Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Örtmenimmmmm gözün aydın :nazar::nazar::nazar:

Allah gönlüne göre verdi maşallah size ,inşallah hayırlı sağlıklı bi bebek olur ve simsiyah kocaman gözlü :KK54::emir_bebek::nazar:

sağol guzuuum, bugün sana yazamadım yemek yiyordum. kocaman gözlü olsun evet ama niye siyah dedin bakiiim? öyle mi olcak acep? ben de bal rengi olsun istiyorum, ela da olabilir. benim gözlerim tam olmasa da biraz ela gibi, o da bal rengi olsun. ama her şeyden önce sağlıklı olsun, gerisi hiiiç önemli değil. sağlık pek kıymetli benim için.

kızlar cok sukur bende uaynemı oldum bosuna o kadar korkmusum benim gibi mayneden cekınen korkan arkadaslar varsa eger hıc korkmayın korkulcak bısı yokmus cok rahattı çok şükür bi sorunumda yokmus atlattım yani bugunu daha korkmam iğne olmaktan bıle kolay geldı bana dun uykularım kacmıstı dusunmekten bugunde mıdeme agrı girmişti bosuna korkuttum kendımı

çok sevindim, harikasın!!! kızlara örnek ol, diyoruz korkacak bir şey yok diye ama hep kendi kendini korkutmakla meşguller. en taze örnek sen ol. gebelik konusunda hayırlısını diliyorum, allah gönlüne göre versin. sonucu merakla bekliyorum.

sağol guzuuum, bugün sana yazamadım yemek yiyordum. kocaman gözlü olsun evet ama niye siyah dedin bakiiim? öyle mi olcak acep? ben de bal rengi olsun istiyorum, ela da olabilir. benim gözlerim tam olmasa da biraz ela gibi, o da bal rengi olsun. ama her şeyden önce sağlıklı olsun, gerisi hiiiç önemli değil. sağlık pek kıymetli benim için.

sela sendemi örtmensin canımm..

SELACIĞIMMMMMMMMMM
tebrik ederim kuzum.allahım hayırlısıyla eline almak nasip etsin .seni ve eşini tebrik ederim.darısı bebek isteyenlerin başına.maşallah benim selama:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

çok teşekkür ederiiiim!! yenemiyorum diye ağladığım o çaresiz gecede bana dua etmeni hiç unutamadım beyazlale. nolur bu sefer de duanı esirgeme sağlıkla bebeğime kavuşayım, hem de kolay bir normal doğumum olsun. allah razı olsun senden, o gün söylediklerin bana çooook içten gelmişti. hep hatırlıyorum. sağol varol. :KK16::KK16::KK16:

çooook çook sevindim çok tebrik ederim.. bayadır giremiyordum bir an aklıma geldi bir bakayım dedim.. içime doğdu herhal :)görünce çok mutlu oldum...Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol canım benim, msnden uzun uzun yazdım sana, çok teşekkür ederim. :KK16::KK16::KK16:

:nazar: :nazar: :nazar: sela hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

cnm benim çok tebrik ederim..gerçi ben konuşurken anlıyrdum sende bir şeyler var olduğunu ama senin söyleyip sölememk kararın...

ama çok sevindim anlatamam cnm...Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder.....sela hamile:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sağoooooooooll!!! ama hamile kaldıktan sonra senle hiç konuşmadım ki msnde. epeydir sen kayıpsın zaten, ben de tezine çalışıyorsun diye seviniyorum. içine doğmuş demek ki konuşmasak da. darısı hayırlısıyla sana. :KK16::KK16::KK16:

ay nereye ne yazacağımı şaşırıyorum:KK9::KK9:3 topic takip etmek zor oluyo.ya kızlar ben test yaptım negatif çıktı ama adet olmadım daha.bi ihtimal denedim.bir iki haftadır bebek için çalışma yapıyoz:KK17:test yapmam yada hamile olup olmadığımı anlamam için günümün geçmesimi lazım illaki

Canim idrar testinde çikmasi için regl gününü geçmis olmalisin..
Kan testinde erken çikiyor.
Reglinin geçmesini bekle.. InsAllah hamissindir :KK49::KK49:
beni merak eden olmasada:KK50::KK50::KK50::KK50:benim bugün doktor randevum vardı...size haber vericem mutlaka demiştim..sözümde duruyorum e-lvanım:)))ben bugün tam umutsuz bi anım da öyle güzel değişik bi şekilde anne adayı olduğu öğrendimkiii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ama daha çok yeni,korkularım var keseyi de göreydim :18::18::18::18::18::18:...haftaya bidaha gidicem kese gözükmüyo dedi...dua edin benim için olurmu:26::26::26::26::26::26:Rabbim inşaallah herkese yaşatsınnn....sağlıklı bir hamilelikten sonra sağlıklı hayırlı evlatlar olsun hepside.....

Canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ayy çok sevindim :nazar::nazar: Allah hayirlisiyla kucagina aldirsin Ins..
Epey gecikti ama senin reglin? Vajinal ultrasonlami bakti? Ins keseyide görürsün kalbinin atisinida :) hareketlerinide :) saglikla kucaginada alirsin, hayirli bi evlat olarak yetistirirsin InsAllah
Rabbim bebek askiyla bekleyen herkese aratmadan nasip eder InsAllah :KK16:

kızlar yardımmm...
Ben 2 aydır ovlasyon testi yapıyorum gecen ay yumurtlamam reglımın 21. gununde olmustu .
Bu ay is bugun wc deyken uzayan akıntıyı gordum ve bı tane ovulasyon testı yaptım ve pozıtıf cıktı bugun benım reglımın 13. gunu ama bu kadar erken yumurtlamıs olabılırmıyım yoksa benım testlerde mı bı sorun var ?

Yok canim testlerde bi yanlis yok.. Normal, bazen erken bazen geç yumurtlama olabiliyor.. Bende genelde 14. gün yumurtlamama ragmen 2 ay öncesinde 21. günümde yumurtlamistim..
:) Hadi bakalim iyi degerlendir InsAllah tutar :KK16::KK16:

99,7 daha çok yeni dedi ama tedirginim o yüzden....

adet belirtilerimmm çok uzun zamandır vardı canımmm dokunamıyodum göğüslerime sol yumurtalığım ağrıyodu kasığımda sansılar vardııı bikaç gündür de mide bulantım oldu...18 inin akşamı pozitifti ama sonradan gördüm ve ilkten garip bişekilde olmuştu bozuk dedim heraldee başta çıkmamıştı sonra sabah tekrar yapmıştımm kıpkırmızı tek bi çizgiydi gözüme sokar casına..ümidimi kestim bende işte...

bu durum olabiliyomuş canım hatta iki kere yumurlayabiliyomuşsun...testte sorun yoktur kaçırma sen bu günleri değerlendir...testide yapmaya devam et...

En son adet tarihinin ilik günü ne canim? Nekadarlik suanda? Yeni oldugu için düsük olabilir hcg aslinda pek takilmamak gerek.. Her bünyede farklidir.. Olumlu düsün Allahin takdiri herseyin hayirlisi :KK54:

beni merak eden olmasada:KK50::KK50::KK50::KK50:benim bugün doktor randevum vardı...size haber vericem mutlaka demiştim..sözümde duruyorum e-lvanım:)))ben bugün tam umutsuz bi anım da öyle güzel değişik bi şekilde anne adayı olduğu öğrendimkiii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ama daha çok yeni,korkularım var keseyi de göreydim :18::18::18::18::18::18:...haftaya bidaha gidicem kese gözükmüyo dedi...dua edin benim için olurmu:26::26::26::26::26::26:Rabbim inşaallah herkese yaşatsınnn....sağlıklı bir hamilelikten sonra sağlıklı hayırlı evlatlar olsun hepside.....

ecriiin, gözünaydın, allah analı babalı büyütsün. hiç korkma, erken tespit edildiği için kese gözükmemiş olabilir. kaç haftalık dediler? hcg değerin kaç? ben 6-7 hafta bile kalp duyamamıştım kanamadan dolayı. ama şükür bebek tutundu ve bizi bırakmadı. endişe etme, göreceksindir. :nazar::nazar::nazar:

selam herkese. ben de bu sayfayı takipteyim artık :)
çocuk sahibi olmayı düşünüyoruz. çalışmalara başladık sayılır ama doktora falan gitmiş değilim. nelere dikkat etmeliyim ilk etapta bilgi verirseniz çok sevinirim :))

ben de onu soracaktım. iki aydan önce anlaşılmıyor mu hamilelik?

bir de ovulasyon testi şöyle mi kullanılıyor: ovulasyon belirtileri gördüğümde test yapacağım, o gün büyük günse akşama deneme yapacağız. doğru mu anlamışım? :)) çok bilgisizim bu konularda mazur görün :)

Tebrik ederim öncelikle.. Aramiza hosgeldin :KK16:
Hayirli zamanda çok beklemeden nasip eder Rabbim bebegini Ins :KK16:
öncelikle tam kan sayimi yaptir, sonra birde jinekologa gidip vajinal ultrason genel muayene ol..
Idrar testinde regl günü geçmeden çikmaz genelde pozitif.. Ama kan testinde yumurtlamadan bikaç gün sonra çikiyor..
Ovulasyon testide periyot uzunluguna bagli, eger 28. bir oluyosan bence 10. günden itibaren basla testi kullanmaya zaten pozitifi yakaladiktan sonra test yapmaya gerek yok. (Bazen 1ayda 2 kere yumurtlama sansi oluyor)
Ve sabah idrariyla yapilmali ovulasyon testi.. Eger pozitifi yakalarsan (clearblue markasina göre) 24-36 saat içinde yumurtlama gerçeklesir..
selamun aleykum kizlarrrrrr :)

