Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canımmsınn ...Allah razı olsunnn destekler olmasa belki şuan çok kötüydüm ama şimdi biraz daha iyiyim...sancım accuk var ama geçecek inş...Dediğin O gerçek beni dirayetli tutan HAYIRLISI.....

Ecrinx canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm korktum ınan söylemesi zor ama hakkında hayırlısı buymuş kendine dikkat et dinlen moralini bozma rabbim büyük..

canım üzüldüm gerçekten ama bilinçli bi kızsın sen yazdıklarından bunu anlıyorum hayırlsı böyle iimiş zaten sen de bu boyuttan bakıyosun çok geçmiş olsun Allah sana en kısa ve en doğru zamanda yeni bi melek nasip etsin ..

Ecrinx canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm korktum ınan söylemesi zor ama hakkında hayırlısı buymuş kendine dikkat et dinlen moralini bozma rabbim büyük..
Allah razı olsun canımm...dediğin gibi Allah büyük...geçecek inş.dinleniyorum şimdilik...

Allah razı olsun..Başka bi çözümü yok kii canımmm..en az üzülmenin tek yolu bu....Aminnn canımmm duana yürektenn aminn diyorumm Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı melekler nasip etsin

kızlar günaydın doktordan geldim şimdi hersey tertemizmiş bi sorun yokmus sadece diyo stresten diyo stresim yok dedim ama hayırlısı bakalım önümüzdeki maçlara bakcaz

kızlar günaydın doktordan geldim şimdi hersey tertemizmiş bi sorun yokmus sadece diyo stresten diyo stresim yok dedim ama hayırlısı bakalım önümüzdeki maçlara bakcaz

iyi haber ozaman...çocuk için için sabırsızsan onu diyodur doktor....stres yapma vakti gelince olur sen çalışmalara devam et inş.:))

iyi haber ozaman...çocuk için için sabırsızsan onu diyodur doktor....stres yapma vakti gelince olur sen çalışmalara devam et inş.:))

aslında sabırsız değilim stres yapmam gereken bi sıkıntı da yok doktorada dedim sen bilmezsin ama vücudun onu algılar dedi artık herseyi oluruna bırakcam zaten öyleydi ama dahada serbest olmak gerekiyo demekki hayırlısı hepimiz için sen nasılsın agrın felan varmı

Ayy sevindim canım sonucların iyi çıkmasına. Artık iş sana kalıyo demekkı stres yapmamaya calıs dıcem ama dıyene bak bende yapıyorum

ecrin cnm çok çok geçmişler olsun...bu gibi durumlarda ağzımı açıpta bir şeyler sölemek hiç içimden gelmiyor...dua etmek bu gibi durumlarda daha güzel..cuma gününün suyu hürmetine Allah sıkıntılarından tez zamanda kurtarır seni inş..sen bilinçli bir kızsın eminin hemencecik iyileşeceksn..Allah böle bir sıkıntı bir daha sana yaşatmasın...

Aminnnnn canımmm benimmm Allah razı olsunnn....burdaki desteklerinizle daha iyiyim çok şükür....Rabbim kimseye yaşatmasın ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş.herkese:))

hazal çok sevindm her şey tertemizmiş sende ohh ohh çok şükür...

adetlerinin bu kadar sapması stresten mi görüyo musun stres ne kötü bir şey..insanın elinde olan bir şey yok ki ama insan ister istemez stres oluyo bazı durumlarda..

aynn öyle doktora diyorum 25 gün ya baska bi sebeb olmalı hayır hepsi stres diyo

Canim cok tesekkur ederkm. Allah razi olsun senden. bu arada gecmis olsun canim. Allah hayirlisini versin isteyen herkese.

Canim cok tesekkur ederkm. Allah razi olsun senden. bu arada gecmis olsun canim. Allah hayirlisini versin isteyen herkese.
Rica ederim canımm...Allah cümlemizden razı olsun....teşekkür ederimmm Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Canım geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda saglıklı hayırlı evlat nasip etsin.....

Ecrinx gecmis olsun Rabbim beterinden saklasın .. 3,5 yıl sonra bu site sayesinde vajiye dün veda ettim 2. Denemeyi bekledim buraya yazmak için oda çok iyi gecti artık yendim ve bende hamile kalmak istiyorummm....

Ecrincim geçmiş olsun hayırlısı buymuş demek ki..Üzülme diyemem ama umudunu da kaybetme 1 kez kaldın yine kalırsın korunma süreci bitince inşallah , sağlıklı bi melek daha gönderir sana inş Allah..

Bekledim, size güzel haberlerle gelecektim, umutluydum aksi giden seylerin olmasina ragmen..
Ama Allahin takdiri böyleymis.. Bana sabretmek düser..
Bikaç saat öncesine kadar 7 haftalik hamileydim.. ama malesef.. kaybettim yine.. Ilk hamileligimdeki gibi 3 haftadir kanamam vardi kahverengi giderek koyuya dönen..
Ecrin aslinda seninle ayni seyleri yasadik ayni zamanlarda ama ben busefer söylememekten yanaydim çünkü böyle sonuçlanacagini az çok hissetmistim..
Hcg yavas yavas yükseldi, kese gözükmedi 5 haftalikken vs vs..
Bu ikinci düsügüm, açikçasi biraz endiseliym bi sorunmu var diye.. Rabbim hakkimizda hayirlisini versin Ins..
Kizlar diyorumya sabredin geç olsun ama güç olmasin böylesi dahada bi zormus.. Allah kaldiramayacagimiz yük yüklemesin Ins..
Hepinizi çok seviyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…