Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sen allaha bırak, ben genelde bu kadar boşvermeci değilim ama yaptırdığın şeyler gebelikte risk oluşturacak şeyler değildi sanırım. doktora danış yine de. dişten korkma ben gittiğimde gebelik şüphem varla yok arasıydı, yumurtlama günlerindeydim, o halde film çektirdim. hamile kalınca çok korktum ama doktorum korkmana gerek yok, bebeğe ilk 40 gün bişe olmaz dedi rahatladım. zaten fetüse zarar vermek için 10 tane filan peşpeşe röntgen çektirmek gerekir, elbette çekilmese iyi olur ama 1 diş röntgeniyle bir şey olmaz dedi. hamile olduğumu öğrendiğim gün dolgu yaptırmıştım ben, dişçim de hamileydi, şüphem var dedim anesteziyi ona göre verdi, bizim anestezi vücuda dağılmaz zaten, korkma dedi. çok şükür hala da sağlıklıyız elvancım, korkma bu kadar dişçiden. ben hatta tereddüt ettim dolguyu ertelesem mi diye, dr. eğer hamileysen dolgun 6 ay dayanacak gibi görünüyor, karnı burnunda o koltuğa oturmakta daha çok zorlanırsın bence gelmişken yapalım dedi dolgumu yenilettim. akşama da hamile olduğumu öğrendim :) zaten dişim iltihaplansa vücudumda iltihap olması bebeğe daha zararlı olurdu. o yüzden gebelik öncesi dişlerinize baktırın diyorlar.

:nazar: msllh size. doktora ulasabiliyorumya sanki lafi agzindan cimbizla aliyosn zorla. rahim seklinde bozukluk/tikaniklik varmi, kromozomlara, ve kan pihtilasma seviyesine detaylica bakilcak. tabiki olacakla olecege care yok Rabbime sigindim, varsada bi sorun tedavisi olan seylermi bilmiyorum, hadi kan pihtilasmasi tamamda digerleri hakkinda bilgim yok.
Kim benmii ben korkarmiyim hic disciden :KK53::KK30: saka bi yana dis derdindende kurtulayim varya kendimi odullendircm. :KK76:

Son düzenleme:
hey hey hey 2 gün girmedim hemen hamile kalmışın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: oyyyyyyyyy hele şükürrrr darısı bana ve hazalcığmaaa:KK66: pakize bacımmmm biliyon en yakın takipçinim tanımışındır:):KK34: bacım inannn çok çok sevindim rabbim mutluluğnu artırsınnn ayyy harikaaa vallaaa çok sevindimmmm oh oh oh 2013 2014 de nüfus patlaması olucak inşallah:KK66: allahım sapa sağlam güzelce kucağına almayı nasip etsinnn bacım aman dikkat et kendineee zati ilçedesin çok yorma allahasen kendini bırak kocan

canımm dünürümm iki günde özlettin kendini vallaaa.sen hi eksik olma aramızdan canımmm.evet yaa sonunda hamile kaldım..darısı başınnaaa ..çokk dua ediyorumm zaten isteyen herkese ama senin ismini özellikle söylüyorumm canımm .geri daha bugün idrar testi yaptım.kan tesstini de pazt yeptırcam.doktora ne zamam gitsem bilmiyorum.her hafta sonu merkeze gidip gelmek istemiyorumm.bir de geçen pazar adet olmam gereken gün çokk azzz kan geldi.yerleşme kanamasıdır diye düşündüm inşallah öyledir canımm
ev zaten berbat durumdaa.çamaşırlarıbile katlamaya üşeniyorumm.inşallah eşim belediyeye şikayette bulunmaz bu adteste çöp ev var diyeee.
.

