Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Senin adina sevindim kurtulmussun bu hastaliktan. Vajiyi ilk yendigimde adetim bi hafta gecikmisti cogu kiside oyle oldu tam test yaptim heycanlanip o gun adet oldum o yuzden normal gecikmesi. Bundan sonra yumurtlama gunlerinde dikkat edersin bi an once hamile kalirsin ins.

Merhaba canlarim 15.haftaya girdik Allahın izniyle ve patlamaya başladık gibi görünüyor :))
Karnım basenlerim acayip kaçınmaya başladı.sabah akşam yaglaniyorum ınş ise yarar.
Buarada bir kez daha sormak istiyorum ikili test iyi çıktı herşey normal sizce 3lu ve 4lu yaptirmal miyim dr gerek görmedi ama biz istersek yapar herhalde 3lu ve 4lu testte neye bakılıyor farkı var mi.ınş sağlıkla gelir bebislerimiz nisan 8de randevumuz var

benim testler karışık isimli şeylerdi. özelden yazayım sana isimlerini. dr. hepsini yapamayız ama bu tip kanama olduğunda ve geçirdiğin eski hastalık düşünüldüğünde yapılması gereken en önemli 3 testi yapacağız demişti.

Doktor gerekli gormediyse yaptirmana gerek yok. Bu kdr ustune dusme rahat ol bence.

ecrin gözünaydın çok sevindim hele doktorunu sevmene ve güvenmene daha da çok sevindim. iyi doktor bulmak çok önemli gerçekten. inşallah 1 adetten sonra sahalara dönersin, bu sefer sağlıklı bir gebeliğin olur. hadi geçmiş olsun

yaptırma dedik ya sana kuzum, gene aynı şeye bakıyorlar ama hormonlar vb. sanırım başka şeylerden dolayı o testlerde güvenilir sonuç çıkmıyor. neden doktoruna güvenmiyorsun da hala soruyorsun ki? kızıcam sana heee özeline bak bişeler yazcam.

bol bol yağlan ben de çatlak kremi sürüyorum habire. tatlı tatlı kaşınıyor. inşallah hiç çatlağın olmaz.

mesaj kutun doluymuş, mesajımı gönderemedim haberin olsun.

Tirinity Sela yanlarım teşekkürler.ne kadar takmayim desende elimde değil burcumun özelliği :)))
Zaten allah korusun kötü bişey olsa aldirmam minigi mi içim rahatlığın diye
Sela tamam kuzum kızma sinir yapma :))) yaptirmiyom ummahh size sizlerle konuşmak bile rahatlatıyor insanı
Buarada bende sürekli yaglaniyorum güreşçi misali vıcık vıcık geziyom ortalıkta ay bide tatlı kasiniyo ki sorma kullandığının özel binkremvyag var mi.ben bebe yağı ve has zeytinyağı kullaniyorm

bana doktor bi jel yazdı, phytolastil adı. onu sürüyorum 3 aylıktan beri. fiyatı baya pahalı ama memnunum. senin sürdüklerin de aynı işi görüyordur heralde. bu jel yağlı gibi değil biraz yapışkan gibi. ama yağdan daha çabuk emiliyor. işe gidiyom zati öyle pek yağlanıp duramam :) jel bana daha uygun. şimdilik çatlamadık, böyle tamamlamayı umuyorum. günder 1 sürüyordum artık 2ye çıkardım, duramıyorum kaşıntıdan ve acıdan. karın büyüdükçe cidden acıyor, yırtılıyor gibi oluyor sürekli.

daha dün gibi hatırlıyorum hamileyim dediğin günü..Zaman nasıl geçiyor..Allah bir nefeste kurtarsın bebişini oğlunu al kucağına kokla inşallah

sagol canım evet zaman cabuk gectı bseyde anlamadım cok sukur bı sorunum yok şimdılık,bgun nstde sancım cıktı,ben bsey hıssetmıyorum ama makıne yalan solemıyor sanırım :9bu catı muayensınıde ayrı bı dert edıyorum.yapmaz ınsalah

sagol canım artık evdeyım girerım sıksık.Kısmetse GÖKTÜRK koycaz oğlumuzun adını,sende varmı canım bseyler gecmısı okumadım.guzel haberlerını alırız tez zamnda.öpyrum

sagol canım artık evdeyım girerım sıksık.Kısmetse GÖKTÜRK koycaz oğlumuzun adını,sende varmı canım bseyler gecmısı okumadım.guzel haberlerını alırız tez zamnda.öpyrum

