Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

o bahsettigin kalinlasan rahim duvari... herekeste olur. yumurta aki kivaminin rengi de yumurta aki gibi olmali. herkeste yumurta aki kivaminda akinti olmaz. östrojen seviyenle ilgili bir durum. bol su icerek ve bazi bitkisel seylerle takviye edebilirsin (ör. vitex).

çünkü bende hiç öle akıntı olmuyo hayırlısı ya bakalım artık takmıyorum her ay olacak mı olmayacakmı diye allahım biliyo ne zaman göndereceğini inşallah bekletmez hepimi hayırlı bi şekilde bebeiş sahibi oluruz

dogal yollarla takviye yapabilirsin. su en önemlisi (günlük 2 -2.5 litre), asit orani az beslenme, cuha cicegi yagi (evening primrose oil) ve icinde guafenisen olan öksürüp surubu, yesil cay ve cig sarimsak arttirir deniliyor.

valla herseyi kitabina uygun yapip tutturamayan da var, tesadüfen tutturan da var. fazla takinti yapmadan maclara cikip, ligin bitmesini bekliycez sampiyon olursak ne iyi.

hahahaa cok güldümm aynen şampiyon olmayı beklicez takmıyorum ya napıyım olursa olur

kızlar birsey sorucam.bazıları soğan küründen bahsediyor.bu kür ne işe yarıyor?hamileliği mi güçlendiriyor?

Bende aarstırıyorum soğan kürünü ama herkesde aynı etki yapmıyomus hamile kalmayı kolaylastırıyo ama herkes farklı farklı yazmıs tam emin olamadımm

kızlar değerim:79,04 daha minicik bi bebeğim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Malesf canim.. Ikinci düsügüm oldu .. Rabbimin takdiri.
Sen nasilsin cnm

Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm moralim bozuluyor bu haberleri alınca ama rabbimiz takdiri elden bişey gelmiyor ağırdan başka.
Hakkında hayırlısı en kısa sürede ınş...

Sela ve diğer hamile arkadaşlar biz 2 aylık olduk şükürler olsun ayin15inde randevumuza var ama aklıma takılan su son 2-3 gündür belimin tam ortası çok ağrıyor ve korkuyorum sizlerdede oluyormu. Bi sorun mu var acaba korkuyorum yoksa ayın 15ini beklememeli miyim..

Ayberk ece tebrikler canım.hayırlısıyla sağlıklı bi hamilelik geçirip sağlıkla kucağına alırsın ınş...
Sagol canimm insallah sende bebegini saglikli sighatli kolay bir dogumla alirsin kucagina :)
Hayırlı olsun canım gözün aydın kaç gün geçmişti günün?
Saol canim daha batim gecmedi 2-3 gun var daha

Sagol canimm insallah sende bebegini saglikli sighatli kolay bir dogumla alirsin kucagina :)

Saol canim daha batim gecmedi 2-3 gun var daha

Maşallah size :) Benim 4 gün geçti ama çıkmadı kanda senin bu kadar erken çıktığına göre bende bişi yok zahir Allah kucagında görmeyi nasip etsin inş.

Maşallah size :) Benim 4 gün geçti ama çıkmadı kanda senin bu kadar erken çıktığına göre bende bişi yok zahir Allah kucagında görmeyi nasip etsin inş.

Saol canim Allah razi olsun Rabbim sanada nasip etsin en kisa zamanda :)

ayberk ece tebriklerAllah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.darısı forumdakilerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…