Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

haytım sen kaç yaşındasın da yumurta rezervin azalmış ben de korkuyorum yaşım otuzüç doktora gittim fakat test falan yaptırmama şuan gerek olamdığını söyledi bir yılın sonunda hamile kalmazsan yaptırırsın dedi ama be de geç kalmaktan korkuyorum yaşımı dert ettiğimi söyleyince de ne varmış yaşında dedi ama dediğim gibi korkuyorum ben de test mi yaptırsam acaba eşim de gidelim ikimiz de test yaptıralım diyo gerçi daha üç ay oldu deneyeli ama tecrubelerini paylaşırsan sevinirim teşekkürler.

37 yaşındayım canım.35den sonra azalıyomuş 38den sonra dahada hızla azalıyomuş.kımı ınsan 40dan sonra bıle dogal yoldan kalabılıyo kımının 23 yaşında bıle rezervlerı azabılıyomuş. benım yaştan dolayı ılk ona baktılar durum kotu cıktı.oyalanma dıyolar tup bebek hemn yaptır.daha sızın cok yenıymış bırkac ac daha dene olur ınşallah ben 9-10 ay denedım olmayınca gıttım.sızlerın gerek kalmaz ınşallah.ben vajınısmustan sonra boyle bışeyle ugrasmk ıstemezdım muayene bıle benı gererken bu ıslemler daha cok gerıyo ama yapılcak bışey yok.sonucu guzel olsunda razıyım ben korka korkada olsa yaptırmk ıstıyorum ıllakı.ılerde pısmn olmamak ıcın

slm kızlar nhbr bugün doktor kontrolüm vardı kızım olucakmışşşşşşşş..çok sevindimmmmmm..............

37 yaşındayım canım.35den sonra azalıyomuş 38den sonra dahada hızla azalıyomuş.kımı ınsan 40dan sonra bıle dogal yoldan kalabılıyo kımının 23 yaşında bıle rezervlerı azabılıyomuş. benım yaştan dolayı ılk ona baktılar durum kotu cıktı.oyalanma dıyolar tup bebek hemn yaptır.daha sızın cok yenıymış bırkac ac daha dene olur ınşallah ben 9-10 ay denedım olmayınca gıttım.sızlerın gerek kalmaz ınşallah.ben vajınısmustan sonra boyle bışeyle ugrasmk ıstemezdım muayene bıle benı gererken bu ıslemler daha cok gerıyo ama yapılcak bışey yok.sonucu guzel olsunda razıyım ben korka korkada olsa yaptırmk ıstıyorum ıllakı.ılerde pısmn olmamak ıcın

dahlia geçmiş olsun. sen tüp bebeğe tek doktordan görüş alarak mı karar verdin?? ben de 35,5 oldum, geçen yıl yenince doktora gittim, yaşım, geç kalıyor muyum filan dedim, güldü bana. düzenli adet görüyor musun dedi evet dedim. testler de yapıldı, rezervin azalmış filan diye bir şey söylemedi. senin durumun farklı olabilir ama tüp bebek masraflı bir şey, tek doktor görüşüyle yetinme bence, 36 da çok geç bir yaş değil. doktor ihtimal azalır evet ama yaşın abartacak kadar büyük bir yaş değil dedi bana. y.dışında bu olaya daha da serin yaklaşıyorlar sanırım, zealea söylüyordu 30dan önce çocuk yapan bile yok burda diye. biz türkler biraz abartıyoruz sanırım. belki birkaç doktora gitmişsindir zaten ama ben yine de hatırlatayım dedim. tüp bebek her yolu denedikten sonra son çaren olmalı bence. başka doktor görüşü çok önemli, bana poli kistik over var demişlerdi, başka doktora gittim yok dendi. o yüzden de tek görüşle karar verme derim, doktordan doktora farkediyor gerçekten.

