Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ohh oh ne mutlu ne ala sevindim enerjiyi almana bacım... inşallah daha da iyi olursun evet artık günü münü misafiri unut kendine bak... inşlh

uffff evet pakizeee bizim adamı eledim artıkım 1 yıllığna .... evet lazerede başladım vallaaa baktım adam istemiyor veledimizi en son köpek alacammmm onaaaa tövbe yarabbi neyseeee bakalımmm ... sende akışına bırak evet herkes hamile ama ben herkes için değil kendim tedirgin oluyorum istiyorum adam istemeyincee bende kendime kızıyorum tek taraflı olurmu olsada sıkıntıları paylaşmaz daha büyük bir yıkıma uğrarım falan o yüzden istemiyrum ama gönlüm başka alemdeee

iyi gecelerrr bayanlarrr kac gundur yoktum bi gireyim girmiskende biseyler sorayim dedim tam bi hesap yaptim ve reglim 14subata denk geliyo yani iki haftadan fazla var son 4-5gunden beri goguslerim agriyo ara ara midem bulaniyo ama istifra edecek kadar degil bazen belim agriyo ve yine ara ara kasiklarima ve karnima agrilar giriyor bide bu seffaf akinti 1hafta kadar once gelmisti son iki gundur yine geliyo hatta bugun calisma sirasinda esimin p....sine bulasmis seffaf ve baya baya boylu boyunca uzuyo anlamadim kac kere yumurtluyorum ben bide karnimin altinda bi sislik var icime cekmeyi denedim sanki bisey batti geri serbest biraktim bana bilgi verin lutfen?
psikolojik derseniz kesinlikle degil cunku hic kafama takmiyorum hatta bi ara cocuk isini ertelemeyi dusundum esim istemedi, yasadigum sıkıntılar desem daha büyük sıkıntılar yasamistim hic boyle olmamisti o konularda eminim, kesin olarak gebelik mi acaba demiyorum ama size de sormak istedim vereceginiz cvplar icin simdiden tesekkurler hayirli geceler diyorum gorusmek uzere

Daha adetinize cok var o yuzden gebelik belirtileri simdiden yasayamazsiniz pskolojik olarak kendinizi etkiliyorsunuz bence akintiya gelince olabilir normaldir yanii.. İlla yumurtlama zamani olcak diye bsy yok.. Gununuzun gecmesini bekleyin size soyleyebilecegim tek tavsiye

İyi geceler kizlar nasilsiniz iyisinizdir umarim hamile arkadaslarimi tebrik ediyorum sela ve rabit. unuttuklarim kusura bakmasin lutfen.. Ben ayniyim calismalara devam ediyoz Allahin izniyle bekliyoruz en kisa zamanda bebisimizi

Slm kızlar çok uzun zamandır girememiştim siteye nasılsınız . Bişey sorucam size 26 ocakta regl olmam gerekiyordu fakat hala olmadım ama ara ara kasıklarda ağrı oluyor göğüslerimde şiş 2 ay oldu vajiyi yeneli ve ozamandır bebişim olsun istiyorum bilmiyorum acaba psikolojik olarakmı olmadım yoksa offf bilemedim ki.sizce neden ?

Tabi ki önce sağlık,ama bilmem içimdn siyah geçti benm gözlerim yeşil hep siyah olsun istemişimdir belki ondan o zaman şöyle diyeym sağlıklı ve gönlüne göre versin Allah

Tebrik ederim hayırlı ve sağlıklı bir evlat, rahat sorunsuz bir hamilelik dilerim. kucağında görmeyi de nasip etsin Allah .Bayram mesajı gibi oldu biraz ama :)

Canımmm çok sevindim bi sorun olmamasına inş hep böyle devam eder..Yerim ben o fasulyeciği :)))) Erşata mı gidiyosun Cahite mi ?

Canımmm çok sevindim bi sorun olmamasına inş hep böyle devam eder..Yerim ben o fasulyeciği :)))) Erşata mı gidiyosun Cahite mi ?

Amin canım ınş böyle gider.cahit beye gidiyorum gayet ilgili her türlü bilgiyi veriyo sonra sormak istediğin varsa soruyorsun ama gerek kalmıyor zaten herşeyi söylemiş bulunuyor şimdilik sevdim çok bakalım ınş böyle devam eder...ama o minicik fasulye beni çok yoruyor((

İyi geceler kizlar nasilsiniz iyisinizdir umarim hamile arkadaslarimi tebrik ediyorum sela ve rabit. unuttuklarim kusura bakmasin lutfen.. Ben ayniyim calismalara devam ediyoz Allahin izniyle bekliyoruz en kisa zamanda bebisimizi

Kiz sen nelerdesin ya, calismayami basladin yoksun..?
Allah en kisa zamanda nasip etsn melegini sana tatlim.
herkese soyluyorum kizlar sabirsiz olmayin bu konuda aceleye gelmez, birakin gec olsun ama temiz olsun. Rabbimden hayirlisini isteyin ve dusunmemeye clisin

Allah gonlune gore versin adetin gectiyse test yap istersen
Gunaydin kizlarrrr...
Gunaydin cnm naslsn

kızalr yarın saat 3 de randevum var bakalım ne olup ne bitecek bu arada test felan yaparlarmı karnım ac mı gitsem ama 3 e kadrda bişeyyemeden durabilirmiyim aceba

Tebrik ederim hayırlı ve sağlıklı bir evlat, rahat sorunsuz bir hamilelik dilerim. kucağında görmeyi de nasip etsin Allah .Bayram mesajı gibi oldu biraz ama :)

canımmm keşke bende bayram gibi karşılayabilseydimm...şimdi doktordan geldimm...moralim 0 desem az kalır.....değerim cumartesi 276 idi ama bugün 173 e düşmüş..doktor alttan baktı görüyümusun bak bilmemneler var dediii yerleşmeye çalışıyo dediii..dış gebelik ve düşük diyemeyiz şu anda dedi ama değerinin düşmesini iyiye yoramayız dedi..1 hafta içinde kan pıhtı gibi herhangi bişey olursa hemen acile git dedi((((

kızalr yarın saat 3 de randevum var bakalım ne olup ne bitecek bu arada test felan yaparlarmı karnım ac mı gitsem ama 3 e kadrda bişeyyemeden durabilirmiyim aceba

güzel haberlerle dön hazalımmm sen güzel haberlerle dön inşaallahh....

üzülme canım inşallah yavrun tutunur sana olumlu düşün evdesin zaten dinlen yat sürekli allah yardımcın olsun cnm

üzülme canım inşallah yavrun tutunur sana olumlu düşün evdesin zaten dinlen yat sürekli allah yardımcın olsun cnm

Allah razı olsun hazalcımmm...inş. diyelim....dış gebelikten korkummm(( bir hafta bana neler gösterecek bakalımmm:26::26::26::26::26:

Arkadaşlar bugün doktora gittik adetten bir gün sonra degerim 725 9 şubatta rabbim nasib ederse kese görmeye gidecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…