Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

baska bir linkte olmak üzere yaparim dedi. ya da pc icin program olarak da yapabilirim dedi. ne istiyorsak söyleyecekmisiz. atiyorum yumurtlama, sat, bat, haplar. benim aklima baska birsey gelmedi, bu kür yapanlar falan var aramizda onlar da liste verirse onlari da ekletirim. cörek otu, sogan mogan, yok klomen. yani hersey tek bir yerde olsun isteyen varsa diye söylüyorum. kisisel ajandadan data cekip, cileklipudingin dedigi gibi listeyi de ayri bir linkte otamatik tikleterek gösterirmis. aman bir sürü sey anlatti, 5dk sonra fenalik geldi, dediklerinin yarisini anlamiyorum. silverlight dio, c# dio, java dio.

neyse, ajandada su da olsun diyeceker varsa, mesaj atsinlar. ben gece gelirim gene.

kızlar pc de ya da cepte kullanabılecegımız bu programlara nasıl ulasırız
Canim telde market var ordan menstrual calender diye bi prog. indirdim iste..

Sagolsun, itiraz etmedi. Benim için önemli olan bat, ovu testi + /- (yumurtlama günü) , hangi gün iliski, ilaç (folik)

Son düzenleme:

canim ben 2 haftadir iciyorum her gun bitane folik asit hapii :))

ayyy çok güzellll , aklıma gelince yazıcam eklenebilecek şeyleri . Çok sağolun karı koca olaraktan .

demir ilacı, vitamin ilacı, folik asit, benim kullanmam gerekenler bunlar .

Her aksam liste düzenlerim.. O günün aksamina kadar kim içtiyse listeye not ederim, eger bu düzenli içmemize yardimci olacaksa elimden geldigince hazirlamaya çalisirim listeyi Evet biraz yorucu olcak ama denemekten ne çilar

yakında bende sıze farklı bır suprız ıle dönebılırım :) haber beklıyorum yuksek mercılerden :)
bak sımdı mesajını gorunce aklıma geldı hemen ıctım :)

Yeni topik hayırlı olsun uğur getirsin hepimize :)) Görünce çok sevindim çünkü bu aralar ben de aynı konu üzerine araştırma yapıyodum ... Allahım bu mübarek ayda inş. hepimize evlat sahibi olmayı nasip eder

yakında bende sıze farklı bır suprız ıle dönebılırım :) haber beklıyorum yuksek mercılerden :)

Ben catlarim smdi ip ucu versen
canim ozaman zealeadan tam kesin cevap alana kadar liste olayi kalsn, burda hergun hatirlatir birilerimz

Amin tatlm hosgeldin senide listeye ekliyim o halde beklenen adet tarihni yazarmsn bu ay ilk ayin olcak ozaman bebek calsmasi icn herhalde

Son düzenleme:
siz en iyisi hapını için yeşillikle filan uğraşmayın sonra tokso çıkıyo karşımıza.. en iyisi ilaç :)

yahu ben çatlarım :) bana noluyosa hem bebek düşünmüyosun hem de çatlıyosun desene gülsevdam :) ama ben bugün lunaparka gittim ya herkesin elinde ya da karnında bebek vardı ne bileym imrendim hiç istemediğimi filan düşünmye başlamıştım ki bebekleri görünce içim cız edince anladım ki bende bebek istiyroum

o kürleri ben yapıyorum bal tarçın çörektu karışımı o olabilir mesela birde bat geçince yapılan kan/idrar testleri

o kürleri ben yapıyorum bal tarçın çörektu karışımı o olabilir mesela birde bat geçince yapılan kan/idrar testleri
bu kür günün hangi saatinde kullanılıyor, yani sabah-akaşam mı? sadece sabah mı? Aç karna mı? yemeklerle beraber mi? Bende baktım evde varmış, k.validem vajinismusken çocuğum olmuyor zannetiği için yapmış, getirmiş . Hem bana hem eşime yedirmeye çalıştı. Eşimin zoruna gitmiş, o yüzden ağzına sürmedi , bende k.validem bizdeyken onu kırmamak için bir iki kaşık yedim, sonra öylece bıraktım.
Bence bu karışım erkekler içinde faydalı. Sperm kalitesini arttırabilir, yoksa k.validem eşime yedirmeye çalışmazdı .

Elvaan canım benide eklermisin. BAT 20 ağustos Denme süresi 3.cü ay ağustos. Allahım tüm isteyen nasip etsin bebek.

Amin tatlm hosgeldin senide listeye ekliyim o halde beklenen adet tarihni yazarmsn bu ay ilk ayin olcak ozaman bebek calsmasi icn herhalde

Hoşbuldum Evet bu ay ilk denememizdi beklenen adet tarihim 9 ağustos hayırlısı bakalım bekliyorum :18: olmazsa bi dahaki ay ovulasyon testi alcam

yuppiii bebiş gelıyoorrrrrrrrrrrrrrrsen korunmayı allahım ınallah cokbekletmez seni inşallahhh

restaurantın adını bılmıyorumki cnm orda sahılde oldugunu bılıyorum sadece olabılır o mısafırlerın arasına karısabılırım

ben hiç ıcmedım su folık asıtı doktor um ıcm demıstı bırde bendenıyım bakalım sunu:)

nasıl alıcam ılacın adını folık asıt mı dıcem eczaneye yoksa saglık ocagına gıdıp mı solesem yazsa ?nasıl yapsam

devlet ödemiyo canım o ilacı yazdırmadan alabilirsin. folik asit dersen verirler.. folik asit+b12 galiba ilacın adı.. fiyatı da hatırladığım kadarıyla 10 lira civarında..

Ben catlarim smdi ip ucu versen
canim ozaman zealeadan tam kesin cevap alana kadar liste olayi kalsn, burda hergun hatirlatir birilerimz

kızlar cok buyuk suprız degıl ama azcık sabır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…