Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kızlar bişey sorucam şu anda hastayım 3. günüm 6 gün sürüyor bebek düşünüyoruz hamile kalmak için hangi günler de denemek gerekiyor 12. 14. 16. günler diye biliyorum sizede sormak istedim yapmam gerekenler neler?

Bir dahaki reglini hangi gunde olacaksan o gunden 14 gun cikarr o gun senin yumurtlama gunun oluyor. reglinin ilk gununden itibaren say 12 14 ve 16. Gunleri ya da 11. 13 ve 15. Gunlerini dene iliskiyi. :)

Kızlar bişey sorucam şu anda hastayım 3. günüm 6 gün sürüyor bebek düşünüyoruz hamile kalmak için hangi günler de denemek gerekiyor 12. 14. 16. günler diye biliyorum sizede sormak istedim yapmam gerekenler neler?

Ben de düşünüyorum.Jinekoloğa gittim.Doktor 14-18 arası deneyin dedi.Siz hamilelik öncesi hangi testleri yaptırdınız?

Ben de düşünüyorum.Jinekoloğa gittim.Doktor 14-18 arası deneyin dedi.Siz hamilelik öncesi hangi testleri yaptırdınız?

Teşekkür ederim cnm..Daha hiç bi test yaptırmadım vajiyi yeneli 12 gün oldu daha 3 gündür de hastayım zaten inşallah bi problem çıkmaz da bu ay hamile kalırım..

Bir dahaki reglini hangi gunde olacaksan o gunden 14 gun cikarr o gun senin yumurtlama gunun oluyor. reglinin ilk gununden itibaren say 12 14 ve 16. Gunleri ya da 11. 13 ve 15. Gunlerini dene iliskiyi. :)

genelde hep gününde geliyor yada 1 gün önce 28 günde bir oluyorum o da 14. gün oluyor..

masal tekrar hoşgeldin. seni burda görmek güzel. muayene olmana ve testleri yaptırmana da çok sevindim. smear şikayetin olmasa da yapılsa iyi olurdu. benim de şikayetm yoktu ama hafif iltihap çıktı, fitil kullandım ondan sonra bebek çalışmalarına başladım. doktorun gerek görmediyse sorun yoktur tabi ama eğer içeride bilinmeyen bir iltihap durumu olursa düşük olabiliyor, bilgin olsun.

kızlar selamlar biz cumartesi şey yaptık :) ben 20 dk felan yattım ilk kalktığımda bişey yoktu sonralarda içimden geri gelmeye başladı spermler banyo yaptım ve ilişkiden nerdeyse 1 saat sonra dışarı çıktık yürüken felan hep geri geldi çok kötü oldum ya sizce neden geldi geri yada giden gitmişmidir bide ilişkiden sonra cok ötü bi sızı oldu vajide neden aceba baya devam etti sızı gibi değişik bişey yaaa

Kızlar merhaba vajiyi yeneli 9 gün oldu adetim 3 gün gecikti gecikmesi normal mi?Kasıklarımda belimde adet ağrısı gibi ağrı var ama bu ağrı 9 gündür var ve akıntım oluyor..hamile kalma olasılığım çok çok düşük 1haftada tutucak değil ya ama insan heyecanlanıyor işte ya hiç gelmesin hamiş olayım:)yada bir an önce gelsin düzenli çalışmalara başlayalım:)tecrübeliler bilgilendirirseniz sevinirim...
Hosgeldin aramiza :) Tebrik ediyorum kurtulmussun. Bizlerde çogumuz yenince regllerimiz gecikti. Ins bidahaki ay hayirlisiyla tutunur bebisin:emir_bebek:

gecmiş olsun canım,tüm sonucların temız cıkacak ınsallh.dua edıcem senın için,:KK24:
Allah razi olsun balimm.. Aminn :KK54:

kızlar adetim 10 gün geçti 1 hafta önce test yapmıştım negatif hiç bi belirtide yok sadece mide yanması oldu 4 gün geçti bide uzayan akıntım var kızlar dua edin ne olur bende hamiş kalıyım:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Bi haber varmi? Test yanilmis olabilir yani Ins öyledir :) Yanilmamista olabilir, regl bu isi belli olmaz. Hakkinda hayirlisi olur ins. Bidaha tekrarla testi istersen regl olmadiysan.. yada en kesini kan tahlili.

Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba.Vefatlar,hastalıklar derken zaman geçti.Umarım herkes çok iyidir.Geçmişi çok takip edemedim.Hamile olan herkesi tebrik ediyorum,sağlıkla kucağınıza alın inşallah.Elvan nasılsın,çok geçmiş olsun.Herşey gönlünce olsun.Beni de listeye ekler misin?Ben bugün jinekoloğa gittim.Artık bebek istiyorum.69 kiloyum.Doktor alacağınız kiloları düşünürsek biraz verirseniz iyi olur dedi.Yani önce 7 kg kadar vermem gerekiyor.Bir de toksoplazma ve rubella testleri özel de pahalı olduğu için yaptıramadım.Sağlık ocağında yaptırın dedi.Diğer tahlilleri yaptırdım.Smear yaptırmadım.Ben istemedim.Şikayetim olmadığı için,bilmiyorum hata mı yaptım?Tecrübeli arkadaşlar eksik olan birşeyler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Canim hosgeldin tekrar. Herseyin yoluna girmesine sevindim. Smear'i de yaptir bence. Iki saniyelik is zaten hem içinde rahat eder, selanin dedigi gibi belirti vermeyebilir iltihap vs varsa.. Bat'ini yazarsan eklerim listeye :KK16: Hakkinda hayirlisi olsun ins

kızlar selamlar biz cumartesi şey yaptık :) ben 20 dk felan yattım ilk kalktığımda bişey yoktu sonralarda içimden geri gelmeye başladı spermler banyo yaptım ve ilişkiden nerdeyse 1 saat sonra dışarı çıktık yürüken felan hep geri geldi çok kötü oldum ya sizce neden geldi geri yada giden gitmişmidir bide ilişkiden sonra cok ötü bi sızı oldu vajide neden aceba baya devam etti sızı gibi değişik bişey yaaa

:KK1::KK1: Biseylerin içine girmesi için 20 dakikaya bile gerek yok, millet hiç yatmayip hamile kaliyo, ki o spermler çok hizli yarisircasina hucümmmmm :KK4: giden gidiyo artik döllemeye kaliyo is, endiselenme, bukadarda üstüne düsme, bi relax bacim ya.
Tabiki geri gelicek, o sivi içerde kalacak degilya, sizida kendini kastigin için olmus olabilir. Kafani bunlarla yorma, stres yaptikça zorlastiriyosun isi. Ins bu ay güzel haberler aliriz senden. :KK34:

hazalcım özür dileyerek çok güldüğümü söylemek istiyorum :) Allah ol deyince kemrenin yaşadığı gibi vaji dışından bile içeri gidebiliyo spoşlarrr :) inşallah hayırlısıyla bir tanesi tutunmuştur :KK66:

Kizlar 3 gündür kahverengi kanamalarim oluyo, yine ilk düsükten sonraki 6 ayda da oldugu gibi devamli olacak bu herhalde. Temizlenememekten dolayimidir nedir anlamiyorum. Ama demin regl oldum sükür. çok sancim varrrrr:KK5: Bugün randevu alcam nmr için.
Bende durumlar böyle. Sizlerde ne var ne yok :KK16:

Teşekkür ederim cnm..Daha hiç bi test yaptırmadım vajiyi yeneli 12 gün oldu daha 3 gündür de hastayım zaten inşallah bi problem çıkmaz da bu ay hamile kalırım..

canım hoşgeldin aramıza.. önce gebelik öncesi testlerini yaptır bir de muayene olmanı tavsiye ederim... hem daha çok yeni yenmişin.. ne kadarlık evlisin kaç yaşındasın bilmiyorum ama azcık alışsan da öyle düşünsen hamişliği..

Kizlar 3 gündür kahverengi kanamalarim oluyo, yine ilk düsükten sonraki 6 ayda da oldugu gibi devamli olacak bu herhalde. Temizlenememekten dolayimidir nedir anlamiyorum. Ama demin regl oldum sükür. çok sancim varrrrr:KK5: Bugün randevu alcam nmr için.

canım ayağını sıcak tut panduf filan varsa giy çıkarma hemen geçiriyo.. bir de ilaç içme ağrıkesici filan çok zararlı imiş.. geçmiş olsun..

Son düzenleme:
canım ayağını sıcak tut panduf filan varsa giy çıkarma hemen geçiriyo.. bir de ilaç içme ağrıkesici filan çok zararlı imiş.. geçmiş olsun..

Sagol gülümm:KK16: Giymez olurmuyum ayaklarim buz kesildi. Eskiden hemen agri kesici alirdim, geçirirdi ama sonradan zararli oldugunu duyunca biraktim. Kivraniyorum, yuvarlaniyorum, atlayip zipliyorum ama skyorum disimi :KK53: sükür bir kaç saat sürüyo geçiyo. Sen naptin canim nasilsn, sonuçlardan haber varmi?

canım hoşgeldin aramıza.. önce gebelik öncesi testlerini yaptır bir de muayene olmanı tavsiye ederim... hem daha çok yeni yenmişin.. ne kadarlık evlisin kaç yaşındasın bilmiyorum ama azcık alışsan da öyle düşünsen hamişliği..

