Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canım geçmiş olsun nedense hamile oldugunu hep hissediyordum senin adına çok üzgünüm allah yardımcın olsun.Böyle okuyunca bende çok endişeleniyorum .

Canım geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda saglıklı hayırlı evlat nasip etsin.....

Allah razı olsunnn....aminnn..sanada hayırlı sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin Rabbim:))

Ecrinx gecmis olsun Rabbim beterinden saklasın .. 3,5 yıl sonra bu site sayesinde vajiye dün veda ettim 2. Denemeyi bekledim buraya yazmak için oda çok iyi gecti artık yendim ve bende hamile kalmak istiyorummm....
Allah razı olsun canımmm...geçmiş olsunnn hayırlısıyla bebek sahibi de olursun inşallah...

Allah razı olsun canımm inş...bundan sonra aynı şeyleri yaşamam...kimse yaşamasın inş...

off elvancım yahep duamdaydın nasıp bıtanem hakkında hayırlısı bu imiş....,,

sımdı artık arastırma zamanı konustugumuz gıbı bıtanem

Canım geçmiş olsun nedense hamile oldugunu hep hissediyordum senin adına çok üzgünüm allah yardımcın olsun.Böyle okuyunca bende çok endişeleniyorum .

Oylemi dogru hissetmissin cnm ama malesef buraya kadarmis.. Amin cnm Allah razi olsun nasip boyleymis

off elvancım yahep duamdaydın nasıp bıtanem hakkında hayırlısı bu imiş....,,

sımdı artık arastırma zamanı konustugumuz gıbı bıtanem

Canim Allah razi olsun eksik olma ins
arastrma zamani ama burdakiler 3. dusukten sonra arastiriyo acikcasi pek icime sinmiyo brdaki doktorlarin doktorlugu
yaz tatiinde trde guzel bi doktora muayene olmak istiyorm ins.. bakalim Rabbimden hayirlisi (

Son düzenleme:
Canim Allah razi olsun eksik olma ins
arastrma zamani ama burdakiler 3. dusukten sonra arastiriyo acikcasi pek icime sinmiyo brdaki doktorlarin doktorlugu
yaz tatiinde trde guel bi doktora muayene olmak istiyorm ins.. bakalim Rabbimden hayirlisi (

ınanmıyorum ya ılk gebelınde de yaptıkalrı seyde sınır olmustum dogru dzgun ılgılenmedıelr bıle en ıyısı cnm gel buraya bursaıyı bır uzamana gıt

canımm yaaa nolur kendini yıpratmaa üzülme diyememama hırpalama kendini,,toparlanmaya çalışş.....yine güzel haberler vericeksinnn birgün nasıl hepimiz vajiyi yendiysekk bebeklerimizin gazını tuzunu da konuşucaz inş.:)))

bak şunu aklından çıkarma eğer o bebek sana tutunsaydı ömür boyu üzülmene sebep olacak bi sakatlıkla olacaktı...Rabbim sistemini öyle güzel kurmuşkiii sağlıksız gebeliği kendiğinden sonlandırıyo...ve dua et dış gebelik yaşamadık,,yaşamayalımda...

hiç endişe etme asıl Rabbim senin ilerde üzülmeni istememişki bunu takdir etmiş unutma olacak çocuk ya sana zarar verecektii yada kendi sağlıksız olacaktı...toparlan bikaç ay sonra 2. düşük oldu diye doktorlar araştırıyolar...kan pıhtılaşması çok neden oluyomuş düşüklere araştırırlar merak etme,ve çözümü de çok basit bişey...kalp atışını duyan hareketlerini hissedenler kaybediyo bebeğini halimize şükredelimmm canımmm beterin beteri var....

Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip edecek hepimize inşaallahh...seni çoooooooooooooookkkkkkkk içten çok yakından anlıyorumm yaşadıklarını hissedebiliyorummm.toparlann hayat var önümüzde(Allah nasip ederse)kocamaaaannnn bir hayat...iki üç ay bekleyelimm sabrımızın karşılığını da sağlıklı hayırlı evlatlarla görelim inş...bizde seni seviyoruzzz

canimm Allah razi olsun aminnnnn ins.. kan pihtilasma testi yaptrmstm zaten ilk dusukten sonra temiz cikmisti. dedigin gibi hayirli degilmis ki Rabbim boyle takdir etti.. ilkindeki kadar uzulmedim. henuz doktora gitmedim yarin ulasmaya calisacam. Aynen beterin beteri var oyzdn herzmn sukretmek lazm. Eksik olmayin ilkindede cok destek buldm smdide Allah hepimizin gonlundekini nasp etsn hayirlisiyla

kızlar günaydın doktordan geldim şimdi hersey tertemizmiş bi sorun yokmus sadece diyo stresten diyo stresim yok dedim ama hayırlısı bakalım önümüzdeki maçlara bakcaz

kız stresin yoksa şubata niye 31 çeker diyorsun, baya kafan karışmış işte belli ki bir şeyleri takıyorsun, benim de sürekli stres nedeniyle adetlerim gecikirdi eskiden. doktor kızmıştı hormonlarının çalışmasına izin verirsen çalışırlar, hiçbir şeyin yok demişti. ben her şeyi kafaya takar pimpirikli biriyim de, şükür biraz genişledim artık, eskisine göre bayaaaa esneğim

bacımmmmmmmm rabbim şifalar versin.. okuyunca yazayımmı yazmayıpda hatırlatmayayımmı diye düşündüm durdum.. inşallah en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin allahımmm

çok çok geçmiş olsun

allahım sana da hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin...

çok üzüldüm..

ınanmıyorum ya ılk gebelınde de yaptıkalrı seyde sınır olmustum dogru dzgun ılgılenmedıelr bıle en ıyısı cnm gel buraya bursaıyı bır uzamana gıt

Aynen canim Allah brdaki doktorlarin eline dusurmesin, ha hepsi ayni degildir illaki gunahlarini almiyayim ama 10 taneden 1 tane iyisine rastlamadim esimde diyoki seni yolliyim simdi git dedim yazin brlkte gideriz. ist. iyi bi doktor bulup gitmek istyrm ins (

Ecrinx gecmis olsun Rabbim beterinden saklasın .. 3,5 yıl sonra bu site sayesinde vajiye dün veda ettim 2. Denemeyi bekledim buraya yazmak için oda çok iyi gecti artık yendim ve bende hamile kalmak istiyorummm....

seni burada bukadar erkenden gördüğüm için çok çok mutlu oldum inan... rabbim hayırlı sağlıklı bebişler versin... HOŞGELDİN

amin canımmm...ben şöyle düşünüyorum canımm(kendimi motive ediyorum))ne kadar çabuk toparlanırsam okadar çabuk çalışmalara başlayabilirim...ben sağlıklı olmalıyımkii bi sonraki sağlam tutunsunn...araştırırsın ve inş. aklında hiçbir soru işareti olmadan hayırla ve sağlıkla artık ömrünün sonuna kadar hayırla sağlıkla kucaklayacağın evlatların olur inş...

elvaaaaan çok geçmiş olsun kuzum, söylememekle iyi etmişsin ama keşke iyi haberlerle gelebilseydin. allah sabırlar versin, dilerim bir sonrakinde bebeğin tutunur sana ve hayırlısıyla sağlıklı bir bebek sahibi olursun. sana özelden bir şeyler yazıcam, bakarsın. dikkat et kendine, dinlen bol bol, hepimiz yanındayız. süreci çabuk atlatman için dua edeceğim.

bacımmmmmmmm rabbim şifalar versin.. okuyunca yazayımmı yazmayıpda hatırlatmayayımmı diye düşündüm durdum.. inşallah en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin allahımmm

aminnn gökçemm aminn.Allah razı olsun..sen neler yapıyosun sesn soluğun çıkmadı sanki bu aralar iyimisin??

Ablam Allah razi olsun.. Keske, çok istedim, çok dua ettim.. Ama olacakla ölecege çare yok ne yapalim.. Iyiki siz varsiniz..
Allah birdahakine Ins hayirli saglikli bi evlat nasip eder.. Her isteyene Ins..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…