Kizz nerelerdesin sennnnn, neyseki netin geldi hosgeldin tekrar aramiza.. nasil gidiyo bakim varmi degisiklikler.. :KK16:

Canimmmmmmmmmmmm tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmm :KK9::KK9: çok sükür sonunda dilegin gerçeklesti:nazar::nazar: Sagsaglim kucaginada alirsin Ins.. Darisi isteyen herkese :KK54:

hosbulduk canımmmm nası olsun aynen devammm vallaaa sen nasılsınnn bu aradaaa?:KK54:

canım tebrik ederim.. çok sevindim ne güzel hamileler artıyoo :)))
ANAMMMMMMMMMMMMM ALLAHMI KONUŞTURDU YAZDIRDI NEYYY BÖYLEE BENİ TEBRİK ETTTİNNNN oksamen harika ya ,inşallah hamile kalırımda tebrik edersin ben dünürümün hamileliğne sevinmiştim :KK66:
o hamile kalsın azcık yol alsın belki m olur bizim de:KK66:

Amin canim benim Aminnnnn!!!!! Isteyen herkese nasip etsin Rabbim.
elvancımm gördün mü bakoksamen bacımmm benimi sanmış hamile ney...:KK66:

ANAMMMMMMMMMMMMM ALLAHMI KONUŞTURDU YAZDIRDI NEYYY BÖYLEE BENİ TEBRİK ETTTİNNNN oksamen harika ya ,inşallah hamile kalırımda tebrik edersin ben dünürümün hamileliğne sevinmiştim :KK66:
o hamile kalsın azcık yol alsın belki m olur bizim de:KK66:

elvancımm gördün mü bakoksamen bacımmm benimi sanmış hamile ney...:KK66:

bacımm inşallah sende en yakın zamanda hamile kalırsınnn canımm.ben hala inanamıyorummm yaa.bi doktora gitsemm rahatlıcam inşalllh..

hey hey hey 2 gün girmedim hemen hamile kalmışın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: oyyyyyyyyy hele şükürrrr darısı bana ve hazalcığmaaa:KK66: pakize bacımmmm biliyon en yakın takipçinim tanımışındır:):KK34: bacım inannn çok çok sevindim rabbim mutluluğnu artırsınnn ayyy harikaaa vallaaa çok sevindimmmm oh oh oh 2013 2014 de nüfus patlaması olucak inşallah:KK66: allahım sapa sağlam güzelce kucağına almayı nasip etsinnn bacım aman dikkat et kendineee zati ilçedesin çok yorma allahasen kendini bırak kocan

canımm dünürümm iki günde özlettin kendini vallaaa.sen hi eksik olma aramızdan canımmm.evet yaa sonunda hamile kaldım..darısı başınnaaa ..çokk dua ediyorumm zaten isteyen herkese ama senin ismini özellikle söylüyorumm canımm .geri daha bugün idrar testi yaptım.kan tesstini de pazt yeptırcam.doktora ne zamam gitsem bilmiyorum.her hafta sonu merkeze gidip gelmek istemiyorumm.bir de geçen pazar adet olmam gereken gün çokk azzz kan geldi.yerleşme kanamasıdır diye düşündüm inşallah öyledir canımm
ev zaten berbat durumdaa.çamaşırlarıbile katlamaya üşeniyorumm.inşallah eşim belediyeye şikayette bulunmaz bu adteste çöp ev var diyeee.
.

amanınınnnımmm sen yinemi gelmişinde buraya yazmışındaaa oh oh tekrar tebrik ediyom vallaaa:KK66: ha gayret sen bir doğur heleee oğluşunu:KK66: bende ardından kızımı doğurayımda alıştırım ev işlerine önce ben azcık yardım alayım ondan sonra büyüyünce veririm size:):):)
hadi bakalım nerede doğucak bu yavrucukkkk pakizecim tayininiz belli oldumu birde memleketli olurmuşuzzz erzurum tarafalrında doğarsa:KK66: kesin toprakda çeker bizi veririm gider bizim kızı size:):):) ama öncesinde dua etmen gerek be bacımmm benim koca çocuk istesin.... bugun diyom pakize hamile diye:KK66: ooooo öylemiiiiiiiii diyorrrrr

eeee bizim ne zaman olacak diyom hele bir biraz yıllar geçsin diyo
nekadar yıl mesalaa diyorum
30 yıl geçsin demezmi:KK53::KK53::KK53::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