bir süredir çalışıyor olmam arkadaşlar. :21::21::21: iş hayatına dönmeyi düşünmüyordum ama teklif gelince kabul ettim. 6 aylığına başlamış olsam da iş gelirse devamı olabilir. o yüzden artık sık giremiyorum, sizinle paylaşayım istedim. ilk zamanlar zaten çok zordu, evde yatmaya alışmışım, zor alıştım gidip gelmeye. şimdi biraz düzeldim artık, takatim olursa akşamları sadece buraya bakıyorum. diğer sayfamızı canımı sıkan çok olduğu için tamamen terk eyledim zaten. yine de arada bir bakıp geri çıkıyorum, yazmıyorum hiç. görüşmek üzere :KK55::KK55::KK55:

dahlia geçmiş olsun. sen tüp bebeğe tek doktordan görüş alarak mı karar verdin?? ben de 35,5 oldum, geçen yıl yenince doktora gittim, yaşım, geç kalıyor muyum filan dedim, güldü bana. düzenli adet görüyor musun dedi evet dedim. testler de yapıldı, rezervin azalmış filan diye bir şey söylemedi. senin durumun farklı olabilir ama tüp bebek masraflı bir şey, tek doktor görüşüyle yetinme bence, 36 da çok geç bir yaş değil. doktor ihtimal azalır evet ama yaşın abartacak kadar büyük bir yaş değil dedi bana. y.dışında bu olaya daha da serin yaklaşıyorlar sanırım, zealea söylüyordu 30dan önce çocuk yapan bile yok burda diye. biz türkler biraz abartıyoruz sanırım. belki birkaç doktora gitmişsindir zaten ama ben yine de hatırlatayım dedim. tüp bebek her yolu denedikten sonra son çaren olmalı bence. başka doktor görüşü çok önemli, bana poli kistik over var demişlerdi, başka doktora gittim yok dendi. o yüzden de tek görüşle karar verme derim, doktordan doktora farkediyor gerçekten.

sagol canım.once cok moralım bozulsada artık bu fıkrede alıştım.önce özele gıttım bı unıversıte hastanesıne orda hemen amh dıye bır test yaptılar yumurta rezervımın dusuklugu oylece ortaya cıktı.benım adetlerım cok duzenlı ben dedımkı dr a erkenmı menapoza gırcem onla alakası yok dedı yumurtan bıtse bıle adet olursun.acele tup bebek yaptırman lazım dedı bende ozel hastane belkı para ıcın yapıyodr dıye dusundum dogrusu.bırde sıgorta hastanesıne gıttım.ordada hemen tup bebek yapman lazım deıdler.esımdede sorun cıktı ustelık onada tup bebek dedıler her yol tup bebege cıktı bende:KK43:zar zor muayene olurken bırde bu ıslemlerden gecıcem kısmet olursa tabı.eşımle konuştum mart ayı gıbı dusunuyo. ben acele edıyorum ama esımı ıkna edemıyorum panık oldum resmen

cevabın için teşekkür ederim canım madem öyle hiç vakit kaybetmeden biran önce başla olacak inşallah çevremde çok yakın iki akrabam 38 yaşında doğum yaptı inşallah senin de olacak ben de korkuyorum ben de bir iki ay daha bekleyip test yaptırmayı düşünüyorum bu vajinusmus bizi mahvetti çok vakit kaybettirdi yedi yılım boşa gitti bu vajinusmustan çok çektim çok üzüldüm inşallah bebek konusunda üzülmem allah hepimizin yardımcısı olsun muradımızı en yakın zamanda verir inşallah

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sekerpare_23 Aralik??Bekliyor
Rabit2 Ocak??Bekliyor
Ocean6 Ocak??Bekliyor
Inciozmen8 Ocak3 AyBekliyor
Nacisss8 Ocak2 AyBekliyor
Pissa9 Ocak1 AyBekliyor
Pakizeg17 Ocak2 AyBekliyor
Hazal3418 Ocak2 AyBekliyor
Oliviera18 Ocak3 AyBekliyor
Yoruldum12320 Ocak4 AyBekliyor
Oksamen21 Ocak2 AyBekliyor
Berna162722 Ocak5 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

canim bende haziran 12 de yendim simdi 21 haftalik hamileyim :KK49:

canim bende haziran 12 de yendim simdi 21 haftalik hamileyim :49
tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inş bebişini, yendiğinden beri yumurtlama falan hesapladınmı akışına mı bıraktınız bende 3 ay oldum yeneli ama boşalma 2 aydır oluyo hamilelik yok sorunmu var acaba??

kızlar benım bu ayda olmadı bugun regl oldum :KK43:
Önümüzdeki aylara daha iyi calısma yapıcam inşallah:KK34:

X