Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Eğer bu bir dış gebelikse değerinin düşmesi çok çok iyi , hakkında hayırlısı olsun, önemli olan senin sağlığın. Biraz sabırlı olup beklicez, bu arada gündüz fazla yalnız kalmamaya çalış.

kızlar bu hamilelik testinin içinden cıkan o paketiçindeki şey bi işe yaramıyo demi yani yaramıyodur inşallah çünkü ben hi. bi testte kullamaım onu

bence de belirtilerin psikolojik, regline 2 hafta varken hamilelik belirtisi göstermen imkansıza yakın, o belirtiler yumurtlama belirtisi bence, daha döllenme bile olmamış olabilir hamilelik belirtileri adet belirtileriyle neredeyse aynı, bulantı da çok erken başlamıyor, benimkiler 8. haftadan sonra başlamıştı. bulantılar 6-8. haftada başlıyor diye biliyorum.

İyi geceler kizlar nasilsiniz iyisinizdir umarim hamile arkadaslarimi tebrik ediyorum sela ve rabit. unuttuklarim kusura bakmasin lutfen.. Ben ayniyim calismalara devam ediyoz Allahin izniyle bekliyoruz en kisa zamanda bebisimizi

sağol trinity, epeydir kayıpsın, her şey yolunda mı?

kızalr yarın saat 3 de randevum var bakalım ne olup ne bitecek bu arada test felan yaparlarmı karnım ac mı gitsem ama 3 e kadrda bişeyyemeden durabilirmiyim aceba

hazal gebelik testi yapılırsa aç olmana gerek yok. diğer testleri bilemem. aç karnına test isterlerse ertesi sabah gider kan verirsin. o saate kadar aç durma, muayene olurken tansiyonun filan düşmesin. hadi hayırlı haberlerle gel inşallah.

sanırım bidaha yükselişe geçerse alarmmm...şimdilik dediğin gibi beklemek lazimm hayırlısı......teşekkür ederim

sağol trinity, epeydir kayıpsın, her şey yolunda mı?

aslinda her zmn okuyorum burayi takip ediyorum ama pek yorum yazmiyorum yazacak bisey yok simdilik insallah en kisa zaamanda olur bende haber veririm sizeee senin hamilelik nasil gidiyor nasil bi duyguymuss paylas bizlerlee

yok canim calismiyorum evdeyim giriyorum ama yorum yazmiyorum pek ondan yani yoksa burdayim sürekli sen nasilsin canim napiyorsun? sagligin düzeldimi iyice? insallah canim Allah hayirli zamanda nasip etsin bebislerimizii... acele etmiyorum ben

Canim uzulme desem bos biliyorum ama Allahtan umit kesilmez bolca dua et ins hakkinda hayirlisi olur.

Anladim.. Amin canim aceleye gelmez zaten Rabbim hayirlisini versin herbirimizin hakkinda ins
ben hamd olsn canim halimize sukur herzamann

Kılzar bugün doktor randevum var bakalım neden gecikiyomus adetim inşallah bi sıkıntı yoktur 1, bucuk gibi cıkıcam inşallah gelince güzel haberler veirrim sizlere

Kılzar bugün doktor randevum var bakalım neden gecikiyomus adetim inşallah bi sıkıntı yoktur 1, bucuk gibi cıkıcam inşallah gelince güzel haberler veirrim sizlere

inş.güzel haberlerle gelirsin canım... hayırlı haberlerini bekliyorum...

umarım herşey yolundadır,güzel haberler verirsin bize....mutlaka haber ver bize olurmu??

sağol canım geldim şimdi doktor hiç bişe yok sıkıntıdan diyo ultrasonla baktı işte gebelik testi yaptınmı dedi evet dedim baktı işte bi daha gebelik testi yap yarın sabahtan da kan vermeye gel dedi

Arkadaşlar bugün doktora gittik adetten bir gün sonra degerim 725 9 şubatta rabbim nasib ederse kese görmeye gidecegiz
canım çok sevindim senin adına ama ne yalan söylimm kızının adına daha çok sevindim çok istiyodu çünkü :) Allah sağlıklıca kucağına aldırsın inşallah hiç bir skıntı olmaz

hayırlıs neyse o olsun ecrincim hiç üzülme hayırlısı olsun..

sağol canım geldim şimdi doktor hiç bişe yok sıkıntıdan diyo ultrasonla baktı işte gebelik testi yaptınmı dedi evet dedim baktı işte bi daha gebelik testi yap yarın sabahtan da kan vermeye gel dedi

kan testi en kesin çözüm gebelik varsa çıkar yoksada söktürecek bi ilaç verir canımm geçmiş olsun şimdilik yarında alırız haberlerini inş.

Arkadaşlar bugün doktora gittik adetten bir gün sonra degerim 725 9 şubatta rabbim nasib ederse kese görmeye gidecegiz

Ay canım yaaa, çok sevindim...İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve sonundaaa sağlıklı, hayırlı bir bebeğin olur

aslinda her zmn okuyorum burayi takip ediyorum ama pek yorum yazmiyorum yazacak bisey yok simdilik insallah en kisa zaamanda olur bende haber veririm sizeee senin hamilelik nasil gidiyor nasil bi duyguymuss paylas bizlerlee

hamilelik ilginç bir duygu. inanamıyor insan bir türlü. 2 aydır bulantıdan mahvoldum zaten, daha yeni kendime geldim sayılır. idare ediyoruz işte, insan bol bol endişelenip, heyecanlanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…