Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

masalll bacım çok geçmiş olaaa bir bilen anlayan çıkar elbet ben bilmiyom:KK66:
ha diyecenki bilmiyonda ne diye yazyon :KK66: ama geçmiş olsun demek adına yazyom:KK17:

Olur mu hiç öyle dermiyim,insan böyle zamanlarda ihtiyaç duyuyor.Teşekkür ederim.İşte gebelik düşünüyorsun neler çıkıyor,stres hepsi.Biraz doktorun verdiği ilaçlara kızdım.Akıntı,yanma,kaşıntı yok.Verdiği ilaçlar mantar ilacı.Kullanmadım.inşallah bu sorunu atlatmış vardır,tecrübelerden yararlanırım.

slm bayanlar ben 18 aylık evliyim ve bir yıl boyunca vaji ile uğraştım.sonunda yendim ama şimdi şöyle bi sorunum var ilişki sırasında zevk alamıyorum ve dolayısıyla kasılıyorum.önceden hiç ilişkiye giremiyodum artık ilişkiye giriyorum ama tam anlamıyla rahatlamıyorum sanırım kasılıyorum ve canım acıyo. bebek istiyoruz artık denemelerdeyiz. bazen ilişki rahat oluyo bazende can yakıcı oluyo bu durumu yenenler lütfen akıl verin bana :KK43:

Olur mu hiç öyle dermiyim,insan böyle zamanlarda ihtiyaç duyuyor.Teşekkür ederim.İşte gebelik düşünüyorsun neler çıkıyor,stres hepsi.Biraz doktorun verdiği ilaçlara kızdım.Akıntı,yanma,kaşıntı yok.Verdiği ilaçlar mantar ilacı.Kullanmadım.inşallah bu sorunu atlatmış vardır,tecrübelerden yararlanırım.

evet bende ha diyince hamile kalırım diyordum vaji yeneli aylar olyor tık yok:KK66: bizde de
doktorun ilaçalrnıda anlamadım akıntın ve kaşıntın yoksa mantar ilacını antibiyotik babında mı verdi acaba???

ne diyim bacım çok geçmişler ola

hopeforcum abla demek istiyorum artık...
ablacım sen kalbini ferah tut.hiç kötü bir şey düşünme.rabbim hakkında ki herşeyin hayırlısını versin inşallah .senin için dua edicem ve eminim herkes dua edicektir.bebeğini sağsalim sağlıklı bir şekilde kucağına alıcaksın inşallah.sana minişinle huzurlu bir hayat diliyorum.
:KK16::KK16::KK16::KK16:

sevinirim canım :KK16: minacım :KK16: amin minam inşaallah olması gerektiği gibi ilerler herşey duaların için çok teşekkür ederim minacım Allah razı olsun :KK16: :KK16:16:

sata göre hafta belirlemece ovulasyonu regli ortasinda olanlar icin uygun, tipik standart aliyorlar her kadinin döngüsü 28 gün, ovulasyonu da 14. gün gibi.

gecen aylardan birinde 22. günümde yumurtladim o ay tutturmus olsaydik =(, bu son adet tarihine göre regli geciktikten sonra 6 haftalik hamile olurdum, oysa 4 haftayi yeni tamamlamis olacaktim. e gec ovulasyon, üzerine gec döllenme vb olsa, e tabi ki 14. gün yumurtlayana göre geridedir. icini rahatlatir mi bilmem, ama ortalama baz alinarak yapilan tespitler bunlar. kalp atislarini duymussunuz, umarim pit pitlar olmasi gerektigi gibi güclenir.

zelacım çok teşekkür ederim duyduk çok şükür çevremde bu tecrübeyi yaşayan herkes daha küçük olduğunu ve bu haftalarda kalp atışının az duyulduğundan bahsetti, rahatladı içim çok şükür... benim ne gün tuttu bilmiyorum ama yumurtlama akıntısı diye tabir ettiğimiz uzayan şeffaf akıntım adetimin 13 ve 14. günü gelmişti 14. günü sonraki gün ve daha sonra iki gün arayla ilişkiye girdik... eğer yanlış anlamadıysam senin anlatımına göre geç döllenme değil bu durumda... belki de ben anlamadım senin anlatmak istediğini... sen bu konularda baya bilgesin :)) ben ise yeni yeni öğreniyorum :)
dileğin için çok teşekkür ederim... bütün dularım bunun üzerine...

