Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canımmmmmm tebrık ederım ıncı soyledı sanırım gecenlerde yazdım da buraya senı sordum. oyle duydum bebısını. aylardır gorusmuyorduk cok sevındım canım ALLAH tamamına erdırsın saglıcakla dogsun buyusun ınsaallah bebısın. adını dusundnuz mu ???? ayyyy cok heyecanlandım gecen kıs, yaz neler konusuyorduk sımdı nelerden bahsedıyoruz bak.

canımmmmmmm ya ne zor gunler gecırmıssın hakıkaten cok guclu bır hatunsun sen hep derım. yıne esını tesellı etmek sana dusmus. cok sukur bıtmıs o gunler. artık gobusun cıkması, bebısı sevme, cıcıler alma zamanı baslamıs. ohhhh bır de kız olacak

kızlar bırsuru anne adayı gordum cok sevındım hepınızı tebrık ederım ALLAH analı babalı buyutmeyı saglıcakla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsaallah

tanıdıklarımdan ıncı de hamıleymıs. onu da cok tebrık edıyorum ozellıkle. mutlulugun daım olsun ıncı.

evet aslında gönülden istemek en önemlisi...

Merhabalar...
Ben de sizler gibi vajiyi yendim ve bebek istiyorum.
daha bir ay oldu yeneli.

kadın altta olacak, hatta altına yastık koysa daha iyi... eşi boşaldıktan sonra bir süre yatacak kalkmayacak..
ee başka?? bi an önce olsun istiyorum tabi Allah bilir ama.. neler yapabilirim başka? şöyle tıbbi acıdan bi akıl verebilecek olan var mı?

deneyimli arkadaşlar? diğer topic deki gibi yardımlarınız çok önemli...
şimdiden teşekkürler :)

sağol, nerden nereye gerçekten. çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. allah sana da nasip etsin inşallah. ismi doğunca belli olacak, hayırlısı bakalım. sen ilk yazdığında da cevap yazmıştım ama gerilerde kaldı göremedin sanırım.

evet, alışverişe başladık. fazla bir şey almamaya çalışıyorum. sadece gerekli şeyleri alacağım. ama bazen insan görünce dayanamayıp alıyor, çok tuhaf bir hismiş bu :)))

evet aslında gönülden istemek en önemlisi...

Amin. Aynen, bende cok duydum ve once turkce mealini okudum, ki bileyim neyi okuyorum anlami nedir diye. boylece daha icten okuyosun bence anlamini bilince

Son düzenleme:

tebrikler. alttada olur usttede farketmiyo pek. Olacaksa her turlu olur. Yarim saat yatsan yeterli. onemli olan stres yapmamak, gercekten cok etkiliyo. ovulasyon testi kullnanip yumurtlama gunlerini tespit edebilirsin. herseyden once bi jinekologa gdip altan muayene olabilirsn. folik asite baslamalisin. ve tam kan sayimi yaptrman lazim (kizamik(cik) toksoplazma,guatr vs vs inceleniyo.) Tedbiri alip takdiri Allaha birakmak lazim. Ins en hayirli zamanda kavusursun bebebegine :)

Son düzenleme:
otun adı fatma annemizin eli. Hakikaten de el gibi bir şekli var, suya konulunca açılıyor, Medine' den getiriyorlar, suyunu içiyor hamile kadınlar, tekrar tekrar başka hamileler için kullanılabilir, otu bulursanız, kullandıktan sonra atmayın başkaları da sebeplensin .

peki bitkisel olduğu için zararlı olma ihtimali var mı? tamamen zararsız olduğu kesin mi? hani alerji yapar filan belki?? merak ettim ben bunu.:44::44::44::44:

Çok sağol Elvancım.
sağlık ocağına gittim folik asite başladım. 3.günüm. kan testini de perşembe yaptırmayı düşünüyorum. aç karnına olması gerekmiş.

ovulasyon testini eczaneden bulabilirim değil mi?

adetimden 14 gün sonra mı yapmam gerek o testi?

bi de ne kadardır acaba??

bu da son sorum.. alttan muayenede illa kameramı sokuyo, yoksa elle mi muayene ediyo? o olmadan olmaz mı yani... :44:

ben yurt disinda kaliyorum canim fiyatlar ayni degildir. ama forumdakilerden bildigim kadariyla ucuz testlerde varmis eczada.
eger adet dongun 28 gunse ozaman 12gunde baslayabilirsn. bazen erken yada gec yumurtlama olabiliyo oyzdn ben hep 10-11 gunde basliyodum.
eger 30sa 14 gun ,32 gun 16.gunde basla.
yok yok alttan ultrasonla muayene ediyolar zaten olki kolay oldgunu anla icinde rahat eder, hamileligindede rahat olursun

Bugün regl günüm.ve ara ara regl ağrılarım oluyor.ama hâlâ olmadım.gebelikle ilgili göğüs ucu belirtisi d var.hayırlısı ama dua edin lütfeeeeen

Bugün regl günüm.ve ara ara regl ağrılarım oluyor.ama hâlâ olmadım.gebelikle ilgili göğüs ucu belirtisi d var.hayırlısı ama dua edin lütfeeeeen

Hayirlisi olsun ins hamilesindir cnm. yoktun nezamandir nasilsin gorsmeyeli

Hamilelik testi canim bakalim bugun kesin sonuc belli olucak
iyi bak
kızlar değerim:79,04 daha minicik bi bebeğim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayber ece bacımm çok çok çok sevindim uzun süredir giremeyince yeni duydum... hayırlı olsun bebişin Allahım hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşlh... ekim annesimi olucaksın sen maşallah ne diyeyim şaşırdım sevindim duygulandım... rabbim isteyen herkese versin... hayırlı evlatlar olsun inşallah... evinize bereket getirsin inşallah...kendine iyi bak zaten sanırım iyi bakmaya başlamışşsın buralara uğmadığına göre hadi bakalımmm

İyiyim sen nasılsın elvancım .hamile misin yanlış mı okudum.geçen ay hüsranla sonuçlanınca nete girmemeye karar vermiştim.yine regl dönemi ve yine bir umut:))

Anladm cnm hakkinda hayirlisi olsun. evet ikinci kez hamileydim ama yine dustu cnm. hayirlisi olsun her birimizin hakkinda ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…