Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bugün 14. günüm ovulasyon testi pozitifi göstereince hadi yapalım dedim ama o canımı yakan pozisyonda değil. ilk yine canım yandı sonra gözümü kapattım ve başka bişey düşünmedim ve oldu hatta acaba içime girmedinmi diye defalarca sordum ama girmişş eee ben bişey hissetmedim dedim zevk aldığın için dedi. ve ilişkiden sonra ilk söylediğim ben bebek istemiyorum bunun tadını çıkarmam lazım oldu :))))
aşkla yapılan bebekler daha akıllı daha zeki oluyorlarmış :KK1: . O yüzden bebeği düşünmemek lazım, sadece zevk almaya çaışmak lazım :KK12:.

bunu yazmam lazım
kızlar bugün yaşadığım ilişkide hiç kayganalaştırıcı kullanmadık ve ben anormal zevk aldım kızlar zevk dışında da hiç bir şey hissetmedim süperdiiiiii Allahım normal bir kadın mı oluyorum ben:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

senın adına cok sevındım canım ne guzel hersey normale dönüyor
hem jelsız hem zevk daha ne olsun ıstedıgın zaman bırde bebek :)

ve darısı basımıza dıcem ama benım pek zevk konusunda ümidim yok bakalım :KK66:

Şaşkınanne, birde canını yakan pozisyon ne??? Hangi poz.da denedin. Hoş poz. çok önemli değil , önemli olan o duyguya girebilmek :KK31:, ben beceremesemde :KK37:.

hahahhahhaaa deli seniiiiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

o zmn ne test yapıyorsun nede baska bırsey sadece ılsıkıye odaklan sen ıstemezsn bebiş daha kolay gelır:KK1:

eşim işe gitti aradım sana bişey sorucam dedim ben bişey söylemeden girdi merak etme dedi hala aklımda acabalar var hiç acı çekmediğim için ama eşim hissettim diyor birde bo...maya başladığında içimdeydi ve sp...m dışarı aktı ondan da şüphelendim ama oldu diyor :))))))))))))))

ya canım test yaptım çünkü zaten acı çekiyorum en azından pozitif çıkarsa 2dak dişimi sıkarım demiştim ama gerek kalmadı

kullaniyor muyuz?

evet zealea ile pimpiriklenmeye devam...

"Çocuk isteginin olustugu andan itibaren yeterli miktarda folik asit ve Metafolin tedarik edilerek vücut gebelige hazirlanmalidir. Döllenmeyi
izleyen 22 ila 28. günde beyin ve omurilik olusmaya baslar kapanir. Bu erken dönemde birçok kadin gebeliginden henüz haberdar degildir."

"Folat/ Folik asit - Çocuk sahibi olma isteğinin başladığı andan itibaren değerli bir vitamin Folat/ Folik asit, B vitaminleri grubuna dahildir ve hücre bölünmesi ve kan oluşumu açısından önem taşır.

Ispanak, salata, kuşkonmaz ve domates gibi folat bakımından zengin olan besinleri yeteri kadar tüketmediğimiz için genellikle “normal“ ihtiyacımız bile yeterince karşılanmamaktadır."

yakinda yeni bir pimpiriklenmede görüsmek dilegi ile...

off ben bu konuda cok tembelım folık asit aldım ama kullanmıyorum
doktora gebelık oncesı ne yapmalıyım dıye sordugumda eskıden vıtamın haplarımı vardı
yada annelerımız ozel bırseymı yapıyordu dedı ne bılım belkıde bu yuzden hep ıcıp ıcıp bıraktım
ama sımdı baslıyorum yenıden ..
bırde pancarmı turpmuydu unuttum sıkıp suyunu ıcmekte folık asıte es degermıs
doktor esk

eşim işe gitti aradım sana bişey sorucam dedim ben bişey söylemeden girdi merak etme dedi hala aklımda acabalar var hiç acı çekmediğim için ama eşim hissettim diyor birde bo...maya başladığında içimdeydi ve sp...m dışarı aktı ondan da şüphelendim ama oldu diyor :))))))))))))))

ya canım test yaptım çünkü zaten acı çekiyorum en azından pozitif çıkarsa 2dak dişimi sıkarım demiştim ama gerek kalmadı

hhahahahah emoşum yaaa inan inan vajı bıttı öldurduk o yaratıgı :KK1::KK1::KK1:

acıda kalmdı artık formulu bulduk rasgele:KK1::KK1::KK1:

Şaşkınanne, birde canını yakan pozisyon ne??? Hangi poz.da denedin. Hoş poz. çok önemli değil , önemli olan o duyguya girebilmek :KK31:, ben beceremesemde :KK37:.

canım aklına ne kadar pozisyon geliyorsa hepsini denedim :)))))) canım benim rahimim kalçaya doğru ters yani retrovert internette okudum afedersin domalarak girilen ilişkide hamile kalma şansım yüksekmiş bende öyle yapıyordum ama her defasında ağlıyordum çünkü o poz. normal bir kadında en ağrılı pozisyonmuş en zorunu yapıyordum yani. bugün eşim üstteydi

gülüm beniimmm gülüümmm beniimmmmmm drdim askımmm canım benimmmm

gulsevdam benden sana gelsın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

doktora gebelık oncesı ne yapmalıyım dıye sordugumda eskıden vıtamın haplarımı vardı
yada annelerımız ozel bırseymı yapıyordu dedı ne bılım belkıde bu yuzden hep ıcıp ıcıp bıraktım
doktor esk
bende içemiyorum, hamile olmayınca insanın içesi gelmiyor :KK1:, birde aynen doktorun gibi düşünüyorum. Ama yinede depolamak lazım, eskiler sağlammış, şimdiki nesil o kadar sağlıklı değil, destek almak lazım :KK39:.