merhaba arkadaşlar,
4 yılın ardından vajinusmusu yeneli 2 ay oldu . Adet tarihlerim hep düzenliydi 27 günde bir bu ay 3 gün gecikti. işten çıkınca hamilelik testi yaptım ; damlatır damlatmaz hemen 2 çizgi belirdi ama 4, 5 gündür adet sancısı gibi ağrılarım olduğu için bi de çizgiler hemen belirdiği için emin olamadım.testin yanlış olma durumu var mıdır acaba. elim ayağıma dolaştı resmen

humacım çok sevindim çok... bilmiyorum o günden bu yana kan testi yaptırdın mı ama zealea nın ve aysimanın dediği gibi hamilesin :)))) Allah hayırlısyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah

hopeforcum bacım neler yazmışın amannnn.. güzel bir şekilde kalp atışları hızlansın kuvvetlensin bebişinin aman yarabbbii bol bol kadir ,furkan ve inkişaf surelerini oku bacım... ayrıca
El-mübdi ismi şerifini kocanla birlikte oku bacım gün içinde allahım sıkıntı vermesin hayırlı günler yaşatsın inşallh
ayrıca paylaşıyorummm hemen birileri şikayet eder diğer topicde öyle olyor yaaa :KK52: ondan yazmaktayım bacılarıma

aşağıda belirtilen surelrin ilgili ayetleri çoçuk sahibi olmak niyetiyle okunur. (oku hopeforcum bende okuyom benim ben acaba tanıdın mı:)

BAKARA 128 ayet
Ali Đmran 38-41 arası ayetleri
Enbiya 89-90 ayetleri
Meryem tamamı
ARAF 189 ayeti
HUD 69-76 arası ayetleri
FURKAN 74 ayeti
SAFFAT 83-113 arası ayetleri
Nuh 12 ayeti
Sura 49-50 ayetleri

gözüm biyerden ısırıyor ama :KK34: :KK52: :KK52: :KK52: tanımaz mıyım aysimacım :))))
canım Allah razı olsun dikkat edicem dediklerine dua edeceğini biliyorum çook teşekkür ederim şimdiden...

İdrar kültürü yaptırmıştım.sonuçları çıktı.aynen şöyle yazıyor " direkt bakıda 10 lökosit ve 10000 e.coli üredi."daha önce idrar tahlili yaptırmıştım.doktorun verdiği ilaçları kullanmadım.kültürün sonucunu bekledim.çıkan bakteriye göre antibiyotik kullanırım,birde verdiği antibiyotikler zatürre ile ilgili.biraz huzursuz oldum,kullanmadım.Allahım ne stresliyim.bu durum tehlikeli mi?

masalcım geçmiş olsun inşaallah tez zamanda sağlığına kavuşursun...

slm bayanlar ben 18 aylık evliyim ve bir yıl boyunca vaji ile uğraştım.sonunda yendim ama şimdi şöyle bi sorunum var ilişki sırasında zevk alamıyorum ve dolayısıyla kasılıyorum.önceden hiç ilişkiye giremiyodum artık ilişkiye giriyorum ama tam anlamıyla rahatlamıyorum sanırım kasılıyorum ve canım acıyo. bebek istiyoruz artık denemelerdeyiz. bazen ilişki rahat oluyo bazende can yakıcı oluyo bu durumu yenenler lütfen akıl verin bana :KK43:

canının yanması senin de dediğin gibi kendini kasmandan oluyordur... zevk mevzu ise hem ilişkiye girmeye alışmakla ilgili... kendini rahat bıraktıkça ve olayın seyrine kendini bıraktığında kendiliğinden gelir sanırım :KK17:

hopeforcum yahuuu nasılsın???
ben ederim etmesinede duayı sen dediklerimi eşinle uygula:KK66: allahım sağlık sıhhat mutluluk vere

amin bacım yarın güzel haberlerini bekliyoruzz:):KK16:
hamileymişim :)
dr a gittim ultrasonda görülmedi dr henüz erken haftaya belli olur diyip randevu verdi ama folik asit falan hiç birşey söylemedi...çok yoğundu zaten belki ondandır...daha içime sinen bi dr bulmam lazım :)
inşallah isteyen herkese nasip olur...

