Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bugün 14. günüm ovulasyon testi pozitifi göstereince hadi yapalım dedim ama o canımı yakan pozisyonda değil. ilk yine canım yandı sonra gözümü kapattım ve başka bişey düşünmedim ve oldu hatta acaba içime girmedinmi diye defalarca sordum ama girmişş eee ben bişey hissetmedim dedim zevk aldığın için dedi. ve ilişkiden sonra ilk söylediğim ben bebek istemiyorum bunun tadını çıkarmam lazım oldu :))))

canı sana msj atmıştım faceden neyse buradan okumuş oldun hayatımdan kayganlaştırıcı çıktı ve en önemlisi zevk almaya başladım :)))
bu arada ben hurma yiyorum canım 2 aydır günde 2 tane çok vitamin var onda

valla bitti hatta benim için bugün 1 defa daha bitti yarın olsada şey olsa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Hahaaahhaha kiz uçma ha :KK55::KK55::KK9::KK9::KK9::KK53:

dur hemen bir yerimi kaşıyım :)))) sağol canım tam spekulum muayenesinin önünde kaymaklı kadayıf tatşısı gibi geldi valla
Spekulum olmusmuydun canm?
bence elvan bırde boyle bır lıste tutsun dıcem benı topa tutucak dıye korkuyorum :)
hergun ılacını alanlar dıye yazılsa belkı boyle zorlarız kendımızı :)

Valla bana uyar :) isterseniz yaparm

Kizlar ben simdilik çikiyorum istege göre öteki listeyide hazirlarim.. Grs gece gelirim :KK54: öpyrm

bulaşık topladım kuzenim aradı konuş konuş anca kapattık anca gelebildim

aşkla yapılan bebekler daha akıllı daha zeki oluyorlarmış :KK1: . O yüzden bebeği düşünmemek lazım, sadece zevk almaya çaışmak lazım :KK12:.
aman olsun sağlıklı olsun da zekası normal düzeyde olsun yeter :)))
senın adına cok sevındım canım ne guzel hersey normale dönüyor
hem jelsız hem zevk daha ne olsun ıstedıgın zaman bırde bebek :)

ve darısı basımıza dıcem ama benım pek zevk konusunda ümidim yok bakalım :KK66:
canım bende olmaz diyordum birden oldu ya halen inanamıyorum

bende bir kere denedim, zorlanmadım ama pek hoşlanmadım, eşimde hoşlanmadı, yüzüne bakmak istiyroum dedi :KK69:. Boşver bebeği falan, ters düz rahim hepsi hikaye, üzerine boşalan spermlerden hamile kalınabiliyor, kemre, rabit, deaseb vs örneklerinden biliyorsun. Zevke odaklan :21:.

canım zorlanılacak bir pozisyon evet ciddi şekilde acı yapyor birde işin içinde benim eşimin düz dur ayağın kaydı sağ yap sol yap :))) demeleri olunca daha da zor oluyor. canım birde ben 29 yaşındayım artık beni bulmaz o spermler çok zor
Ooooo baya güzel geçmiş demek, ayyy inşallah bende birgün böyle derim :KK1: (yarın olsada şey olsa :KK34::KK74::92:).
valla süperdi :KK17::KK17::KK17:

Hahaaahhaha kiz uçma ha :KK55::KK55::KK9::KK9::KK9::KK53:

uçuyorum Elvancım uçtummmmmmm bile:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Spekulum olmusmuydun canm?

Valla bana uyar :) isterseniz yaparm
canım spekulumdan korkuyordum ama artık korkmuyorum hiç olmadım ama 1,5 hafta sonra ilk randevudayım inşaallah

faceye daha bakmadım buugn fecı yorgunum
dırek yatamaya heran ucaıblırım
hurma gunde yarım kg yerım cok sevıyorum ama dıslerıme tel takıldıgı ıcn artık cok zor :KK43:
afıyet bal seker bol bol vıtamın olsun ınsallah yedıgın hurmalar :)
jelsız bl zevklı ılıskıler dılıyorum sana :)

