Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Gunaydın Kızlar.
Bayagdır ugramıyordum topiğe erkek kardeşim askere gitti bende 10 gundur annemlerdeydim.
Ece canım hamileymişsin öncelikle seni tebrik ediyorum bayag bi hızlı cıktın sen:KK34:
Elvancım senin bebişin içinde inan ne diyecegimi bilemiyorum. Üzme kendini hakkında hayırlısı buymuş demekki :KK43:

peki bitkisel olduğu için zararlı olma ihtimali var mı? tamamen zararsız olduğu kesin mi? hani alerji yapar filan belki?? merak ettim ben bunu.:44::44::44::44:
Burda hamilelerin arasında dolaşıyor o bitki, sohbet grubunda hamile arkadaşlar vardı, doğumda kullanıp bir diğerine veriyorlardı, bilimsel bir bilgim yok elimde, amprik olarak kullananlar bir yan etkisine rastlamadılar :KK1:, bu bilgiyi verebilirim :KK34:.

vajiyi yendim çok şükür.şimdide bebek istiyoruz.ama ilişkiye başlarken azda olsa jel kullanıyorum.jel de ultrason jeli.bu gebeliğe engel olur mu?:18::18::18::18::18::18::18:

vajiyi yendim çok şükür.şimdide bebek istiyoruz.ama ilişkiye başlarken azda olsa jel kullanıyorum.jel de ultrason jeli.bu gebeliğe engel olur mu?:18::18::18::18::18::18::18:
ultrason jeli kullanmadım su abzlı evet ama bildiğim ve bizzat jelin üzerinde okudum cinselliğe yönelik kayganlaştırı jellerde spermlerin aktivasyonunu bozar yavaşlatır ifadesiydi... yani kullanmasan daha iyi olur.... :)

ultrason jeli kullanmadım su abzlı evet ama bildiğim ve bizzat jelin üzerinde okudum cinselliğe yönelik kayganlaştırı jellerde spermlerin aktivasyonunu bozar yavaşlatır ifadesiydi... yani kullanmasan daha iyi olur.... :)
tamam canım jelsiz de oluyo ama jelle daha kolay diye artık kullanmayım

Ben ikinci hamileligime kalmadan önce Ya Varis (707kere), Ya Evvel (1000 kere)ismini zikretmistim, ve Meryem suresi okumustum (41 gün boyunca devamli okucaktim), 7.günde filandi herhalde hamile oldugumu ögrendigimde. 5 Ay olmadi düsükten sonra, bunlari okudugum ay hamile oldugumu ögrendim. Yüce Rabbim dualarimizi karsiliksiz birakmasin Ins.

elvancım hamile misin yoksa :KK52::KK52::KK52:

Burda hamilelerin arasında dolaşıyor o bitki, sohbet grubunda hamile arkadaşlar vardı, doğumda kullanıp bir diğerine veriyorlardı, bilimsel bir bilgim yok elimde, amprik olarak kullananlar bir yan etkisine rastlamadılar :KK1:, bu bilgiyi verebilirim :KK34:.

teşekkür ederim, çok açıklayıcı oldu :))

elvan, listeye yeni bir kutucuk mu eklesen, dogan bebekler icin :emir_bebek: :nazar:?
teyze olduk biz, :KK64::KK64::KK64::KK64:
:nazar::nazar: :emir_bebek:

ayyyyyyy kim dogurduuuuuuu :KK52: catlarim smdi kemremiii kim kim? :KK76:
cook duygulandimm helall beee nerden nereye cok sukur:nazar:
her kimse cok tebrik ediyorum, eklememmi hemde zevkle eklerim
gorur gormez kim dogurdu kizmi erkekmi bide isim yaz cok merak ettim

Son düzenleme:
ayyyyyyy kim dogurduuuuuuu :KK52: catlarim smdi kemremiii kim kim? :KK76:
cook duygulandimm helall beee nerden nereye cok sukur:nazar:
her kimse cok tebrik ediyorum, eklememmi hemde zevkle eklerim
gorur gormez kim dogurdu kizmi erkekmi bide isim yaz cok merak ettim

çiçekreşo heralde elvancım :) :nazar::KK64::KK64::KK64:

kemre doguma giderken mes. atmıştı ama ben onu henüz arayamadım sezeryan olacagı için. Yarın size haber veririm dua istemişti inşaallah ilk bebegimiz dünyaya gelmiştirrrrrrrrrr::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çiçekreşo heralde elvancım :) :nazar::KK64::KK64::KK64:

ay hadi ins kolayca dogurur saglik icinde kucaklar
kemre doguma giderken mes. atmıştı ama ben onu henüz arayamadım sezeryan olacagı için. Yarın size haber veririm dua istemişti inşaallah ilk bebegimiz dünyaya gelmiştirrrrrrrrrr::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

anammmmm pes pese dogum haberleri alcaz bu aralar listenin basindakiler birbirine cok yakin tarihteler, Rabbim hepsine kolay dogumlar nasp etsn ins haberdar olanlar bze haber versnler :KK16::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Yok be gulum, yani hamileydimde yine dusuk oldu..

elvancım çok özür dilerim konuşmuştuk hatta ama üzerinden çok zaman geçmiş gibi geldi yeniden hamile sandım canım kusura bakma nolur :KK14::KK14: Allah ım hayırlısıyla birlikte nasip eder inşaallah hepimize:KK16::KK16:

:KK9: cicek"reso"nun eli kulaginda, bekliyoruz prensesi.
:KK52: bizi prens teyzeleri yapan kemre :nazar::nazar:

kemreeeeeee :KK52::KK52::KK52: gözümüz aydın canım :21::21::21: burdaki yürekler o kadar samimi ve içten ki, diğer topicte kıvranmalarımı gören kemre hep destek verdi özelden :KK16::KK16: canım Allah ım bebeğinle eşinle mutlu, huzurlu bir ömür nasip etsin inşaallah, bebişinizin şansı bahtı kaderi güzel olsun inşaallah:KK16::KK16:

ay hadi ins kolayca dogurur saglik icinde kucaklar

anammmmm pes pese dogum haberleri alcaz bu aralar listenin basindakiler birbirine cok yakin tarihteler, Rabbim hepsine kolay dogumlar nasp etsn ins haberdar olanlar bze haber versnler :KK16::nazar::nazar::nazar::nazar:

candy34 de var bir de. ondan da haber alsak keske.

X