arkadaşlar merhaba,

uzun zamandır girenmiyordum çalışmalarım yüzünden, inşaallah hepiniz iyisinizdir ve inşaallah her şey yolundadır :KK16:

kızlar bugün dr a gittim önce karından baktı kese ve bebeği gördü ama kalp atışıyla ilgili tereddüt etti ve vajinal ultrasonla baktı... burda bi kaç topicte sakıncalı olduğunu okuyunca ben de internette siz daha iyii bilirsiniz ama sakıncalı olduğundan bahsediliyor dedim yok öyle bir şey dedi hangi kitapta yazıyor dedi... baktı kalp atışı da var pıt pıt dedi ama biraz hafif duyuluyor dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi zaten son adet tarihiyle de birbirini tutmuyormuş ben 8 haftalık diyordum ama 6+3 haftalıkmış... biraz huzursuzum bundan dolayı inşaallah geç döllenmedir... ayın 15 ine tekrar randevu verdi o zaman daha net konuşuruz her şey hakkında dedi...

Allah ım inşaallah geç döllenmedir ve gelişimi olması gerektiği gibi olur...Allah hepimizin bebeğini bize bağışlasın ve hayırlısıyla birlikte kucağımıza almamızı nasip etsin bir ömür bizden ayırmasın inşaallah... olmayıp de isteyen herkese hayırlı zamanlarda nasip etsin inşaallah Rabbim :KK16: :KK16: :KK16:

Canim Allah bagislasin sana bebegini ins. hayirlisi olur hakkinda. Dikkat et kendine yorma..

elvancım ben de sana yazacaktım sonuçların nasıl çıktı diye :) inşaallah tertemiz sonuçlar alırsın canım :KK16:
bu arada ben de çok korkarım dişçiden, çok zor giderim mecbur kalırsam :) yirmilik diş ise sorun kesinlikle çene cerrahına git... başımdan geçeni anlatıyım..

artık dişçiye gitmemekten yirmilik dişim harap olmuştu nerdeyse yüzeyde diş kalmamıştı... dr a gittim özeldi bi de buna rağmen komplex yapmadı ve çene cerrahına yönlendirdi. cerrah lafı ürkütmedi ama gittim mecbur... dr baktı ameliyat gerekiyor dedi. demesiyle benim kalbine güm diye bir şey oturdu docam da dışardaydı... yapalımmı dedi şimdi mi dedim evet dedi ben de bu kadar cesaret ederek gelmişken yapalım dedim çünkü biliyorum ki korkup gelmezdim bir daha :))) uyuşturucu iğne verdi ve galiba bi 10 dk sonra içeri aldı beni. ben gözlerimi kapattım alet edavatı görmeyim diye :) sonra bişeyler yaptı ve bi baktım bir şeye ip geçiriyor Allah dedim dikecek :))) kapadım yine gözlerimi.. dr bi anda geçmiş olsun dedi... gözlerimi açtım ve bitti mi yani dedim :KK53: evet dedi gülerek :)) inan bana hiç bişey hissetmedim ufak tefek şeyler dışında... ki ben dişçiye gitmektense o ağrıyı günlerce çekmeye razı olan biriyim :))) inşaallah gideceğin dr da eli hafif biridir :)))):KK16: canım şimdiden çok geçmiş olsun :KK16:

Ayy :KK52: Biraz rahatladim. Valla bilmiyorum bu agriyi çekerim gitmem diyorum nezamandir, ama böyle gitmez. Allahtan zar zor aldim randevuyu yoksa ertelicektim yine :KK9: Ne korkagim ya :KK30: Bu sefer baska bi doktora gidecem ins dedigin gibi eli hafiftir. Allah baska dert vermesin InsAllah

Son düzenleme:
elvancımmm çok çok geçmiş olsunn inş. hayırlısıyla diğer sonuçlarını da alırsınn ve artık herşey yolunda devam eder:KK16::KK16::KK16::KK16:Rabbim hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsinn sana da ve inşaallah bayılmadan güzel bi şekilde atlatırsınn korktuğun diş randevunuda dua edelim inş.bi çırpıda atlat bacımmm...dikkat et kendinee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn ballimm Allahim razi olsun :KK16: Rabbimin izniyle Ins sonuçlar temiz çikar. Tabi sonuçlar çikana kadar ben tirlatmazsam :KK52::95: Erteleyip duruyorlar yahu!! Gelde delirme, kromozom testlerini yaptirali 2 buçuk ay oldu hala bekliyorum. Güya 2 hafta sonra arayacaklar. öteki kan pihtilasma testinide yapali nekadar oldu, dün için nmr sonuçlariyla birlikte kesin bilgi vereceklerini söylediler iki gün önce aradigimda. Neyse dün aradim doktor yokmus haftayada izinliymis bütün hafta çalismicakmis. :KK5: sinirlerim bozuldu, neyse bekleyelim bakalim. Bidahaki reglime kadar ins sonuçlari alirimda sonra çalismalar baslar Ins. Hayirlisi olsun bekliyoruz sabirla.
Amin canim Rabbim isteyen herkese nasip etsin O isterse hersey olur! :KK16: Su disçidende bi kurtulsam ins
Sen naptin canim nasilsin