evet canım maalesef salak kafama su konuda stres yapmamayı ogretemedım vajıde 3 yıl bu kadar takmamıstım kafama ...hayırlısı artık yaa surecı kendım uzatıyorum farkındayım ama yapacak bırsey yok...

canım nıckının altındakı yazıya bayıldım ınsallah bu mubarek ramazanın bereketı sanada uğrar canım:KK19:

bunu yazmam lazım
kızlar bugün yaşadığım ilişkide hiç kayganalaştırıcı kullanmadık ve ben anormal zevk aldım kızlar zevk dışında da hiç bir şey hissetmedim süperdiiiiii Allahım normal bir kadın mı oluyorum ben:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ayy çok sevindim tatlim :KK16::KK16: :nazar::nazar: Nazar degmesin :KK76:

doktor esk

canı sana msj atmıştım faceden neyse buradan okumuş oldun hayatımdan kayganlaştırıcı çıktı ve en önemlisi zevk almaya başladım :)))
bu arada ben hurma yiyorum canım 2 aydır günde 2 tane çok vitamin var onda

hhahahahah emoşum yaaa inan inan vajı bıttı öldurduk o yaratıgı :KK1::KK1::KK1:

acıda kalmdı artık formulu bulduk rasgele:KK1::KK1::KK1:

valla bitti hatta benim için bugün 1 defa daha bitti yarın olsada şey olsa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba bende 17 ay uğraştıktan sonra yendim şimdide 10. aya girdik ama hala bebiş yok inşallah tüm isteyenlerin kuçakları tez zamanda hayırlı sağlıklı bebişlerle dolar.

Tebrik ederim yenmissin :) Bebeginde olur hayirlisiyla.. :) istersen listeye ekliyim senide.. Bat nezaman cnm

bende içemiyorum, hamile olmayınca insanın içesi gelmiyor :KK1:, birde aynen doktorun gibi düşünüyorum. Ama yinede depolamak lazım, eskiler sağlammış, şimdiki nesil o kadar sağlıklı değil, destek almak lazım :KK39:.

boyle dıyıp dıyıp Benı gaza getırın :) hatta her gun sor ıctınmı dıye
solgarın var bende 4 aydan fazladır ara ara ıctım acaba bozulma olmusmudur kutusunuda attım receteyıde :KK43:
neyse besleme cekıp ıceyım bıtane hemen
sende ıc canım ıhmal etmıyelım nasılsa zararı yok
sadece bend e ıstah acma gıbı bır yan etkısı var:KK43:

canım aklına ne kadar pozisyon geliyorsa hepsini denedim :)))))) canım benim rahimim kalçaya doğru ters yani retrovert internette okudum afedersin domalarak girilen ilişkide hamile kalma şansım yüksekmiş bende öyle yapıyordum ama her defasında ağlıyordum çünkü o poz. normal bir kadında en ağrılı pozisyonmuş en zorunu yapıyordum yani. bugün eşim üstteydi
bende bir kere denedim, zorlanmadım ama pek hoşlanmadım, eşimde hoşlanmadı, yüzüne bakmak istiyroum dedi :KK69:. Boşver bebeği falan, ters düz rahim hepsi hikaye, üzerine boşalan spermlerden hamile kalınabiliyor, kemre, rabit, deaseb vs örneklerinden biliyorsun. Zevke odaklan :21:.

canı sana msj atmıştım faceden neyse buradan okumuş oldun hayatımdan kayganlaştırıcı çıktı ve en önemlisi zevk almaya başladım :)))
bu arada ben hurma yiyorum canım 2 aydır günde 2 tane çok vitamin var onda

valla bitti hatta benim için bugün 1 defa daha bitti yarın olsada şey olsa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

faceye daha bakmadım buugn fecı yorgunum
dırek yatamaya heran ucaıblırım
hurma gunde yarım kg yerım cok sevıyorum ama dıslerıme tel takıldıgı ıcn artık cok zor :KK43:
afıyet bal seker bol bol vıtamın olsun ınsallah yedıgın hurmalar :)
jelsız bl zevklı ılıskıler dılıyorum sana :)

boyle dıyıp dıyıp Benı gaza getırın :) hatta her gun sor ıctınmı dıye
solgarın var bende 4 aydan fazladır ara ara ıctım acaba bozulma olmusmudur kutusunuda attım receteyıde :KK43:
neyse besleme cekıp ıceyım bıtane hemen
sende ıc canım ıhmal etmıyelım nasılsa zararı yok
sadece bend e ıstah acma gıbı bır yan etkısı var:KK43:
bu konuda çok disiplinisizim :KK43:, pek faydam olacağını sanmasamda sanada kendimede hatırlatırım, bu topic altında hatırlatalım birbirimize :KK19:.

gülüm beniimmm gülüümmm beniimmmmmm drdim askımmm canım benimmmm

gulsevdam benden sana gelsın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bugun fecı nazlanmaya ıhtıyacım var zatı super olduu :)
esle dun gece saatlerce tartısma
kı normalde bugun onla konusmamam lazım ama gülüp gecıyorum kaderım benım buymus demekkı esımı degıstıremıyorum

sayende mutlu oldum bak bendende sana hadı hadı melegım geld egoreyım o guzel yuzunu bende seveyım gelsın :)

bu konuda çok disiplinisizim :KK43:, pek faydam olacağını sanmasamda sanada kendimede hatırlatırım, bu topic altında hatırlatalım birbirimize :KK19:.

bence elvan bırde boyle bır lıste tutsun dıcem benı topa tutucak dıye korkuyorum :)
hergun ılacını alanlar dıye yazılsa belkı boyle zorlarız kendımızı :)

X