Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sağol canım geldim şimdi doktor hiç bişe yok sıkıntıdan diyo ultrasonla baktı işte gebelik testi yaptınmı dedi evet dedim baktı işte bi daha gebelik testi yap yarın sabahtan da kan vermeye gel dedi

Herseyin yolunda olmasina sevindim canim.insallah bebiste vardir daha cok sevinirim o zaman.

Herseyin yolunda olmasina sevindim canim.insallah bebiste vardir daha cok sevinirim o zaman.

sağol canım bi sıkıntı yok dedi stresten dedi ama yarın sabahtan kana gitcem kan testi hemen veririmi oksa bi gün sonrasınamı nasıl oluyo bilgin varmı

ecrinnn bacım ne yaptınız nasılsın bacımmmmmmmmm

canim belirtilerin zamanlamalari oyle ama psikolojik olmadigina %100 eminim cunku hic takmiyorum kafama olursa cok mutlu olucam ama olmazsa da simdilik uzulmem bakalim zaman ne gosterecek :)

ecrincim canimmm insallah bebegin tutunur sana moralini yuksek tutmaya calis herseyin hayirlisi

sen bugün doktora gitmedin mi? ne durumdasın? merak ettim.

canım ben pazartesi gittim doktora tekrar tahlil yapıldı 173 çıktı yani değer düşmüş...vajinal ultrasonla baktı ve şuanda yerleşmeye çalışıyo dedi,,dış gebelik ve düşük diyemeyiz dedi,,ama değerin düşmesi iyiye işaret değil değil dedi...1 hafta sonra takrar gel dedii..eğer bu 1 hafta içinde bi kanama pıhtı gibi herhangi bişey gelirse hemen acile dedi cumartesi gelen o lekelenmeden (1-2 damla)beri ağrı ve lekelenme olmadı bekliyorumm....dinleniyorumm bhcg yaptırmana gerek yok dedi bu bi hafta içinde ama ben perşembe günü tekrar yaptırıcam inip çıkıyomu yada hala düşüyomu bilmek için...durum bundan ibaret...umarım dış gebelik değildir...

.
Kızlar ben parmak çalışması yapmadan iliskiye girersem canım yanıyo başını alabiliyorum sadece sizce vajiyi hala yenemedim mi acaba

yenmişsin tabiikii kasmaya devam ediyosun demekkii...parmak egzersizini her defasında yaparsan eğer egzersiz yapmadan olmuyo gibi bi sinyal gönderirsin beyne....yavaş yavaş vazgeçmeye çalış....bol bol kayganlaştırıcı jel sür....

ecrinnn bacım ne yaptınız nasılsın bacımmmmmmmmm
gökçeeemmmm şimdilik iyiyim canımmm..pazartesi gitmiştim doktora perşembe tekrar bhcg ye baktırıcam ve çıkan değere göre(tabi ozamana kadar herhangi bişeyle karlılaşmazsam)başka bi doktora daha göstericemm...sürekli uyku hali halsizlik mide bulantım var onun dışında iyiyim çok şükür...:))

jel ilede hamile kalamam diye kullanmak istemiyorum, daha hazır değilmiyim acaba, hamileliği ötelemek lazım galiba yaşta 32 artık istiyorum beynim allak bullak oldu düşüncelerden ((

jel ilede hamile kalamam diye kullanmak istemiyorum, daha hazır değilmiyim acaba, hamileliği ötelemek lazım galiba yaşta 32 artık istiyorum beynim allak bullak oldu düşüncelerden ((

bunun için olan jeller var psermleri de öldürmeyen araştırabilirsin ...yada doğal bi çözüm için ön se......yi uzun tutun...ertelemene gerek yok kendini şartlama....olur merak etme Allah ol dedikten sonra olur...

bunun için olan jeller var psermleri de öldürmeyen araştırabilirsin ...yada doğal bi çözüm için ön se......yi uzun tutun...ertelemene gerek yok kendini şartlama....olur merak etme Allah ol dedikten sonra olur...
canım çok teşekkür ederim haklısın aslında ben çok kuralcı biriyim galiba biri olmalı sonra öbürü bir düzen bir dsiplin olsun istiyorum illa

canım çok teşekkür ederim haklısın aslında ben çok kuralcı biriyim galiba biri olmalı sonra öbürü bir düzen bir dsiplin olsun istiyorum illa

hiç moralini bozma canımmm...erteleme felan da yapma....sen herşeyi akışına bırak sen istesende istemesende Rabbimin ol dediği zamanda olacak...rahat olmaya çalış stresden de (olabildiğince)uzak tut kendini...

kızlar sabah kan verdim geldim cuma sonucları almaya gitcem bakalım hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…