Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

aminnn gökçemm aminn.Allah razı olsun..sen neler yapıyosun sesn soluğun çıkmadı sanki bu aralar iyimisin??
BENDE NE OLSUN BE BACIM BU AY 5 GÜN ERKENDEN REGL OLDUM... İYİCE SİSTEMİM DEĞİŞTİ... GERÇİ OLDUĞMA ŞÜKÜR LAZERE GİDİYORUM BEBEK DÜŞÜNMÜYORUM 1 YIL.. BİZİM ADAM ZATEN HİÇ İSTEMİYOR... DERTLİYİM O BAKIMAAA... ES ESE KOCAMAN SELAMLAR DEDİĞİM GİBİ OKADAR GÜZEL YAZMIŞSINKİ TEKRAR TEKRAR YAZMAK SIKINTILARINI AÇMAK İSTEMİYORUM AMA MAŞALLAH BACIMA ALLAHIM SAĞLIK SIHAT ŞİFA VERSİN...

OY OY OY harikaaa 7 şubatta belki teyzemi olucamm bennn hadi bakalım:)

ay hadi bakalim hayirlisi olsun haber ver bize ugra ara ara

canim esimin tatili cok az gitmisken annesini babasinida gormek istiyo trabzonda oturuyolar ben once istanbulda hem dayilarini ziyaret ederiz orda bakinirz diye dusundum ama okadar kalamayiz. Trabzondada vardr iyi doktorlar arastirmak lazim. yinede cok sagol canim. arkadasina cok sevindm Allah bagislasin ins darisi hepimizn basina hayirlisiyla

hatırlıyorum canım seni iyiyiz sen napıyosun sela hamile bi kızımız olacakk inşallahhh sen napıyosun sanırım senin de sorunların vardı sen nasıl oldun hallettin mi ...

ınsulın dırencım cıktı zor kılo verıyorum ama yıne de ugrasıyorum ıste yazdan berı. ama en onemlı sorun erken menopoz zaten benım. ayrıca yumurta sayım da cok az ve kalıtesız catlamıyor ıkı kez tup bebek yaptım ben.

hadı ya demek hamıle. dur ben ona ulasayım msnden. sen gorursen sen de soyle ona selam soyledıgımı. ben maıl atarım olmadı ona.

geçmiş olsun canım inşallah senin de bebeğin olur sen de çok zor dönemlerden geçtin eski yazdıklarından hatırladığım kadarıyla.. inşallah en kısa zamanda hayırlsıyla sen de hamile kalırsın.. tamam ben karşılaşırsam söylerim selaya..

evet kuzum, bir kızım olacak inşallah. sen nerelerdesin, kayıp. her şey yolunda mı?

elvan puf tikanip kaliyor insan. tek düsük yeterince zorken arastirmak icin 3'ü beklemeleri, acimasizca. anneler bebegim diye baglaniyor, tip fetüs diyor =(. hep burada saglik sistemi iyi vb. diyoruz, iyi olan da hastane estetigi ve hijyeni. dr.lar malesef yeterli degil, sistem el - kol bagliyor. hem de nufus arttirmak icin takla atan ülkeler bunlar. bu aciyi, stresi bir kez daha yasadigin icin cok üzgünüm. vücudun da yaza kadar toparlamis olur, dr.undan bütün kagit kürek ne varsa kopyala, al dosyani git. bu arada psikolojik destek alabiliyorsan mutlaka o yönde de destek iste. bizlerle konus, dök icini - cok gecmis olsun. inaniyorum kucagina mutlaka saglikli bir bebek alicaksin. hamile kalmaya dair bir problemin yok arastirmalarla düsüge neyin sebep oldugu bulanacak ve önlemi alinacak. üzme kendini.

canım benim çok geçmiş olsun.keşke elimizden bişey gelse ama herşey Allahın takdiri,bunda da vardır bir hayır.sen bize lazımsın

Canım E_lvan kardeşim, çok çok geçmiş olsun. Üzme kendini lütfen. Dediğin gibi "Dünyada rızkı varsa hiçbirşey engel olamaz". İnşallah bir çare bulunur bu duruma...

Canım, sana da çok çok geçmiş olsun, üzülme lütfen inşallah bu günler de geçecek...

kızlar selamlar nasılsız ben bişey sorcam hani o yumurtlama günün de yumrta akıı kvamında dediğiniz şey var ya ben ona hiç rastlamadım ama adetliyken o şekilde oluyo ama kırmızı şekilde tabi sizlerde böle oluyomu

canım geçmiş olsun,şimdi gördüm çok üzüldüm,verende O alanda O,O'na sığınmakdan başka çaremiz yok malesef,Rabbim gönlünün muradını nasip eder inşallah...

Ecrinx canım sana da geçmiş olsun,Allah tekrarından korusun...

Selam arkadaşlar Elvancım çok geçmiş olsun kuzucum Rabbim sabır versn bnim de bir sorum olacak son adet tarihim 4 ocaktı hala regl olmadım (28-29 günde bir regl görüyorum) haftasonu 2 kez test yaptım 2sinde de 2. çizgi silikte olsa vardı.Bugün kan testi yaptırdım 8.72 çıktı hamilelik yok dedi doktor ( adet olmadan önce bile karın ağrısından duramazdm ne regl belirtisi var ne de hamilelik..Kan testini 2 gün sonra yenileyeceğim.Geç döllenme olduysa bu yüzden de düşük çıkmış olabilir mi

canım aynı şeyleri bende yaşadım 10 gün geçikti reglim idrar testi silik var arası ama kanda negatif çıktı ve zaten 12 gün sonra regl oldum geçikmedir kanda negatif ise yoktur.bende çok ümitlenmiştim dr yok hayır diyo ben hala kendi kendime geç döllenme ara kanama kılıflar buldum ama yokmuş anlıcan canını sıkmadan çalışmalara devam stres yapmadan..

Allah razı olsun canımmm aminnn....

8,27 aslinda pozitif deger, ama batina göre düsük diye mi öyle söyledi acaba :44:

ocean sonuc 5 i geçince pozitif sayılır ama değer düşük olduğu için sağlıklı bir hamilelik mi dış gebelik mi vs pek çok nedeni göz önünde bulundurarak bekleyelim der doktor ama seninki neden yok hamilelik dedi anlayamadım 8.72 çıkmış sonucta bence biraz bekle zaten hamileysen değerin çok çabuk yükselecektir kan testini yeniler sonuca bakarsın şu an ultrasndan görünmesi zaten imkansız kan testini yineleyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…