit normal,onlar vücutta savaşçılar dedi.Yok hamile değilim,bunlar hamilelik öncesi hazırlıklar:) Benim çok zor bir durumum var,ilaç yutamıyorum.İlaç öyle kalıveriyor ağzımda,yutamıyorum.(büyük ilaçlar).yani çok sinir bozucu bir durum.İşte idrarda enfeksiyon düşük yapabiliyor diye duymuştum.doktor buna güldü.o zaman boğazında enfeksiyon olsa,ya da başka birşey olduğunu düşün düşük mü olur dedi,rahat ol herşeyin çözümü var falan dedi.

işte internette araştırıp doktora sorarak kendimize güldürüyoruz. ne gereği var canım :))) yutamama sorunu bende de var, büyük ilaçlarda çok zorlanıyorum. hatta o yüzden vitamini değiştirdi doktorum. bence de rahat ol, doktorlara güven :)

Hamile arkadaşları tebrik ediyorum çok uzun süredir giremiyorum yakın tarihte babamı kaybettim.Dogumu yaklaşan arkadaşların allah yardımcısı olsun.

rabit başınsağolsun. allah geride kalanlara sabır ve ömür versin.

şirin şey seni :)) inşaallah sonuçların da güzel çıkacak... gazanız mübarek olsun :KK9: tez zamanda güzel haberlerle gelirsin inşaallah :KK16:

Canım ben de iyiyim bebek de iyi...2 aylık oldu. Zaman su gibi akıp geçiyor. Sen nasılsın, neler yapıyorsun?

ayyy ne tatlıdır o şimdi biraz kilo almıştır yüzü gözü toparlanmıştır öpülecek kıvama gelmiştir :)) Allah bağışlasın canım güzel günlerini görürsünüz inşaallah :KK16:
selammmmm:KK3::KK3::KK3::KK3:

bugun son kontrolume gıttım oglusum 3541 gr olmus nst normal cıktı ve allah ızın verırse 12 nısan cuma gunu sabah 9 da dogumum olacak dularınızda benı de unutmayınnn

Allah hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına alırsın Allah kolay ve güzel bir doğum nasip etsin inşaallah...

kızlar ben geldiim,hemde oğlumla geldim,yarın 1 haftalık olcak kuzum,herkese kolay dogumlar dılıyorum,annelık gercekten bambaska:nazar::nazar:

Tebrik ederim gözün aydin.. :KK16: Ogluna Rabbim hayirli uzun ömürler nasip etsn.. Dogumundan bahsetsene biraz? Normalmi oldu? Nasil geçtii çok merak ettm :)
Normal dogum dinlemek istiyorum vajinusmusu yenen arkadaslarimizdan çok merak ediyorumda :KK1:

şirin şey seni :)) inşaallah sonuçların da güzel çıkacak... gazanız mübarek olsun :KK9: tez zamanda güzel haberlerle gelirsin inşaallah :KK16:

ayyy ne tatlıdır o şimdi biraz kilo almıştır yüzü gözü toparlanmıştır öpülecek kıvama gelmiştir :)) Allah bağışlasın canım güzel günlerini görürsünüz inşaallah :KK16:

Allah hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına alırsın Allah kolay ve güzel bir doğum nasip etsin inşaallah...

Amin canim çok sagol. InsAllah.
O senin sirinligin, nasil geçiyo hamilelik :KK16:

Son düzenleme:
Maşallah canım.
Allahım yardımcın olsun...

ayy nası heyecanlandım 4 gün kalmış yaa allahım sorunsuz bi şekilde yavrunla kavuşmanı nasip etsin inşallah mis kokusunu içine cek doya doya inşallah birgün bizde yasarız bu mutlulugu

snowflaken Rabbim hayırlısıyla ikinizide kavuştursun birbirinize:)))güzel haberlerini bekliycez:KK16::KK16::KK16:

pakizeg ve yoruldumm bu güzel haberler bizi mutlu ediyor gerçekten!!Rabbimm hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayıda nasib etsin inşaallahh...

biz bebiş isteyeneleri dualarınız da hatırlarsanız çokkk makbule geçer ..sizin dualarınız değerli....Rabbim isteyen herkese tattırsınn inş.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Canim :) Az kaldi kavusuyosun hayallerine, bebegine, yigit pasana :) Hemencik doguruverirsin ins Rabbim yardimcin olsun.. Sende bizi unutma dualarinda :KK54: çok öpüyorum seni ve pasayi

aminn kızlar cok saolun galıba heyecan ve korku basladı bende:KK16::KK16:

kızlar günaydın test yaptım şimdi gene negatif neden hep böyle negatif randevu aldım haftaya salı doktora ne dicek bakalım 4 aydır olmuyo hayırlı zamanda gelecek ama ne zaman bu ay eşimin doğum günüydü ona en güzel hediye olurdu oda umutlu gibiydi bu ay bana belli etmiyor ama seviniyodu onada söylemedim sabah yan komsu bebeğinin küçücük camasırlarını asmıs cok kötü oldum :KK43:

:) daha dün gibi htırlıyoruym hamileyim dediğini şimdi bebeğinlesin..Çok sevindim Allah analı babalı büyütsün acısını göstermesin bizlere de dua et herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin Allah tabii hayırlı zamanda...

hazalcım 4 ay nedir...İstatistikler bile diyor ki çocuk yapmaya karar veren çiftler 1 yıl gibi bir sürede sonuç alıyor dur bakalım kötü şeyler düşünmesene hemen

X