Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Evet canım.

Kanamam da azaldı o da çok garibime gitti.

İçim rahatladı ya. daha bebiş gelmedi. Hayırlı bir zamanda saglıklı bir bebiş versin Rabbim hepimize.

benimde aksine artti yendikten sonra. Amin ins hakkimizda hayirlisi olsun:KK16:

aslında bende anlamadımmm..kürtaj felanda olmadım kendiliğinden düştü.....Allah razı olsunnn canımmm....içimden hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyo ama tutuyorummm...Rabbimin takdirine gözyaşı dökmek bile istemiyorum ama elimde değil onları tutamıyorummmm....içimde yinede Allah tan geleni kayıtsız kabul edecek güç buluyorummm elhamdülillah......küçücük yaşadım ,tattım ucundan Rabbim daha beterinden korusun büyük acılar yaşatmasınn...herkesin evlatlarını bağışlasın ve sağlıklı hayırl ömürler versin....

canim zaten hormonlarin toparlanmasi suruyo biraz, inan okadar cabuk geciyoki bak benim dusukten nerdeyse 6 ay gecti.. sanki dun gibi.. ha kolay unutulmadi biz bebegi gormustuk bide ama alisiyo insan, kendine ugraslar edin aklini baska seylerle mesgul et.
Kiyamam agla :KK43:(, rahatlarsin Allah sabredenlerden eylesin ins. aynn oyle Allah beterinden saklasin

canim zaten hormonlarin toparlanmasi suruyo biraz, inan okadar cabuk geciyoki bak benim dusukten nerdeyse 6 ay gecti.. sanki dun gibi.. ha kolay unutulmadi biz bebegi gormustuk bide ama alisiyo insan, kendine ugraslar edin aklini baska seylerle mesgul et.
Kiyamam agla :KK43:(, rahatlarsin Allah sabredenlerden eylesin ins. aynn oyle Allah beterinden saklasin

aminnn cannımmm ....Allah razı olsunnn.Rabbim hepimizin kucağını tez vakitte sağlıklı bebeklerle doldursun inş...:KK14::KK14::KK14:

canım ben pazartesi gittim doktora tekrar tahlil yapıldı 173 çıktı yani değer düşmüş...vajinal ultrasonla baktı ve şuanda yerleşmeye çalışıyo dedi,,dış gebelik ve düşük diyemeyiz dedi,,ama değerin düşmesi iyiye işaret değil değil dedi...1 hafta sonra takrar gel dedii..eğer bu 1 hafta içinde bi kanama pıhtı gibi herhangi bişey gelirse hemen acile dedi:KK43: cumartesi gelen o lekelenmeden (1-2 damla)beri ağrı ve lekelenme olmadı bekliyorumm....dinleniyorumm bhcg yaptırmana gerek yok dedi bu bi hafta içinde ama ben perşembe günü tekrar yaptırıcam inip çıkıyomu yada hala düşüyomu bilmek için...durum bundan ibaret...umarım dış gebelik değildir...

geçmiş olsun, ben pzt. soruyorum die sormuştum soruyu, sanırım günleri karıştırdım. her neyse. sen dinlenmeye devam et. umalım ki dış gebelik çıkmasın. hakkında hayırlısını diliyorum. :nazar::nazar::nazar:

.
Kızlar ben parmak çalışması yapmadan iliskiye girersem canım yanıyo başını alabiliyorum sadece sizce vajiyi hala yenemedim mi acaba

tam ilişkiye giremiyorsan yenememişsin demektir. ama egzersizle yapabiliyorsan, buna çok takılma. yeni yendiğimiz zamanlarda egzersiz yapıp sonrasında ilişkiye geçen çok oldu, bu normal. hemen alışılmıyor, kiminde uzun kiminde kısa bu süre. ne kadar sık yaparsan o kadar çabuk alışırsın.