As :)

gıcık oldum bizim aile hekimide yapmıyormuşmuşşşşşşşşşşşş ve eczane testi yaptımmmmmm negatifti diye bende epilasyon randevoma gittim ama içim rahat değil zaten bizim adamda çocuk istemiyor... öyle dikkat ediyor ama geri çekme yöntemi iel korunduğmuzdan dolayı bu aylık içim rahat değil ufffff ne yapsammm

ecrinnnnnnnnnnnn bacımmmmmmmmmmmm sahimi kız çok sevindim anam anamm cidden hayırlı olsuninşlh SAPA SAĞLAM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞLH AY AYYY başbakan okusa bizim topici bizlerin sizlerin çabalarını dualarını nasıl madalya takar bize:KK52:

vallaaa harika ecrinnnnnnnnn bacım hadi bakalım inşlh sapa sağlam yavruna kavuşturur rabbim

gökçe sen çok komik bir kızsın yaa, çok güldürdün beni akşam akşam. başbakandan madalya istemeliyiz hakkaten, türkiyenin nüfusu patlasın diye bu kadar uğraşan başka topluluk yoktur hee. sen bi mail at da bize madalya taksın :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: allah da seni güldürsün, çok yaşa e mi :KK52::KK52::KK52:

ecrinnnnnnnnnnnn bacımmmmmmmmmmmm sahimi kız çok sevindim anam anamm cidden hayırlı olsuninşlh SAPA SAĞLAM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞLH AY AYYY başbakan okusa bizim topici bizlerin sizlerin çabalarını dualarını nasıl madalya takar bize:KK52:
vallaaa harika ecrinnnnnnnnn bacım hadi bakalım inşlh sapa sağlam yavruna kavuşturur rabbim
canımmm benimmm yaaa valla sen beni güldürdün Allah da seni güldürsünn :90::90::90::90:bu sene nuüfus patlaması olacak heralde vajiyi yenip hamiş olcak herkes:)))))

:KK52::KK52: ecrinx tebrikler :nazar::nazar: :KK9: cok sevindim...
degerin 100müs, 18inde yaptigin testte cikmamasi cok normal. umarim keseyi de görürsünüz. rahat ve saglikli bir gebelik diliyorum :nazar::nazar:
Allah razı olsun canımmm Rabbim hepimizi hayırlısıyla kavuştursun bebişlerine...isteyen herkese beklemeden geliverisin inşallah:))

Ecrinx canım gözün aydın rabbim tamamına erdirip sağlıkla kulağımıza almayı nasip etsin korkunu çok iyi anlıyorum bende cuma günü gidip kalp atışı dinliycem ınş birbirimize dua edelim hakkımızda hayırlısı...
teşekkür ederim canımmm aminnn canımmm inş.bu mutlu haber mutlu mesut kucaklaşana kadar devam eder:)))

tebrikler canım inşallah sağlıklıca kucağına da alırsınnn ..
Allah razı olsun canımm isteyen herkese nasip etsin Rabbim:))

Canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ayy çok sevindim :nazar::nazar: Allah hayirlisiyla kucagina aldirsin Ins..
Epey gecikti ama senin reglin? Vajinal ultrasonlami bakti? Ins keseyide görürsün kalbinin atisinida :) hareketlerinide :) saglikla kucaginada alirsin, hayirli bi evlat olarak yetistirirsin InsAllah

En son adet tarihinin ilik günü ne canim? Nekadarlik suanda? Yeni oldugu için düsük olabilir hcg aslinda pek takilmamak gerek.. Her bünyede farklidir.. Olumlu düsün Allahin takdiri herseyin hayirlisi :KK54:
Allah razı olsun canımmmamin inşallah rabbim hayırlısıyla nasip eder bebişimi bana...en son aralık 15 di regl bidaha gelmedi sağolsunn:KK42::KK42::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:doktor çok yeni daha dedi 3 haftalık falan dedi bhcg 99,7..haftaya çağırdı bidaha gel tahlil yapıp bakıcaz değerlerdee artış varmı die bide kesesini görmek için inşaallah...

ecriiin, gözünaydın, allah analı babalı büyütsün. hiç korkma, erken tespit edildiği için kese gözükmemiş olabilir. kaç haftalık dediler? hcg değerin kaç? ben 6-7 hafta bile kalp duyamamıştım kanamadan dolayı. ama şükür bebek tutundu ve bizi bırakmadı. endişe etme, göreceksindir. :nazar::nazar::nazar:
teşekkür ederim selacım inş. miniminnak diedir sorunsuz bi şekilde kavuşuruz inş. bebiişlerimize hepimiz..Allah razı olsun...