Kızlar iyi geceler.

benimde reglime 3 gün kaldı. inşallah gelmez.:KK43:

bazen bu ay oldu diyorum bazende benden bi cacık olmaz diyorum :26::26::26::26:

Karamsar olmak istemiyorum ama elimden gelmiyor. İnşallah bu ay güzel haberler alırım.:KK50::KK50:
Rabbim hayirlisini nasip etsin ya bukadar stres yapma :KK5:

merhaba arkadaşlar,
4 yılın ardından vajinusmusu yeneli 2 ay oldu . Adet tarihlerim hep düzenliydi 27 günde bir bu ay 3 gün gecikti. işten çıkınca hamilelik testi yaptım ; damlatır damlatmaz hemen 2 çizgi belirdi ama 4, 5 gündür adet sancısı gibi ağrılarım olduğu için bi de çizgiler hemen belirdiği için emin olamadım.testin yanlış olma durumu var mıdır acaba. elim ayağıma dolaştı resmen

dr a gittim ultrasonda görülmedi dr henüz erken haftaya belli olur diyip randevu verdi ama folik asit falan hiç birşey söylemedi...çok yoğundu zaten belki ondandır...daha içime sinen bi dr bulmam lazım :)

Tebrik ederim canim Rabbim bebegini kucagina aldigin günü nasip etsin, hayirli saglikli 9 ay geçirirsin Ins.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar,
hamılesın canım :) bende regl gecikmeden bıle adet sancısı gıbı kasık ağrıları başlamıştı bebek oluşumu gerceklestıgı ıcın 2 ay kadar o ağrıyı cektım :)
İdrar kültürü yaptırmıştım.sonuçları çıktı.aynen şöyle yazıyor " direkt bakıda 10 lökosit ve 10000 e.coli üredi."daha önce idrar tahlili yaptırmıştım.doktorun verdiği ilaçları kullanmadım.kültürün sonucunu bekledim.çıkan bakteriye göre antibiyotik kullanırım,birde verdiği antibiyotikler zatürre ile ilgili.biraz huzursuz oldum,kullanmadım.Allahım ne stresliyim.bu durum tehlikeli mi?
bendede lökosit var erken doğuu tetıkledıgı ıcın ılac kullanıyorum bana verılenler dırek enfeksıyon ıcın olanlar başka bı doktorun gorusunu al ıstersen ?

bende aynı durumdayım hala zevk olayı yok ve agrı oluyor ama agrı başka sorunum yüzünden .. böylede hamıle kaldımyanı hamıle kalmaya engel degıl jel kullanıyormusunuz ?

aa ben de hesabi pasif görünce forum diyarini terk eyledin sanip üzülmüstüm, heheh sevindim. nesemizsin sen bizim =)

aaaa hemen nasıl tanıdın? ben de öteki forumdan geldi heralde diyorum saftirik halimle :KK52: kıssss kgokce sen misin şirineeee?

hımmm, doktor olmadığım için sağlıklı yorum yapamam. ama eğer idrarda mikrop varsa kültüre bakıp üreyip üremediğini kontrol ediyorlar. üremişse antibiyotik veriyorlar. gebelikte bile kullanılabilen antibiyotikler var, bu kadar korkma. ya hamileysem diye mi çekiniyorsun antibiyotikten? zatürreyle ilgili olmasını bilemiyorum, belki de aynı tür bakterilere etki ettiği için ondan vermişlerdir. doktoruna güveniyorsan antibiyotikten korkma. hamileliliğin ilk 40 gününde her ne olursa olsun bebek bundan etkilenmiyor ayrıca.

