Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

yuppiii bebiş gelıyoorrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:sen korunmayı allahım ınallah cokbekletmez seni inşallahhh

restaurantın adını bılmıyorumki cnm orda sahılde oldugunu bılıyorum sadece olabılır o mısafırlerın arasına karısabılırım:KK1::KK1:

sahılde ay merak ettım hangısı ve bu kadar yakın ama uzak olmak :KK43:
inşallah canım bekletmeden gelir bebiş ama senınle beraber o mutlugu yasarsam hersey tam olur benım ıcın:KK19:
5 vakıt duam beraber yasıyalım bu mutlulugu:KK19:

ben hiç ıcmedım su folık asıtı doktor um ıcm demıstı bırde bendenıyım bakalım sunu:)

nasıl alıcam ılacın adını folık asıt mı dıcem eczaneye yoksa saglık ocagına gıdıp mı solesem yazsa ?nasıl yapsam

devletın verdıgını aldım ılk once sonra solgarın kını tavsıye ettıler eczacıda o daha ıyı ama farketmez ıkısıde dedı
ben solgarla devam edıyorum 19 tl falan

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Kemre:KK49::KK9:
Senay_Mehmet:KK49::KK9:
Owner20 Temmuz :KK53: 2 ayGecikme var, bebekmi var :KK76:
Trinity2 Agustos1 ayBekliyor

elvan topik hayırlı olsun..valla iyiki açmışın böle bi topik...çok gerekliydi...neden yok diyodum bende..aklımdyken sen yapmışın...süpersin...

slm kızlar,bende vajıyı yenelı bgun 23 gun oldu.halıyle bebış için ılk denememız olcak.BAT 11 agustaos.ümidim yok ılk aydan ama Allah tan umıt kesılmez.benıde lısteye eklersenız sevınırım.B u mubarek ay ugurlu gelsın hepimize insallah:KK24:

Benim için önemli olan bat, ovu testi + /- (yumurtlama günü) , hangi gün iliski, ilaç (folik)

demir ilacı, vitamin ilacı, folik asit, benim kullanmam gerekenler bunlar :KK3:.

o kürleri ben yapıyorum bal tarçın çörektu karışımı o olabilir mesela birde bat geçince yapılan kan/idrar testleri

tamam, bunlari listeleyip verdim. login olup girecegimiz bir sayfa olacak, hostumuz serverimiz herseyimiz var. database i olusturmasi biraz vakit alabilir dedi.

SaskinAnne, bat gecmesine bagli olarak kan ve idrar testlerini regl döngüsüne göre otomatik mi göstersin takvim? ona göre bunun algoritmasini bilmesi lazim koda girmek icin.
kan testi battan önce de yapiliyor ama idrar testi sonra degil mi? bunun süresini biliyorsan yazar misin, ya da yumurtlamayi takiben olusan döllenme süresi kacinci günler vb.

ilkokul cocuguna anlatir gibi anlatmak lazim. diger opsiyon, iconu sürükleyerek kullanicinin kendinin belirlemesi. bu reglisi her ay XX gün kadar sürmeyenler icin zaten olacak, ama bir de calar saat gibi düzenli olanlarimiz var, onlarda otomatik isaretleyebilir takvim.

bir de takvime isim bulalim beraber. taslak asamasinda mr. zealea kendisine i-miki diyor :KK52:

bende bişiler türeteyim: miki ajandası, miki takvimi, miki günleri... :KK52:

ooo lıste uzar gıder :)
ılacı ıcmeyı yıne unuttum mısafırler varken yanlarında ıctım :)
bugun cok yoruldum herkesı oper dınlenmeye ucar
mısafır agırlamak cok guzelde sıcaklar olmasa:KK43:

tamam, bunlari listeleyip verdim. login olup girecegimiz bir sayfa olacak, hostumuz serverimiz herseyimiz var. database i olusturmasi biraz vakit alabilir dedi.

