Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canımmm keşke bende bayram gibi karşılayabilseydimm...şimdi doktordan geldimm...moralim 0 desem az kalır.....değerim cumartesi 276 idi ama bugün 173 e düşmüş..doktor alttan baktı görüyümusun bak bilmemneler var dediii yerleşmeye çalışıyo dediii..dış gebelik ve düşük diyemeyiz şu anda dedi ama değerinin düşmesini iyiye yoramayız dedi..1 hafta içinde kan pıhtı gibi herhangi bişey olursa hemen acile git dedi:KK43:((((
Eğer bu bir dış gebelikse değerinin düşmesi çok çok iyi :KK16:, hakkında hayırlısı olsun, önemli olan senin sağlığın. Biraz sabırlı olup beklicez, bu arada gündüz fazla yalnız kalmamaya çalış.

kızlar bu hamilelik testinin içinden cıkan o paketiçindeki şey bi işe yaramıyo demi yani yaramıyodur inşallah çünkü ben hi. bi testte kullamaım onu

iyi gecelerrr bayanlarrr :KK52: kac gundur yoktum bi gireyim girmiskende biseyler sorayim dedim tam bi hesap yaptim ve reglim 14subata denk geliyo yani iki haftadan fazla var son 4-5gunden beri goguslerim agriyo ara ara midem bulaniyo ama istifra edecek kadar degil bazen belim agriyo ve yine ara ara kasiklarima ve karnima agrilar giriyor bide bu seffaf akinti 1hafta kadar once gelmisti son iki gundur yine geliyo hatta bugun calisma sirasinda esimin p....sine bulasmis seffaf ve baya baya boylu boyunca uzuyo anlamadim kac kere yumurtluyorum ben bide karnimin altinda bi sislik var icime cekmeyi denedim sanki bisey batti geri serbest biraktim bana bilgi verin lutfen?
psikolojik derseniz kesinlikle degil cunku hic kafama takmiyorum hatta bi ara cocuk isini ertelemeyi dusundum esim istemedi, yasadigum sıkıntılar desem daha büyük sıkıntılar yasamistim hic boyle olmamisti o konularda eminim, kesin olarak gebelik mi acaba demiyorum ama size de sormak istedim vereceginiz cvplar icin simdiden tesekkurler hayirli geceler diyorum gorusmek uzere :KK16:

bence de belirtilerin psikolojik, regline 2 hafta varken hamilelik belirtisi göstermen imkansıza yakın, o belirtiler yumurtlama belirtisi bence, daha döllenme bile olmamış olabilir :KK52::KK52::KK52: hamilelik belirtileri adet belirtileriyle neredeyse aynı, bulantı da çok erken başlamıyor, benimkiler 8. haftadan sonra başlamıştı. bulantılar 6-8. haftada başlıyor diye biliyorum.

İyi geceler kizlar nasilsiniz iyisinizdir umarim hamile arkadaslarimi tebrik ediyorum sela ve rabit. :KK76: unuttuklarim kusura bakmasin lutfen.. Ben ayniyim calismalara devam ediyoz Allahin izniyle bekliyoruz en kisa zamanda bebisimizi :KK49:

sağol trinity, epeydir kayıpsın, her şey yolunda mı?

kızalr yarın saat 3 de randevum var bakalım ne olup ne bitecek bu arada test felan yaparlarmı karnım ac mı gitsem ama 3 e kadrda bişeyyemeden durabilirmiyim aceba

hazal gebelik testi yapılırsa aç olmana gerek yok. diğer testleri bilemem. aç karnına test isterlerse ertesi sabah gider kan verirsin. o saate kadar aç durma, muayene olurken tansiyonun filan düşmesin. hadi hayırlı haberlerle gel inşallah.

Eğer bu bir dış gebelikse değerinin düşmesi çok çok iyi :KK16:, hakkında hayırlısı olsun, önemli olan senin sağlığın. Biraz sabırlı olup beklicez, bu arada gündüz fazla yalnız kalmamaya çalış.

sanırım bidaha yükselişe geçerse alarmmm...şimdilik dediğin gibi beklemek lazimm hayırlısı......teşekkür ederim:KK34::KK34:

sağol trinity, epeydir kayıpsın, her şey yolunda mı?

aslinda her zmn okuyorum burayi takip ediyorum ama pek yorum yazmiyorum yazacak bisey yok simdilik :KK34: insallah en kisa zaamanda olur bende haber veririm sizeee :KK16: senin hamilelik nasil gidiyor nasil bi duyguymuss paylas bizlerlee :KK49:

Kiz sen nelerdesin ya, calismayami basladin yoksun..?
Allah en kisa zamanda nasip etsn melegini sana tatlim.
herkese soyluyorum kizlar sabirsiz olmayin bu konuda aceleye gelmez, birakin gec olsun ama temiz olsun. Rabbimden hayirlisini isteyin ve dusunmemeye clisin

yok canim calismiyorum evdeyim giriyorum ama yorum yazmiyorum pek ondan yani yoksa burdayim sürekli :KK1: sen nasilsin canim napiyorsun? sagligin düzeldimi iyice? insallah canim Allah hayirli zamanda nasip etsin bebislerimizii... acele etmiyorum ben :KK34:

canımmm keşke bende bayram gibi karşılayabilseydimm...şimdi doktordan geldimm...moralim 0 desem az kalır.....değerim cumartesi 276 idi ama bugün 173 e düşmüş..doktor alttan baktı görüyümusun bak bilmemneler var dediii yerleşmeye çalışıyo dediii..dış gebelik ve düşük diyemeyiz şu anda dedi ama değerinin düşmesini iyiye yoramayız dedi..1 hafta içinde kan pıhtı gibi herhangi bişey olursa hemen acile git dedi:KK43:((((

Canim uzulme desem bos biliyorum ama Allahtan umit kesilmez bolca dua et ins hakkinda hayirlisi olur.

yok canim calismiyorum evdeyim giriyorum ama yorum yazmiyorum pek ondan yani yoksa burdayim sürekli :KK1: sen nasilsin canim napiyorsun? sagligin düzeldimi iyice? insallah canim Allah hayirli zamanda nasip etsin bebislerimizii... acele etmiyorum ben :KK34:

Anladim.. Amin canim aceleye gelmez zaten Rabbim hayirlisini versin herbirimizin hakkinda ins
ben hamd olsn canim halimize sukur herzamann:KK16:

Kılzar bugün doktor randevum var bakalım neden gecikiyomus adetim inşallah bi sıkıntı yoktur 1, bucuk gibi cıkıcam inşallah gelince güzel haberler veirrim sizlere

Kılzar bugün doktor randevum var bakalım neden gecikiyomus adetim inşallah bi sıkıntı yoktur 1, bucuk gibi cıkıcam inşallah gelince güzel haberler veirrim sizlere

inş.güzel haberlerle gelirsin canım... hayırlı haberlerini bekliyorum...

umarım herşey yolundadır,güzel haberler verirsin bize:KK16::KK16::KK16:....mutlaka haber ver bize olurmu??

sağol canım geldim şimdi doktor hiç bişe yok sıkıntıdan diyo ultrasonla baktı işte gebelik testi yaptınmı dedi evet dedim baktı işte bi daha gebelik testi yap yarın sabahtan da kan vermeye gel dedi

Arkadaşlar bugün doktora gittik adetten bir gün sonra degerim 725 9 şubatta rabbim nasib ederse kese görmeye gidecegiz
canım çok sevindim senin adına ama ne yalan söylimm kızının adına daha çok sevindim çok istiyodu çünkü :) Allah sağlıklıca kucağına aldırsın inşallah hiç bir skıntı olmaz :KK66:

hayırlıs neyse o olsun ecrincim hiç üzülme hayırlısı olsun..

sağol canım geldim şimdi doktor hiç bişe yok sıkıntıdan diyo ultrasonla baktı işte gebelik testi yaptınmı dedi evet dedim baktı işte bi daha gebelik testi yap yarın sabahtan da kan vermeye gel dedi

kan testi en kesin çözüm gebelik varsa çıkar yoksada söktürecek bi ilaç verir canımm geçmiş olsun şimdilik yarında alırız haberlerini inş.

Arkadaşlar bugün doktora gittik adetten bir gün sonra degerim 725 9 şubatta rabbim nasib ederse kese görmeye gidecegiz

Ay canım yaaa, çok sevindim...İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve sonundaaa sağlıklı, hayırlı bir bebeğin olur :KK54::KK54::KK54::KK54:

aslinda her zmn okuyorum burayi takip ediyorum ama pek yorum yazmiyorum yazacak bisey yok simdilik :KK34: insallah en kisa zaamanda olur bende haber veririm sizeee :KK16: senin hamilelik nasil gidiyor nasil bi duyguymuss paylas bizlerlee :KK49:

hamilelik ilginç bir duygu. inanamıyor insan bir türlü. 2 aydır bulantıdan mahvoldum zaten, daha yeni kendime geldim sayılır. idare ediyoruz işte, insan bol bol endişelenip, heyecanlanıyor.

X