hollleeeeeey!!! bir hamilemiz daha oldu. topiğimiz +1 şenlendi. allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin, analı babalı büyütsün. :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:

kzlarrr nasılsınızzz ?uzun bı sure gıremedımmm bu arada yenı hamısler varmısss rabbım saglıklı bır sekılde kucaklarına almayı nasıp etsınnn :KK3:

arkadaşlar adetim 1 hafta gecikmiştii.bende bu sabah idrar testi yaptı ve hamileyimm çokk mutluyumm..sizce ne zaman doktordan randevu almalıyım.bu arada bende vajinismusu kasımda yenmiştimm ve o zamndan beri deniyordukk artık umudumu haybetmiştimm nerdeyse ama bu ay ovulasyon testi kullandımm ve çok çokk dua ettim.Allahım isteyen herkese versin .hamile olanların da saağlıkla kucaklarına almayı nasip etsinn

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn ballimm Allahim razi olsun :KK16: Rabbimin izniyle Ins sonuçlar temiz çikar. Tabi sonuçlar çikana kadar ben tirlatmazsam :KK52::95: Erteleyip duruyorlar yahu!! Gelde delirme, kromozom testlerini yaptirali 2 buçuk ay oldu hala bekliyorum. Güya 2 hafta sonra arayacaklar. öteki kan pihtilasma testinide yapali nekadar oldu, dün için nmr sonuçlariyla birlikte kesin bilgi vereceklerini söylediler iki gün önce aradigimda. Neyse dün aradim doktor yokmus haftayada izinliymis bütün hafta çalismicakmis. :KK5: sinirlerim bozuldu, neyse bekleyelim bakalim. Bidahaki reglime kadar ins sonuçlari alirimda sonra çalismalar baslar Ins. Hayirlisi olsun bekliyoruz sabirla.
Amin canim Rabbim isteyen herkese nasip etsin O isterse hersey olur! :KK16: Su disçidende bi kurtulsam ins
Sen naptin canim nasilsin

elvaaaan!! kıs bunları okurken aklımdan geçen şey direk şu oldu: "testleri beklerken hamile kalacaksın ve bu sefer bebeğin seninle kalacak" inşallah içimden geçen doğru çıkar, stres yapma bu kadar :KK52::KK52:

dişin için de geçmiş olsun, korkmadan git, ben daha çürük ağrısı çekmedim şükür, çekmem de. çünkü azcık bir sıkıntıda hemen dişçiye giderim. en fazla 20lik dişimden çektim, o da yarım çıktığı içindi. çok sıkıntı yapınca gittim ameliyatla onu da aldırdım, ameliyat dediğin de çok kısa zati çabucak hallediyorlar. inan korkacak bir şey yok. öyle iyi uyuşuyorsun ki hiç acı duymuyorsun. git kurtul, çektiğin acıya değmez. diş çektirmek hiçbir şey gerçekten. ameliyattan sonrası iyileşmek biraz zaman alıyor, ağrısı sürüyor. ama artık tamamen kurtulmuş oluyorsun.

arkadaşlar adetim 1 hafta gecikmiştii.bende bu sabah idrar testi yaptı ve hamileyimm çokk mutluyumm..sizce ne zaman doktordan randevu almalıyım.bu arada bende vajinismusu kasımda yenmiştimm ve o zamndan beri deniyordukk artık umudumu haybetmiştimm nerdeyse ama bu ay ovulasyon testi kullandımm ve çok çokk dua ettim.Allahım isteyen herkese versin .hamile olanların da saağlıkla kucaklarına almayı nasip etsinn

gözun aydın canımmm tebrıklerrr:KK76::KK76:

ne güzel bıranda coştu burası hamıle sayısı her gecen gün artıyor :)
gözün aydın canım:KK19: Rabbım sağlıkla kucağına almanı nasıp etsın güzel bır hamılelık geçir inşallah :)

sabredebılırsen kalp atışı ıcın 6.7. hafta gıtmek en ıyısı :) suan gıtsende yoğun kan akısı dışında bısey goremezsın canım

ne güzel bıranda coştu burası hamıle sayısı her gecen gün artıyor :)
gözün aydın canım:KK19: Rabbım sağlıkla kucağına almanı nasıp etsın güzel bır hamılelık geçir inşallah :)

sabredebılırsen kalp atışı ıcın 6.7. hafta gıtmek en ıyısı :) suan gıtsende yoğun kan akısı dışında bısey goremezsın canım

canım be her zamn söylüyürum da ilçe de çalışıyorum burda da okuyorum kalp atışını duymadım haftaya gittik falan diye ben her hafta merkeze gitmek istemiyorum en iyisi 2 hafta sonra falan gideyimm

X