tammmm 4 yıl braket taktım çenemde eğrilik vardı daha da çıkarmayacaktı ama çok ağladım çıkardı çok zor özelliklede temizlemesi ara yüz fırçasıyla birlikte geziyordum hep. o hurmalar bana başka bişey yapacak ya hayırlısı :)))

canim hayirli olsun forum:) cok sükür burdada konusabiliyoruz artik:) bide basta liste yapmissin benide yazz lütfennnnnnnnnnnnnn :KK52::KK52: sayfalar cogalmis okuyamadim yaa bi ara insallah okurum burdan basliyorum ben :KK16::KK16:

canı sana msj atmıştım faceden neyse buradan okumuş oldun hayatımdan kayganlaştırıcı çıktı ve en önemlisi zevk almaya başladım :)))
bu arada ben hurma yiyorum canım 2 aydır günde 2 tane çok vitamin var onda

valla bitti hatta benim için bugün 1 defa daha bitti yarın olsada şey olsa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

eyyyy vajııı duy bu sozlerıı hahaahahhaha:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

canim hayırlı olsun topik :) vaji bitti simdi hamilelik konusunda konusuyoruz COK SUKURRR ALLAH HERKESE NASIP ETSIN INSALLAH :KK31: bide ilk sayfada liste yapmissin benide ekle bakiiimmm cabukkk :KK9::KK9::KK9::KK9:

bugun fecı nazlanmaya ıhtıyacım var zatı super olduu :)
esle dun gece saatlerce tartısma
kı normalde bugun onla konusmamam lazım ama gülüp gecıyorum kaderım benım buymus demekkı esımı degıstıremıyorum

sayende mutlu oldum bak bendende sana hadı hadı melegım geld egoreyım o guzel yuzunu bende seveyım gelsın :)

oyykuzummm senın esını benım eşimi bızım eşlerı napmalı bılmemm :KK20::KK20:bızde son zamanlarda ıletısım kopuklugu yasıyoruz patlamaya hazırız ıkımızde heran hersey olabılır:KK1:

çookk begendım banda ıı geldı :KK1:

canim hayirli olsun forum:) cok sükür burdada konusabiliyoruz artik:) bide basta liste yapmissin benide yazz lütfennnnnnnnnnnnnn :KK52::KK52: sayfalar cogalmis okuyamadim yaa bi ara insallah okurum burdan basliyorum ben :KK16::KK16:

hosgeldın cnm dıger topıktekı yazını okudum sımdı daha ıyımısın?

eyyyy vajııı duy bu sozlerıı hahaahahhaha:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bundan 1 sene önce vajiyi yendiğimi yada 5 ay önce zevk aldığımı yazabileceğimi tahmin bile edemezdim :)))) daha dün anorganizmi sebeplerini okuyordum :))))))))))))

bundan 1 sene önce vajiyi yendiğimi yada 5 ay önce zevk aldığımı yazabileceğimi tahmin bile edemezdim :)))) daha dün anorganizmi sebeplerini okuyordum :))))))))))))

allahımmm bu gunlerı hosterdı ınsallah seneye bu zamnlar bebekllerımız ya gobuste ya kucakta olurlarr ınsallahh amin:nazar::KK9:

hosgeldın cnm dıger topıktekı yazını okudum sımdı daha ıyımısın?

aynen daha iyiyim canim skldm işte patladik ikimizde gitti... simdide gelmiş yarin disari cikalim mi dior git kendin cik dedim... sen nasilsin görüsmeyeli canim ? hersey yolundadir insallah :KK16::KK16:

aynen daha iyiyim canim skldm işte patladik ikimizde gitti... simdide gelmiş yarin disari cikalim mi dior git kendin cik dedim... sen nasilsin görüsmeyeli canim ? hersey yolundadir insallah :KK16::KK16:

cnm yaa gecer bıter en guzel zmaanlar bıdde bu tartısmanın ustune halvet tam yumusatır ortamı:KK9:sakınlesmıs en azından esınde sende

bende aynıyım balımm hiiçç degısıklık yok

X