pakize bana dua et yahuuuu korunduğmuzda yok en ilkel yöntemi ama olmadı olmadı olmadı yahuuu:KK43:

gelgelelim o üşengeçlik iş adına bende de var her yanım ağrıyor valla diz kaoaklarım belimparmak uçalrım tüm eklemlerim tutulmuş halde bugun zor bela banyo wc mutfak temizliği yapıp nevresim çamaşır bulaşık yemek işlerni halletttim biliyon sen durumu bu yaptıkalrım normal zamana göre en hafifi ev işleri acaba diyom çocuk olamdan düşüyormu ne bendee odara yoruyorki bizim adam :KK43::KK43::KK43:
:KK53::KK53:
yani varsın çöp ev olsun be pakizecim senin adama görev ver nöbetten sonra ev temizleme nöbeti koyuver:)
şimdidden al eğitimeeee sakın yorma kendiniii tamammmı
tekrar allahım sapa sağlam hayırlı evlatlar olacak şekilde güzelce doğmasını nasip etsin inşallah :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sağlıcakla kalın sen ve fasulyen :KK66:
eşineee deeee yormasın seni:) bizim adam seni tanıyor bayaaa:):):)

amanını amanını kimler gelmiş :):):)

eeee anlat bakalım nasıl bir duyguymuşşşşşş

online olmana sevindim pakizecim:KK66: benim kk durumunu bilyon :KK36::KK36::KK36:

amanınınnnımmm sen yinemi gelmişinde buraya yazmışındaaa oh oh tekrar tebrik ediyom vallaaa:KK66: ha gayret sen bir doğur heleee oğluşunu:KK66: bende ardından kızımı doğurayımda alıştırım ev işlerine önce ben azcık yardım alayım ondan sonra büyüyünce veririm size:):):)
hadi bakalım nerede doğucak bu yavrucukkkk pakizecim tayininiz belli oldumu birde memleketli olurmuşuzzz erzurum tarafalrında doğarsa:KK66: kesin toprakda çeker bizi veririm gider bizim kızı size:):):) ama öncesinde dua etmen gerek be bacımmm benim koca çocuk istesin.... bugun diyom pakize hamile diye:KK66: ooooo öylemiiiiiiiii diyorrrrr

eeee bizim ne zaman olacak diyom hele bir biraz yıllar geçsin diyo
nekadar yıl mesalaa diyorum
30 yıl geçsin demezmi:KK53::KK53::KK53::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

pakize bana dua et yahuuuu korunduğmuzda yok en ilkel yöntemi ama olmadı olmadı olmadı yahuuu:KK43:

gelgelelim o üşengeçlik iş adına bende de var her yanım ağrıyor valla diz kaoaklarım belimparmak uçalrım tüm eklemlerim tutulmuş halde bugun zor bela banyo wc mutfak temizliği yapıp nevresim çamaşır bulaşık yemek işlerni halletttim biliyon sen durumu bu yaptıkalrım normal zamana göre en hafifi ev işleri acaba diyom çocuk olamdan düşüyormu ne bendee odara yoruyorki bizim adam :KK43::KK43::KK43:
:KK53::KK53:
yani varsın çöp ev olsun be pakizecim senin adama görev ver nöbetten sonra ev temizleme nöbeti koyuver:)
şimdidden al eğitimeeee sakın yorma kendiniii tamammmı
tekrar allahım sapa sağlam hayırlı evlatlar olacak şekilde güzelce doğmasını nasip etsin inşallah :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sağlıcakla kalın sen ve fasulyen :KK66:
eşineee deeee yormasın seni:) bizim adam seni tanıyor bayaaa:):):)

valla bacımm ben bugün sadece oturduğum odayı süpürdüm ve yemek yaptım okadar.
iyice tembelleştimm.kocacım da banyoyu yıkayıp amaşır yıkadı vayy be dedim.ki bugün işteydi 4 te geldi.6 da da işe gitti.o ara yaptı yanii.tabii çamaşırlar çıkmamıştı daha bırak ben sabaha asarım diyo hahahaaaçokk güzel oluyormuşşkesinlikle tavsie ederimm yani baksan daha diyorum imdiden böyleyse bi kaç ay sonra düşünemiyorumm bilee.senin kocaya da de ki bu pakize kimi alcak oğluna evde kalcakkk.hızlanmamız lazımm de...evet canımm ya noldu bu topik olayı ya da nolcakkk daha sonrası.seni ya yakalarlarsaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

arkadaşlar çok sevindim :KK9: :KK9: :KK9: Allah hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah :KK16:

.

bulantılar başlayınca evin daha da çöp ev olacak, hiç kafana takma :KK1::KK1::KK1: eşim uzun süre söylendi ama baktı ki ben tınlamıyorum bıraktı. şu anda da gene başa döndük gibi, eğilemiyorum çünkü. doğana kadar dayancaz napalım. işe gidip gelmek dışında birşeyler yapamıyorum. geçirdiğimiz zor bir dönem ama hiçbir şey bebekten ve senden önemli değil. ben de çok taktım üzüldüm evime bakamadığıma. ama öyle perişan oldum ki bulantı yüzünden, umrumda bile olmadı valla.

kızlarrr bendende guzel bı haber alın teyzelerı bız 11 haftalık oldukkkkk :nazar:

eneeee, kaçak hamile varmış aramızda benim gibi :KK1::KK1::KK1: kıs gözünaydın, çok sevindimmmmmm!!!! tebrik ediyorum!!!! allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin, analı babalı büyütsün. oleeeeeeeeeeeeyyyyy :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:

eneeee, kaçak hamile varmış aramızda benim gibi :KK1::KK1::KK1: kıs gözünaydın, çok sevindimmmmmm!!!! tebrik ediyorum!!!! allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin, analı babalı büyütsün. oleeeeeeeeeeeeyyyyy :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:

tesekkur ederımm canımmm cok saolll.senın izindeyimmm:)rabbım herkese tattırsın bu mutluluguuuu

bulantılar başlayınca evin daha da çöp ev olacak, hiç kafana takma :KK1::KK1::KK1: eşim uzun süre söylendi ama baktı ki ben tınlamıyorum bıraktı. şu anda da gene başa döndük gibi, eğilemiyorum çünkü. doğana kadar dayancaz napalım. işe gidip gelmek dışında birşeyler yapamıyorum. geçirdiğimiz zor bir dönem ama hiçbir şey bebekten ve senden önemli değil. ben de çok taktım üzüldüm evime bakamadığıma. ama öyle perişan oldum ki bulantı yüzünden, umrumda bile olmadı valla.

benim eşim de korkmaya başladı..daha ilk zamanlardan böyleysee diyee.bi de kuşumuz var onunla dertleşiyorr.oğlum bizim 9 ay işimiz çokk zor diyo...hahahaa
aslında bulantım falan bi sıkıntım yok da korkuyorum söylemiştim ya adet olmam gerekn gün çok az kan geldi diye ondan pek bişey yapmak istemiyorumm br de çalışıyorumm zaten tüm gün yoruluyorum bugün bile okula gittim kursum vardı .haftaya doktora gidicez bakalımm ondan sonra daha da rahatlıcam inşallahh

hımmm, doktor olmadığım için sağlıklı yorum yapamam. ama eğer idrarda mikrop varsa kültüre bakıp üreyip üremediğini kontrol ediyorlar. üremişse antibiyotik veriyorlar. gebelikte bile kullanılabilen antibiyotikler var, bu kadar korkma. ya hamileysem diye mi çekiniyorsun antibiyotikten? zatürreyle ilgili olmasını bilemiyorum, belki de aynı tür bakterilere etki ettiği için ondan vermişlerdir. doktoruna güveniyorsan antibiyotikten korkma. hamileliliğin ilk 40 gününde her ne olursa olsun bebek bundan etkilenmiyor ayrıca.

