Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

arkadaşlar ben bu ay ovulasyon testi kullandmmm..çizt çizgiyi gördüğüm gün ve ertesi gün brlikte olduk..1 2 gün sonra tekrar birlikte olmalımıyız sizceee.daha önce kullanan olmuşmuydu...ben daha önce hi kontrole gitmedm bu ay bu testlere güvenmek istiyorumm.inşallah bi sorun olmaz da bu ay hamile kalırımm inşallahhh

haydi gözün aydın elvanımmmm
rahatça kurtulacaksın hsg den ama zaten çok zor değildi tatlım ya ben senden daha korkağım hatta ellerim titriyordu girerken ama bitti gitti inşaallah bir sorun çıkmaz canım benim
Sagol canim. Bana bu aralar hiç yaramazdi alttan olsaydi.. çok kasiyorum :KK50: doktorda farketti, hemen ikinci seçenegi sundu. Napacam bilmiyorum, ins düzelir en kisa zamanda..
canım geçmiş olsun umarım hersey sıkıntısız bi şekilde düzelir ve tekrar hamiş kalıp bebeğin bırakmaz seni

Tesekkür ederim hazalcm, ' Amiiiiiiinnnnn' Allah razi olsun. Seninde regllerin en yakin zamanda düzene kavusur, bebegine kavusursun Ins.. :KK54:

elvan bacım çok geçmiş ola tekrardan..inşlh bu doktor iyi gelir.. inşlh en yakın zamanda verirsin güzel haberlerini... bir araştıraydılarda adam gibi tedaviye başlayaydılarrr... :KK66:
çok sagol canim. InsAllah, hayirlisi olsun hepimizin hakkinda. :KK16:

elvancım çok geçmiş olsun canım... oh istediğin şekilde de olacakmış daha rahat olursun inşaallah diğerine nazaran... inşaallah sonuçların da temiz çıkar canım benim :KK16: :KK16: :KK16:

Evet, haklisin canim. InsAllah sonuçlarda temiz çikar Allahin izniyle.. Sen nasilsin, nasil gidiyo hamislik :KK49::nazar:
ben rapor vereyim doktordan geldim ..çok şükür benim de hormonlar normal çıktı ...smear alındı..o haftaya belli olacakk..doktorumu iyiki değiştirmişim çok memnun kaldımm es es de olan varsa hemen tavsiye edebilirim:)))sorun yok ama daha sağlıklı gebelik için 1 adet daha gör dedi, bende sanırım dinliycem doktorumu:)))inş.artık bat lara tekrar katılma zamanı yaklaşıyor..:)))

Canim çok sevindim gözün aydin:nazar: Smearde temiz çikar ins. Doktorunu dinle istersen, benim ev doktorum, bi ayin yeterli olacagini söylemisti, zaten hormonlarin düzelmedikçe hamile kalmazsin demisti. Seninle ayni zamanda düsük yapmistik demi? benmi yanlis hatirliyorum? Hayirlisi olsun ins. Ilk ve son bat tarihini yazarsin ins :KK16:

Son düzenleme:

Sagol canim. Bana bu aralar hiç yaramazdi alttan olsaydi.. çok kasiyorum :KK50: doktorda farketti, hemen ikinci seçenegi sundu. Napacam bilmiyorum, ins düzelir en kisa zamanda..

Tesekkür ederim hazalcm, ' Amiiiiiiinnnnn' Allah razi olsun. Seninde regllerin en yakin zamanda düzene kavusur, bebegine kavusursun Ins.. :KK54:

Evet, haklisin canim. InsAllah sonuçlarda temiz çikar Allahin izniyle.. Sen nasilsin, nasil gidiyo hamislik :KK49::nazar:

Canim çok sevindim gözün aydin:nazar: Smearde temiz çikar ins. Doktorunu dinle istersen, benim ev doktorum, bi ayin yeterli olacagini söylemisti, zaten hormonlarin düzelmedikçe hamile kalmazsin demisti. Seninle ayni zamanda düsük yapmistik demi? benmi yanlis hatirliyorum? Hayirlisi olsun ins. Ilk ve son bat tarihini yazarsin ins :KK16:

teşekkür ederim elvancım inş.smear de normaldir...herşey normal dedi hormonların da güzel dedi alt muayene içinde temiz dedi...ben sordum aslında korunmalımıyım die yoksa o bana korun demedi ama ben sorunca sa istersen bir adet daha geçir daha düşükten sonra bi kez adet olmuşsun dedi..çoğu kimyasal gebeliklerde aslında herşey normalse korunmaya gerek görmüolar ama yine dinliyim bakalım...:))ilk bat 14 nisan ....son bat da 14 mayıs olur inş.:)))

arkadaşlar ben bu ay ovulasyon testi kullandmmm..çizt çizgiyi gördüğüm gün ve ertesi gün brlikte olduk..1 2 gün sonra tekrar birlikte olmalımıyız sizceee.daha önce kullanan olmuşmuydu...ben daha önce hi kontrole gitmedm bu ay bu testlere güvenmek istiyorumm.inşallah bi sorun olmaz da bu ay hamile kalırımm inşallahhh

Ben kullandim bikaç ay :) Pozitifi yakaladiktan 24 saat sonra iliskide bulunmak uygun olur. yumurtlama Lh artisindan 24-28 saat sonra gerçeklesiyo ve yumurta yaklasik 24saat canli kaliyo.
Spermde ortalama 3 gün canli kaliyo zaten. Hergün degilde günasiriyi daha çok tavsiye ediyo doktorlar.