Tm canim bilgisayardan girince listeye eklicem ins. ben ikinci bi dusuk daha yasadim, arastiriliyo, ins hayirli sonuclar alirim, hayirlisi olsun ins

Allah razı olsun selacımdoktor gerçekten çok önemli...inş. bir ay sonra sahalara dönmek nasip olur

Rabbim herkese hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin...hamile olanlarada sorunsuz doğumlar nasip olsun inş..

çok geçmiş olsun... batma desen belki dicem hazalcım ama yanma belki üşütmeden olabilir...

oh oh ohhhhhhh çok şükür ecrinim çoooooook geçmiş olsun inşaallah smear in sonuçları da normal çıkar. her şey normal olsun da 1 ay daha bekleyin canım hayırlısıyla dinle dinle aklında bi tereddüt kalmazsa hiç olmazsa bir ay sonra doğar bebişin tek ki sağlıklı sıhhatli bi şekildi olsun çok sevindim ecrinim çoook öpüyorum

Evet, haklisin canim. InsAllah sonuçlarda temiz çikar Allahin izniyle.. Sen nasilsin, nasil gidiyo hamislik

amin canım çok şükür bi sıkıntım yok elvancım bi de nisan geleydi de bi gideydim bi de orda göreydim iyi olduğunu inşaallah isteyen herkese nasip eder Allah. hali hazırda hamile olanlarımıza da sağlıklı hamilelikler geçirmeyi ve tamamına erdirmeyi nasip etsin inşaallah

diğer topicte okudum canım geldiğini :)) olsun hiç olmazsa biraz daha alışmış olursun daha rahat hareket edersin inşaallah :))

hanzade Allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde tamamına erdirsin inşaallah... hiç sohbetimiz olmadı ama isim çok güzel :) yazmak istedim... Allah adıyla yaşatsın şansını bahtını açık etsin inşaallah...

tesekur edrım canım,darısı basınıza ınsallh,oğluma kız bakıyorum buralardan ben hamişlerı takıbe alıyorum

Tm canim bilgisayardan girince listeye eklicem ins. ben ikinci bi dusuk daha yasadim, arastiriliyo, ins hayirli sonuclar alirim, hayirlisi olsun ins

gecmiş olsun canım,tüm sonucların temız cıkacak ınsallh.dua edıcem senın için,

amin canım benım asıl dogum tarıhım 17 nısan ama bebş bıraz iri dedı dr.5 nısanda alrız dedı.ondan öncede sezeryan ıstedgımı soylemıstım zaten.normal yapacak cesaretım olmadı hıç bı zamansag saglım gelsın bebışler sonrasına katlanırım napiim,korkagım işte:26:

kızlar adetim 10 gün geçti 1 hafta önce test yapmıştım negatif hiç bi belirtide yok sadece mide yanması oldu 4 gün geçti bide uzayan akıntım var kızlar dua edin ne olur bende hamiş kalıyım

Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba.Vefatlar,hastalıklar derken zaman geçti.Umarım herkes çok iyidir.Geçmişi çok takip edemedim.Hamile olan herkesi tebrik ediyorum,sağlıkla kucağınıza alın inşallah.Elvan nasılsın,çok geçmiş olsun.Herşey gönlünce olsun.Beni de listeye ekler misin?Ben bugün jinekoloğa gittim.Artık bebek istiyorum.69 kiloyum.Doktor alacağınız kiloları düşünürsek biraz verirseniz iyi olur dedi.Yani önce 7 kg kadar vermem gerekiyor.Bir de toksoplazma ve rubella testleri özel de pahalı olduğu için yaptıramadım.Sağlık ocağında yaptırın dedi.Diğer tahlilleri yaptırdım.Smear yaptırmadım.Ben istemedim.Şikayetim olmadığı için,bilmiyorum hata mı yaptım?Tecrübeli arkadaşlar eksik olan birşeyler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…