Hoşbulduk cnm haklısın bi görünmem gerekiyor ama vajiyi yenmenin sevinci bebek istemenin heyecanı ilk aydan tutarmı diyorum bu ay çalışmalara başlıycaz eğer tutmazsa diğer ay gidicem cnm bu ay akışına bırakmak istiyorum normal bir bayan gibi hasret kaldım çünkü..3,5 yıllık evliyiz 25 yaşındayım bu hastalıkla zaten baya bi zaman kaybettik eşimde bende çok istiyoruz bebiş vajiyi doktor tedavisiyle yendim cnm bi sorun yok çok şükür 10 gün gayet iyi ilişkiye girdik acı kasma falan yok atlattığımı düşünüyorum artık tek duam allah başka hastalıkla çocukla sınamasın bizi...

hosgeldin aramiza :) tebrik ediyorum kurtulmussun. Bizlerde çogumuz yenince regllerimiz gecikti. ıns bidahaki ay hayirlisiyla tutunur bebisin:emir_bebek:

Allah razi olsun balimm.. Aminn :KK54:

Bi haber varmi? Test yanilmis olabilir yani ıns öyledir :) yanilmamista olabilir, regl bu isi belli olmaz. Hakkinda hayirlisi olur ins. Bidaha tekrarla testi istersen regl olmadiysan.. Yada en kesini kan tahlili.

Canim hosgeldin tekrar. Herseyin yoluna girmesine sevindim. Smear'i de yaptir bence. ıki saniyelik is zaten hem içinde rahat eder, selanin dedigi gibi belirti vermeyebilir iltihap vs varsa.. Bat'ini yazarsan eklerim listeye :KK16: Hakkinda hayirlisi olsun ins

:KK1::KK1: Biseylerin içine girmesi için 20 dakikaya bile gerek yok, millet hiç yatmayip hamile kaliyo, ki o spermler çok hizli yarisircasina hucümmmmm :KK4: Giden gidiyo artik döllemeye kaliyo is, endiselenme, bukadarda üstüne düsme, bi relax bacim ya.
Tabiki geri gelicek, o sivi içerde kalacak degilya, sizida kendini kastigin için olmus olabilir. Kafani bunlarla yorma, stres yaptikça zorlastiriyosun isi. ıns bu ay güzel haberler aliriz senden. :KK34:

elvanım kafaya takmıyorum yaa (desemde az yalan söylemiş olurum) yani takmamaya cvalıısyorum ama baya geldi bu sefer cok rahgatsız oldum inşallah güzel haberlerimi bveririm bu aya ayyyy o sızı cok fena bişey ya 1-2 saat agrıdı nerdetyse

hazalcım özür dileyerek çok güldüğümü söylemek istiyorum :) allah ol deyince kemrenin yaşadığı gibi vaji dışından bile içeri gidebiliyo spoşlarrr :) inşallah hayırlısıyla bir tanesi tutunmuştur :KK66:

cnm niye özür diliyosun :) olsun evet öylede ne biliyim cok geldi ya geri normalde geliyo ama bu kadar değildi

hazal herkeste öyle oluyor, ilk anda giden gidiyor zaten merak etme. sen zaten bu şekilde deneme yapmıyor muydun? ilk kez yapmışsın gibi yazmışın, şaşırdım :KK52: sızı tahrişten olmuştur, bence endişelenecek bişe yok.

hazalcım özür dileyerek çok güldüğümü söylemek istiyorum :) Allah ol deyince kemrenin yaşadığı gibi vaji dışından bile içeri gidebiliyo spoşlarrr :) inşallah hayırlısıyla bir tanesi tutunmuştur :KK66:

ay spoş muuuu :KK52::KK52::KK52: ben de buna çok güldüm kız, çok yaşa e mi :)

canım mayısın 2si ama özellikle 4 ü 6 sı mutlaka ilişkiye gir... bugünler yanlış hesaplamadıysam yumurtlama günlerine denk geliyor... ama bi dr gitsen ve testlerini yaptırsın daha iyi, kafan rahat olur... ben kontrole gittikten 1 ay sonra hamile kaldım :)

elvanım geçmiş olsun canım, oh regl de olmuşsun bi polara ya da battaniyeye bürün ısıt kendini uyuyabilrsen uyu.. sonra bişeyciğin kalmaz inşaallah :KK16:
biz de bugün tam 7 haftalık olduk ve kesemizi gördük teyzesi çok şükür... inşaallah Allah ım sıkıntılarından kurtulmanı ve sağlıklı sıhhatli bir şekilde hamile kalmanı nasip eder ve tamanına erdirir inşaallah :KK16: :KK16: :KK16:

hazal herkeste öyle oluyor, ilk anda giden gidiyor zaten merak etme. Sen zaten bu şekilde deneme yapmıyor muydun? Ilk kez yapmışsın gibi yazmışın, şaşırdım :KK52: Sızı tahrişten olmuştur, bence endişelenecek bişe yok.

yok canım yapıyorum normalde bu kadar fazla gelmiyodu ay yolda yürüken bil geliyodu cok kötü oldum ondan ama en cok sızı damda böle yazdım cok kötü değişik bi ağrı yaa

X