Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

merhaba arkadaşlar.bende vajinismsu 4 gün önce yendim.bebek istiyorum ama korkuyorumda ilişkiye biraz daha alışmalımıyım erkenmi diye.sizler yendikten ne kadar zaman sonra hamile kaldınız ?fikirlerinizi benimle paylaşırmısınız

canım senin bileceğin bişey ama iyice alışmadan hamile kalmamanda fayda var.

Canim bende bebek dusundugum icin vajiyi yendikten sonra hic korunmadim .3 ay olucak hala bi gelisme yok.bebek dusunuyosan ve kendini hazir hissediyosan bence hic korunma. Cunku hemen hamile kalamayabilirsin bu sure zarfindada alismis oluyosun zaten. Yani ben oyle yaptim 3 ayda gebe kalabilmek icin daha cok birlikte olduk ve alistim artik.

bir arkadaşımda böyle söylüyor belki hemen kalmazsın bir süre geçer diyor ama ya hemen kalırsam diyede düşünüyorum hamile olduğumda ilişkide belki tedirgin olurum.tekrar başa dönmekten korkuyorum.ne yapmalı kafam karıştı iyice .sanırım fazlada bekleyemicem.inşallah sanada en yakın zamanda bebek nasip eder rabbim canım

Bnede 25 inde yendim bu ilk ayımızdı ama ben zaten vajiyi yenemden öncede içe boş.. Oluyordu yani vaji ağzına nerdeyse 4 ay olacak ama hala bende de yok ama vajiyi yendikten sonrada 1 ay da bişey olmadı artıkın daha sıkı calısıp önümüzdeki maçlara bakcazz ayyy hepimiz aynı zamanda kalıp aynı gün yada arayla doğursak ne iyi olur kadınlar kulübü kertmesi yaparızz

çalışmaları hızlandırıp iyice alışmak lazım herhalde.hamile kalmak yada kalmamak bütün mesele bu şuanda benim için:))

buarada jinekoloğa gitmeye çalış muayne olup gebeliğe engel birşey var mı öğren,folik asit falan da kullanmya başlıyorsun bunları da gözardı etme canım.buarada sizin orda gittiğin bir jinekolog var mı ya da tavsiye edebileceğin ?

hiç gitmedim canım jinekoloğa.yakın arkadaşım hamile o folik asit verdi başlamam için beni ikna etmek için elinden geleni yapıyor.o sökede özel bir hastanede bir doktora gidiyor çevremde çok kişide ona gitmiş gayet memnunlar.sanırım bende ona gidicem.sende buraya mı gelmeyi düşünüyosun jinekolog için?

kadınlar kulübü kertmesi iyimiş canım ya çok güldüm yapalım zaten kadınlar kulübü sayesinde yendik vajiyi anlamlı olur yani kadınlar kulübü bebeleri:) benimde 3 4 ay sürerse bayağa alışmış olurum çalışmalara başlıyım en iyiisi bende:)inşallah hayırlısıyla sağlıklı bebekler nasip etsin rabbim hepimize

amin canım amin yanlıs anlasılmasın ben vajiyi yenmeden hamile kalmak istedim o yüzden 3 ay felan olcak işte 2 ay vajiliyken denedim hamile olmak bi ayda yendikten sonra ama önemli olan vajiden sonrası o yüzden daha bir ayyy

biliyorum canım diğer sayfadan tanıyorum seni yendiğin zamanıda okumuştum o zaman.bende anca yendim bu sayfaya geldim işte.ama sen bayağa cesursun yenmeden öncede deneme yapmışsın.ben bayağa korkağım herhalde hala korkuyorum

kızlar ben regl olmadımm reg olucakmısım gıbı bı belırtıde yok nezamn test yapmalıyımmm nlurr dua edınnn bebıs olsunnn

kızlar ben regl olmadımm reg olucakmısım gıbı bı belırtıde yok nezamn test yapmalıyımmm nlurr dua edınnn bebıs olsunnn

bendede var aynı durum 2 gün geçikti regl belirtisi yok, ama bulantı kasık ağrısı flanda yok testlerde hep negatif çıkıyo ,kan testini ne zaman yaptırmak gerekir, idrarda negatif hep..

bendede var aynı durum 2 gün geçikti regl belirtisi yok, ama bulantı kasık ağrısı flanda yok testlerde hep negatif çıkıyo ,kan testini ne zaman yaptırmak gerekir, idrarda negatif hep..

bulantı ıcın erken dıye bılıyorum canım benımde bel agrım varrr 1 kac kez kasıma sancı saplandı bıdahada olmadı benımde bugun 2 gunummm ben daha test yapamadım korkuyorum negatıf cıkar dıyee

ben regl oluyorum galıba lekelenme olduuu canım cok sıkıldııı bosna umıtlendımmm hayırlısı boyleymıss

Canim dogrusun ama iste hergün zaten iyi degil sperm kalitesi azalir.. Hayirlisi olsun bikez yaparsin 3 gün yasar, yumurtlarsin tutar.. ama yumurtlama günü yaparsin tutmaz misal nasip bilemezsin :)

canım arkadasımız umreye gittiğinde adetli olacakmıs o yüzden hap kullanmak istiyo geciksin diye yani ümredeyken ibadeti yapayım diye o yüzden diyoo anladıgım kadarıyla

Ayyyyyyy simdi anladim o zamana denk gelcek dedin ya bende adet degilde yumurtlama sandim.. Ay evet ama geciktirirmiki dogum kontrol.. ? Bende pek etki yapmazdi dogum kontrol hapi adetlerim yine duzensizdi gununde olmazdi bazen içmezdim unuturdum
Hayirlisi olsun canim haklisin zamanlama kötü olmus.. ama regliyken gitmekte insanin içine sinmezki

Son düzenleme:
slm kızlar nhbr nasılsınız ocagın ilk haftası bebegimin cinsiyeti belli oluyomuş.hayırlısı olsun bakalım

A.s cnmmmmm :) hadi gözün aydin.. hayirlisi
Bizler ayni gördügün gibi simdilik yeni hamisimiz yok. Rabbim tez zamanda nasip eder her birimize hayirlisiyla Ins..

Tabiki önce biraz alismak daha iyi olur.. Bak simdiden tereddütlüsün, hamile kaldigindaysa stresli bi dönemden geçersin, dogumdan sonra basa sararmiyim, yine ayni seyleri yasarmiyim vs vs..
Bence 2 ay yada en az 1 ay alis. Ben 2 ay sonra hamile kalmistim ama hala tam yendim edasinda degildim.. Yani alismasi biraz zaman aliyor. En azindan biraz geçsin tabiki hayirlisini istemek lazim herzaman.. Hersey planladigimiz gibi gitmiyor malesef..

Canim idrarda hemen çikmayabilir.. Ama kan testinde erkenden çikar.. En kesin sonucuda kan testinden alirsin.. Ama bekle biraz daha.. Ins hamissindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…