Son düzenleme:

inş. elvancım teşekkür ederimm..evet biz aynı zamanlarda geçirdik düşüğü....bu sefer dinliyim doktorumu :))bekleriz napalım yetrki sağlıklı gebelik olsun:)))aslında çoğu doktor kimyasal gebelik sonrası eğer muayenede herşey normalse korunmaya gerek görmüyor...benimde herşeyimn normal olduğunu söyledi ben sordum korunma olayını oda bir adet daha bekle dedi:)))şimdik ilk bat 14 nisan...ve son bat da 14 mayıs inş.:)))

yanlışlıkla cevap yazarken son anda sayfaya geri dönünce ve göremeyince yazdıklarımı tekrar yazdımm...kusura bakmayın biraz işgal ettim sayfayı yanlışlıkla:)))):KK17:

teşekkür ederim elvancım inş.smear de normaldir...herşey normal dedi hormonların da güzel dedi alt muayene içinde temiz dedi...ben sordum aslında korunmalımıyım die yoksa o bana korun demedi ama ben sorunca sa istersen bir adet daha geçir daha düşükten sonra bi kez adet olmuşsun dedi..çoğu kimyasal gebeliklerde aslında herşey normalse korunmaya gerek görmüolar ama yine dinliyim bakalım...:))ilk bat 14 nisan ....son bat da 14 mayıs olur inş.:)))

Ay InsAllah :) Hayirlisi bakalim. Aynen, benim ev doktorumda öyle söyledi, jinekologlar ne olur ne olmaz 1 adet geçir diyorlar. hayirlisi olsun, olacagi varsa hertürlü olur. Yeterki Rabbim istesin :KK16:

Ay InsAllah :) Hayirlisi bakalim. Aynen, benim ev doktorumda öyle söyledi, jinekologlar ne olur ne olmaz 1 adet geçir diyorlar. hayirlisi olsun, olacagi varsa hertürlü olur. Yeterki Rabbim istesin :KK16:

Evet elvancımmm İnş. Rabbim bizle beraber herkese en kısa zamanda OL DER ve herkes sağlıklı hayırlı olarak evlat sahibi olur:KK16::KK16::KK16::KK16:

ovulirlikte olvulasyon testini bir çok kişi ilk paketinde çözdü ve denedi çizgiyi yakalayınca akşamında birlikte oldular ve şimdi hamileler şükür bakalım sanada yarar inşallah

ben rapor vereyim doktordan geldim ..çok şükür benim de hormonlar normal çıktı ...smear alındı..o haftaya belli olacakk..doktorumu iyiki değiştirmişim çok memnun kaldımm es es de olan varsa hemen tavsiye edebilirim:)))sorun yşlh:)
ok ama daha sağlıklı gebelik için 1 adet daha gör dedi, bende sanırım dinliycem doktorumu:)))inş.artık bat lara tekrar katılma zamanı yaklaşıyor..:)))
ecrincimmmm iyi bir dr bulmana çok sevindim evet :KK66: çok iyi demiş 2 adet geçmeli diye bilyordum bende düşükden sonraaaa seninde 1 adet daha geçsin bakalım güzel haberlerini alırız inşlh...

sana yazacaktım bak acıbadem açıldı ya orda bir arkdş bir dr a gitmiş çok memnun kalmıştı adını unuttum yada ordamı doğum yaptı neee öyleeee... ama gerekde kalmadıysa ne güzelll yeni dr da hayırlı olsun bacım:)
şans getirsin sana:)
misafirlerin gittimi?
es es nasıl ?

kendine de dikkat et bacımmm

sen nasılsınnn???
bende nasıl olayım inişli çıkışlı yaşıyoruz kocayla koca bu hayatı::)
hala birşey yok
hoş bende istemiyom artık
denemelermizi bir sorun çıkmassa yeni evimize taşınana dek erteleyecem...
hoş adama kalsa evin borcu bitsin öyle5 yıl sonra diyorrr...
ne bilem öyle geçyor günler bacım.. herşeyde hayır vardır diyoruz bakalım

benim senin forumda olduğunu görüp yazmamla seninki aynı zamanda olunca çakıştık:)))teşekkür ederim gökçemmm çok şükür anlayışlı güleryüzlü ilgili bir doktor...vajiden dolayıda muayenelerde çok hassas davrandı sağolsun:))olaki yamuk yaparsa acıbademi de denerim şuan burdaki sakarya hastanesinde buldum:))

es es ara ara bana seni özlediğini fısıldıyo haberin olsunn datlumm:))))inş.nisanda 2.adetimi olur ve mayısda maça çıkarım:)))

