Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım hakkında hayırlısı bu imiş uzulme allahhayırlı zamanda hayırı evletlar nasıp etsın hepımıze ınsallah..

kızlar soğan kürü kullananız varmı nasıl oluyor aceba denesemmi

kızlar soğan kürü kullananız varmı nasıl oluyor aceba denesemmi

cnm ben yaklasık 1 yıl once denemıstım vajıyı yenelı 5-6 ay fln olmstu ben tavsıye etmıyorum ıyıce arastırıp oyle yap

bende adet uzensızlıgı yaptı bır faydasını goemedım acıkcası bebiş te olmadı

ne biliyim herkes yazmıstı bayada hamile kalan var ama bi yandan da inanmak istemiyorum çünkü ne yaparsan yap onu verecekolan sadece allah ama aceba dedim yapsamm mı bilemedim

hazal ben vajinismusu daha yeni atlattım. bebek istiyoruz . topiğin başlarına da bakmaya çaıltım ama bulamadım. biraz bilgi verebilir misin acaba? batın ne, yumurtlama nasıl hesaplanıyo, hamile kamlak için formüller var mı?

Valla canım bende yeni yendim tam bilgim yok bu konuda arkadaslar sana yardımcı olurlar mesajını görünce bende burdan öğrenmeye calısıyorum

30 mayıs bu benim beklenmeyen adetim olur inşaallah....beklenen adetlere her ayın 30 unu yazabilirsin...ama uğraşma 30 mayıs de gitsinn...

canımm sat = son adet tarihi..... bat=beklenen adet tarihi

yumurtlama ise senin bebiş çalışmalarında en önemli olay ...yumurtlama olacakki o yumurta spermle buluşsun kaynaşsın ve bebiş olarak rahme yerleşsin...

yumurtlama günü hakkında derin bilgim yok diğer arkadaşlar sana daha detaylı bilgi verirler...şunu bil öncelikli olarak yumurtlama ggünü kişiden kişiye değişir yanii adetinin 1. günü ile beraber say kaç günde bir adet oluyosun..şayet 28 günde bir ise adetinin14. günü senin muhtemel yumurtlayacağın gün..29 günde bir oluyosan 15. gün...30 günde oluyosan 16.gün gibii....yani bir sonraki adetinden 14 gün önce yumurtlama oluyo.....bu günlerde daha doğrusu 5 gün öncesi 5 gün sonrası bol bol maç yapıyosunuz eşinle gün aşırı....yani 28 günde bir adet görüyosan adetinin 10. günü başlıyosunuz 20. gününe kadar maç yapıyosunuz...

bu konuda engiiinnnn bilgileri olan arkadaşlar var yanlışım varsa düzeltinn...ekleyin çıkartın bölün arkadaşlar :))))

Canım cok cok gecmiş olsun.
Allah acil şifalar versin sana.
Hakkında hayırlısı buymuş uzme kendini.

Canım cok cok gecmiş olsun.
Allah acil şifalar versin sana.
Hakkında hayırlısı buymuş uzme kendini.

canımmsınn ...Allah razı olsunnn destekler olmasa belki şuan çok kötüydüm ama şimdi biraz daha iyiyim...sancım accuk var ama geçecek inş...Dediğin O gerçek beni dirayetli tutan HAYIRLISI.....

anaaaam ben bugün kafayı yedim galiba reglin ilk günü ağrıdan galiba mağdurumda mağdurummmm sanırım 2 mart batım buda yanlıssa elvan se hesapla yaz

canim sen bi sure kafa dinle ay cok guldum yerimmmm Allahta seni guldrsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…