jel ilede hamile kalamam diye kullanmak istemiyorum, daha hazır değilmiyim acaba, hamileliği ötelemek lazım galiba yaşta 32 artık istiyorum beynim allak bullak oldu düşüncelerden :KK43:((

yaşa çok takılma, ben 35,5 yaşındayım ve hamileyim. isterdim ki daha uzun alışma sürem olsun ama eşimi 3 ay zor zaptettim, bebek diye deliriyordu kendisi. dr. da 35ten sonra ihtimaller biraz düşüyor diyince bebeğe karar verdim. beni düşünürsen daha 3 senen var, acele etme derim. hazır olduğunda olması en güzeli. alışmak için daha uzun zaman isterdim ama kendimi bebeğe hazır hissettim ve doğanın akışına kendimi bıraktım. eşimin sürüklemesine daha doğrusu :KK1::KK1::KK1::KK1:

Allah hepinizden razı olsun öncelikle HEPİNİZDEN....

iyi haber dış gebelik değilim....

kötü haber bebeğimi düşürmüşüm:KK43::KK43::KK43: kan değerim 68 e kadar düşmüş baya bi muayene yapıldı serumda yedimm ama Elhamdülillah iyiyimmm...sağlıksız bi gebelik olduğu için vucut otomatik olarak atyor(muş)Rabbim böyle taktir etti(TEK TESELLİMM BU HAYIRLISINI İSTEDİMM RABBİM DE TAKTİR ETTİ HAYIRLI OLANI ),antibiyotik verdi......3 ay daha korunucaz ve sizi teyze yapamıcam....nasip olursa 3 ay sonra sağlıklı bi gebelik nasip etsin Rabbim bana...ve sizede istediğiniz an Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin....bir hafta benimle kafa yordunuz üzüldünüz hepinizden Allah razı olsunn....

geçmiş olsun ecrincim. dış gebelik olmadığına çok sevindim ama bebeği kaybetmene üzüldüm. doktorların haklı, vücut sağlıksız gebelikleri sonlandırıyor, doğal olarak vücudumuzda muhteşem bir düzenek var. doktora ilk muayenemde daha kanama filan geçirmemişken, güzelce bilgilendirdi beni bu konuda. gebeliklerin %20si sağlıksız olduğu için kendiliğinden sonlanır dedi. bu anne için daha hayırlı her zaman. üzülmek, dağılmak yok, yeniden olacaktır diye de anlattı. çünkü bir kez hamile kalanın 2. kez hamile kalması daha kolay oluyormuş. bolca dinlen, kafanı ona odaklama, hayırlısı buymuş senin dediğin gibi. burayı da habersiz bırakma, sana iyi istirahatler diliyorum, kendini yorma ve iyice toparlan. :KK16::KK16::KK16:

kötü haber bebeğimi düşürmüşüm:KK43::KK43::KK43: kan değerim 68 e kadar düşmüş baya bi muayene yapıldı serumda yedimm ama Elhamdülillah iyiyimmm...sağlıksız bi gebelik olduğu için vucut otomatik olarak atyor(muş)Rabbim böyle taktir etti(TEK TESELLİMM BU HAYIRLISINI İSTEDİMM RABBİM DE TAKTİR ETTİ HAYIRLI OLANI ),antibiyotik verdi......3 ay daha korunucaz ve sizi teyze yapamıcam....nasip olursa 3 ay sonra sağlıklı bi gebelik nasip etsin Rabbim bana...ve sizede istediğiniz an Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin....bir hafta benimle kafa yordunuz üzüldünüz hepinizden Allah razı olsunn....

gecmis olsun. :18: ne kadar üzgün olabilecegini tahmin ediyorum... aglamak illa ki isyan etmek degil, icini döküp bosaltman da sana iyi gelir. tabi ki dis gebelik olmamasi, kaybinin üreme organlarinda hasar birakmamasi sevindirici. dogal seleksiyon diye görmek lazim. gebeliklerin ilk haftalarinda ve hatta ilk 3 ay malesef kayiplar sikca yasaniyor. umarim korunma süreciniz bittiginde saglikli bir gebelik gecirirsin. kendini hirpalamadan yasini da tutarak bol bol dinlen. :KK19:

geçmiş olsun ecrincim. dış gebelik olmadığına çok sevindim ama bebeği kaybetmene üzüldüm. doktorların haklı, vücut sağlıksız gebelikleri sonlandırıyor, doğal olarak vücudumuzda muhteşem bir düzenek var. doktora ilk muayenemde daha kanama filan geçirmemişken, güzelce bilgilendirdi beni bu konuda. gebeliklerin %20si sağlıksız olduğu için kendiliğinden sonlanır dedi. bu anne için daha hayırlı her zaman. üzülmek, dağılmak yok, yeniden olacaktır diye de anlattı. çünkü bir kez hamile kalanın 2. kez hamile kalması daha kolay oluyormuş. bolca dinlen, kafanı ona odaklama, hayırlısı buymuş senin dediğin gibi. burayı da habersiz bırakma, sana iyi istirahatler diliyorum, kendini yorma ve iyice toparlan. :KK16::KK16::KK16:
teşekkür ederim selacım dış gebelik olmaması iyi haber.. sağlıksız bi bebek dünyaya getirmemi istemedi ki Allah ol dediğine dur dedi....hakkımda hayırlısını bilen O,,diyecek bişeyim yok inşaallah Rabbim sağlıklı gebelikler hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder Hepimize....

gecmis olsun. :18: ne kadar üzgün olabilecegini tahmin ediyorum... aglamak illa ki isyan etmek degil, icini döküp bosaltman da sana iyi gelir. tabi ki dis gebelik olmamasi, kaybinin üreme organlarinda hasar birakmamasi sevindirici. dogal seleksiyon diye görmek lazim. gebeliklerin ilk haftalarinda ve hatta ilk 3 ay malesef kayiplar sikca yasaniyor. umarim korunma süreciniz bittiginde saglikli bir gebelik gecirirsin. kendini hirpalamadan yasini da tutarak bol bol dinlen. :KK19:

teşekkür ederim canımmm....ağlamadan durmak mümkün değilki ağlıyorum da susuyorum da Allah beterinden saklasınnn...ve aminnnn diyorum duana Rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin hepimize.....Allah razı olsun iyiki destekleriniz var...........

canım gecmiş olsun hayırlısı böyleymiş demekki üzülme rabbim inşallah bebeğini tekrar hayırlısıyla gönderir

canım gecmiş olsun hayırlısı böyleymiş demekki üzülme rabbim inşallah bebeğini tekrar hayırlısıyla gönderir

Allah razı olsun canımm...öylee diyorumm hayırlısı buysa boynumuz kıldan ince....aminn inşaallah hepimize sağlıklı-hayırlı evlatlar nasip etsin...

dış gebelik olmaması gerçekten iyi haber, beta hcg sıfırlanınca çalışmalara başlarsınız, gerçekten üzülecek birşey yok :KK34:, önümüzdeki maçlara bakalım :KK16::KK16::KK16:.

dış gebelik olmaması gerçekten iyi haber, beta hcg sıfırlanınca çalışmalara başlarsınız, gerçekten üzülecek birşey yok :KK34:, önümüzdeki maçlara bakalım :KK16::KK16::KK16:.

teşekkür ederim canımmm dün kanamam kesilmeyince hemen tıpa gittik dış gebelik olmasın diye...çok şükür değilmiş...düşük yaşıyomuşum...şimdilik 3 ay dedi doktor ama iyi hissedersem kendimi bi kontrolden sonra evet derlerse erken de başlayabilirimm...şuan sancılarım var dün de bayağı bir yordular ALLAH essikliklerinide göstermesin muhtaçta etmesinn...bazıları acımasız:KK43:(inşaallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bebeklere kavuşalım hepimiz...herşey için teşekkürler...

daha vajiliyim ama inşallah bir haftaya kadar yenicem,şu ana reglim bitmek üzere hemen hamile kalırsam yani şubatta,doğumum ortalama ne zaman olur

daha vajiliyim ama inşallah bir haftaya kadar yenicem,şu ana reglim bitmek üzere hemen hamile kalırsam yani şubatta,doğumum ortalama ne zaman olur

canım şimdilik vajiyi yen..eğer hamile kalırdanda bunu hesaplayan siteler var ordan hesaplayablirsin hatta doktorunda muhtemel doğum tarihini sana söyleyecektir...kendini proglamlama strese girersin...zamanı geldiğinde hertürlü bilgi önüne sunulur rahat ol...:KK34:Allah hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin...

[QUOTE=ecrinx;28584314..
çok geçmiş olsun canım bir an önce toparlanıp önümüzdeki maçlara bakalım geçmişi sakın düşünmee ileri bak hep

cok uzuldummmmm :KK43:((( Allahim saglikli sihhatli evlatlar versin insallah

X