SaskinAnne, bat gecmesine bagli olarak kan ve idrar testlerini regl döngüsüne göre otomatik mi göstersin takvim? ona göre bunun algoritmasini bilmesi lazim koda girmek icin.
kan testi battan önce de yapiliyor ama idrar testi sonra degil mi? bunun süresini biliyorsan yazar misin, ya da yumurtlamayi takiben olusan döllenme süresi kacinci günler vb.

ilkokul cocuguna anlatir gibi anlatmak lazim. diger opsiyon, iconu sürükleyerek kullanicinin kendinin belirlemesi. bu reglisi her ay XX gün kadar sürmeyenler icin zaten olacak, ama bir de calar saat gibi düzenli olanlarimiz var, onlarda otomatik isaretleyebilir takvim.

bir de takvime isim bulalim beraber. taslak asamasinda mr. zealea kendisine i-miki diyor :KK52:

şimdi şöyle olabilir mesela 12 ağustos bat diyelim 13 ağustos-16 ağustos-19 ağustos gibi farklı tarihlerde idrar testi yapılabilir o şekilde uyarı verebilir ve idrar testi poz. olursa eğer kan testi için sinyal verebilir diye düşündüm ben
birde isim konusunda egg olabilir adı yada fertility falan olabilir

Son düzenleme:
kemre hiç görüşemiyoruz...................

Evet canım, görüşemiyoruz :KK43: . Bugün de oğlumu işyerime getirdim, hiç müsait olamadım nete girmeye. Oğlumla bugün bütün gün beraberdik işyerimde. Nasılsın, nasıl gidiyor hayat??

Son düzenleme:
siz en iyisi hapını için yeşillikle filan uğraşmayın sonra tokso çıkıyo karşımıza.. en iyisi ilaç :)
Yesilliktende toksomu bulasiyo :KK53:

yahu ben çatlarım :) bana noluyosa hem bebek düşünmüyosun hem de çatlıyosun desene gülsevdam :) ama ben bugün lunaparka gittim ya herkesin elinde ya da karnında bebek vardı ne bileym imrendim hiç istemediğimi filan düşünmye başlamıştım ki bebekleri görünce içim cız edince anladım ki bende bebek istiyroum:KK43:

Ay canim :) Allah gönlüne göre versin..

ben hiç ıcmedım su folık asıtı doktor um ıcm demıstı bırde bendenıyım bakalım sunu:)

nasıl alıcam ılacın adını folık asıt mı dıcem eczaneye yoksa saglık ocagına gıdıp mı solesem yazsa ?nasıl yapsam

Canim Trde nasil olur bilmiyorumda reçetesiz aliniyomus diye duydum, bende eczaneye gidip folik asit dicem :26:

slm kızlar,bende vajıyı yenelı bgun 23 gun oldu.halıyle bebış için ılk denememız olcak.BAT 11 agustaos.ümidim yok ılk aydan ama Allah tan umıt kesılmez.benıde lısteye eklersenız sevınırım.B u mubarek ay ugurlu gelsın hepimize insallah:KK24:

Canim Tebrik ederim :) Vajinusmus topigindemi yendin? nikini hatirlayamadim.. Gözün aydin.. Ins çok beklemeden bebeginde olur.. Hemen yaziyorum listeye :KK54: Hosgeldin aramiza bu arada

i-miki yikiliyoo benceeee :KK52::KK52: Benim teldeki prog mesela yumurtla günlerini otomatik olarak gösteriyo hangi gün daha çok dogurganlik var otomatik gösteriyo, ondan sonra süphelide olsa ilk regl gününü gösteriyo.. Bundanmi bahsettin otomatik gösterir takvim diye?

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Kemre:KK49::KK9:
Senay_Mehmet:KK49::KK9:
Owner20 Temmuz :KK53: 2 ayGecikme var, bebekmi var :KK76:
Trinity2 Agustos1 ayBekliyor
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Alexanderetta9 Agustos1 ayBekliyor
Hanzadem2711 Agustos1 ayBekliyor

Liste kabarmaya basladi.. Allah bu ay her birimize nasip eder InsAllah:KK16::KK16:

Son düzenleme:
X