Rabbim herkesin gönlündeki istekleri avucuna bırakıversin inş......bizimkini de:)))

es es den kocamaaannnnnnnnn selamlarrrrr:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

bende nasıl olayım inişli çıkışlı yaşıyoruz kocayla koca bu hayatı::)
hala birşey yok
hoş bende istemiyom artık
denemelermizi bir sorun çıkmassa yeni evimize taşınana dek erteleyecem...
hoş adama kalsa evin borcu bitsin öyle5 yıl sonra diyorrr...
ne bilem öyle geçyor günler bacım.. herşeyde hayır vardır diyoruz bakalım

canımmm,, evin hayırlı olsun şuan itibariyle öğrenmiş oldum kusura bakma :)))ağzınızın tadı tadlansın kat ve kat inş....yeni eve yeni bebek sloganıyla olur inş..Rabbim onu size nasip edeceği zaman kocan senden fazla isteyecektir eminimm Rabbimin ol dediğine eşin yok diyemez çünkü Emir büyük yerden.... gelsin yeterki zamanı...Rabbim herkesin eşiyle arasındaki muhabbeti arttırsınn inş.:)))

benim senin forumda olduğunu görüp yazmamla seninki aynı zamanda olunca çakıştık:)))teşekkür ederim gökçemmm çok şükür anlayışlı güleryüzlü ilgili bir doktor...vajiden dolayıda muayenelerde çok hassas davrandı sağolsun:))olaki yamuk yaparsa acıbademi de denerim şuan burdaki sakarya hastanesinde buldum:))

es es ara ara bana seni özlediğini fısıldıyo haberin olsunn datlumm:))))inş.nisanda 2.adetimi olur ve mayısda maça çıkarım:)))

Rabbim herkesin gönlündeki istekleri avucuna bırakıversin inş......bizimkini de:)))

es es den kocamaaannnnnnnnn selamlarrrrr:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
ve aleykümmmmmmmm selammmmmmm:KK66: diyorum bendende kocaman selamalr çok özledim vallaaa burnumda tütüyorrrr:)
dr na cidden sevindim sakarya hastanesi de iyidir...semra diye biri vardı sanırsammm neysee :KK66:
sana iyi davrandıysaaa ne alaaa bende adam akıllı bir dr bulaydımmm :KK66: buradaaa bakalım bebek öncesinde bir gitmek gerek... uffff.. mayısda maçlarrr oluncaa olursa şayet bir kaza bela olmassa eşimden yanaa:KK66:
bende haziranda elvancığımaa benide yaz listeye diyeceğim:):):
o yaz tatilinde denedim denedim oldu oldu olmassa ne diyim hayırlısı diyecemmm:)
hadi kal sağlıcaklaaa evet bu arada kalp kalbe karşı burdan okumaasın diye msj bilene attım sanaaa:KK66:
hadi iyi geceler bacım...

yine böyle güzel haberlerle gel.... daha dolu dolu olsun içleri
:)

bu arada misafirlerim henüz gitmedi ama gitmeye hazırlanıyolar:KK43:((alışmıştımm...bende fırsatları değerlendirip nete kaçıyorum bazen:))))özlüyorum napimmm:)))

canımmm,, evin hayırlı olsun şuan itibariyle öğrenmiş oldum kusura bakma :)))ağzınızın tadı tadlansın kat ve kat inş....yeni eve yeni bebek sloganıyla olur inş..Rabbim onu size nasip edeceği zaman kocan senden fazla isteyecektir eminimm Rabbimin ol dediğine eşin yok diyemez çünkü Emir büyük yerden.... gelsin yeterki zamanı...Rabbim herkesin eşiyle arasındaki muhabbeti arttırsınn inş.:)))
aminnnnnnnnn ALLAH RAZI OLSUN BACIM:) EVİDE BEBEĞİDE DİLEYEN İSTEYEN HERKESE VERSİN RABBİM...
AMA ÖNCE HUZUR VE SAĞLIK VERSİN ALLAHIM... bakalım hayırlısı ile inşallah allah bilir ne olacağımızı:KK16::KK16::KK16:

bu arada misafirlerim henüz gitmedi ama gitmeye hazırlanıyolar:KK43:((alışmıştımm...bende fırsatları değerlendirip nete kaçıyorum bazen:))))özlüyorum napimmm:)))
ne güzelll hazır yanındaykennnn tadını çıkar herşeyin...

:KK66:
bizde seni özlüyoruzzz cidden:KK66:

Kızlar merhaba vajiyi yeneli 9 gün oldu adetim 3 gün gecikti gecikmesi normal mi?Kasıklarımda belimde adet ağrısı gibi ağrı var ama bu ağrı 9 gündür var ve akıntım oluyor..hamile kalma olasılığım çok çok düşük 1haftada tutucak değil ya ama insan heyecanlanıyor işte ya hiç gelmesin hamiş olayım:)yada bir an önce gelsin düzenli çalışmalara başlayalım:)tecrübeliler bilgilendirirseniz sevinirim...

X