canımmm benimmm yaaa valla sen beni güldürdün Allah da seni güldürsünn :90::90::90::90:bu sene nuüfus patlaması olacak heralde vajiyi yenip hamiş olcak herkes:)))))

Allah razı olsun canımmm Rabbim hepimizi hayırlısıyla kavuştursun bebişlerine...isteyen herkese beklemeden geliverisin inşallah:))

teşekkür ederim canımmm aminnn canımmm inş.bu mutlu haber mutlu mesut kucaklaşana kadar devam eder:)))

Allah razı olsun canımm isteyen herkese nasip etsin Rabbim:))

Allah razı olsun canımmmamin inşallah rabbim hayırlısıyla nasip eder bebişimi bana...en son aralık 15 di regl bidaha gelmedi sağolsunn:KK42::KK42::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:doktor çok yeni daha dedi 3 haftalık falan dedi bhcg 99,7..haftaya çağırdı bidaha gel tahlil yapıp bakıcaz değerlerdee artış varmı die bide kesesini görmek için inşaallah...

teşekkür ederim selacım inş. miniminnak diedir sorunsuz bi şekilde kavuşuruz inş. bebiişlerimize hepimiz..Allah razı olsun...

Amin canim hayirlisi olsun.. habersiz birakma.. stres yapma dikkatli beslen :KK16:

Aa 15 Ocakmi :KK53: Hala olmadinmi?? Test yaptinmi? Doktora gittinmi :KK53: InsAllah hamilesindir balim ya Rabbim nasip etsin hayirlisiyla InsAllah :KK16::KK16: Haber ver bize :KK76:

e-lvanım hala olmadım:))test yaptım 4 tane 1 ayda ama negatif...doktora gitmedim ama bugün 9 a çeyrek kala randevum var dananın kuyruğu kopacak içimdeki neyse ortaya çıkacak ya kırmızı ya bebek:)))inşaalah dediğin gibidir ama hiççççç umutlu değilim ben artık sorun olduğunu düşünüyorum ve inş. kısa süreli bi çözümü olan bişeydir ve çocuk yapmayı erteletmez bana:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:habersiz bırakırmıyım gelir gelmez yazarım neticeyi inşallah...

cnmm geçmişe baktımdaa vayyy be e hala inanamıyorummmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayy yerim ben seni yaa, oğlu olursa kaçarı yokmuş, çok güldürdün beni, çok yaşa e mi :KK52::KK52::KK52: ama benim kızım yaşlı olcak oğlundan, beğenmez ki. hem benim kızım şatilli de olmaz, anası gibi sade bi kız yapcam onu inşallah :KK52::KK52::KK52: şatilli anneye şatilli gelin lazım di mi? :KK51::KK51::KK51: ben de seni seviyorum inci kuzum.

çok teşekkür ederim, dilerim senin hamileliğin sorunsuz sıkıntısız geçer, en kısa zamanda kalbini duymanı diliyorum.

Yok yokk beğenir benim oğlum:) anası ne derse o..hem 3aydan ne çıkar canım aramızda 3ayın lafi mi olur:KK3: hem biz alınca direk satillenir kızın merak etme gelin kaynana toprağına çekermis geldikten sonra :KK66:)) ay şaka bi yana ne çok laf biliyormusum ben :KK66:) kayseride çok kullanılır bunlar ister istemez dilime yapışmış :))
Sağlıkla kavusalim ınş..dikkat et kendine..

sağoooooooooll!!! ama hamile kaldıktan sonra senle hiç konuşmadım ki msnde. epeydir sen kayıpsın zaten, ben de tezine çalışıyorsun diye seviniyorum. içine doğmuş demek ki konuşmasak da. darısı hayırlısıyla sana. :KK16::KK16::KK16:

:nazar::nazar: cnm evt tezimi yazıyrm bitmedi tam gaz devam mayısta Allah'ın izniyle teslim...
ya cnm sen kaç aylık hamilesin cinsiyeti de belliyse en az 4 aylık felansın..biz msn de yazışmayalı 2 ay oldu olmadı işe girdiğin zaman bile msnde yazıştık. ne bileyim belkide dediğin gibi benim içime doğdu senin gebe kalmanı çok istiyodm herhalde..
inş cnm bana burada olmayan herkese nasip eder..rahatım cnm Allah ol dedmiydi olacak gerisi boş..
bebişine iyi bak annesi...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, tebrik ederim. 4 gün sonra keseyi görmeniz lazım şu şartlarda. Çünkü iki günde bir ikiye katlaması lazım değerinin ve 1000 li rakamlarda kese görünüyor. İçini rahat tut iyi düşün. Sol tarafta sancın çok mu? Bir anda iki büklüm oluyor musun?

X