Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar değerim:79,04 daha minicik bi bebeğim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ay cok sevindiiiiimmmmmmm RABBIM saglikla kucaginada aldirsin inss
Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm moralim bozuluyor bu haberleri alınca ama rabbimiz takdiri elden bişey gelmiyor ağırdan başka.
Hakkında hayırlısı en kısa sürede ınş...

sagol canim benim dedigin gibi Allahin takdiri. sende rahat ol normaldir o bel agrilari bence. randevu tarihinede bsy kalmamis zaten. saglikla kucaginada alirsin ins

ay cok sevindiiiiimmmmmmm RABBIM saglikla kucaginada aldirsin inss

sagol canim benim dedigin gibi Allahin takdiri. sende rahat ol normaldir o bel agrilari bence. randevu tarihinede bsy kalmamis zaten. saglikla kucaginada alirsin ins

Amin canim insallahhh

Eki Görüntüle 624651

kizlar batimi yanlis hesaplamisim batim 7subatmis.

Ve buda 3gunde yaptigim digerlerinden farkli bi marka 4.test, hepside pozitif yanlis cikma ihtimali artik yok sanirim yarin kan sonucumu alicam hayirlisi :)

e hadi gözünaydın, hızlı hamile allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. umarım değerin de yüksek çıkar.

sen gönüllerin şampiyonusun

hadi hayırlısı, darısı 3. aya inci. ben de seni merak ediyordum, ne zamandır yoksun, bulantılar mı başladı?? bel ağrısına gelince, benim belim sorunlu hep ağrır zaten ama hamilelik nedeniyle extra bir bel ağrısı çekmedim. benim ağrım sürekli kasıklarımda, kasık da değil aslında yumurtalıklara denk gelen sağda ve solda 2 nokta var ya, oralar sürekli ağrıyor, doktora sordum normalmiş. hatta bazı arkadaşlar kız bebekler daha çok kasık ağrısı yapar bile dediler. ve daha çok bulantı yaparlarmış, bunu da doktorum söyledi. kızlar biraz daha fazla hırpalıyor anneyi dedi :))) nazlı sıpalar :))

selacım selam tatlım.hamişlik nasıl gidiyor.kız azıcık eşine nazlan canın bişeyler istesin.

selacım selam tatlım.hamişlik nasıl gidiyor.kız azıcık eşine nazlan canın bişeyler istesin.

nerdeee, hiç aşermedim desem yalan olmaz. bir ara hamur işlerine sarmıştım, mide bulantısı nedeniyle bir tek onları yiyebildim. öyle imkansız şeyler istemedi hiç canım. istediklerimi de aldı getirdi sağolsun. kruvasan ve boş börek yedim bol bol :))) ben naz yaptım da onun pek umrunda olmadı, benimki de nazdan çok sürünmekti zaten, eve gelip yığılıyordum bulantıdan. pek bişeye halim kalmıyordu. erkenden uyuyordum. şükür artık iyiyim.

tekrar tebrikleeeer!! sağlıkla kavuşun, allah analı babalı büyütsün.

Sagol canim Allah razi olsun degerim henuz cok yeni dr iki haftalik filan dedi zaten yumurtlama gunumde iki haftadan biraz fazla sanirim zama.la daha da yukselecek :) canim bu arada bisey sorucam bizim evde grip nezle salgini basladi sadece limon sıkıp suyunu ictim bi zarari olur mu?

Sağol canım.bulantilar başladı ölüyorum sabahları benim kasiklarimda belimde ağrıyor onun dışında iyi bi sorun yok bakalım ayın 15ini bekliyorum.bana da diyorlar kaşık agrisi kız die ama bakalım hayırlısı...

diğer topikde bikaç gündür konuşuyoduk ve netleştirdik çok şükür bu topiğede yazmadan edemicem yineee Rabbim sağlıkla hayırlarla kucağına almayı da nasip etsin inş...minişinle beraber kocaaaamaaannn aile olunnn inş..

Oy canimmm ecrinimmm cok cok cokkk sagol Allah razi olsun Rabbim herkese versin saglikli sihhatli minisler

elvancim beni de hamislerin listesine alir misinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…