Çok ilginç 1 hafta sonra yine idrar tahlili ve kültür yaptırdım.İdrar tahlili temiz çıktı,kültür daha açıklanmadı.Farklı bir doktora gittim.Doktor 1-2 lökosit normal,onlar vücutta savaşçılar dedi.Yok hamile değilim,bunlar hamilelik öncesi hazırlıklar:) Benim çok zor bir durumum var,ilaç yutamıyorum.İlaç öyle kalıveriyor ağzımda,yutamıyorum.(büyük ilaçlar).yani çok sinir bozucu bir durum.İşte idrarda enfeksiyon düşük yapabiliyor diye duymuştum.doktor buna güldü.o zaman boğazında enfeksiyon olsa,ya da başka birşey olduğunu düşün düşük mü olur dedi,rahat ol herşeyin çözümü var falan dedi.

hamılesın canım :) bende regl gecikmeden bıle adet sancısı gıbı kasık ağrıları başlamıştı bebek oluşumu gerceklestıgı ıcın 2 ay kadar o ağrıyı cektım :)

bendede lökosit var erken doğuu tetıkledıgı ıcın ılac kullanıyorum bana verılenler dırek enfeksıyon ıcın olanlar başka bı doktorun gorusunu al ıstersen ?

bende aynı durumdayım hala zevk olayı yok ve agrı oluyor ama agrı başka sorunum yüzünden .. böylede hamıle kaldımyanı hamıle kalmaya engel degıl jel kullanıyormusunuz ?

Gülsevdam, hamile kalmadan öncemi idrar enfeksiyonu vardı,hamileyken mi oldu?Şu an hamilesin ilaç kullanabiliyor musun?Bebeğin sağlıkla seninle olsun inşallah:)

Gülsevdam, hamile kalmadan öncemi idrar enfeksiyonu vardı,hamileyken mi oldu?Şu an hamilesin ilaç kullanabiliyor musun?Bebeğin sağlıkla seninle olsun inşallah:)

Hamılelık oncesı ve baslarda hıc bı sorun yoktu
her ay duzenlı kan ve ıdrar tahlılı yaptırıyordum
gecen ay cıktı bu sorun bu ay ıkı kez acillik oldum bır gece yattım doktorum mecburen ılac verdı
hem 50 mg hafıf hemde 500 mg antıbıyotık kullandım bır hafta
sımdı 50 mg devam edıyorum bu kullandığım ılacın bebeğe zararı yokmuş
kı ılaca karsı olan ben mecbur ıcıyorum yoksa enfeksıyon bebeğe zarar verır kı verdıde gerıleme oldu buyumesınde
ve erken doğum rıskım var dua edın nolur vaktınde gelsın paso yatıyorum hep doktor hareketı yasakladı :KK43:

valla bacımm ben bugün sadece oturduğum odayı süpürdüm ve yemek yaptım okadar.
iyice tembelleştimm.kocacım da banyoyu yıkayıp amaşır yıkadı vayy be dedim.ki bugün işteydi 4 te geldi.6 da da işe gitti.o ara yaptı yanii.tabii çamaşırlar çıkmamıştı daha bırak ben sabaha asarım diyo hahahaaaçokk güzel oluyormuşşkesinlikle tavsie ederimm yani baksan daha diyorum imdiden böyleyse bi kaç ay sonra düşünemiyorumm bilee.senin kocaya da de ki bu pakize kimi alcak oğluna evde kalcakkk.hızlanmamız lazımm de...evet canımm ya noldu bu topik olayı ya da nolcakkk daha sonrası.seni ya yakalarlarsaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
OY OY OY PAKİZEEEE acısını çıkar vallaaa:) ben bir hamile kalayım anasını ağlatmasssam banada g...... demesinler:KK66:
bak hele işden gelyor banyoyu parlatyor ve nöbete gidiyor hey maşallah:):) darısı bizlere emi.... dikkat et kendine bacım
eşin daha çok kuşunuzla dertleşir:) 9 ay :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ben diyomdaaa pakizecim bizim adamaaa onda ruh yok:) daha çok gençmişiz hele bir 45 olsun:) :KK53::KK53::KK53:

X